Zeytur Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 5 yıldır üye
İstanbul Kartal
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Şehirler Arası Nakliyat evden eve nakliyat şirketi olarak sektörümüz geniş kapsamlı olduğu gibi Türkiye’nin her yerine ulaşarak hizmet vermektedir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık konusunda profesyonel bir çalışma sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Taşımamızın hız anlayışını, titizliğini ve uzun yılların tecrübelerine dayanan profesyonelliğini sunmak için sizleri doğru bilgilendirmeyi kendimize görev sayıyoruz.
Duyarlılık ve saygı gibi misyonlarımızla göz önün de bulundurarak eşyanıza verdiğiniz değeri paylaşıyor ve taşıma işlemi yapılırken bu değeri göz ardı etmiyoruz. Kisacası eşyanızı bir emanet bilip son derecede itinayla teslim ediyoruz. Bu alanda müşterilerimizin güven ve teşekkür ifadeleriyle karşılamaktan gurur duymaktayız.
Bilhassa uzun yola gidecek olan yük konusunda duyulabilecek tereddüt ve endişelerin farkında olduğumuzu ve bunun için müşterilerimizin ekibimizle kuracağı güvene ehemmiyet gösterdiğimizi vurgulamak isteriz.Kutulama, paketleme, ambalajlama ve depolama gibi işlemleri yüksek kalitede uygulayıp firma yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.
Şehirlerarası her tür evden eve, piyano ve depolama işlemleri için yüksek kalitedeki araç filomuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Şehirlerarası ev eşyası taşıma işlemlerinizi ücretsiz yol sigortalı olarak yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile çalışmaktayız.
Ofisiniz sizin değerli evraklarınızı barındıran aynı zamanda zamanınızın çoğunun geçirdiğiniz yerlerdir. Bundan ötürü taşınma sürecide özen ister. Taşınmanız ofis alanının incelenmesiyle başlanılır. Daha sonra gerekli ekipmanlar tedarik edilerek paketleme vs. işlemler gerçekleştirilir. Uzman nakliye elemanlarımızda ofisinizi sağlıkla taşıma işlemine deva eder. Bunlarla beraber ambalajlama ve depolama çalışmaları da yürütürüz. Amacımız kusursuz nakliyatı size sunmaktır.
Ofisiniz şehir içi yada şehir dışı adreslere taşınabilir. Bu bizim için önemli
Teklif al >
4 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.