Saban Cengiz

Halı Yıkama Temizleme · 2 yıldır üye
İstanbul Beylikdüzü
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Beylikdüzü Halı Yıkama
Beylik Halı Yıkama olarak, uzun yıllardır hizmet gösteriyoruz. İstanbul Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece bölgelerinde ikamet ediyorsanız; koltuk ve halılarınızı en kısa süre içerisinde temizletmek istiyorsanız, firmamız bu konuda sizlere en nitelikli hizmeti verecektir.

Uzun yıllardır ticaret yapmakta olan firmamız, personel ve müşteri ilişkilerinde oldukça başarılı sorumluluk sahibi ve işinin ehli olan bir firmadır. Beylikdüzü halı yıkama olarak hem bireysel müşterilerimizin halı ve koltuklarını temizlerken, diğer bir yandan da kurumsal müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.Hem Kaliteli Hem Hesaplı
https://beylikhaliyikama.com olarak uzun yıllar önce başlatmış olduğumuz hizmetimizde başarılı olmak en büyük gayemiz. Bu sebepten ötürü halı yıkama hizmeti verirken; bunu garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Halılarınız bir telefonunuzla deneyimli ekibimiz tarafından bizzat evinizden teslim alınmakta; fabrikalarımızda temizleme işlemi gerçekleştirildikten sonra da evinize teslim edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Bu sebepten ötürü işimizi zamanında ve hakkını vererek yapmaya özen gösterdik. Uzun senedir gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimizin karşılığını da her geçen gün yükselen müşteri sayımız ile aldık. Halı ve koltuk yıkama hizmeti verirken, diğer bir yandan da hesaplı ücretlerle hizmet vermeyi esas misyon olarak belirledik. Kaliteli hizmete uygun ücretlerle sahip olmak isterseniz, Beylikdüzü halı yıkama olarak size yardımcı olmak isteriz.
Teklif al >
3 Halı Yıkama Fiyat Teklifi Al.