4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.620 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

Yaser Tunç

Yaser Tunç

-Mimari proje hazırlama -Mobilya çizimi -Otel projesi -Villa projesi -Ofis projesi -Özel daire projesi -Tarihi bina restorasyonu -15 yıllık deneyimim mevcuttur. -Yurtiçinde Uludağ, Kartepe ve Palandöken'de kış otelleri projelerinde, güney ve batı sahillerinde birçok otel, villa, ofis ve özel daire işlerinde, İstanbul'da ise başta Sait Halim paşa yalısı'nın restorasyonu, otel, villa, ofis, mağaza ve daire dahil çok sayıda projede çizim, ve uygulama yaptım. -Yurt dışında Almanya, Fransa, M
Zehra Nazlı Ulubaşoğlu

Zehra Nazlı Ulubaşoğlu

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi'ndeki eğitim hayatıma 2014 yılında başladım. 2017'de, ilk stajımı EV Mimarlık(Kayseri) firmasında şantiyede tamamladım. Projemiz TED Kayseri Koleji spor salonunun yıkılıp yeniden inşa edilmesiydi. Geniş çaplı ve detaylı bir projeydi. Pratikte yakaladığım pek çok detay, kendimi geliştirmemde önemli rol oynadı ve güncel bilgi birikimimin temelini oluşturdu. 2018'de ERA Mimarlık'ta(İstanbul) ofis stajımı yaptım. Ziraat Bankası Misafirhane(Altunizade) projesinin
Dilara Bağlı

Dilara Bağlı

Minval tasarım kurucusu. İç mekan tasarım,projelendirme ve uygulama konusunda aktif çalışmaktayız. Kişiye özel mobilya tasarımları ile projelerimizi kişiselleştiriyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
Göktuğ  Gülsever

Göktuğ Gülsever

Yaşadığınız mekandan keyif alın.Ev, ofis, cafe, mağaza gibi mekanlara kurumsal kimlik ile birlikte hayat kazandırmak, size ve mekana özel tasarımlar için iletişime geçiniz.İç ve dış mekan görselleştirme hizmeti de verilmektedir.
Cansu  Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

Cansu Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

İstanbul kökenli Mimar ve B sınıfı İş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım. Mimari proje çizimi, İç mimari proje çizimi, Mobilya ve dekorasyon danışmanlığı alanlarında 4 senedir hizmet vermekteyim. Hayalinizdeki projeyi 3 boyutlu olarak tasarlayıp en hızlı şekilde iletebilirim. https://www.cansuada.com/ adresinden güncel projelerimi inceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın, iyi günler dilerim.
Hasan Çavdar

Hasan Çavdar

Mimari,iç mimari,3D modelleme,Danışmanlık,Uyguama projeleri,Anahtar teslimi projeler için teklif alabilirsiniz.
Göktürk Tadilat

Göktürk Tadilat

Uzun yıllar, İstanbul' da anahtar teslim ev tadilatı, bahçe doğal taş döşemeleri, bölme duvar, çatı işleri ile birlikte kurumsal firmalara iç mimarlık hizmeti sunmaktayız.
Ayça Şahin

Ayça Şahin

Eğitimimin bir dönemini yurt dışında gerçekleştirdim, hem yurt dışı hem yurt içi olmak üzere farklı projelerde yer aldım. Tüm talepleri hayal edildiğinden daha da güzel bir şekilde gerçekleştirmek benim için çok önemli. İşimi özenle ve titizlikle yapmaktayım.
Piril Kenanoglu

Piril Kenanoglu

IED Milano iç mimarlık mezunuyum ama grafik tasarım ve markalaşma da yapıyorum suan. Üniversite öğrencilerine proje, ödev, sunum boardları ve portfolio hazırlamalarında yardımcı olmak istiyorum.
Zeliha  Coşkun

Zeliha Coşkun

Zeliha Coşkun İçmimarlık Ofisi olarak, yaşanılan her mekana sanatı dahil etmek hedefiyle tasarlıyoruz. Her biri farklı konsept ve fonksiyondaki pek çok konut, sosyal mekan ve ofis projesinde; değişen dünyayı takip ederek,insan odaklı, özgün ve fonksiyonel mekanlar olarak tasarladık. Tasarlamaya devam ediyoruz. Yeni projelerde, birlikte yeni deneyimler edinmek dileğiyle.
Atölye Teta İç Mimarlık

