Pozitif Eğitim Ve Danışmanlık

Yaşam Koçu · 5 yıldır üye
İstanbul Esenyurt
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2011
Genellikle bu kısım, bir başkasının ağzından beni anlatıyorlarmış gibi yazılır ama ben burada kendi kendimden bahsedeyim : )
Memur bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldim. Babamın erken vefatı sonrası hayatın gerçekleriyle erken yaşta tanıştım.
Yaş 35. Bu yaşıma kadar çoooook şeyi yaşamıma sığdırdım. Ama pek çooooook şeyi daha sığdırma konusunda kararlı ve istekliyim.
İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Mezuniyetimin sonrasında AvivaSA’da Finansal Danışman olarak çalışmaya başladım ve çok kısa sürede satış rekorları kırarak yönetici konumuna geldim.2010 senesinde kişisel gelişim ile yakından ilgilenmeye başladım ve Livcon Akademi’de Koçluk ve NLP konularında eğitimler aldım . Yönetim ve Organizasyon alanında Doktora eğitimime devam etmekteyim.
Şu an, hem finans hem de kişisel gelişim alanlarında hem öğrenmeye hem de deneyimlerimi paylaşmaya ediyorum. Ben, hayatta her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum. Kariyerimi yaşam koçu olarak sürdürmemin en büyük nedeni, kendi deneyimlerimle insanların hayatında bir fark yaratmak ve birlikte yaptığımız çalışmalarla ortaya çıkan güzel sonuçlardan beslenmek, her şeyin mümkün olduğunu defalarca deneyimlemek.

En kısa zamanda tanışmak üzere, sevgilerimle…Teklif al >
4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al.