Tuncer Sak Boyacı (Boya Badana Ustası) Keçiören Armut'ta #374548

Tuncer Sak

Boyacı (Boya Badana Ustası) · 1 yıldır üye
Ankara Keçiören
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1988
30yıldır boya işinde hizmet vermekteyim
Temiz ve titiz bir çalışma ile
Her türlü boya işleri itina ile yapılır
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir()
Ev dekorasyonunun en önemli aracı olan boya işlemlerinde mekanın kendine özgü bir havaya sahip olması ya da istediğiniz zevkte var olabilmesi amacıyla farklı seçeneklerde uygulamalar yapabilirsiniz. Buna göre söz konusu boya işlemlerinin bir mekanda en çok uygulandığı alan olan duvarlar olduğu zaman dikkat edilmesi gereken birçok nokta ve elinizde farklı boya seçeneği bulunur. Bunlardan en uygun olanını değerlendirerek ihtiyaç duyduğunuz sağlıklı mekana kavuşabilirsiniz
Yapacağınız bu işlemler öncesinde önemli olan ve cevap verilmesi gereken sorulardan bir tanesi şudur; bizim kullanacağımız veya boya uygulamasını yaptıracağımız mekan yoğun olarak kullandığımız, silinmeye ihtiyaç duyulan veya çocuklarımızın yaşadığı odalar mı öncelikle buna karar vermemiz gerekir. Çok yoğun olarak kullanılmayan bir alanda veya hafif pürüzlere sahip ve çok düz olmayan bir alanda mı boya uygulaması yapmak istediğimize göre seçeneklerimizi belirleyebilir, iç cephe boya seçiminde bir yol ayrımı yapabiliriz.

Ev hanımlarının bu konuda özellikle en dikkat ettikleri şeylerden bir tanesi iç cephe boyasında silinebilirliği yüksek ürünleri kullanabilmek, içeride bir yıl geçtiği zaman üzerinde oluşacak kalorifer izleri ve benzeri problemleri sene sonunda silebilmek veya çocuk odasında kullanılan boyanın, çocuk tarafından kirletilmesi sonucunda onu rahatlıkla temizleyebilmesini sağlamaktır. Bu tür durumda kullanılması gereken ürünler silikonlu olarak tabir edilen iç cephe boyaları olmaktadır.
Teklif al >
4 Boya Badana Fiyat Teklifi Al.