Tuncay Kaba

LGS Matematik Özel Ders · 8 aydır üye
İstanbul Başakşehir
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Merhaba; matematik anlattığını birçokları iddia edebilir, ama öğretmek uzmanlık işidir. Sektördeki 17 yılı aşkın tecrübemle öğrencilerime matematiği ve geometriyi seviyelerine uygun kendime özgü bir sistemle öğretiyorum.
Uluslararası Ericksonn koçluk sertifikalarına sahibim. Çalıştığım öğrencilerde matematik dışında yıllık takiplerini de yapmaktayım.
Ayrıca İstanbul Ünv. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik yüksek lisans mezunuyum. Bu alandaki tecrübelerimi de öğrencine aktarmaktayım. Böylece öğrencimde salt matematik dersi anlatmakta kalmayıp, kendisinine psikolojik destek de vermekteyim. Dikkat, odaklanma problemi yaşayan öğrenciler, işin psikolojik tarafını da dikkate aldığımdan dolayı çok daha verimli ders çalışmakta ve matematiği daha kalıcı öğrenmektedirler.
Her sınıf seviyesine farklı stratejilerle ders anlatmaktayım. Örneğin 4.5. 6.sınıflarda matematik dersi haricinde diğer tüm branş derslerini de öğretmekteyim. Yıllarca bu sınıf düzeylerinde diğer dersleri de öğrencilerime anlattım. Bunun yanında başta satranç olmak üzere dikkat geliştirmeye yönelik oyunlar oynatmaktayım.
7.8. Sınıf seviyelerinde okul takviyesi, daha da önemlisi 8.sınıfın sonunda gireceği LGS sınavlarına ÖZGÜN metotlarımla öğrencilerimi hazırlamaktayım.
9.10.11. Sınıflarda okul matematik ve geometri derslerine takviye ve öğrenci koçluğu şeklinde diğer derslerinde takibini yaparak öğrencinin genel takibini yapmaktayım.
12. Ve mezun grubunda ise başarısı onaylanmış yine kendime özgü metotlarımla ve ÖZGÜN anlatım tekniklerimle öğrencilerimi TYT ve AYT sınavlarına hazırlamaktayım. Bu süreç de elbette öğrenci mativasyon, güdüleme vs psikolojik destek verirken ayrıca tüm sınava hazırlık sürecinde tüm süreci planlı bir şekilde takibini yapmaktayım.
%100 öğrenci memnuniyetli özel derslerimiz için unutmayın;hayatınızın en önemli varlığı olan çocuklarınızın geleceğini işin uzmanına emanet edin.
Teklif al >
4 LGS Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al