Teknik Bilişim

iPhone Tamiri · 7 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
Teknik Bilişim – GSM Servisim olarak başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ye servis sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlamaları için hızlı kurye aracılılığıyla cihazlarınızı belirttiğiniz adresten alıp teslim ederek ortalama 2 iş günü içerisinde yardımcı olmaktayız. Apple, Samsung , Blackberry, Nokia gibi sektöre yön veren markaların servis, bakım ve onarımlarında yanınızda, yakınınızdayız.

Cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlarda garanti servislerinin uzun süreler alan hizmetinde yaşadığınız sıkıntıları yaşamamanız; güvenilir, hızlı, ve kaliteli bir hizmet almanız için çalışmaktayız. Başta olması muhtemel (ekran kırılmaları, dokunmatik arızaları, batarya değişimleri, kasa değişimleri) olan arızalarda cihazlarınızı aynı gün içerisinde onarım ve teslim işlemini gerçekleştiriyoruz. Sıvı teması ve yazılımsal sorunlar gibi etkenlerden doğan arızalarda servis teslim süresi 2 ile 3 iş günü arasındadır.

Apple iPhone Servisi olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de cep telefonu teknik servisi hizmeti sağlamaktayız. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlamaları için hızlı, kaliteli ve garantili bir işçilikle kurye hizmetlerimizle cihazlarımızı kapınızdan alıp, teslim ederek ortalama 2 iş günü içerisinde yardımcı oluyoruz. Teknik Bilişim olarak iPhone Servisi ve iPad Servisi alanında Apple marka cihazlarınızın bakım ve onarımlarında size hizmet sunuyoruz.

Bize vermiş olduğunuz cihazlarınız teknik servis formu ile teslim alınmakta ve cihazınızı size teslim ederken de teknik servis formu ile teslimini sağlamaktayız. Cihazınızı özel teknik servis kutularında taşıyarak herhangi bir hasara yol açmadan size ulaştırıyoruz.

Teknolojik gelişmelerin gitgide arttığı günümüzde akıllı iletişim cihazları hayatımızı kolaylaştırmak için gün geçtikçe gelişiyor. Teknik Bilişim olarak akıllı cep telefonlarınızın arızalarında da hayatınızı ve iş yaşamınızı kolaylaştırmak için her zaman yanınızdayız. İstanbul genelin
Teklif al >
4 iPhone Tamiri Fiyat Teklifi Al.