4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.215 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

Muhammet Mert Ö.

Muhammet Mert Ö.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi-İç mimarlık bölümü mezunuyum. Proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. 2 adet ödüllü mobilya tasarımım mevcut. Çalışmalarımı inceleyebilirsiniz, ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak isterim. instagram: damdesignn
Gülter Ç.

Gülter Ç.

2005 yılı itibariyle Bodrum da yaşamaya başladık. Bugüne kadar mutfak mobilya konusunda marka değeri olmuş firmalarda üst düzey yöneticilik yaparak bilgi ve tecrübe kazandık.Bu bilgi ve tecrübeyi sizlere sunmak için buradayız. Hızlı , sorunsuz ve güncel teknolojiyi takip ederek hizmetinizdeyiz .Saygılarımızla .
Achiteqt İ.

Achiteqt İ.

Projenizi A-Z ye anahtar teslim olarak size en kısa sürede teslim ederim. Rölöve, Çizim, Teknik Çizim, 3D Modelleme, Render, Uygulama, Tadilat, Renovasyon projelerinde size hizmet verebilirim. Hakkımda: Amerika ve Almanya da eğitimimi aldım, sertifikalar kazandım, ayrıca yurt dışında bir çok yerde çalıştım. Toplam iş tecrübem 15 yıllıktır ve Ailevi nedenlerle bulunduğum Istanbul da son 4 senedir çalışıyorum. Evliyim ve 2 çocuğum var.
Cansu  A.

Cansu A.

İstanbul kökenli mimar ve B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.4 senedir mimari,iç mimari projeleri tasarlayıp görselleme yapıyorum.İstenilen projeyi tasarlayıp en hızlı şekilde hayallerinizi gerçekleştirmek isterim.Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın. https://www.cansuada.com/ adresinden projelerimi inceleyebilirsiniz.
Almita

Almita

İç mimari, peyzaj ve mimari alanda uygulanan her gelişmeyi yakından takip ederek sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurup en kaliteli hizmeti ve dekorasyonu sunuyoruz.
Kuca İnterior Design

Kuca İnterior Design

Projeye ve kişiye özel İç Mimari , Konsept Çalışması ve Tasarımı , Röleve , 3 Boyutlu gerçekçi görselleştirme ve Proje uygulaması.
Add designn

Add designn

Her bütçeye uygun Tasarım, tadilat, uygulama ,projesi , anahtar teslim tadilat , 3d max sunum , mobilya tasarımı, mutfak , banyo tadilatlarınız profesyonel ekip tarafından keşif , roleve alınarak siz müşterilerimizin istek ve beğenisi doğrultusunda keyifle yaşanılabilir mekanlar yapmaktayız. Hizmet ve önerilerimiz için bize ulaşmanız yeterli. İyi günler .
Oğuz Y.

Oğuz Y.

Ei çağa uygun sürdürülebilir kullanışlı ve estetik zevki üst düzeyde tasarımlar için ulaşabilirsiniz. Yapacağımız bütün işler işinin ehli ustalar ve yüksek kalitede ürünler kullanılarak gerçekleştirilecektir.
İsmail Mert  P.

İsmail Mert P.

Merhaba ben ismail mert palancı Güzel sanatlar fakültesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum. Şuan İstanbul'da ikahmetgah etmekte ve çalışmaktayım. Freelance işlerinizi titizlikle yerine getirmekteyim. Yaptığım çalışmaları web sitem'de bulabilirsiniz. ismailmertpalanci.com Sadece armut üzerinden teklif vermekte ve çalışmaktayım.
YorulmazGroup

YorulmazGroup

İç mimari projelendirme, uygulama, danışmanlık ve ürün tasarımı yapmaktayız. Özgün tasarım anlayışıyla proje ve uygulamalarında her zaman kullanıcı beklentilerine yaratıcı ve kaliteli çözümler üretebilmek için çalışıyoruz.
Sümeyye  S.

Sümeyye S.

Ben iç mimarınız Sümeyye. Tasarıma, yenilemeye, tadilata ihtiyacınız olduğu her mekanda yanınızda ve ekibimle hizmetnizdeyim.Sadece bana ulaşmanız yeterli olacaktır.Ücretsiz keşif hizmetimizle, projelendirip en fonksiyonel,estetik ve ihtiyacınıza yönelik mekanlar tasarlamak için sizlerleyiz.
Burcu M.

Burcu M.

