Özgür Sistem Yangın Güvenlik Ve Bilişim Tekn.

Alarm Güvenlik Kamera · 7 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2002
Özgür Sistem Yangın Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi; güvenlik otomasyon ve bilişim sistemleri konularındaki bilgi ve birikimini müşterilerine sunmak amacı ile 2002 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Hizmet amacı standart mühendislik çalışmalarının dışına çıkıp yaratıcı bir şekilde, bulunduğu zamanı ve geleceğin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, en gelişmiş kaliteli güvenlik ekipmanlarını ve yazılım desteğini kullanarak kuruma ve kişiye özel çözümler üreterek müşterilerine sunmaktadır.Güvenlik ve otomasyon elektroniği konularındaki deneyimini her geçen yıl arttırmakta olan firmamız ürün yelpazesini de hızlı bir şekilde genişleterek sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Firmamız, güvenlik sistemleri ürünlerinin satışı ve servisinde geniş ürün çeşidi ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli çözümler sunmakla birlikte, adresli yangın algımla, kapalı devre kamera, hırsızlık ve geçiş kontrol sistemlerindeki deneyim ve profesyonelliği ile mimarlık ve inşaat firmalarının yanı sıra Emniyet güçlerinin projelerinde çalışmak istediği firmalar arasında bulunmaktadır.

Yapılabilirlik ve imkânsızlık sadece hayal gücü ve bilgi ile yok edilebilir düşüncesinde olan firmamız, birçok ihale ve taahhüt projelerinde çözüm ortağı olarak anılmaktadır. Kendi bünyesinde bulundurduğu güvenlik, otomasyon ve bilişim konularındaki mühendis, yazılım uzmanları ve güçlü teknik ekibi ile çözümler üreterek devam ettiği ticaret hayatına, ARGE çalışmaları sonucunda MSS ( Müşteri Sayım Sistemi ) üretmiştir. Halen YKM zincir mağazaları ve Unitim Aş. Mağazalar topluluğuna ait TOMMY HILFIGER, GSTAR, ALD0, ACCESSORİZE vb mağazalarda kullanılmaktadır.

Yapmış olduğu anlaşmalar ile BOSCH Hırsız Alarm sistemleri ve BOSCH Yangın Algılama Sistemleri satış ve servis hizmeti vermektedir. Kurulumunu yapmış olduğu tüm hırsız alarm sistem abonelerine, erken uyarı takip ve kontrol konularında BOSCH Alarm Sistemleri ortak çalışması olan GÜVEN
Teklif al >
4 Alarm Güvenlik Kamera Fiyat Teklifi Al.