Pasifik Duşakabin

Duşakabin · 3 yıldır üye
Antalya Konyaaltı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Pasifik Duşakabin, 1993 yılında profesyonel olarak polyester döküm küvetler ve duş tekneleri üretmek, satış ve pazarlamasını yürütmek üzere kurulmuş olup, 2000 yılından itibaren de akrilik küvetler, jakuziler, duş tekneleri ve duş kabinleri üretimine geçmiştir.
Şirketimiz farklı ölçü ve geniş model seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Pasifik Duşakabin olarak 2015 yılında siz müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sektördeki her türlü ihtiyacını karşılamak üzere bünyemize teknolojinin en son sistemi olan temper cam üretim ve işleme ünitemizi de ekleyerek hizmetinize sunduk.
Bu nedenle firmamız, genç ve dinamik kadrosuyla teknolojik gelişmeleri yakından takip edip eş zamanlı üretimine yansıtan, verimli projelendirme yapan ve uygulayan nadir firmalardan biri olmuştur.
Temel prensibimiz; disiplinli, kararlı ve hızlı hareket ederek, sektörde en iyi olmaya yönelik hedefler belirleyip bunlara ulaşmaya çalışmaktır. Müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı ve mükemmel tasarımlı ürünler sunarak, yüksek standart kalitesiyle her zaman tercihiniz olan ürünler üretiriz.
Kuruluşundan bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden ve müşteri taleplerini en uygun biçimde değerlendirilip, talebe uygun ürün tasarımında öncü olan firmamız, her zamanki gibi sizlere daha iyiyi sunmaya devam edecektir.
Teklif al >
4 Duşakabin Fiyat Teklifi Al.