Atölye Teta İç Mimarlık

Atölye Teta, İstanbul Teknik Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun olan ve birlikte kazandıkları Luxury Lifestyle Awards 1.liği ve Koçtaş Açık Fikir Yarışması 2.liği gibi ödülleri bulunan Ece Hapcıoğlu Karatepe ve Tekin Karatepe tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Misyonu; kurucularının iç mimarlık ve restorasyon alanındaki önceki çeşitli iş deneyimlerinden de yararlanıp geçmişle bugünü farklı malzemelerle harmanlayarak modern tasarım anlayışına uygun, kullanıcılarını yansıtan, onların zev
Büşra  Oğhan

Büşra Oğhan

İç mimarlığın farklı bakmanın , farklı görmenin , değişmenin ve değiştirmenin aracı olduğuna inanıyorum.
Mimar Tuğçe Şimşek

Mimar Tuğçe Şimşek

AYDINDA KALİTELİ MİMARLIK HİZMETİ ALMAK İSTERSENİZ OFİSİMİZDE MİMARLARIMIZLA SİZLERİ BEKLİYORUZ. İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ MİMARİ PROJE HİZMETLERİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VE İNŞAAT ŞİRKETİMİZLE BİRLİKTE EV VİLLA OFİS RESTORAN CAFE BUTİK OKUL GİBİ BİNALARDA YARDIMA İHTİYAÇ DUYUYORSANIZ BİZE UĞRAYABİLİRSİNİZ. İNŞAAT FİRMAMIZIN 10 YILLIK TECRÜBESİ BULUNMAKTADIR. TADİLAT YENİLEME İŞLEMLERİNDE TECRÜBELİ ELEMAN VE ÖZEL MARKALARLA ÇALIŞMAKTAYIZ. SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM .
Oğuz Yıldırım

Oğuz Yıldırım

Ei çağa uygun sürdürülebilir kullanışlı ve estetik zevki üst düzeyde tasarımlar için ulaşabilirsiniz. Yapacağımız bütün işler işinin ehli ustalar ve yüksek kalitede ürünler kullanılarak gerçekleştirilecektir.
Kübra Acar

Kübra Acar

İç mimarlığa adım atmadan önce Mimari Restorasyon bölümü okudum. İç mimarlık öncesi temelim sağlam başlayıp iş deneyimlerinde bulundum. İç mimarlık tamamlama dönemlerimde de sektörümde çalışmaya başlamıştım. İBB, Destek Hizmetler Mimarlar ekibinde de yer almaktayım. Bu süre zarfında mobilya konusunda kendi şirketim de olup bir süre doğal ahsap konsepti üzerinden üretimler yaptık. Ortagımla ayrılıp sadece mobilya ile baglı ilerlemek istemediğimden bireysel iç mimarlık işlerimi kendim devam ettir
Süleyman Kaya

Süleyman Kaya

Uluslar arası bir şirkette çalışmaktayım . Yaptığım işlerde farkındalık yaratacak kadar iddealıyım . Benim için Müşteri memnuniyeti işten önce gelir.
Taha Zaman

Taha Zaman

2013 ten bu yana bodrumda 20 yıllık ev dekorasyonu,perde tecrübemizle hizmet vermekteyiz.Her şehire hizmet vermekteyiz perde satın almak isteyen müsterilerimiz ölçü verdikleri takdirde deneyimli ustalarımızın dikimiyle satın alabilirler.Ev ve Ev’e dair herşey.
Ruf Proje İç Mimarlık

Ruf Proje İç Mimarlık

Tüm mekânlarınıza iç mimari tasarım, projelendirme ve anahtar teslim hizmetleri veriyoruz. Günün trendlerini takip ederek, kullanıcı odaklı, modern, özgün tasarımlarımızla; çalışma ve yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz çözümler sunuyoruz. Keyif veren detayları ile her anında huzur bulacağınız bir ev; misafirleriniz ve sizin keyifli vakit geçirmenize imkânı sağlayacak karakteri ve hikâyesi olan mekanlar tasarlıyoruz. Bir ortamı çalışılabilir kılan önce içindeki insanlar, sonra insanları m
Esra Ceylin  Ulu

Esra Ceylin Ulu

MERHABA, EVİNİZDE VEYA FARKLI MEKANLARDA İÇ MİMARİ DANIŞMA VE DESTEK Mİ ARIYORSUNUZ? 2 BOYUTLU VE 3 BOYUTLU GÖRSELLERLE SİZE YARDIMCI OLMAYA HAZIRIM.
Efe Karaca

