Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Kamera Sistemleri · 2 yıldır üye
Kocaeli İzmit
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2004
Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. , Güvenlik sektöründe; Çalışanları, müşteri veiş ortakları tarafından öncü şirket olarak algılanmayı hedefleyen kalite politikasıyla yer almayı hedeflemiştir.

Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. ,mükemmellik yolundaki çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.Düzenli aralıklarla yapılan öz değerlendirmelerle gelişmeler takip edilmekte ve gerekli aksiyonlar yerine getirilmektedir.

Sunduğu her çözümde,danışmanlık,kurulum,işletim ve bakım zincirinin her parçasında müşteri beklentilerine tam olarak cvp vermeyi amaçlayan Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. ,entegre bir kalite sistemi kurarak süreçlerin yönetimini sağlamak için çalışmaktadır.2004 yılından beri tüm çalışan personelinin sistemde üstlendiği sorumluluk ile yıl boyunca yapılan denetimler ,kalite eğitimleri ve yürütülen iyileştirme projeleri, Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. hizmet ve çözüm kalitesinin temelini oluşturan yapının sürekliliğinin sağlanmasındaki etkendir.

Sedense Güvenlik Sistemleri olarak hedeflerimize ulaşabilmek için oluşturmaya başladığımız kalite sistemimizle birlikte sürekli öğrenme ve sürekli gelişim için değişim değerleri ile ilerlemekteyiz.

Kurumsal Firma Güvencesi

Güvenlik hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek,sektörün gelişimine katkıda bulunmak vemüşterilerimize beklentilerinin üzerinde entegre hizmet sağlamayı misyon edinen SEDENSE ,buana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını 4 ana çerçevede gerçekleştirir.

Teklif al >
4 Kamera Sistemleri Fiyat Teklifi Al