Ros Yapı

Dış Cephe Mantolama · 5 yıldır üye
İzmir Bayraklı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2011
Daha önce sektörde proje ve uygulama işlerinde uzun yıllar çalışmış bir grup inşaat mühendisi arkadaş tarafından; tadilat, dekorasyon ve izolasyon alanında faaliyet göstermek üzere 2011 yılında kurulan ROS YAPI, kısa sürede sektörde yaptığı başarılı çalışmalar ile referans gösterilen bir çözüm ortağı haline gelmiştir.

Dış cephe kaplama çözümlerinde sektörde profesyonel ve kurumsal firma eksikliğini görerek 2014 yılından itibaren ağırlığını bu sektöre veren ROS YAPI, uygulamalarında güvenle kullanacağı ürünlerin bayiliklerini de almış olup, sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi takip ederek yeni bayilikler almaya devam etmektedir.

“Dış Cephe Mimarisi ve Mühendisliği” olarak adlandırdığımız ve; yapıların dış cephelerinin yalıtımı, (yapı ömrünü uzatacak) teknik iyileştirmelerin yapımı ve mimari tasarımlar ile görsel iyileştirmelerin yapılması olarak özetlediğimiz iş sahamıza girmeden, bu iş kolunda özelleşmeden önce; uzun süre sektör, ürün hizmet ve pazar bazında ciddi araştırma, gözlem ve öğrenme sürecinden geçtik.

Öncelikle hedef kitlemiz olan daire, müstakil, işyeri, vb. gibi yapı sahipleri, apartman yöneticileri, sokak sakinleri olarak empati yaptık, yerinde gözlemledik, tanıştığımız bildiğimiz apartman yöneticileri ile, kat malikleri ile bol bol sohbet ettik. Problemleri, ihtiyaçları, kısaca durumu yerinde, birinci kanaldan (ilk elden) öğrendik.

Bu arada bu konuda daha erken hızlı yol almış, ilerlemiş büyük şehirlere, İstanbul’a baktık. Kurumsallaşmış uygulayıcı firmalar ile tanıştık.

Avrupa’da neler oluyor, neler olmuş diye baktık, bu konuda meğer ne kadar geride kalmışız diye üzüldük.

“Ama çok hızla yol alabileceğimize, bir bilinçlenme ilgi olduğunu gördüğümüze ve bu konuda yasal zorunluluk ve teşvik olmasının da etkili olacağına inancımız tam.”

İş güvenliği ve uzmanlığı ile ilgili eğitimler aldık, danışman firmalar ile tanıştık. Sahadaki uygulayıcılar ile taşeronlar ile görüştük, uygulamaları yerinde gördük.
Teklif al >
5 Mantolama Fiyat Teklifi Al.