Parlar Mühendislik

Anahtar Teslim İnşaat · 2 yıldır üye
İzmir Konak
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Hakkımızda
PARLAR MUHENDİSLİK &İNŞAAT LTD. ŞTİ.

1983 yılında iki kardeş (Ertan Parlar İnş. Müh. – Özan Parlar Mak. Müh.) iş hayatımızda ilk yola çıktık. 1992 yılında şirketleşerek kurumsallaşma sürecinde bir adım attık.

Günümüze kadar yapı sektöründe : Konut, Ticari ve Sanayi Yapıları yoğunluklu olmak üzere proje, taahhüt, anahtar teslimi inşaat ve yap sat olmak üzere çeşitli konularda faaliyetlerde bulunduk. Bugünde çalışmalarımız sürmektedir.

- İzmir Merkez, Konak- Karataş, Hatay- Üç Yol bölgelerinde 300’ün üzerinde konut yapıp satışlarını gerçekleştirdik.

- İzmir Sanayi Bölgelerinde emanet ve anahtar teslimi olarak fabrika- depo- imalathane türü ticari – sanayi yapıları imalatları yaptık.

- Yarımada Bölgesinde Narlıdere – Seferihisar – Çeşme – Güzelbahçe ilçelerinde bahçeli konutlardan oluşan siteler, yapı kooperatifleri ve ferdi imaj konutları imalatları yaptık. Kooperatifçilikte temel ilkenin güven ve şeffaflık olduğu bilinciyle ortaklarımızla iyi diyalog kurduk. Bizlere güvenlerini boşa çıkartmadık. Şimdi hepsi yuvalarında mutlu yaşamlarını sürdürüyor.

- Şuan devam etmekte olan konut işlerimiz ise Üç Yol’da ikinci etap 12 konutluk apartman inşaatı . Önceki projelerimiz tamamlanmış ve satışları bitirilmiştir.

Teknik Kadromuz

Proje ve Uygulama Grubu :

İnşaat Mühendisi – Ertan PARLAR

Makina Mühendisi – Özan PARLAR

İnşaat Mühendisi – Alihan PARLAR

İnşaat Teknikeri - Mustafa Yücel Şaylıİnce İşler ve Tasarım Grubu :

Endüstriyel Tasarımcı – Elvan PARLAR

İç Mimar – Buse PARLAR
Teklif al >
6 Anahtar Teslim İnşaat Fiyat Teklifi Al.