Yılmaz Ukan

Uluslararası Ev Taşıma · 8 aydır üye
İstanbul Ataşehir
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
Türktaş Uluslararası Nakliyat şirketi, 1994 yılından bu yana uluslararası taşımacılık üzerinde çalışmaktadır. 42 yıllık operasyonlarda, filonun sürekli zenginleştirilmesi ve modernizasyonu, ulaştırma ağının genişletilmesi sırasında şirket sürekli gelişerek şu an yaklaşık 47 nakliye birimi, römorkör, 6 jumbo mavna, ortalama yaşı 3 yıldır.
Almanya Türkiye Arası Nakliyat Firması
Yurt dışına eşya taşıma hizmeti vermek ve ya yurt dışından ülkemize eşya taşıma hizmeti vermek oldukça zor bir hizmettir. Bu yüzden her nakliyat firmasının yapabildiği bir hizmet değildir. Uluslar arası taşımacılık ile ilgili belgeler her nakliyat firmasına verilen bir belge olmadığı için profesyonel firmaların yapabildiği bir hizmettir. Uzun yıllardır uluslar arası nakliyat sektöründe hizmetler veren Türktaş nakliyat firması özellikle Avrupa ülkelerinde oldukça popüler bir firmadır. Almanya Türkiye arası nakliyat hizmeti veren firmalardan bir tanesi olan firmamız bölgenin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi konumundadır.

Kusursuz şekilde çalışmalar yapan firmamız her geçen gün kendini geliştirerek daha da kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Almanya Türkiye arası nakliyat hizmetinde bugüne kadar sayısız nakliyat hizmeti sunan firmamız bugüne kadar taşıma sırasında hiçbir eşyaya zarar vermemiştir. Uluslar arası nakliyat hizmetinde oldukça kalabalık bir araç filosuna sahip olan firmamız her türlü ulaşım yolu ile sizlere nakliyat hizmeti verebilmektedir. Müşterilerimizin isteğine ve bütçesine göre istedikleri şekilde uluslar arası nakliyat hizmeti vere bilmekteyiz.

Türkiye’den Avrupa’ya Taşıma Hizmetleri
Özellikle son yıllarda Avrupa’ya giden vatandaş sayısı hızla artmaktadır. Bu yüzden uluslar arası taşımacılık hizmeti gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Türkiye’den Avrupa’ya taşıma hizmetinde bölgenin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olan Türktaş nakliyat firması siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Uzman kadrosu ile birlikte ulus
Teklif al >
5 Uluslararası Ev Taşıma Fiyat Teklifi Al