Efe Karaca

Merhaba Üniversiye hayatımı birincilikle bitirdikten sonra,yakklaşık 10 yıldır ev,ofis,cafe gibi mekanların tasarım ve şantiye işlerini yapıyorum. Ekip temini ve kontrolu olarak çok iyi bir donanıma sahibim. Sizlerde benimle çalışarak yaptırmak istediğiniz tüm tadilatları profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.
Özge Kaya

Özge Kaya

Merhabalar; Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Masterımı Floransa’da Florence Design Academy’de Interior Design üzerine tamamladım. Adnan Menderes Havalimanı şantiyesi, Manavgat Sorgun Bosphorus Oteli, Kepez kule, Döşemealtı Syklife villa sitesi gibi bir çok mimari ve iç mimari depertmanlarında olmak üzere görev aldım. Yapılan Projeleri içeren link https://www.behance.net/ozgekaya192c85 Manavgat Sorgun Bosphorus Oteli linki http://arkiv.com.tr/proje/
Enes Ortaköy

Enes Ortaköy

Tasarımın insan ufkuna bağlı bir okyanus olduğunu düşünüyorum.Gözümüzün alamadığı kadar büyük. Önemli ve asıl nokta bizim ufkumuzun ve gözümüzün bu okyanusun hangi noktalarına kadar varabildiği. İç mimari tasarım,görselleştirme ve render konusunda başarılı,yeniliklere ve gelişime açık bir iç mimarım.Yapmış olduğum projelerde daha çok konsept tasarımlar oluştururum.Bu bağlamda kurumsal firmalarla çalışmaktan daha çok zevk alıyorum.Bu şekilde daha işlevsel ve görsel olarak göze hitap edebilen kon
K Concept Mimarlık

K Concept Mimarlık

Bostancı’da bulunan mimarlık ofisimizde, tecrübeli ekibimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde çizim, proje danışmanlığı ve uygun malzeme seçimi ile dekorasyon. Size en iyi hizmeti vermek için gayret ediyoruz
Selçuk  Kulfel

Selçuk Kulfel

8 yıllık ofis ve ev mobilya ve inşaat sektöründe vermiş olduğum hizmet neticesinde , tecrübeyi ve tasarımı harmanlyarak , müşterilerimizin isteklerinin üstünde yorumlayarak , bizimle çalışan insanları memnun etmek öncelikli hedefimizdir. isteyen kişiler ile portföy paylaşımı yapılacaktır.
Leyla Khalilzade

Leyla Khalilzade

İç mimarlık üzere 6 yıllık iş deneyimine sahibim. * 3ds max 3 boyutlu çizim ve profesyonel görselleştirme * Mobilya çizim ve üretim (3 boyutlu, teknik çizim ve üretim ) Sorularınız için beni arayabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gökhan Güney
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   04/10/2020

Senem hanım ile ev tasarımı için anlaştık. Bize her konuda gece gündüz demeden yardımcı oldu. Yaratıcı fikirleriyle evimizi mükemmel hale getirdi. Amacı kesinlikle para kazanmak değil insanların hayatında güzel bir iz bırakmak. Zaten verdiği tavsiyeler ödediğimiz ücretin kat kat üstünde. Biz çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
AYTAN HUSEYNOVA HUSEYNOVA
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   03/10/2020

Dünyanın en güzel, en anlayışlı mimarı diye bilirim. Zaten sıkışık ve yorgun bir süreçten geçiyoruz, müşteri hassasiyetine özen gösteren, bütce dostu, ekonomik,kimseyi tekrarlamayan, ruhunuzda ve karakterinizden ilham alan, kendinize özgü tasarımlar üreten, en ince detayına kadar sizi sizden daha çok düşünen bir mimar. Ve hep hayatınızda kalmasını isteyeceğiniz bir insan. Burdan bir daha teşekkürlerimi sunmak istiyorum kendisine!

         
Melek E
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   03/10/2020

Nur hanimla çok kısa bir sürede tam da hayal ettiğim odaya kavuştum. Diğer mimarlarin aksine sizin de fikrinizi alarak ortak şekilde ilerliyorsunuz. Piyasaya çok hakim. Bütçeme göre hayalimdeki eşyalari kısa sürede bulmama yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

         
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   02/10/2020

Goktug bey mimarlık konusunda yeni trendlere hakim, titizlikle çalışan biri. Gerek malzeme seçimleri gerek mekanın doğru ve verimli kullanımı konusunda bize güzel fikirleriyle destek oldu. Kendisinin çalışmalarını herkese öneririm

         
Adem Tunç
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   02/09/2020

YASER BEY ISIN EHLI VE BILGI BIRIKIMI COK YUKSEK KALITELI. HER DETAYI IYI HESAPLAYIP MUHTESEM BIR SONUC CIKARDI. DETAYCI VE TITIZ BIRI TAFSIYE EDIYORUM MUTLAKA TANIMALI VE CALISMALISINIZ.

