4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.251 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

Göktuğ Ç.

Göktuğ Ç.

Merhabalar iç mimarlık ve proje çalışmalarını sadece sizleri mutlu etmek adına değil bizlerde mutlu olmak için incelikle yürütüyorum. :)
Gülter Ç.

Gülter Ç.

2005 yılı itibariyle Bodrum da yaşamaya başladık. Bugüne kadar mutfak mobilya konusunda marka değeri olmuş firmalarda üst düzey yöneticilik yaparak bilgi ve tecrübe kazandık.Bu bilgi ve tecrübeyi sizlere sunmak için buradayız. Hızlı , sorunsuz ve güncel teknolojiyi takip ederek hizmetinizdeyiz .Saygılarımızla .
İlker Barış Ö.

İlker Barış Ö.

İB Design İç mimarlık olarak projelerinize 3d 2 d tasarım, uygulama alanlarında destek veriyoruz.Referanslarımız profil menüsünde mevcuttur.
TAM atölye

TAM atölye

Çeşitli ölçek ve işlevlerde profesyonel mimari tasarım ve projelendirme ile iç mimari imalat işleri yapmış olan firmamız 2003 yılından bugüne kadar hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz tüm projeleri www.tamatolye.com dan inceleyebilirsiniz.
Sinan G.

Sinan G.

Herkese selam 2017 yiljndan beri aktif ve dinamik sekilde mimarlik yapmaktayim. Gorsellestirme konusundaki yetkinligimi proje sunumlarimda kullanarak acik birsekilde siz musterilerime herseyi net bir sekilde anlatiyorum. Gunumuz moda ve renklerini yakin takip icindeyim. Hizli temiz ve isimin arkasindayim
Soner  K.

Soner K.

Yaklaşık olarak 8 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Başta ülkemiz Türkiye olmak üzere; Dubai, Katar, Suudi Arabistan. Gibi ülkelerde yoğunluk iç mimari olmak üzere mimari alanda hizmetler vermekteyiz. Mimarımız, alanında ve proje çizimi konusunda oldukça başarılı ve kendini ortaya koyduğu işlerle kanıtlamış bulunmakta. Gerek klasik, gerek geleneksel, gerek modern tasarıma uygun saygısızca tasarımı ve uygulaması mevcuttur. Kendisi daha genç yaşına rağmen alanında uzman bir çok mimara da da
Onur Ç.

Onur Ç.

Eğitim hayatım pozisyonunuz için altyapıyı bana sağladı. Araştırma, motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme konusunda kendimi geliştirdim. Aldığım eğitimlerle ve yaptığım araştırmalarla kendimi hazırladım. İş yaşamında hızlı olmak konusunda son derece özverili olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Size yeteneklerim ve disiplinim ile katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum.
Çılga D.

Çılga D.

Merhabalar, ben Çılga. Bilkent Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra çeşitli projelerde yer aldım. Mutfak ve ev tadilatlarında deneyimlerim mevcuttur. Aynı zamanda ev dekorasyonu, tadilatı veya mobilya konularında da danışmanlık yapmaktayım. Aklınıza takılan her konuda seve seve yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Lizge Z.

Lizge Z.

Profesyonel ekibimiz ile iç mimari danışmanlık, tadilat ve tasarım mobilya gibi bir çok hizmet sunmaktayız.
Furkan S.

Furkan S.

MERHABALAR BEN FURKAN SEVİNÇ: HER TÜRLÜ İÇ VE DIŞ MEKAN TASARIMI, MOBİLYA TASARIMI VE OBJE MODELLEME; TALEBE UYGUN ŞEKİLDE YAPABİLİRİM. AYRICA MAKİNE ALANINDA DA TEKNİK RESİM VE 3D MODELLEME YAPABİLİRİM.
Şevval Varol

Şevval Varol

Sizin talepleriniz doğrultusunda ev, işyeri ve tüm özel alanlarınızın 2 boyutlu plan çizimi ve 3 boyutlu görselleştirmesini yapıyorum.
Ezgi A.

Ezgi A.

