Sevcan Turan

Psikolog · 3 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
Uzman Klinik Psikolog Sevcan Turan
Lisan: İstanbul Ticaret Üniversitesi  Psikoloji Bölümü
Yüksek Lisans: Üsküdar Üniversitesi NP Nöropsikiyatri Beyin Hastanesi  Klinik Psikoloji Bölümü ( Tezli Master)
Günümüzde yetişkin ve çocuk psikolojisi alanında çalışmalarını sürdüren Uzman Klinik Psikolog Sevcan Turan 1989 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi psikoloji bölümünde eğitimini sürdürürken Prof. Dr. Arif Verimli’ nin Muaynehanesindeki stajyer psikolog görevi ile mesleki ilk adımını atmıştır.
İstanbul Ticaret Üniversitesi psikoloji bölüm başkanlığı görevi ile birlikte birçok derse giren hocası Prof. Dr. Haluk Yavuzer’in yönlendirmesi doğrultusunda zorunlu anaokulu stajı uygulamalarını Doğa Koleji nde tamamlamıştır.
2012 yılında Universal Aksaray Vatan Hastanesi’nde görev almıştır. Hastanede Psikiyatri ve psikologlardan oluşan ekip ile beraber, psikotik hastaların (ağırlıklı olarak paranoid şizofreni) terapi süreçlerinde ve madde bağımlılığı (eroin, esrar, alkol) tedavilerinin takibinde bulunmuştur. Tanı koyma toplantılarında hastane birimi çalışma ekibine gözlem ve raporlar sunma, MMPI test uygulaması ve aile içi çatışmalardan doğan psikolojik temelli kriz durumları çözmeye yönelik grup aile görüşme süreçlerinde görev almıştır. 
Hastane ortamında obsesis kompulsif bozukluk destek sürecinde bilişsel davranışçı yaklaşım yöntemini uygulamaya başlamıştır.
Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı na bağlı bir Gündüz Bakımevi’nde sorumlu müdür ve psikolog olarak çalışmıştır. Çocukları doğal oyun ortamlarında oyun terapisi yöntemi ile gözlemleyerek çalışmaları sürdürmüştür.
NP Nöropsikiyatri Beyin Hastanesi bünyesindeki Üsküdar Üniversitesi psikolojik danışmanlık biriminde eklektik yaklaşım ile psikoterapi süreçlerini yönetmiştir.
Bugüne kadar Carrefour, Renault, Vakko, Garanti Bankası, Volvo, Doğan Holding, Simit Sarayı, Eren Holding gibi bir çok firmaya eğitimler vermiştir.
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.