4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.786 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

Aybüke Kanık

Aybüke Kanık

Merhaba, Ben Aybüke. Bilkent Üniversitesi - İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunuyum. İç mimari, tasarımla alakalı konularda hizmet vermeye hazırım.
Akare Homes

Akare Homes

Merhaba ben iç mimar Ceren Palavar . Bilkent Üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum projelerinize destek vermekten mutluluk duyarım .
Dam  Design Studio

Dam Design Studio

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi-İç mimarlık bölümü mezunuyum. Proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. 2 adet ödüllü mobilya tasarımım mevcut. Çalışmalarımı inceleyebilirsiniz, ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak isterim. instagram: damdesignn
Çağatay Emre Çimen

Çağatay Emre Çimen

Ofisinizin, evinizin artık monoton ve sıkıcı veya işlevsiz geldiğini düşünüyorsanız, sizinle beraber her şeyi yeniden tasarlayıp, organize edebiliriz. Size daha yaşanabilir ortamlar yaratmak için çalışıyorum.
Cansu  Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

Cansu Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

İstanbul kökenli Mimar ve B sınıfı İş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım. Mimari proje çizimi, İç mimari proje çizimi, Mobilya ve dekorasyon danışmanlığı alanlarında 4 senedir hizmet vermekteyim. Hayalinizdeki projeyi 3 boyutlu olarak tasarlayıp en hızlı şekilde iletebilirim. https://www.cansuada.com/ adresinden güncel projelerimi inceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın, iyi günler dilerim.
Dilara Kayacan

Dilara Kayacan

İstanbul Bilgi Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldum.Satış ve pazarlama üzerine program bitirdim.TAV Conctruction ve Aspen Yapı ve Zemin Sistemleri şirketlerinde şantiye ve ofis stajlarımı tamamladım.Nisan 2019’dan beri profesyonel İç Mimar olarak çalışmaktayım. Mobilya,çocuk odası,yatak odası,mutfak,banyo gibi bir çok ev modülleri tasarımı konusunda aktif olarak tasarımlar yapıyorum. İç mimari tasarım konusunda size destek olabilirim.
Dilara Bağlı

Dilara Bağlı

Minval tasarım kurucusu. İç mekan tasarım,projelendirme ve uygulama konusunda aktif çalışmaktayız. Kişiye özel mobilya tasarımları ile projelerimizi kişiselleştiriyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
Ayşegül Gündüz

Ayşegül Gündüz

MİMARLAR ÇOK PAHALI, MARANGOZLAR TASARIM YAPAMIYOR VE SÖZÜNDE DURMUYOR DİYORSANIZ BİZ BURADAYIZ. MARANGOZ FİYATINA İÇ MİMARLIK HİZMETİ VERİYORUZ. OFİSİNİZİ, EVİNİZİ ÖNCEDEN; RENKLİ, 3 BOYUTLU PROJE ÇİZİMLERİ İLE GÖRÜN. İÇ MİMAR GÖZÜYLE; MODERN, TREND TASARIMLARLA İÇİNİZE SİNEN YAŞAM ALANLARINI SİZİN İÇİN TASARLAYALIM.
World One Design

World One Design

World One Design; Konut, ofis, mağaza, kafe, restoran, kültürel ve sosyal yapılar gibi proje yönetimi alanlarında proje ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.
Yaser Tunç

Yaser Tunç

-Mimari proje hazırlama -Mobilya çizimi -Otel projesi -Villa projesi -Ofis projesi -Özel daire projesi -Tarihi bina restorasyonu -15 yıllık deneyimim mevcuttur. -Yurtiçinde Uludağ, Kartepe ve Palandöken'de kış otelleri projelerinde, güney ve batı sahillerinde birçok otel, villa, ofis ve özel daire işlerinde, İstanbul'da ise başta Sait Halim paşa yalısı'nın restorasyonu, otel, villa, ofis, mağaza ve daire dahil çok sayıda projede çizim, ve uygulama yaptım. -Yurt dışında Almanya, Fransa, M
Cem Dinçer

