Yess Mimarlık

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · 10 aydır üye
İstanbul Maltepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2013

2013 yılında Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Floransa’da The Florence Institute of Design International’da İç Mimarlık Master’ı yaptım.

2018 yılında yess mimarlık ofisi’ni kurmadan önce, kentsel dönüşüm ve büyük otel projelerinde mimari ve iç mimari alanlarda tasarım ofisi ve şantiye mimarı olarak çalıştım.

2018 yılından beri, daire, ofis, pilates salonu, muayenehane gibi mekanların "tasarım" ve "uygulama"sını yapmaya devam ediyorum.

Ayrıca mekanlarda ufak dokunuşlar yaparak mekanın aurasını tazelediğimiz "danışmanlık" hizmeti veriyorum.
Danışmanlık hizmeti: öncelikle evinizin/ofisinizin tarzına, konseptine karar verip bir sunum hazırlamak, bu konsepte uygun dekorasyon alışverişlerini birlikte yapmak, özel tasarım mobilya isteniyorsa tasarım ve üretimini yapmak, gerekiyorsa ufak tadilatlar yapmak, kısaca birkaç küçük dokunuşla evinizin aurasını tazelemektir. Bu süreç normal tadilat sürecine göre daha hızlı, daha uygun fiyatlı ve sizler için daha zahmetsizdir. Bu süreçte çok fazla kırma-dökme işi olmayacağı için evinizde günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz.


www.yessmimarlik.com
instagram: yess.mimarlık
Teklif al >
4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al.