Rafet Açıkgöz

Çatı İzolasyon · 4 yıldır üye
Antalya Konyaaltı
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1995
USTAPARK İnşaat
Gerek fonksiyonel ve modern mimari çözümleri, gerekse estetik ve kaliteye vermiş olduğu önem ile Antalya yapı sektörünün ‘güven inşaa etmeyi’ hedef seçmiş firmaları arasına girmeyi hedef aldık.

Kuruluşundan bugüne kadar tamamladığı projelerle değerli aileleri bir araya getirerek kendine has bir müşteri portföyü oluşturan firmamız, Antalya ili Arapsuyu Mahallesi 600 sok. Meltem Apt. No: 33/1 Konyaaltı ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ustapark İnşaat Emlak, tecrübeli şirket ve kalifiye usta kadrosu ile aynı heyecanla çalışmalarına hız vermiş ve müşterilerine kaliteli bir yaşam olanağı sağlamayı amaç edinmiştir.

USTAPARK inşaat yenilikçi, çözüm odaklı proje ve inşaat yönetimi ile müşteriye hizmeti; uygun maliyet, vaktinde teslim ve kalite olarak kendine yol haritası belirlemiştir. İnşaatın genel kurgusu içerisinde proje yönetim gerekliliklerini tasarım, bütçe ve uygulama ile bütünleştirerek kazandığımız yurt içi tecrübesindeki inşaat uygulama ve yönetim tarzımız ile farklılığımızı ortaya koymaktayız.

İnşaatın sadece uygulama sürecinde değil bunun öncesinde mimari, iç mimari, elektrik ve mekanik tasarım gücümüzle projeler hayalden gerçeğe dönüşmektedir. Projelerin oluşturulması ve uygulanmasında gösterdiğimiz titizlik, bütünlük, araştırmacı ruhumuz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu güven ve sürekliliği sağladığımız inancındayız.

İçerisinde bulunduğumuz sektörde ekip çalışmasını öngören firmaların başarının kapısını araladığını düşünmekteyiz ve bu doğrultuda “çözüm ortaklarımız” ile oluşturduğumuz sinerji ile başarıyı yakaladığımız kanaatindeyiz.

Bizler yaptığımız işin; bir bina inşasından, bir proje yönetiminden veya bir proje tasarımından daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda her işin özel bir kişiliği ve karakteri olduğu hassasiyetiyle bize gelen işleri irdeleyerek,
tasarımlarımızın ve inşaatlarımızın müşterilerimiz için kişiselleştirilmesi bizim için önemli bir unsurdur.

Teklif al >
4 Çatı İzolasyon Fiyat Teklifi Al