         
İrem Sevinç
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   14/08/2020

Öncelikle şunu söylemeliyim ki; evinize yapacağınız dekorasyon, dolap, mobilya gibi konularda kendinizi marangoza, mobilyacıya, internetten bulduğunuz örneklere, kendi hayal gücünüze teslim etmeyin. Bu işin okulunu okumuş, bileğimi kişilere, MİMARLARA teslim edin. Ben de bu düşünce ile teklif topladım ve Aybüke hanımla tanıştım. Kendisine hayran kaldım, çünkü; 1) kafamdakileri çok kısaca anlatmama rağmen beni o kadar iyi anladı ki... Hangi tarzdan hoşlandığımı anlatmam bi kaç dakikamı aldı. Sonrasında yaptığı çizim ve dizayn, sanki beni yıllardır tanıyor gibi benim zevkime çok uygundu. 2) inanılmaz sabırlı ... bir sürü kararsızlığa sahip olmama rağmen, acaba öyle mi olsa böyle mi olsa daha iyi olur tereddütlerime, vazgeçişlerime rağmen, silbaştan bir çok değişiklik yaptı.. kaç defa silip yeniden yaptı çizimleri... çok çok emek verdi... 3) çok çalışkan.. söz verdiği tarih ve saatte işi tamamladı. çok fazla değişiklik rica etmeme rağmen, gece demedi gündüz demedi çalıştı(mesela akşam saatlerinde anlaştık. Anlaşma yapar yapmaz çalışmaya başladı ve aynı akşam çalışıp yaptığı ilk taslak çizimlerini anlattığı videolarını aynı gece paylaştı benimle. Asla iş savsaklamadı. Ölçüleri paylaştıktan 4-5 saat sonra ilk taslakları göndermişti!) 4) Sürekli ulaşılabilir durumda. Bir defa konuşup bir daha hiç irtibat kurmasa bu kadar frekansımız uyuşmazdı belki. Ama sürekli irtibatta kaldı bizimle. ayrıca iletişimi çok güçlü. Çok kibar. 5) Sadece proje / 3 boyutlu çizim hizmeti almamıza rağmen, projenin gerçeğe dökülmesi aşaması için bir çok tavsiye verdi. Tavsiyelerin hepsi de ufkumuzu açtı. Hangi perde renginin seçilmesi gerektiğinden, avizeye, tasarlanan gardropun iç dizaynındaki kullanım rahatlığından, görünüş şıklığına, duvarda olabilecek sıkıntılardan, bu sıkıntıların nasıl aşılabileceğine kadar bir çok konuda know-how ve tecrübe paylaşımını esirgemedi. Ve tüm bunlara rağmen verdiği fiyat teklifi gayet uygundu... Aldığım diğer fahiş teklifler fahiş fiyatken Aybüke hanımın teklifinin hiç bir abartısı yoktu. Hatta emeği ile kıyaslayınca az ücret bile diyebilirim. Bu sebeplerle gönül rahatlığı ile tavsiye edip; bu kadar detaylı bir yorum yazmayı borç bilirim. Sevgiler irem tuğçe sevinç

         
Murat Yılmaz
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   11/08/2020

Her türlü detayı, titizlikle dinledi ve çalıştı Beyza hanım. Hem işini severek ve çok emek vererek yapıyor, hem de oldukça anlayışlı. Seçimleri ve önerileri sizi dinledikten sonra tam 12 den olacaktır. Çalışmamızdan aldığım sonuç mükemmel.

         
Tevfik SENEL
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   10/08/2020

10 güne yakın çok yoğun çalışma fırsatımız oldu. Değişiklik ve istekleri hızlı bir şekilde tamamladı. Hiç bir çizimi oldu bittiye getirmeden sabırla tamamladı. Alternatif öneriler getirerek yaptığımız işi zenginleştirdi. İyi, hızlı, görsel olarak zengin bir hizmet aldım ve çok memnun kaldım.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz