Prestıge İç Mimarlık

Ev Tadilat · 5 yıldır üye
İstanbul Başakşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1994
Firmamız 1994 yılında mobilya dekorasyon mutfak imalat sektöründe hizmete başlamış ve müşteri sipariş odaklı özel mobilya üretimi yaparak sektörde yerini almıştır.
2000 yılından itibaren müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine iç mimarlık tadilat ve dekorasyon alanında, Başta Daire, İş yeri, Ofis, Villa, Mağaza, Restaurant, Cafe, Otel olmak üzere Geniş alanda anahtar teslimi Projelerde yer almaya başladık.

Biz firma olarak müşteri firma ilişkisinden öte, güvene dayalı samimi diyalog ve aile, dost ilişkisi içinde olduk, bu noktada müşterilerimizin beklentilerine ve taleplerine kayıtsız kalamazdık, Gelen talepler üzerine İç Mimarlık Tadilat ve Dekorasyon Tasarım alanında Ekibimizi kurduk.
Aynı zamanda müşterilerimizin beklentilerine ve taleplerine profesyonel çözümler ve kaliteli hizmet, zamanında teslim ilkesiyle yolumuza devam ettik.

Genelde bir markaya bağlı kalmadan siz kıymetli müşterilerimizin zevkine, beğenilerine cevap vermeyi görev bildik.

Sürekli gelişen Sektörde Çağdaş, Yenilikçi, Kalite çizgimizi Koruyarak, Müşteri memnuniyeti Noktasında Profesyonel bir Reaksiyon ortaya koyduk. Sektörde hak ettiğimiz yeri almanın gururu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Yılların vermiş olduğu Tecrübe, Bilgi ve Çağa ayak uydurarak kendini geliştiren, her biri alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımızla, Koşulsuz Müşteri memnuniyeti İlkesi ile bu günlere geldik.

Projeleriniz ve siparişlerinizi, Çağdaş, Özgün, Profesyonel Tasarımlarla ve çizimlerle üç boyutlu görsellerle birlikte destekleyerek uygulama hizmeti vermekteyiz.

Aynı zamanda Tasarım, Çizim (Ölçü, Keşif ücreti almıyoruz). Büyük küçük iş ayrımı yapmadan siz Değerli Dost ve Müşterilerimize hizmet vermekten Onur duyarız.

Şimdiden vereceğiniz siparişlerin Hayırlı olmasını diler, Yaşam alanlarınızı iyi günlerde sağlık ve mutlulukla uzun yıllar kullanmanızı Temenni ederiz.

Teklif al >
5 Ev Tadilat Fiyat Teklifi Al.