Şirket Eşya Depolama Ataşehir Armut'ta #9135

Şirket

Eşya Depolama · 5 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address
Facebook'ta 330 arkadaşı var

kuruluş / işe başlama yılı

1977
Şirketimiz yetkilisi ile ön anlaşma saglandıktan sonra firmamız yetkilisi tarafından randevu alınır ve belirtilen adrese şirket expertizmiz gönderilir.şirketimiz ekspertizi tarafından eş yogunlugu kontrol edildikten sonra gerekli incelemeler yapılır.Burdaki öncelikli amaç eşya yogunluguna göre eşyanızın tek araçla mı taşınacagı veya küçük bir araç ile eşya transferinin söz konusu olup olmadıgıdır. Bunun haricinde eşya transferi kaç kişi ile yapılacagı yerinde tespitle belli olur.Bu tespitlerde bunun haricinde ne kadar malzeme kulanılacagı gönderilen expertiz tarafından ayarlanır.

Expertiz hizmeti istanbul nakliyat firmasının size sagladıgı ücretsiz bir hizmetdir anlaşma saglanması veya saglanmamsı durmunda sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Şayet istanbul nakliye yetkilisi ile müşteri anlaştıgı takdirde gerekli sözleşme yapılır.Ve firma ile kişi arasında sözleşme imzalanır. Bundan sonraki aşamada ister bir gün evvelden paketleme elamanları gelerek evinizi taşıma ya hazırlar. Evden eve nakliyat günü ev sahiplerinden birisnin olması kafidir.


--------------------------------------------------------------------------------

Müşterimiz ile istanbul Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü istanbul Nakliyat'ın bir formen'inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın istanbul Nakliyat bunuda düşünerek sigorta şirketi ile bir hasar anlaşması yapmıştır.
Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri istanbul Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhataptır.
Evden eve nakliyat da profosyonel bir yapılanma içerisinde olan firmamızda hep sizlere daha saglıklı ve iyi hizmet vermek için yanıbaşınızdayız.


istanbul evden eve nakliyat Kurumsal İnternet sitesi 2012. Tüm Hakları Saklıdır.
Teklif al >
4 Eşya Depolama Fiyat Teklifi Al.