Zogor Teknoloji

Web Tasarım ve Programlama · 6 yıldır üye
İzmir Buca
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Zogor Teknoloji

Firmamız ZOGOR Teknoloji AR&GE ve Bilişim Yazılım Elektronik Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic., 2004 yılında İbrahim Pala'nın kuruculuğunda kurulmuştur. Zogor kelime anlamı ile zengin detaylara sahip, içerikli, çözüm ve sonuç odaklı, verilen sözü zamanında yerine getiren kişi/kurum anlamına gelmektedir. İlk yıllarında bünyesinde Hosting (Yer Barındırma), Domain (Alan Adı) ve Co-Location (Sunucu Barındırma) hizmetlerini barındırmıştır. Şu anda 2004 yılından beri güçlü ve emin adımlarla Erişim Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı olarak Zogor.Net olarak müşterilerine hizmet vermeye devam eden Zogor.Net bir Zogor iştiraakidir.
Zogor, hizmet bünyesine katmış olduğu Elektronik hizmetler ile sizlere, Endüstriyel Tasarım ve Ürün Geliştirme, Danışmanlık ve Proje, Know-How Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri Kurulumu, Sistem Kurulumu ve Bakımı; Yazılım alanlarıyla, Endüstriyel Yazılımlar, Otomasyon Yazılımları, Yönetim Sistemi Yazılımları, Özel Yazılımlar, Yazılım Kurulumu, Yazılım Bakımı hizmetlerini sağlamaktadır. 2011 yılında İnteraktif Hizmetler vermeye başlayan Zogor, Marka Oluşturma, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Görsel Tasarımlar, Reklam Filmi, 3D Animasyon, İnteraktif CD, 3D Katı Modelleme (SolidWorks), 2D Modelleme (AutoCad) hizmetleriyle geniş faaliyet alanlarında yer almaktadır.

Kalite Politikamız ve Hedeflerimiz

Başarıya ulaşmanın birlik ve beraberlikten geçtiğini çok iyi biliyoruz. Yaklasik 12 yıllık bir organizasyon ve alt yapı çalışması sonucu sizlere, dünyanın neresinde olursanız olun hizmet vermekteyiz. Ülkemiz piyasasında kurumsal vizyona sahip firmaların çok çok az bir kısmının dünyanın gelişmiş firmaları ile yarış yapabildiğini ve ihracat - ithalat savaşı verdiğini görebiliriz. Zogor olarak bu konuda ülkemiz için belirlemiş olduğumuz misyonda, hızlı bir şekilde ülke piyasasına katkıda bulunarak %100 yerli tasarı buluşlarımız ile kurumsallaşma sürecinde geri planda kalmış, büyümeye açık olan firmalara gerekli vizyonu kazandırmayı
Teklif al >
4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al.