Ulusal Nakliyat

Evden Eve Nakliyat · 2 yıldır üye
İstanbul Maltepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1984
1984 yılından bu güne evden eve taşımacılık konusunda Kendimizi ve firmamızı yücelterek hizmet vermekteyiz. Türkiye genelinde şehir için ve şehir dışı her türlü Evden eve nakliyat işlemleriniz firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ev–Ofis – Büro –depolama– Şirket–tüm ofis – şirket- büro eşyalarınızı son derece profesyonel ve bilinçli bir şekilde özenle kolileyerek taşıma hizmeti vermektedir. Ofis gereçlerinizin, eşyalarınızın güvenilir bir biçimde taşınmasında Ulusal nakliyat personeli olarak sistemli bir çalışmayla kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Fuar – Seminer – Sergi – Kurumsal Taşımacılık
Şehir içinde veya dışında herhangi bir kurumsal iş çerçevesinde gerçekleştireceğiniz fuar – seminer- tanıtım ve sergi gibi durumlarda disiplinli ve hızlı bir çalışmayla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fuar taşımacılığı hassasiyetini bilen bir firma olarak tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz. Her türlü kurumsal taşımacılık için firmamızı aramaktan çekinmeyin.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
Son derece zahmet ve özen isteyen şehirlerarası taşımacılık firmamızın tecrübesi sayesinde kolayca yapılmaktadır. Taşıma işlemi öncesi müşterilere yol haritası, taşıma planı ve izlenecek hizmet planı sunulur. Müşterinin isteği doğrultusunda plana ekler yapılabilmekte veya değiştirilebilmektedir. Her türlü aksilik olasılığı düşünülerek gereken önlemler alınır ve ekipmanlar araçta taşınır. Şehirlerarası taşımacılık için gereken resmi belgeler firmamızda mevcut bulunmaktadır. Teslim süresi önceden belirlenecek ve tam zamanında araç orada olacaktır.rınızı taşımakta en modern araç ve malzemeler kullanılmaktadır.
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliye Fiyat Teklifi Al.