Tt

Şehirler Arası Nakliyat · 4 yıldır üye
İzmir Karşıyaka
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1998
Siz Sayın Müşterilerimiz ; yıllık hatta daha uzun periyotlarda taşınırsınız.Ancak biz TAŞINMACI olarak hergün taşınırız. Çünkü sizin eşyalarınız gözümüzde kendi eşyalarımız gibi kabul ve hürmet görür. Bu sebeple Taşınma işini meslek edindiğimizden ismimiz TAŞINMACI dır.

TAŞINMACI ; Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı Firması olarak 1998 yılından beri Türkiye genelinde şehiriçi ve şehirlarası sigortalı ev ve ofis taşıma sektöründe hizmet vermektedir.


BİZ TAŞINMACI yız , Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca öngörülen bütün şehiriçi ve şehirlerarası taşıma yetki belgelerine sahip olup, uzman taşıyıcı personel ve tecrübeli şoför kadromuzla, hijyen kurallarına uygun ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanarak, evinizi işyerinizi ve ofisinizi bebek hassasiyetiyle sıfır hasar prensibiyle, ardımızda gülen yüzler ve güzel dostluklar bırakarak taşırız.

Siz kahvelerinizi yudumlarken biz ev ya da ofisinizi ,sizin için bütün detayları ince bir fizibilite ile değerlendirerek , analitik zeka ve muhakeme yeteneğimize alın terimizi katarak, yorgunluktan öte keyif alarak taşımayı taahhüt ediyoruz.


Özetle ; Tekrar ediyoruz. Bir müşterimizin Twitter da yazdıklarına istinaden ;
Taşınma size göre gerçekten zor ve amiyane tabirle sevimsiz bir iştir. Ama, hitabı diksiyonu düzgün, saygılı, anlayışlı,kültürlü ve vicdan sahibi uzman bir taşıma kadrosu ile sevimli hale gelebilir. İstediğiniz şey stresten,zihinsel ve bedensel yorgunluktan uzak bir taşınma ise doğru adrestesiniz. Artık TAŞINMACI ile düşünmeden taşınabilirsiniz. Sevgiler.
Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.