Cem Dinçer

Zevkli tasarımlar için uğraşıyorum. 'Baskaşının parasıyla hayallerimi oluşturuyorum.' İç mimari destek vermek için çabalıyorum. Olmayacak renkler, standartların dışarısında bir mekan algısı için. Ruhu olan mekanlara.
Özge Altaş Özel

Özge Altaş Özel

Ben Özge Altaş Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum 3 yıldır mesleğimi yapıyorum ; hem mimarlık hem iç mimarlık deneyimine sahibim. Orduda işini en iyi şekilde yapan ustalarla çalışıyorum.
Özgül Tuğçe Zeybek

Özgül Tuğçe Zeybek

İÇ MİMAR-MİMAR İÇ MİMAR MOBİLYA DANIŞMANLIĞI TASARIMCI MAĞAZA İÇ MİMAR CAFE İÇ MİMAR OFİS İÇ MİMAR EV TADİLAT OFİS TADİLAT CAFE TADİLAT MAĞAZA TADİLAT OTEL İÇ MİMAR OFİS İÇ MİMAR BANYO TADİLAT PEYZAJ DÜZENLEME -TASARIM
Egemen Evren Balcı

Egemen Evren Balcı

Müşteri merkezli ve çözüm odaklı bakış açımız ile isteklerinizi en uygun tasarımlara dönüştürüyor ve projeye göre fiyatlandırma yapıyoruz. Ev Dekorasyonunda göz alıcı tasarımları, estetik ve sağlamlıkla buluşturuyoruz.Dekorasyon ve mobilya anlamında evinizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bunun için ekibimiz ve atölyelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm dekorasyon ve tadilat hizmetlerimizde , ücretsiz keşif ve ölçülendirme yapmakta ve en uygun malzeme ile fiyatlandırmaları sunmaktayız.
Tsr Müze

Tsr Müze

TSR Müze, 2011 yılından bu yana bir çok önemli ve yüksek bütçeli projeye imza atmış deneyimli bir ekibin oluşturduğu tasarım, danışmanlık ve uygulama firmasıdır. Yaklaşımları müşterinin isteği ve algısı doğrultusunda işlevin en iyi şekilde kurgulanarak estetik bir kompozisyonla sunulması üzerinedir ve bu süreçte şeffaf bir yapı benimseyerek müşterilerinin tasarım ve uygulama sürecine dahil olmalarını benimsemektedir. Sizin mekanlarınız bizim tasarımlarımız ile birleşecek ve istenilen ahenk ya
Buket Çabuk

Buket Çabuk

İç Mimar Buket Çabuk Tasarım ve birinci sınıf işçilik ile mekanlarınıza kaliteli,modern ve yenilikçi yaşam alanları sunmayı amaçlıyoruz.Proje kapsamında ben ve ekibim ile rölöve ,tasarım,proje çizimi,3b görselleştirme,üretim ve montaj ve tadilat hizmetleri sunmaktayım.Tekliflerimizi beğenerek kabul edeceğinizi ve bizden memnun kalacağınızı ümit ediyoruz. Projelerinizde birlikte çalışmak dileğiyle.
Çiğdem Kalyoncu

Çiğdem Kalyoncu

İç mekan tasarımı, projelendirilmesi ve sunumu, Özel ürünlerin üretim çizimlerinin yapılması ve ölçülendirilmesi, Projelerin başlangıcından teslimine kadar olan süreçte kontrol, koordinasyon ve hizmet çalışmalarının yürütülmesi, Müşteri istekleri doğrultusunda ürün tanıtımı, projelendirme, sunum ve fiyat tekliflerinin hazırlanması,satış ve satış sonrası takip konularında müşteri taleplerini karşılamak, Proje sahibi ile gerekli iletişim ve koordinasyonu sağlayarak söz konusu ürün / ürünlerin (ge
Ufuk Uğurlu

