Veli Erice

Çamaşır Makinesi Tamiri · 6 aydır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı
Pro-teknik servis, 20 yıl önce müşteri memnuniyeti çerçevesinde “uygun fiyatla, yüksek kaliteye sahip olma” fikriyle kurulmuş küçük bir şirketti. Fakat geçen onca yılla birlikte deneyimlerimiz ve birikimlerimiz sayesinde, kalitemizi ve hızımızı arttırmayı başardık. Ve bugün şirketimiz Ankara genelinde hatırı sayılır seviyelere ulaşmayı başarmıştır.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, klima, bulaşık makinesi gibi aklınıza gelen bütün beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek en küçük sorunla ilgili kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrıca su sebillerinin bakımı ve dezenfektesi için de özel olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren, hızlı bir şekilde büyüyen şirketimiz istikrarlı politikası sayesinde, yetkili ve eğitimli elemanlar ile çalışma hayatımızı devam ettirdiğimiz için, yaptığımız her işlemin garantisini siz müşterilerimize verebilmekteyiz.

“Uygun fiyatla, yüksek kaliteye sahip olma” fikri sayesinde sektörde adını kısa sürede duyurmayı başaran şirketimizin, bugün Ankara genelinde büyük bir servis ağına sahip olmuştur. Yedi gün yirmi dört saat hizmet verme kapasitesine sahip servis ağımız sayesinde birçok müşterimizin onayını alarak başımız dik bir şekilde, çizgimizi bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Başarılarımızın arkasında yatan en büyük sebepler:

İşimizi severek yapıyor olmamız, bu yüzden de daha istekli bir çalışma sağlayabilmekteyiz.
Daha iyisi olmak için sürekli araştırmalarımıza ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yeni olan ne varsa hemen takip etmeye ve müşterilerimize bunu en iyi şekilde sunmak için çaba sarf ediyor olmamız,
Alanında gerekli bütün donanımlara sahip, tecrübeli servis elemanlarını bünyemizde barındırıyor olmamız,
Planlı ve programlı olarak çalışıyor olmamız,
Çözüm odaklı çalışıyor olmamız,
Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor olmamız.
Bütün bu sebeplerden dolayı diğer birçok firmadan sıyrılarak zirveye doğru, emin adımlar atarak ilerleme kaydetmekteyiz. Şirket olarak; başarı için her şey
Teklif al >
3 Çamaşır Makinesi Tamiri Fiyat Teklifi Al