Serkan Uğurlu

Kimya Özel Ders · 7 aydır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2002

Telefonum; Meslekte . Yıllık tecrübeli ( yıl dershane deneyimi , yıllık prestijli özel okullarda çalışan)
Özel ders konusunda uzman ,işinin ehli olan bir Kimya öğretmeniyim . Merkezi konumda Libadiye de oturuyorum. Ataşehir ‘de çalışıyorum Fen liselerin de görev yaptım. Atatürk Fen Lisesi ,Beşiktaş Atatürk ,Kadıköy Anadolu Lisesi vb . derece grupları ve her düzeyden öğrenciyi üniversite sınavına ve okul derslerine hazırladım. Türkiye .sü ve iyi derece yapan öğrencilerim oldu . Referans için telefonları nı verebilirim.Ama asıl referanslarim üniversite ve hayatta başarılı olan binlerce öğrencimdir.Yaptığım düzgün çalışmalar iş prensibimdir.
Bu süreçte bilim projeleri hazırladım. Çeşitli bilim yarışmalarında derecelerim oldu. Yine  bu sürede laboratuvar çalışmaları yaparken yurt dışı sertifikalı eğitim programları düzenledim.
Eğitim koçluğu ve yöneticiliği sertifikasına sahibim.
Özel Derslerim ders dk ‘sır . Bir oturumda ders toplam dakika şeklinde yapıyorum . Toplamda ₺ ücret alıyorum .Sınav saati geldiğinde  ders saatine servet bile ödeseniz net dahi yukarı çıkartamazsınız. Bu nedenle Kimya sizi. yanıltmayacak,verdiğim  taktiklerle pratik kısa yöntem ve çözümlerle kurtarıcınız olacaktır.
Ayrıca;
ÖĞRENCİNİN DİĞER DERSLERDEKİ EKSİKLİKLERİDE TARAFIMDAN TAKİP EDİLİP DİĞER DERSLERDEDE HAFTALİK ÖDEVLENDİRME YAPIYOR VE EKSİK DERSLERİ ve KONULARI İÇİN GEREKLİ YÖNLENDİRMELERİ YAPMAKTAYIM.( EĞİTİM KOÇLUĞU)
Her günde bir genel TYT veya AYT deneme yapıyorum. Ve tüm derslerin deneme sorularının videolu çözümünü ( Kimya hariç o bende:) izletiyorum. Tüm derslerin eksik konuları her günde bir bu şekilde kontrol edilip eksikler için program çıkarıyorum.
KİMYA ya dair tüm dokümanlar test kitap ve genel denemeler tarafımdan ÜCRETSİZ verilmektedir.
KİMYA;
Üniversite Hazırlık ve
Ara sınıf öğrencilerine her düzeyde öğretilir.
SINIRLI SAYIDA ÖĞRENCİDEN BİRİ OLMAK İÇİN ACELE EDiN.
ORGANİK KİMYA ve AYT de yeni nesil ve tüm soru ta
Teklif al >
4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al.