Zekai Öztemir

Banyo Dolabı Yapımı · 6 yıldır üye
İstanbul Bahçelievler
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Uzun yıllardan günümüze kadar inşaat sektöründe emin adımlarla ilerleyen Gökçe Yapı Dekorasyon İstanbul ve çevresinde, her branşta deneyimli kadromuz ve kaliteli işçilik ve uygun fiyat ilkesiyle hizmet vermekteyiz.

Bugüne kadar yaptığımız tadilat, işlerimizde yaptığımız işin arkasında durarak müşterilerimizi mağduriyet yaşamadan sorunlarınız çözüme kavuşturulmuştur.

Tadilat ve dekorasyon işlerinde Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen marka ve tavsiye edilen ürünler kullanılmasına özen göstermekteyiz.

Hizmetlerimizden memnun olup, bizi tanıdıklarına tavsiye edecek bir güven veren Gökçe Yapı Dekorasyon markası altında yoluna ilerlemektedir.

Yaptığımız tadilat ve dekorasyon işleriyle ilgili her türlü yorum ve eleştirileriniz, bizlerin işimizi daha iyi yapmamızı, sektörün daha fazla gelişmemize katkı sağlayacaktır.

Yaptığımız Tadilat İşlerinden Bazıları : Dış Cephe Boyası, Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Sıvası, Dış Cephe Tamiratı, Yağlı Boya, Su Bazlı Boya, Plastik Boya,
Banyo Tadilatı, Fayans ve kalebodur,Mutfak Dolabı Montajı, Mutfak Tezgahı Montajı, Komple Mutfak Tadilatı, Banyo Dolabı, Duşa Kabin, Klozet, Lavabo,Komple Banyo Tadilatı, Fayans Döşeme, Fayans Tamir/Değiştirme, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar,Haman Mermer Döşeme,Cam Tuğla işleriniz

Komple Anahtar Teslimi Daire Tadilatı işleri itina ile Yapılır.
Teklif al >
4 Banyo Dolabı Yapımı Fiyat Teklifi Al.