Ufuk Uğurlu

Mimarlık ve Tasarım fakültesi, 4 Senelik(lisans) İç mimarlık bölümü mezunuyum. TMMOB İç Mimarlar odasına kayıtlı İç mimarım, italyada 1 sene Interior design eğitimi almış bulunmaktayım. İsteklerinize göre tasarımı birleştirerek hizmet vermekteyim.
ECENUR YAVUZ

ECENUR YAVUZ

Gelişen kültür ve estetik yaşantı içinde işlevin yanında güzeli, farklıyı, yeniyi ve o güne kadar görülmemişi tasarlama çabası içindeyiz.
Berkhan Mutlu

Berkhan Mutlu

Merhaba. Ben Berkhan Mutlu. Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunuyum. Her türlü iç mimari işleriniz için uygun fiyatlı 2D ve 3D hizmet vermekteyim. Gerek teknik çizim, gerek görselleştirme konusunda aklınız başka yerde kalmasın.
Enise Gülkesen

Enise Gülkesen

Ben Mimar Enise Gülkesen, henüz öğrenci iken ofis ve şantiye stajlarımı NEF GYO'da yaptım. Daha sonra, 2018 yılında Özyeğin Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Hollanda'da bulunan konsept tasarımlı bir spor/boks salonu tasarladım. Bu tasarımım neticesinde, Hollanda'da iş imkanları doğduğu için Hollanda'da kalmayı tercih edip, orada ünlü bir mimari tasarım ofisinde çalışmaya devam ettim. Çalıştığım süre içerisinde ise mimari olarak; üst segmentte yer alan at çiftlikleri,konutlar, profesyonel
Mimar Tuğçe Şimşek

Mimar Tuğçe Şimşek

AYDINDA KALİTELİ MİMARLIK HİZMETİ ALMAK İSTERSENİZ OFİSİMİZDE MİMARLARIMIZLA SİZLERİ BEKLİYORUZ. İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ MİMARİ PROJE HİZMETLERİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VE İNŞAAT ŞİRKETİMİZLE BİRLİKTE EV VİLLA OFİS RESTORAN CAFE BUTİK OKUL GİBİ BİNALARDA YARDIMA İHTİYAÇ DUYUYORSANIZ BİZE UĞRAYABİLİRSİNİZ. İNŞAAT FİRMAMIZIN 10 YILLIK TECRÜBESİ BULUNMAKTADIR. TADİLAT YENİLEME İŞLEMLERİNDE TECRÜBELİ ELEMAN VE ÖZEL MARKALARLA ÇALIŞMAKTAYIZ. SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM .
Neslişah ÖZTÜRK

Neslişah ÖZTÜRK

Herkese merhaba, Ben Neslişah ÖZTÜRK. 2018 yılında Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldum. 2019 yılında ise Akdeniz Üniveritesi'nde İç Mimarlık Ana Bilim dalında Yüksek Lisans eğitimine başladım. Eğitimim hala sürmektedir. Bu süre zarfında hem kendini geliştirmeye devam ederken hayatımızın her alanında varolan, düşünme yetisi ve estetik ögeler dahilinde, tasarımı sizlerin hayatına aşılamak yegane amacımdır. Tasarıma olan yaklaşımım, fonksiyonellik ve estetik algı ile oluşturula
Gökhan Özer

Gökhan Özer

2010’ da başlayan serüvenimiz, 2020’ de yeni bir vizyon yeni bir misyonla yoluna devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyiyi, müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olup, farklılığı vizyon edinmektedir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürürken, yenilikçi, teknolojiyle tasarımı bütünleştiren, aynı zamanda çağa ayak uyduran, analitik bakış açısıyla, işlevselliği ve estetiği daima yansıtan, insan odaklı tasarımları hayata geçiriyoruz. Birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş ve üstlenmiş
İçmimar Murat Karabekir

