Vahap Gökhan

Klima Bakım · 2 yıldır üye
İstanbul Güngören
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2000
CHİLLER SOĞUTMA GRUPLARI
WRF KLİMA BAKIM,TAMİR ARIZA SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ

Klima Bakımıyla Sağlığınızı Güvence Altına Alın
Bakımsız Klimalar Hasta EdiyorBakım yaptırmadığınız takdirde; baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur.
Yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getiren, ısıtma ve soğutma gibi dilediğiniz sıcaklık ayarı ile sizlere hizmet veren klimalar iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsimlere paralel olarak farklı hava şartlarına maruz kalmaktadır. Bu nedenle Klima bakım yılda iki kez mutlaka yaptırılmalıdır.
Temizlenmeyen cihazlarınızın ısı transfer yüzeylerinde toz parçacıklarının oluşmasına ve kirlenmelere neden olduğundan verimlilikleri azalacağından performans düşüklüğüne neden olacaktır. Bakımı yapılmayanlarda bu durumun görülmesi muhtemeldir; zararlı bakteriler yaşam alanına yayılarak özellikle solunum rahatsızlanmalarına sebep olabilir, iklim değişikliklerinde özellikle ısıtma konumundan soğutma konumuna geçerken kışın ısıtma konumunda iç ünite kuruyan bakteriler bakım yapılmadığında soğutma konumunda çalıştırıldığında su ile karışarak ortaya kötü kokular ve bakteriler yaymaktadır. Bu ve benzeri sebeplerle karşı karşıya kalınmaması için mutlaka yılda en az iki kez klimaların bakımı yetkili servislerce yapılmalıdır

Teklif al >
4 Klima Bakım Fiyat Teklifi Al.