Zümrüt Çetin

Online Psikolog · 7 aydır üye
İzmir Konak
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
F. Zümrüt Çetin Isparta’da 1989 yılında doğmuştur. Pamukkale Üniversitesi “Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi “Klinik Psikoloji” bölümünde tamamlayarak "Klinik Psikolog" unvanını almaya hak kazanmıştır.

Dr. Alp Karaosmanoğlu tarafından verilen şema terapi eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Avrupa Davranış ve Bilişsel Terapiler Birliği(EABCT) eğitim standartlarına göre düzenlenen Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur tarafından eğitimi verilen Bilişsel Davranış Terapileri okulunun ilk ve ikinci modülünü ve bu modüllerin supervizyon süreçlerini başarıyla tamamlamıştır. Depresyon, fobiler, obsesif kompulsif bozukluk, panik bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, yeme bozuklukları, obezite ve sigarayı bırakma, borderline kişilik bozukluğu ve şizofreni tedavisinde bilişsel davranışçı terapi eğitimlerini tamamlamıştır.

2012 -2016 yılları arasında Psikoloji enstitüsünde bakırköy ve nişantaşı ve beylikdüzü şubelerinde çalışmıştır. 2015 te bireysel seanslarını psikoloji iris danışmanlık merkezinde ve Nea yaşam danışmanlık merkezinde yapmıştır. Psikolojik danışma merkezlerinde ergenlik sorunları, aile içi ilişkiler, öfke kontrolü, kaygı bozuklukları, yeme bozuklukları, depresyon, fobiler, travma, ve sigara bırakma, borderline kişilik bozukluğu, şizofreni ve strese bağlı infertilite(kısırlık) alanlarında psikoterapi hizmeti vermiştir, aile eğitimi ve seminer çalışmaları yapmıştır.

Yaptığı seanslarında Bilişsel Davranışçı Terapisi, bilinçalti terapisi, şema terapi, kabul ve adanmışlık terapisi, hipnoz uygulamalarından yararlanmaktadır. Çocuklar ve ergenlerle bilinçaltı terapisi ve oyun terapisi yapmaktadır.
Teklif al >
4 Online Psikolog Fiyat Teklifi Al.