İçmimar Murat Karabekir

2003 yılında Trabzon da başlayan iş hayatımız şu an Ankara da devam etmektedir.Yoğunluklu proje hizmeti vermekteyiz onun dışında anahtar teslim ve lokal tadilatlar olmak üzere uygulama hizmetimiz de vardır. En önemli amacımız işimizi ve mesleğimizi en iyi şekilde icraa edip doğru işler yapıp karşılıklı memnuniyet sağlamak. Bu niyette olan tüm meslektaşlarımıza başarılar ve kolaylıklar diliyoruz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Ç.
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   28/12/2020

Cansu hanım gayet özverili. Yetenekli ve ilgili bir insan. İşini severek yapıyor. Sizi çok iyi yönlendiriyor. Harika bir iş çıkardı. Mesleğine saygılı, işine hakim bir mimar olduğunu gözlemledim. Fiyat politikası da gayet makul düzeyde olduğundan herkese tavsiye ederim. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

         
Dilek A.
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   25/12/2020

Cok ilgili sizin tarzınızı anlamaya calisip beklentinize uygun çözümler üretiyor aklımda olan tüm detayları oda üzerinde 3 boyutlu tasarımlarla görmemi sağladı, yapılması ve yapılmaması gerekenleri dahi gozumde canlandirabilmem icin defalarca emek harcadi, sonradan pişman olmaktan korktuğum için onun fikirleriyle hareket ettim önerilerine kulak verdim sonuçtan cok memnunum.

         
Atiye K.
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   28/11/2020

Gerçekten çok samimi bir şekilde sorumluluk üstlendi. En iyisinin olması için elinden geleni yapıyor. İşini sevmek bu olsa gerek. Teşekkürler Hazal hm.

         
Tuba B.
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   27/11/2020

salonumun 3 boyutlu resimleri çok iyi oldu, neyi nasıl yapmam gerektiği konusunda yol gösterici oldu.

         
Elif P.
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   27/11/2020

İşin her ayrıntısını titizlikle hazırlayan ve takip eden bir mimar. Çok çok memnunuz sonuçtan. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Teşekkürler.

         
Asiye E.
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   05/11/2020

Bu yoruma nereden başlamalıyım bilmiyorum.küçük ama kullanışlı hale getirilebilecek odalarım için hayal ettiğim mobilya tasarım dekorasyon vs için bir çok firma ve usta ile görüştüm fakat hepsi işi almak için vardı.dört tahtayı birleştirip duvara montajını sağlamak.beni anlarsa bi mimar anlar diye düşünüyorken,tadilat konusundan vazgeçmişken senem hanımla tanıştım.diğer mimarlardan ayıran özelliği benim ne istediğim nasıl görmek istediğimdi.en başından en sonuna kadar nazımı çeken sadece senem

         
Gökhan G.
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   04/10/2020

Senem hanım ile ev tasarımı için anlaştık. Bize her konuda gece gündüz demeden yardımcı oldu. Yaratıcı fikirleriyle evimizi mükemmel hale getirdi. Amacı kesinlikle para kazanmak değil insanların hayatında güzel bir iz bırakmak. Zaten verdiği tavsiyeler ödediğimiz ücretin kat kat üstünde. Biz çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
Aytan H.
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   03/10/2020

Dünyanın en güzel, en anlayışlı mimarı diye bilirim. Zaten sıkışık ve yorgun bir süreçten geçiyoruz, müşteri hassasiyetine özen gösteren, bütce dostu, ekonomik,kimseyi tekrarlamayan, ruhunuzda ve karakterinizden ilham alan, kendinize özgü tasarımlar üreten, en ince detayına kadar sizi sizden daha çok düşünen bir mimar. Ve hep hayatınızda kalmasını isteyeceğiniz bir insan. Burdan bir daha teşekkürlerimi sunmak istiyorum kendisine!

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz