Pastel Grup Tasarım Ve Reklam Hizmetleri

Tabela · 1 yıldır üye
Ankara Yenimahalle
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2016
HAKKIMIZDA
2016 yılında Ankara’da kurulan Pastel Grup Reklam olarak ev ve iş yerlerinizin giyimi sayılabilecek tabela, totem, cam giydirme, dijital baskı ve tasarım çalışmalarını 10 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz.
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
Bizi Arayın.
Ankara şehir merkezinde ve çevre illerde, tabela, totem, kayan yazı, folyo uygulama, tasarım, imalat, montaj, tamir ve bakım işleri için bizlere, 0 542 540 06 78 / 0 545 802 3003 numaralı telefonlardan, veya www.pastelgrup.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Teklif al >
4 Tabela Fiyat Teklifi Al.