Selim Nazik

İç Mimar Proje Çizim · 3 yıldır üye
İstanbul Sarıyer
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
2006 dan bu yana hizmet vermekte olduğumuz Mimarlık ve İçmimarlık ofisimizde Autocad ile 2D plan, kesit, detay, imalat projelerinizi çizebilir,3ds Max ve Vray’de artılırılmış gerçeklik ile 3D görseller hazırlayabiliriz. Projeler mimari ve içmimari dile uygun, katmanlamaları doğru şekilde yapılmış şekilde teslim edilir. Talep doğrultusunda sıfırdan imalata tasarım desteği de sunabiliriz.
Çalışmalarımız istediğiniz formata uygun bir şekilde dijital ortamda ana dosyaları ile birlikte teslim edilir.
3D sunumlarda ön çalışmalar gönderilir, Müşteri onayından sonra yüksek çözünürlüğe sahip renderlar teslim edilir. Dış mekan renderlar da projenin bulunduğu coğrafi konuma uygun ışık ve doku sahnelenir.
Eğer daha yolun başındaysanız ve iyi bir mimar ya da içmimar çözümü arıyorsanız bizimle irtibata geçebilir, hatta projenizin imalat sürecini dahi İstanbul sınırları içerisinde bizim kontrolümüze bırakabilirsiniz.
İçmimarlık ve Mimarlık bölümlerinde eğitim almaktaysanız sizde ofisimizin deneyimlerinden yararlanabilir, projelerinizin çözümlerinde destek alabilir, teknik, yapı, tasarım vb. tüm konularda bizleri danışman olarak rehberinize kayıt edebilir eğitim sürecini güler yüzle tamamlayan öğrencilerimiz arasına katılabilirsiniz.
Alacağınız hizmet öncesi lütfen irtibata geçerek detaylandırılmış fiyat teklifi ve sözleşme yaparak çalışmaya başlayabiliriz.
Teklif al >
4 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al.