EAE, bitirme projesi Politecnico di Milano, yüksek lisans mimari tasarım İTÜ derken çeşitli mimarlık ofislerinde mimar olarak çalıştıktan sonra kuruldu. İçlerinde çok özel ve değerli olarak sayabileceğim Çilingiroğlu mimarlıkta Küçük Çekmece Belediye Binası gibi eşi görülmemiş projelerin içinde yer alma şansına eriştim. 2014 ten bu yana EAE olarak mimari ve iç mimari projeleri kendi markam olan HANMADE ile uyum içersinde devam ettirmekte ve özel markalarla baş tasarımcı olarak çalışmaktayım.
Efe Ç.

Efe Ç.

Mesleğe adım attığından itibaren günümüzde sürekli değişen teknikleri gözlemleyerek onları hayata geçirmektedir. 1990 yılında Kayseri’de doğmuş olup, 2008 – 2013 yılları arasında öğrenimini Lefke Avrupa Üniversitesi – İç Mimarlık bölümünde tamamlamıştır. Üniversite hayatında çeşitli workshop ve etkinliklerde bulunarak üst düzey performans sergilemiştir. Yenilikçi yapısıyla, bir çok projede bulunmuş olup, 2019 yılında kendi firmasını kurmuştur.
Lal Dizayn

Lal Dizayn

İçmimarlık ve tadilat alanında deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Projelendirme, tadilat işleriniz anahtar teslim olarak yapılır.
Banu G.

Banu G.

Iç mimarlık öğrencisiyim ancak 3D modelleme yapıyorum iyi derecede ve iki iç mimar olarak işleri yapıyoruz.
Uğur A.

Uğur A.

Merhaba. Discoverideas freelance bireylere özel iç mekan ve mobilya tasarımı yapan, anahtar teslim danışmanlık hizmeti sunan bir hayal gücü ve uygulama üssüdür. 10 yıldan fazla yurtiçi ve yutdışı pekçok tasarım ve projeyi başarıyla yaşayan ve hisseden mekanlara dönüştüren discoveroute objeleri biraraya getirirken renk ve ışık bileşenlerini mükemmel seviyede kullanmayı da amaçlar. Daha fazla bilgi için instagram adresimiz; https://www.instagram.com/discoverideals/ Faaliyet alanlarımız; Keş
Berrin D.

Berrin D.

Mahya Mimarlık olarak mimari - iç mimari hizmetlerimize ek olarak ürün ve mobilya tasarımı ve imalat çözümleri yapıyoruz. İhtiyacınıza uygun olarak mekanı en verimli kullanacak şekilde mobilyalarınızı temin etmenizi sağlayabiliriz.
İsmail Mert  P.

İsmail Mert P.

Merhaba ben ismail mert palancı Güzel sanatlar fakültesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum. Şuan İstanbul'da ikahmetgah etmekte ve çalışmaktayım. Freelance işlerinizi titizlikle yerine getirmekteyim. Yaptığım çalışmaları web sitem'de bulabilirsiniz. ismailmertpalanci.com Sadece armut üzerinden teklif vermekte ve çalışmaktayım.
Mukarnas Mimarlık Müh Maket İnş Dekorasyon Taah Santic Ltd Şti

Mukarnas Mimarlık Müh Maket İnş Dekorasyon Taah Santic Ltd Şti

Mukarnas Mimarlık 2008 yılında iç mimari ve inşaat alanlarında hizmet vermek amacı ile mimar ve iç mimarlardan oluşan yönetici kadro tarafından kurulmuştur. Misyonumuz, müşterilerin ihtiyaçları ve bireysel tercihlerini tecrübelerimizle uyum içinde yorumlayarak, beklentilerine cevap verecek tasarım ve uygulamaları sunabilmektir.
Görkem K.

Görkem K.

İç Mekan ve Ürün Tasarımı alanında 15 yıllık bir deneyim sahibiyim. Autucad, 3d max, Rhinoceros, Photoshop programlarında iki ve üç boyutlu çizim, modelleme konularında teknik destek ve görselleştirme alanında hizmet alabilirsiniz.
Göksu D.

Göksu D.

2017 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi İç mimarlık ve Çevre tasarımı bölümünden mezun oldum. Aynı yıl girdiğim Ankara sitelerde bulunan 312 Dizayn isimli firmada iç mimar olarak bir yıl çalıştım. Mezun olduğum süreçten bu güne kadar birçok yurtiçi ve yurtdışı proje çalışmasında aktif olarak görev aldım. Projelerin tekliflerinin hazırlanması, 3 boyutlu çizimlerinin yapılması ve üretim aşamalarını takip edilmesi süreçlerinde bulundum. Tamamladığım projelerle ilgili herzaman olumlu geri dönüşle
Naz E.

