Zeynep Aygün

Online Pedagog · 7 aydır üye
İstanbul Üsküdar
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçersiz Email Adresi
Geçerli Adres
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
Uzman Klinik Psikolog Zeynep Aygün
Uzman Klinik Psikolog Zeynep Aygün , Lisans eğitimini İngilizce Psikoloji bölümünde,Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (tezli) eğitimini rektörlüğünü ve kuruculuğunu Prof.Dr.Nevzat Tarhan hocamızın yaptığı Üsküdar Üniversitesi ‘inde tamamlamıştır . Lisans ve yüksek lisans öğrenimi boyunca NP BEYİN HASTANESİ’nde staj görmüş ve Klinik stajını da NP BEYİN HASTANESİ’nde yatılı servis kısmında tamamlamıştır. Bunun yanında Lisans eğitimi boyunca: Kartal Doğa Huzurevi ve Tuzla İSEM de zorunlu stajını yapmıştır. Ayrıca 3 yıl süresince gönüllü olarak Darülaceze ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gönüllü psikolog olarak eşlik etmiş ve deneyim kazanmıştır. Öğrencilik hayatı boyunca alanında ünlü ve başarılı bir çok hocadan ders alma imkanı bulmuştur.
Üsküdar Üniversitesi tarafından 01.07.2018-01.02.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Türkiye Bağımlılık Risk Profili ve Ruh Sağlığı Projesi” ’ ne “Saha Araştırmacısı” olarak katkılarımdan dolayı , Prof. Dr. Nevzat Tarhan , Doç. Dr. Gökben HIZLI SAYAR , Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin ÜNÜBOL tarafından belgeli olarak teşekküre layık görülmüştür. Yapılan araştırma toplam 24000 kişiyle gerçekleştirilmiş olup, dünya çapında bu alana 2.büyük çalışma özelliği kazanmıştır. Proje 2019 yılında Türk Psikiyatri Derneği Tarafından 2.lik derecesi taşımaktadır.

Uzman Klinik Psikolog Zeynep Aygün öğrencilik ve mesleki hayatı boyunca birçok kongre ve seminerlere katılmıştır. Aldığı eğitimlerden bazıları; ŞEMA TERAPİ/Prof. Dr. Gonca SOYGÜT PEKAK eğitimim ve BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ (BDT)/ Prof. Dr.M.Hakan TÜRKÇAPAR , Pozitif Psikoterapi Eğitimi Sertifika Programı /Yrd.Doç.Dr. Rukiye HAYRAN ,Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Eğitimi/Nevin DÖLEK, Aile Danışmanlığı Sertifika Programı, Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği-IV/TPD, Oyun Terapisi , Çocuk Değerlendirme Testleri ‘dir.
Şuanda özel ofiste ve özel bir kurumda Yetişkin ,Ergen Psikoloğu ve Aile Danışmanlığı olarak görev yapmaktadır.

Teklif al >
3 Online Pedagog Fiyat Teklifi Al