Yıldırımentertaınmentgroup

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · 5 yıldır üye
İstanbul Bakırköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2013
YILDIRIMENTERTAINMENTGROUP Müzik,Sinema,Medya,Teknoloji,Reklam,Extreme Spor,Organizasyon,Tasarım ve üretim alanlarında hizmet vermek için kurulmuştur.
7 den 70 e kişi ve toplu eğlence aktiviteleri (Davet balo konser Spor organizasyonu) düzenlemekte olup yapılan bütün aktiviteler için film tadında çekimler yapmaktayız.
Film ve animasyon alanında 2 yıl içerisinde Türk yabancı ortak yapımı ciddi film yatırımlarını dünya ya sunacağız.Medya reklamcılığında ise ürünün tasarımından reklam çekimine kadar ekip olarak çalışıyoruz.Ürün bir mamul veya bir sanatçının son çalışması ve kendisi olabilir.Sosyal medya veri tabanımız ve pazarlama gücümüz şirket hızımız olacaktır.
Bu açıdan ileride yatırımlarımız içinde teknolojik ar-ge çalışmaları olacak PC-OYUN,BİLGİSAYAR ve GSM alanına kendi tasarımlarımızı sunacağız.
Çocuklarınız için her tür eğlenceyi ve sanatsal faaliyeti beraber organize edeceğiz.
Siz de bizimle birlikte değişime katılın.

Yıldırım Entertainment Group,Music,Cinema,Media,Technology,Advertising,Extreme Sports,Organization,Design and Production was established to make.
7 to 70 people, and public recreational activities (sports organizations invited to the prom concert) is being organized activities for all the shots have been making movie taste. In the field of film and animation.
Within 2 years of the Turkish foreign co-production film industry in the world or serious.Media advertising of the product in from design to advertising shots are working as a team.A finished product or an artist s latest work, and may itself.Social media data base and marketing company, our rate will be our strength. From this point of our investment in the future of technological R & D work would be PC-GAME,COMPUTER and GSM area will offer our own design. All kinds of recreational and artistic activities for children are organizing together.
You can join with us in exchange.

Change the World.
Yıldırım Aykut IRKAN
YEG CEO
Teklif al >
4 Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi Al.