Sebahattin Şası

Evden Eve Nakliyat · 7 aydır üye
İstanbul Bağcılar
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

EVDEN EVE NAKLİYAT EYLEMLERİ KAPSAMINDA YERİNE GETİRİLEN AŞAMALAR

- Ön inceleme: Taşımacılık planlamasının uygun bir biçimde uygulanması doğrultusunda taşınacak mekanda tetkik manası taşıyan ve ayrıca organisazyonumuzun ücret almadan yerine getirdiği raporlama hizmetinden yararlanmalısınız.

- Sigortalama: Nakliyat sigortası, eşyalarınızı transfer işlemleri sırasında muhtemel ve arzu edilmeyen hallere ve hasarlara karşı güvence kapsamına dahil eder.

- Söküm ve Monte: Eşyalarınızın uygun biçimde sarımları, kamyon veya tıra dengeli konumlandırılabilmeleri ve zarar görmeden sevk edilmesi amacıyla söküm işlemleri tarafımızdan yerine getirilmektedir. Bununla beraber Garve dolaplar gibi parçalarına ayrıştırılarak taşınan mobilyalarınız, yeni yerleşim yerinizde belirlediğiniz şekilde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj ve Ambalajlama: Evlerinizde mevcut bulunan tüm malzemeler ve diğer tüm eşyalar için farklı paketleme bileşenleri kullanılmak suretiyle paketleme yöntemleri uygulanmaktadır.

- Araca yükleme: Ana parçalarına ayrılan ve sarımları yapılan mobilya ve diğer yüklerinizin nakliyesi esnasında ziyan görme ihtimaline karşı alınacak en iyi tedbir, taşıma aracına düzenli yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen yere transfer edilen ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanıma uygun duruma getirilir.

Firmamızca Evden eve nakliyat faaliyet alanında özellikle eşyaların korunması konusuna çok dikkat edilir. Kurumsal bir kuruluş olmanın getirdiği mütehassıs perspektif sonucunda, yük ve eşyaların çalınması ya da tahrip olması gibi hallerin önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun her türlü ekonomik duruma elverişli ücret ayarlaması neticesinde, her şahıs kolayca söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşyalarınızın en kısa zamanda ve güvenilir şartlar kapsamında nakliyesi ve istenildiği
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al.