Çok yönlü iç mimar kişisi. Çoğu zaman fikirlerimle, sunumlarımla ve zevkimle tasarımı yaşatmayı severim.
Damla A.

Damla A.

Merhaba. Kaliteli tasarımlara piyasadan daha uygun fiyatlara ulaşmanız için buradayım. Sizleri mutlu etmek ve birlikte güzel işler yapabilmemiz dileğiyle.
Büşra İ.

Büşra İ.

Birçok projenin mimari-iç mimari ve uygulamalarını yaptım.Projenin tamamı ya da istenilen bir bölümüne; konsept danışmanlığı, proje geliştirme, proje yönetme,anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktayım.Bugüne kadar birçok cafe,restaurant,lüks ev projeleri içinde yer aldım.İhtiyaç doğrultusunda müşterilerimin hayallerini gerçekleştirebilmek,yaratıcı olup zamansız tasarımlarla herkese hitap edebilmek amacıyla herkese bu hizmeti verebilmek hedefim.İlgilenen kişiler bugüne kadar yaptığım işleri gör
Büşra K.

Büşra K.

Bütçenize uygun en iyi çözümler ile isteklerinize karşılık bulabileceğiniz hizmetlerimiz için hemen iletişime geçin. Size uygun özgün tasarımlar sunmak için bekliyoruz.
Hilal Y.

Hilal Y.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden yeni mezun oldum.Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyorum.Sık sık not aldığım taze fikirlerim var ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
Ezgi A.

Ezgi A.

EAE, bitirme projesi Politecnico di Milano, yüksek lisans mimari tasarım İTÜ derken çeşitli mimarlık ofislerinde mimar olarak çalıştıktan sonra kuruldu. İçlerinde çok özel ve değerli olarak sayabileceğim Çilingiroğlu mimarlıkta Küçük Çekmece Belediye Binası gibi eşi görülmemiş projelerin içinde yer alma şansına eriştim. 2014 ten bu yana EAE olarak mimari ve iç mimari projeleri kendi markam olan HANMADE ile uyum içersinde devam ettirmekte ve özel markalarla baş tasarımcı olarak çalışmaktayım.
Sema Ö.

Sema Ö.

Merhabalar. 25 yaşında modayı yakından takip eden dinamik bir ruha sahip İç Mimarım. 3 yıl gibi kısa bir sürede bir çok projenin tasarımına ve inşa safhalarına imza attım. Mekanlarınızı sizlerin istediği işlevsellik ve detayları göz önüne alarak mekana hizmet eden tarafımca tasarlanmış mobilyalarla yeniden tasarlıyorum. Tasarımların hitamında hazırlamış olduğum çizimleri, 3d çizimler eşliğinde sizin görüşünüze sunuyor, karşılıklı fikir alışverişinde de bulunarak arzu ettiğimiz değişiklikleri d
Onur Ç.

Onur Ç.

Eğitim hayatım pozisyonunuz için altyapıyı bana sağladı. Araştırma, motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme konusunda kendimi geliştirdim. Aldığım eğitimlerle ve yaptığım araştırmalarla kendimi hazırladım. İş yaşamında hızlı olmak konusunda son derece özverili olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Size yeteneklerim ve disiplinim ile katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum.
Çiğdem K.

Çiğdem K.

İç mekan tasarımı, projelendirilmesi ve sunumu, Özel ürünlerin üretim çizimlerinin yapılması ve ölçülendirilmesi, Projelerin başlangıcından teslimine kadar olan süreçte kontrol, koordinasyon ve hizmet çalışmalarının yürütülmesi, Müşteri istekleri doğrultusunda ürün tanıtımı, projelendirme, sunum ve fiyat tekliflerinin hazırlanması,satış ve satış sonrası takip konularında müşteri taleplerini karşılamak, Proje sahibi ile gerekli iletişim ve koordinasyonu sağlayarak söz konusu ürün / ürünlerin (ge
Mimar Tuğçe Şimşek

