Sinem M. İbrahim Eren

Direksiyon Özel Ders · 11 aydır üye
Ankara Yenimahalle
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2008
Trafikte STRES,HEYECAN VE KORKUNUZU YENİP, 2 GÜNDE ACEMİLİKTEN KURTULUP güvenle AKTİF SÜRÜŞ YAPABİLİRSİNİZ.. Derslerimiz 60 DK üzerinden yapılmakta olup Eğitim Süresi; kişinin tamamen psikomotor becerisine göre değişiklik göstermektedir.Eğitim için ADRESİNİZDEN ALINIP adresinize bırakılırsınız.
Temel Sürüş Teknikleri Uzmanı M. İbrahim Eren , 7 yıl İstanbul’da 4 yıldır da Ankara’da direksiyon eğitimi vermekte olup,21 yıllık M,A,B,C,C1,D,D1,F sınıfı sürücü belgesi, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi; Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği, Trafik ve Çevre Öğreticiliği sertifikası sahibidir.
Direksiyon Usta Öğreticisi Sinem Eren ,B sınıfı ehliyeti 11 yıllık aktif sürüş tecrübesi, Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği, Trafik ve Çevre Öğreticiliği, İlkyardım Eğitmenliği sertifikalarıyla; İstanbul ve Ankara’da Sürücü Kurslarında vermiş olduğu eğitimleri, sahip olduğu hitabet ve anlatımı ile kendini alanında kanıtlamış ve yüzlerce sürücüyü trafiğe kazandırmıştır.
DİREKSİYON eğitimi aldığınız eğitmenin; hem öğretme tekniklerini iyi bilmesi, hem reflekslerinin iyi ve en önemlisi de sabırlı,soğukkanlı ve‘’GÜVENİLİR’’ olması gerekir. Eğitim müfredatımızdan bir kaç tanesi; araç tanıma, aktif trafikte sürüş,stres eğitimi refleks çalışmaları, tüm kapsamlarıyla park, yağışlı hava, benzinlik eğitimi, trafik işaret ve levhaları, gece sürüş eğitimi vs…şeklindedir. ANKARA’NIN genç eğitimcileri olarak kısa zamanda trafiğe adapte olabilmek, bizimle birlikte Ankara trafiğinde keyifli bir eğitim almak isterseniz randevu için :
https://www.instagram.com/ankaradireksiyondersleri/?hl tr
https://www.instagram.com/ankaraozeldireksiyondersleri/
M.İbrahim Hoca : 0 (551) 589 84 78
Sinem Hoca :0 (551) 948 53 73
Teklif al >
4 Direksiyon Özel Ders Fiyat Teklifi Al.