Ümit Kayar

Web Yazılım · 2 yıldır üye
İstanbul Tuzla
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Dünyada insanlar günlük olarak bilgi arar. İhtiyaç duydukları işletme, ürün veya hizmet ararlar. Küçük bir işletme iseniz, rakibinizin önüne geçmek için bir web sitesine sahip olmanız gerekir.

Müşterilerin internette, haritalarda arama yapabilmeleri için işletmenizin web sitesi olması sizi rekabetten uzak tutacaktır. Bir web sitesi sayesinde iş büyütmenin yedi avantajı var.


Tutarlı Marka Kimliği

Profesyonel web tasarımcıları markanız için farklı bağlamlarda görsel bir dil yaratırlar. Tutarlı bir marka kimliğine ve görsel dile sahip markalar müşterilerine unutulmaz ve kalıcı bir izlenim bırakır. Böylece daha fazla müşteri ve müşteri sadakati elde etmenize de yardımcı olabilir.


Daha Fazla Ziyaretçi

Profesyonel web tasarımcıları ve geliştiricileri tarafından tasarlanan bir web sitesine sahip olarak tıklama bekleme zorunda kalmazsınız, ziyaretçileriz ne yaptığınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaktır. Web siteniz profesyonel olarak tasarlanmadıysa, ziyaretçilerin çoğunun web sitenizde yalnızca bir bakışla ayrıldığından, müşterilerin ilgisini çekebilecek ve ürünlerinizi almaya istekli olmasını sağlayacak özel tasarım ve dönüşüm optimizasyonu gerektirecektir.


Müşterileri Arttırın

İşletmelerin çoğu yerel şöhret teşkil ediyor ama şehir dışındaki müşterileri de düşünmelisiniz. Bir web sitesi, işletmenizi sadece şehir içinde değil, aynı zamanda şehir dışında daha fazla müşteri oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca güzel bir web sitesi tasarımıyla iş dünyasında popüler olacaksınız.


Satışları Arttırın

Bir web sitesi, küçük işletmelerinizi pazarlamak ve reklam vermek ile ilgili olduğunda daha çevre dostu sayılır.Örneğin; Facebook reklamları ve SEO’dur. Bu, satış ve kar marjınızı arttırmak için işiniz için tasarlanmış bir web sitesinin olmasının ana avantajları arasındadır.


Daha iyi bir ilişki

İşletmeniz için tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak, müşterilerinizle daha iyi bir ilişki oluşturur. Anında sohbet edebilir ve e-p
Teklif al >
4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al.