Rayliyst Sineklik Güngören Armut'ta #571884

Rayliyst

Sineklik · 1 yıldır üye
İstanbul Güngören
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2004
PİLELİ SİSTEM SİNEKLİK KAPI VE PENCEREDE BAKIM GEREKTİRMEZ DEKORATİF PVC FİLESİYLE ŞIK BİR GÖRSELLİK SAĞLAR TEMİZLENEBİLİR SİLİNEBİLİR PRATİK BİR SİSTEMDİR DAYANIKLI ŞEFFAF PVC FİLE GÖRÜNTÜ ENGELLEMEZ SARKMAZ ATMA YAPMAZ FARKLI RENG SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR KAPI VE PENCERE , PANJUR TAMİRATI YAPILIR

Sinekliklerimiz sinek, sivrisinek ve diğer haşere türlerinin bulunduğunuz mekana girmesine engel olur. Çünkü sivrisinek insan kanını emmede çok farklı ve etkili fonksiyonlara sahiptir. Örneğin; vücudunuzun her yeri kapalı olsa ve uyuduğunuz mekân karanlık olsa bile sivrisinek en küçük bir açığınızı radarlarıyla kısa sürede farkedebilmektedir. Sivrisineklerin altı parçadan oluşan kesme, emme, delme mekanizması ısırmak istedikleri kişilere karşı onları çok tehlikeli kılmaktadır. Sivrisineğin sebep olduğu sıtma hastalığı nedeniyle her yıl milyonlarca kişi hayatını kaybetmektedir. Bundan dolayı bu tür zararlı canlılara karşı önlemimizi almalıyız ki kötü bir sürprizle karşılaşmayalım.

Evimizi kanatlı hayvanlardan korumanın en iyi yolu pencerelerimize sineklik taktırmaktır. Özellikle yaz aylarında acil bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıcaklardan bunaldığımızda evimizin pencerelerini açmak isteriz. Ama kanatlı hayvanların bize zarar vermesini de istemeyiz. İşte en iyi çözüm sineklik taktırmaktır.

Teklif al >
4 Sineklik Fiyat Teklifi Al.