Mimar Tuğçe Şimşek

AYDINDA KALİTELİ MİMARLIK HİZMETİ ALMAK İSTERSENİZ OFİSİMİZDE MİMARLARIMIZLA SİZLERİ BEKLİYORUZ. İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ MİMARİ PROJE HİZMETLERİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VE İNŞAAT ŞİRKETİMİZLE BİRLİKTE EV VİLLA OFİS RESTORAN CAFE BUTİK OKUL GİBİ BİNALARDA YARDIMA İHTİYAÇ DUYUYORSANIZ BİZ UĞRAYABİLİRSİNİZ. İNŞAAT FİRMAMIZIN 9 YILLIK TECRÜBESİ BULUNMAKTADIR. TADİLAT YENİLEME İŞLEMLERİNDE TECRÜBELİ ELEMAN VE ÖZEL MARKALARLA ÇALIŞMAKTAYIZ. SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM .
ÖNCÜ MİMARLIK

ÖNCÜ MİMARLIK

Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesin Mimarlık bölümünden mezun oldum.10 senedir çeşitli konut ve ofis projelerini anahtar teslim olarak tamamladım. İç mimaride uygulama , tadilat ve dekorasyon işleri için projeler hazırlayıp projeleri anahtar teslim olarak uzman ekiplerimizle birinci sınıf işçiliklerle tamamlıyoruz.
Design Atrışba

Design Atrışba

İnsan ilk kendine saygı duymalı. Ruhunuz ve bedeniniz rahat hissetmeli, bunun için doğru yaşam alanları gerekli. Eskilerden kurtulun yenilik size yakışır.
Namık Yiğit  İ.

Namık Yiğit İ.

Merhabalar İzmir Alsancakta Dust mimarlık olarak iç mimarlık ve mobilya tasarım üzerine hizmet vermekteyiz.
Göktuğ Ç.

Göktuğ Ç.

Merhabalar iç mimarlık ve proje çalışmalarını sadece sizleri mutlu etmek adına değil bizlerde mutlu olmak için incelikle yürütüyorum. :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   11/03/2020

Mert bey, oldukça ilgili ve konusuna hakim. Gece gündüz demeden yardımcı oldu. Hızlı ve güzel bir çalışma oldu. 3d tasarım konusunda gözüm kapalı tavsiye ederim herkese.

         
Ali Ayaz
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   03/03/2020

Seda Hanim cok yardimci oldu. Cok profesyonel bir sekilde, cok kisa surede mukemmel sonuclar elde ettik. Kendisine cok tesekkur ederim ve basarilarinin devamini dilerim.

         
Vildan Tuna
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   31/01/2020

Göktuğ Bey gerçekten çok ilgili. İşinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Emekleri için teşekkürü borç bilirim. Kesinlikle sonsuz güvenebilirsiniz.

         
Ceren Karaca
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   20/08/2019
gallery thumbnail

Evime harika dokunuşlar ve keyifli köşeler yaratan bu genç ama dürüst ve zevkli ekibe güvenebilirsiniz. Uğur bey ile Canan hanım son derece ilgililer, içiniz rahat evinizi teslim edebilirsiniz.

         
Muhammed Turak
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   17/07/2019

Yücel beyle çalışmaya başladığımızdan proje teslimine dek gerek ilgi alakaları ve işi hakkı ile teslim etmelerinden dolayı çok memnun kaldım. Tarafıma bir çok konuda proje dışında da olsa yardımcı olundu. Bir sonraki odam içinde aynı şekilde kendilerine danışıp işi teslim edeceğim.

         
Lara Tireli
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   14/12/2018

Eşim ve ben çok memnun kaldık. Çok titiz bir çalışmayla işi zamanında teslim ettiler Hakan Bey çok ilgili ve işinde profesyonel bir insan. Kafamızın karşılıklarını birebir ilgilenerek giderdi. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

         
Yasemin Avcı
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   06/12/2018

Laçin Hanım hem tasarım hem uygulama aşamasını çok başarılı tamamladı. Beraber çalıştığı uygulama ekibinin de işçiliklerinden çok memnun kaldım. Çizdiği 3 boyutlu görsel çalışmalar birebir uyguladı. Sizinle çalışmaktan çok keyif aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

         
Koray ERDOĞAN
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   15/10/2018
gallery thumbnail

Kesinlikle mükemmel.Sürecin en başından beri bana çok yardımcı oldu.Kısıtlı zamanda hızlı ve pratik geri dönüşler sağladığı için,beklediğimden daha kısa sürede çok şık,pratik,modern ve fonksiyonel ürünler önerdiği için, fiyat performans oranına dikkat ederek ekonomik ürünler seçtiği için ve bana beğendirene kadar ya da aklımdaki şeyleri bulana kadar sabırla uğraştığı için çok teşekkür ediyorum.İyiki kendisinden yardım almışım.Tavsiye ederim

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz