Hizmet Ver

3 İç Mimar Danışmanlık Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,775 İç Mimar Danışman hizmet vermeye hazır.

İç Mimar Danışmanlık

En İyi 25 İç Mimar Danışman

Esra Balcı photo

Esra Balcı

03.06.2021

İç Mimar Danışmanlık · Beşiktaş, İstanbul

Merhabalar nasılsınız? Ben seedesigndan Esra Balcı, mimarım şu anda freelance olarak ortağım ile birlikte çalışmaktayım.Birçok farklı sektörlerden iş deneyimimiz oldu.Kafe poliklinik ve evlerin odalarının danışmanlığını yaptık.Yaptığımız bazı işlerin 3d leri ve moodboardlarını ınstagram hesabımız...

Banu Yüksel photo

Banu Yüksel

25.02.2019

İç Mimar Danışmanlık · Ortahisar, Trabzon

Merhabalar sayın danışanlar, ben 15 yıllık tecrübemle sizlere bu alanda hizmet vermekten çok memnunum. Size kısaca hangi konuda yerdım edeceğimi anlatıyım.Yeni evlenen bir çiftsiniz ama aldığınız mobilyayı yerleştiremediniz ve tabi perde, halı, aksesuarlar uymuyor. Ev bir kaosa sürükleniyor içte...

Damla Ertoy photo

Damla Ertoy

09.04.2021

İç Mimar Danışmanlık · Konak, İzmir

Amacımız mekanı sadece güzel görünmesi için tasarlamak değil, sizi oraya ait hissettirmek için tasarlamak.

Nur Çelik photo

Nur Çelik

21.08.2020

İç Mimar Danışmanlık · Nilüfer, Bursa

3 yıldır global bir dekorasyon firmasında iç mimar olarak görev yapıyorum.Burada edindiğim deneyimlerle başka mekanlara dokunmak istediğime karar verdim.Bir mekanı farklı kılan doğru stille kombinlenmiş karakteristik bir etkidir. Profesyonel bir gözle nasıl sofistike mekanlar oluşturduğumuza gelin...

Hikmet Kemal Yeltepe photo

Hikmet Kemal Yeltepe

21.08.2020

İç Mimar Danışmanlık · Ataşehir, İstanbul

Babil mimarlık olarak mimari her alanda hizmet vermekteyiz.İnstagram adresinden yaptığımız işleri inceleyebilirsiniz.

Deniz Akgüneş photo

Deniz Akgüneş

22.02.2021

İç Mimar Danışmanlık · Konyaaltı, Antalya

Projelere istek ve yapılabilirlik doğrultusunda cevap veriyorum.Her projede ierleyerek ilerliyorum yaptığım çizimler ve işleri detaylarını paylaşabilirim yapacağım işlerde zemin olacaktır.

Cansu Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık photo

Cansu Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

06.03.2019

İç Mimar Danışmanlık · Çankaya, Ankara

İstanbul kökenli Mimar ve B sınıfı İş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım. Mimari proje çizimi, İç mimari proje çizimi, Mobilya ve dekorasyon danışmanlığı alanlarında 4 senedir hizmet vermekteyim. Hayalinizdeki projeyi 3 boyutlu olarak tasarlayıp en hızlı şekilde iletebilirim....

Buse Kilimci photo

Buse Kilimci

17.03.2021

İç Mimar Danışmanlık · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, iç mekanınızda seçmiş olduğunuz konsepte göre doğru tasarımlarımla 2D ve 3D sunum teknikleriyle sizinle çalışabilirim.Daha fazla detay ve referans projelerim için iletişime geçebilirsiniz.

Çağatay Emre Çimen photo

Çağatay Emre Çimen

21.01.2020

İç Mimar Danışmanlık · Kağıthane, İstanbul

Ofisinizin, evinizin artık monoton ve sıkıcı veya işlevsiz geldiğini düşünüyorsanız, sizinle beraber her şeyi yeniden tasarlayıp, organize edebiliriz. Size daha yaşanabilir ortamlar yaratmak için çalışıyorum.

Bahriye Sakal photo

Bahriye Sakal

28.09.2019

İç Mimar Danışmanlık · Nilüfer, Bursa

VEGA DESIGN STUDI, alanında farklı tecrübe ve deneyimlere sahip olan, Mimar Bahriye Kara tarafından, edinilmiş profesyonel tecrübelerin biraraya getirilerek üretimi daha verimli hale getireceği inancıyla faaliyete geçirilmiştir. Firmamız; bina ve mekanlarda organizasyon şemasının kurulumundan...

Ukte C photo

Ukte C

19.02.2020

İç Mimar Danışmanlık · Bayraklı, İzmir

YAŞAR ÜNV. İÇ MİMARLIK VE CEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ MEZUNUYUM,suan folkart towers A KULE 35.katta iç mimarlık ve iç mekan danısmanlıgı yapmaktayım.

Göktuğ Çakır photo

Göktuğ Çakır

15.01.2020

İç Mimar Danışmanlık · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar iç mimarlık ve proje çalışmalarını sadece sizleri mutlu etmek adına değil bizlerde mutlu olmak için incelikle yürütüyorum. :)

Sude Bilgin photo

Sude Bilgin

04.05.2021

İç Mimar Danışmanlık · Buca, İzmir

Merhaba Ben Sude BİLGİN.Mimarım.3d modelleme ve teknik çizimlerinizi yaparak kısa sürede size ulaştırırım.

AFRA SENA Ödemiş photo

AFRA SENA Ödemiş

03.06.2020

İç Mimar Danışmanlık · Döşemealtı, Antalya

2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak ev, ofis, restoran vb. her türlü iç mimari görselleştirme desteği sağlanır.

Betül Körbeyli photo

Betül Körbeyli

31.07.2020

İç Mimar Danışmanlık · Şişli, İstanbul

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Tabanlıoğlu Mimarlık, Zoom Mimarlık ve global bir şirket olan Arup mühendislikte çeşitli ölçeklerde iş deneyimlerim olduktan sonra şu anda kendi mimarlık faaliyetlerimi yürütmketeyim.

Virna Akgün photo

Virna Akgün

04.05.2019

İç Mimar Danışmanlık · Bodrum, Muğla

Ev,Ofis,Konut, Mağaza ve Otel Projelerinizde tasarım, planlama, 3D modelleme, danışmanlık, malzeme seçimi, imalat projeleri, mobilya tasarımları.vb tüm ihtiyaçlarınızda iç mimarlık hizmeti vermeye hazırım. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü Mezunuyum. 10 yıldır iç...

Osman Polat photo

Osman Polat

16.09.2020

İç Mimar Danışmanlık · Isparta, Isparta

2019 yılında Mimarlık bölümünden mezun oldum. Eğitim süresince çeşitli firmalarda mimari ve iç mimari projelerde çalıştım. Freelance olarak kafe ve ofis iç mimari projeleri tamamladım. Yeni bir projede sizlerle görüşmek üzere.

Ece Behiye Köybaşı photo

Ece Behiye Köybaşı

28.10.2020

İç Mimar Danışmanlık · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Bir çok fotorealistik görselleştirme programı bilgisine sahibim.

Şüheda Eski photo

Şüheda Eski

01.01.2021

İç Mimar Danışmanlık · Yıldırım, Bursa

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda 3d tasarım çalışmaları yapılır, uygulamaya geçmeden hayalinizdeki mekanı görme imkanı sunulur. Sadece tasarım ve üç boyutlu görselleştirme işleriniz içinde benimle iletişime geçebilirsiniz.

Simge Menteşe photo

Simge Menteşe

14.07.2020

İç Mimar Danışmanlık · Karşıyaka, İzmir

Bahçeşehir üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum . Eğitim hayatım ve sonrasında çeşitli yerlerde çalıştım . Buralarda proje danışmanlığı ve anahtar teslim projeler yaptım.

Merve Ağlayan photo

Merve Ağlayan

13.09.2019

İç Mimar Danışmanlık · Muratpaşa, Antalya

2017 yılı mimarlık fakültesi mezunuyum. 2 yıldır profesyonel olarak mimarlık iç mimarlık hizmetleri vermekteyim. Tadilat/Uygulama/projelendirme/iş takip/3d görselleştirme/Rölöve-Restitüsyon-Restorasyon vb kalemler ile ilgili tecrübe sahibiyim. İngilizce ileri seviye almanca orta seviye olmak üzere...

Hümeyra Meder photo

Hümeyra Meder

18.04.2021

İç Mimar Danışmanlık · Pendik, İstanbul

Tasarlanacak mekanı yerinde görüp gerekli ölçümleri ücretsiz yapıyoruz. Uygulama aşamasına geçmeden tasarımımızı fotogerçekçi renderlarla beğeninize sunuyoruz. İsteğe bağlı animasyon şeklinde sunum yapıyoruz. Sizlerin onayını aldıktan sonra ekibimizle evinizi/ofisinizi/mağazanızı size en kısa...

Elif Oras photo

Elif Oras

01.04.2021

İç Mimar Danışmanlık · Kırklareli, Kırklareli

Trakya üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır ağırlıklı olarak iç mimari proje alanında çalışmalarımı sürdürüyorum. Konut, ofis, kolej, restoran, kafe gibi mekanların tasarım ve uygulama projesi görevlerini yürüttüm.

Tuğçe Uysal Çakmakçıoğlu photo

Tuğçe Uysal Çakmakçıoğlu

16.03.2020

İç Mimar Danışmanlık · Çankaya, Ankara

İhtiyaca yönelik form ve ebatlarda fonksiyonel,ergonomik,esnek,yeşili bol,sanatı seven özgür bir tasarım anlayışı ile hizmet verilmektedir.

Özge Demirtas photo

Özge Demirtas

31.01.2019

İç Mimar Danışmanlık · Pendik, İstanbul

4 sene iç mimarlık ve çevre tasarımı lisans eğitimimi tamamladım.Mağaza vitrin tasarımı alanında Mimar Sinan Üniversitesinden sertifika aldım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İç Mimar Danışmanlık Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İç Mimar Danışmanlık ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İç Mimar Danışmanlık için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar Danışmanlık için toplam 1,775 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 811 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,991 kişi İç Mimar Danışmanlık için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl