Tuğba Y.

Matematik Özel Ders · 5 yıldır üye
İstanbul Sarıyer
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2007
Değerli veliler ve sevgili öğrenciler 12 yıldır ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okula yardımcı ve sınava hazırlık Matematik&Fen Bilimleri dersi veriyorum.Okula destek programlarımla öğrencilerimin notlarında belirgin bir artış meydana geldi.Ayrıca çok sayıda öğrencimin Fen ve Anadolu Liselerini kazanmasına büyük katkım oldu.Lise gruplarımda 9. ve 10. sınıf öğrencilerimin daha başarılı olmalarını sağladım. 11. Ve 12. Sınıf öğrencilerine TYT hazırlık dersleri de vermekteyim.
Eğlenceli, güler yüzlü ve disiplinli bir öğretmenim.Çocuklarınızı sıkmadan dersi ve kendimi sevdirerek öğretmekten yanayım.Tahmin edeceğiniz gibi öğrenci öğretmenini sevmezse dersi de sevmez ve öğrencilerim ile iyi bir iletişim içinde olacağıma emin olduğum için ders başarısının da artacağına eminim.
Her öğrenci birbirinden özeldir.Özel ders verdiğim öğrencilerim ve aileleri ile iletişimimiz oldukça başarılı oldu ancak buraya isimlerini uzun uzun yazmanın bir anlamı yok.Takdir edersiniz ki sizlerle ve öğrencinizle görüşmeden mesleki yeterliliğim ve iletişim yöntemim ile ilgili yeterli bir bilgiye sahip olmanız imkansız.Bu nedenle referanslarımı irtibat kurduğum kişilerle paylaşıyorum. Mesleki deneyimlerime, aldığım eğitime ve kendime güveniyorum; sizler de bana güvenin başarınızı birlikte arttıralım.
Teklif al >
4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al.