Yağmur Mercanoğlu

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · 1 yıldır üye
Antalya Muratpaşa
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Hello everyone .

I am Yağmur. I am a turkish teacher. I studied turkish language and literature. I also know english and italian. I have more than 8 years of experience in turkish teaching.

There are 4 important points for learning language in my system:Motivation,personal program, taking regular time for learning language and practice. First We talk about your needs, your motivations, your free time and your skills of learn. After we will create your personal program together.I will be with you all steps. I will be also your learning language coach.

Learning language is a great adventure.Let s go on this adventurous journey together .

****Herkese Merhaba,

Ben Yağmur. Türkçe öğretmeniyim. Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.İngilizce ve italyanca da biliyorum.Türkçe öğretiminde sekiz yılı aşkın tecrübem var.

Benim dil öğrenmek için oluşturduğum sistemde dört önemli nokta var : Motivasyon,kişisel program, dil öğrenmek için düzenli zaman ayırmak ve pratik. Önce sizin dili öğrenmek için motivasyonunuzu,ihtiyaçlarınızı,boş zamanlarınızı ve öğrenme becerilerinizi belirliyoruz. Sonra size özel kişisel programınızı birlikte yapıyoruz.Tüm bu aşamalarda yalnızca bir öğretmen değil aynı zamanda dil öğrenme koçu olarak sizi destekliyorum.

Dil öğrenmek büyük bir macera. Gelin, bu maceralı yolculuğa beraber çıkalım .

Teklif al >
4 Yabancılar İçin Türkçe Dersi Fiyat Teklifi Al