Sowi Mühendislik Otomatik Kapı Kepenk Ve Panjur Teknolojileri

Otomatik Kepenk · 2 yıldır üye
İstanbul Kartal
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2017
Sowidoor; Otomatik Kapı, Kepenk, Panjur, Otomatik Kapı Sistemleri, Yangın Kapısı, Fotoselli Kapı Sistemleri, Seksiyonel Kapı Sistemleri, Hızlı Pvc Kapı Sistemleri, Bahçe Kapısı- Bariyer Otomasyon Sistemleri ve Akıllı Ev Sistemlerine yönelik imalat ve montaj uygulamaları ile bu sistemlerin motor otomasyon, sitemlere yönelik mekanik ve elektronik yedek parça satış, servis, montaj gibi hizmetlerini alanında uzman ve profesyonel ekiplerce üstün kalite anlayışına göre yürütmektedir.

Sowidoor yukarıda belirtilen faaliyet alanlarına yönelik; İmalat, Satış, Proje ve Danışmanlık hizmetleri ile sektörle ilgili Araştırma Geliştirme faaliyetleri yürütmektedir.

Misyonumuz, tamamen müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışı ile fark yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz, dünyadaki sektörle ilgili güncel trendlerin ve teknolojilerin üretim anlayışına geçilmesiyle sektörün öncüleri konumunda olmaktır.

Kalite Politikamız, müşterileri ve çalışanları bir süreç ortağı olarak görerek tüm süreçleri birlikte planlamayı ve yönetmeyi ilke edinmiş bir kalite politikasıyla süreçlerin sürekli iyileştirilmesi anlayışına dayalı bir politika izlenmiştir. Çelik kepenk sistemleri, alüminyum kepenk sistemleri, panjur sistemleri, otomatik kapı sistemleri, fotoselli kapı sistemleri, seksiyonel Kapı sistemleri, yangı kapısı, bahçe kapısı sistemleri, bariyer sistemleri imalat,montaj, satış, arıza bakım onarım, danışmanlık hizmetleri,
Teklif al >
4 Otomatik Kepenk Fiyat Teklifi Al.