Yavuz Erdönmez

Düğün Fotoğrafçısı · 4 yıldır üye
Ankara Etimesgut
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
Merhaba ben Yavuz Erdönmez, YES fotoğraf ve video stüdyosunun kurucusuyum. Burası Ankara merkezli düğün ve bebek fotoğrafları ve videoları çekmek üzere uzmanlaşmış bir studyodur. Amacımız bu sektöre yeni ve modern bir bakış açısı getirmek, çiftlerin en önemli günlerinde onları hem çekim anında hem de daha sonrasında, yıllar sonra albümlerini ellerine aldıklarında mutlu edebilecek kareleri yakalamaktır.

Bunu yapabilmek için gece-gündüz kendimizi eğitmeye devam ediyoruz. Düğün fotoğrafçılığı öğrenmenin asla bitmeyeceği bir alan. Fotoğraf çekmek sadece makinanın deklanşörüne basmak değil, hele düğün fotoğrafçılığı hiç değil. Bu anlayıştan yola çıkarak, üniversitede aldığım Radyo-Televizyon ve Sinema eğitimin de katkısıyla, en estetik ve sanatsal fotoğrafları en kolay ve rahat bir şekilde, sizleri bunaltmadan elde etmeye çalışıyorum.

Bunun haricinde iki muhteşem çocuk babası, sevgili eşiminde çok büyük katkısı ile hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen bir hayalperest, mümkün olan her zaman eline fotoğraf makinasını alıp uzaklara gitmeye çalışan bir seyahatsever ve doğa aşığıyım.

Çekimlerimiz ve aklınıza takılan her soru için bizi arayın lütfen.

Teklif al >
4 Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al.