Tura Reklam

Açık Hava Reklam · 1 yıldır üye
Kayseri Melikgazi
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Yılında, m’lik küçük bir atölyede fırça sanatı ile başlayan meslek hayatımız; bugün . m + .m toplamda . m kapalı alan, . m açık alan olmak üzere; toplam . m’lik alanda faaliyet gösteren endüstriyel sanayi reklamcılığına dönüşmüştür.

Sektöründeki yenilikleri sürekli araştıran,yurtiçi ve yurtdışı fuarlara düzenli olarak katılan, AR/GE ve ürün geliştirme faaliyetlerine önem veren,
teknolojik alt yapı ve makine parkuruna sahip olan ve yeniliklerde öncü olan firmamız; vizyonunu her geçen gün artırarak sektöründe önde gelen firmalar arasında yerini almıştır.

Yurtiçinde ve yurtdışında Avrupa’da Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Makedonya.; Orta Doğu ve Afrika’da Katar, Suriye, Irak, Lübnan, Liberya, Nijerya, Cezayir, Libya, Etüyopya.; Asya’da İran, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan… başta olmak üzere bir çok ülkede projeli reklam uygulamalarını başarı ile tamamlayan firmamız hedef çıtasını sürekli olarak yükseltiyor. Başlıca ürünlerimizi ve faaliyet alanlarımızı; Cephe Giydirme, Işıklı&Işıksız Tabela, Pylone, Totem, Megaboard, Çatı&Yol Levhaları, D Kutu Harfler, Araç Giydirme, Led Ekran, Led Aydınlatma Sistemleri, Fuar&Teşhir Standları, Ürün Standları, Kanopi&Markiz, Kent Mobilyaları(CPL-Raket, Otobüs Durağı, Megalight, Rolling Systems), İndoor Reklam&Dekorasyon, CNC Router Kesim, Lazer Kesim, Dijital Baskı olarak sıralayabiliriz.

Faaliyetlerimiz süresince verdiğimiz hizmetler ise; Ölçü&Tespit, Tasarım ve Projelendirme, Proje Yönetimi, Danışmanlık, Üretim, Sevkiyat&Lojistik, Montaj, Servis&Bakım’dır. Bunun yanında, değişen ve gelişen tüketici beklentileri, reklamcılık sınırlarının genişlemesi, sektördeki global gelişmeler, firmamızı medya sektöründe yatırım yapmaya teşvik etmiştir. Bunlardan birincisi; outdoor reklam alanlarında faaliyet gösteren GETS MEDYA ‘dır. İkincisi ise, NETMECRA GÖRSEL İLETİŞİM adı altında iştiraki olduğumuz, indoor reklam alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketimizdir.

Firmamız; yüks
Teklif al >
3 Açık Hava Reklam Fiyat Teklifi Al.