Naz E.

Renkler konusunda kafanız mı karıştı? Mutfağınızın daha kullanışlı olmasını mı istiyorsunuz? Ya da sadece iç mekanlarınız hakkında danışmak istediğiniz konular mı var? Ulaşılabilir ve hızlı çözüm bizde var. Her zaman bekleriz :)
Zeynep A.

Zeynep A.

2004 yılında Bilkent Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldum. İç mimari projelerin ve tüm uygulama detaylarının çizimi, yerinde uygulama ve şantiyede kontrolünün yapılması, süperpoze projelerinin hazırlanması ve diğer disiplinlerle gerekli koordinasyonun sağlanması, kullanılacak malzeme ve ürünlerin teknik şartnamelerinin ve fiyat analizlerinin yapılması, piyasa araştırması yapılması ve tedarikçi firmalar ile görüşülmesi konularında birçok prestijli projede çalıştım.
Fethi  A.

Fethi A.

10 yıl Mimari ve İçmimari konusunda sayılı firmalarda görev aldım. 15 yıldır proje, konsept proje, 3D görsel, proje danışmanlık ve anahtar teslim konut, ofis, villa dekorasyon uygulaması yapıyorum. Profesyonel anlamda mimari disiplinlerin tümüne hakimim bir projeyi son noktasına kadar eksiksiz tamamlayacak bilgi ve tecrübeye sahibim. Tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Feriha V.

Feriha V.

Icmimarlik 2. Sinif öğrencisiyim yaşar üniversitesinde okuyorum . 3 d cizim 2 d cizim ,iç mekan tasarımı hizmetleri veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceren Karaca
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   20/08/2019
gallery thumbnail

Evime harika dokunuşlar ve keyifli köşeler yaratan bu genç ama dürüst ve zevkli ekibe güvenebilirsiniz. Uğur bey ile Canan hanım son derece ilgililer, içiniz rahat evinizi teslim edebilirsiniz.

         
Muhammed Turak
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   17/07/2019

Yücel beyle çalışmaya başladığımızdan proje teslimine dek gerek ilgi alakaları ve işi hakkı ile teslim etmelerinden dolayı çok memnun kaldım. Tarafıma bir çok konuda proje dışında da olsa yardımcı olundu. Bir sonraki odam içinde aynı şekilde kendilerine danışıp işi teslim edeceğim.

         
Lara Tireli
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   14/12/2018

Eşim ve ben çok memnun kaldık. Çok titiz bir çalışmayla işi zamanında teslim ettiler Hakan Bey çok ilgili ve işinde profesyonel bir insan. Kafamızın karşılıklarını birebir ilgilenerek giderdi. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

         
Yasemin Avcı
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   06/12/2018

Laçin Hanım hem tasarım hem uygulama aşamasını çok başarılı tamamladı. Beraber çalıştığı uygulama ekibinin de işçiliklerinden çok memnun kaldım. Çizdiği 3 boyutlu görsel çalışmalar birebir uyguladı. Sizinle çalışmaktan çok keyif aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

         
Koray ERDOĞAN
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   15/10/2018
gallery thumbnail

Kesinlikle mükemmel.Sürecin en başından beri bana çok yardımcı oldu.Kısıtlı zamanda hızlı ve pratik geri dönüşler sağladığı için,beklediğimden daha kısa sürede çok şık,pratik,modern ve fonksiyonel ürünler önerdiği için, fiyat performans oranına dikkat ederek ekonomik ürünler seçtiği için ve bana beğendirene kadar ya da aklımdaki şeyleri bulana kadar sabırla uğraştığı için çok teşekkür ediyorum.İyiki kendisinden yardım almışım.Tavsiye ederim

         
Gökhan Bulut
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   29/08/2018

Yln inşaat yalın bey sayesinde almış olduğumuz hizmet çok hoşumuza gitti yalın beyin bilgileri, fikirlerine ve çalışma hevesi sayesinde çok modern ve şık bir evimiz oldu teşekkürler yln inşaat

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz