En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim | Armut

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.414 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Didem A.

Didem A.

İç mekanlarınız için plan önerileri ve 3 boyutlu görselleme yaparak tasarımlarınızı gerçekleştirebilirim. Sadece tasarım ve planlama yapıyorum.
Ayça S.

Ayça S.

Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis gibi tüm yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri fikir alışverişi sayesinde baştan yapabiliriz. En uygun mobilya ve aksesuarları hesaplı bir şeki
İbrahim Murat C.

İbrahim Murat C.

3d max çizim ,autocad çizim ,özel mobilya, tadilat, anahtar teslim ,hizmetlerimiz vardır. wep site: www.imcicmimarlık.com
Kübra Meltem D.

Kübra Meltem D.

iç mimarlık uzman ekibimizle keşif,fiyatlandırma,uygulama aşamalarıyla sizlere MUĞLA,ANTALYA,İSTANBUL BÖLGELERİNDE BULUNAN ŞUBELERİMİZDE HİZMET VERMEKTEYİZ.
Resize Project S.

Resize Project S.

Uzun yıllar içerisinde mağaza ve kafe üzerine tamamlamış olduğumuz yurt içi ve yurt dışı projelerimizde kendi tasarım anlayışımızla ilerlemekte olup, yakın zamanda ürünlerimizi piyasaya sürmek üzere hazırlanıyoruz. Facebook veya instagram üzerinden takip edebilir, #resizetheproject etiketi ile bize katılabilirsiniz.
Selvi  E.

Selvi E.

Yeditepe üniversitesi iç mimarlık bölümü 2011 mezunuyum.İşine titiz ve müşterisine zamanında iş teslim etmek için sınırları zorlayan birisiyim.3d max ve tasarımda iyiyim. 6 yıldır profesyonel olarak çizim yapıp tadilat işleri alıyorum. Tadilat ekibimde var ek iş olarak çizim istenirse farklı firmalara çizimde yapabilirim.
Özgenur S.

Özgenur S.

İÇ MİMARİ TASARIM OKUL PROJELERİ MAKET MOBİLYA TASARIMI RÖLÖVE VE UYGULAMA ORGANİZASYON VE GÖRSEL TASARIMI 3D GÖRSELLEŞTİRME
Katya E.

Katya E.

Я гражданин Беларуси,люблю, я приехал в Турцию для интерьера как 3 года в колледже, дал урок,Турция, а также работы по внутренней архитектуры istiyorum.degisik дизайн и законов области, которые хотят украсить свои клиенты, я жду.
Nebi  C.

Nebi C.

Her türlü 3D görselleştirmede gerçek görseller alarak sizin değerli projelerinizi hayata geçirmek uygun ve uygulanabilirliği en az maliyetli minimal tasarımlar benim işim. Aynı şehirde olursak uygulama ekibimizle birlikte anahtar teslimi işinizi tamamlayabiliriz. Ekte resimlerim bir villa içindir. sadece örnek olarak koydum daha detaylı bilgiler için irtibata geçiniz.
Serhat T.

Serhat T.

Bürotime Ofis Mobilyalarında 3-4 yıl kadar mimari departman sorumluluğu yaptım. Birçok kurum ve kuruluşlara Makam Odaları Operasyonel Alanlar, Toplantı ve Konferans Salonları, Yemekhaneler, Otel Odaları Salonlar, Çocuk Odaları Sınıflar-Amfiler Kütüphaneler icra ettim ve etmekteyim. Mevcut durumda ODTÜ de okumakta ve freelance çalışmaktayım.
Moment Mimarlık

Moment Mimarlık

Moment Mimarlık, 2015 yılında kurulmuş olup bir çok markayla çalışmalarına devam etmektedir. Genç ve enerji dolu kadrosuyla A dan Z ye anahtar teslim iç mimari uygulamalar yapmaktadır. Bünyesinde 700 m2 mobilya atölyesi bulunmaktadır. Rölöve, avan proje, 3 boyutlu çizim, uygulama projesi, keşif ve metraj, teklif aşamalarından sonra uygulamayı başlatmaktayız. Bize göre iyi bir tasarım, müşteri beklentilerine tam bir şekilde cevap verirken, estetik ve ergonomisiyle yıllara meydan okur. Hizm
Atölye 232

Atölye 232

Atölye 232, İzmir ve İstanbul merkezli bir mimari-iç mimari proje firmasıdır. Atölye 232, mimari ve iç mimari alanda projeler geliştirmekte, kontrol hizmeti vermekte ve partner ofislere projelerinde çözüm ortaklığı sunmaktadır. Hangi aşamada projeye dahil olursak olalım, her projeyi bütünüyle ele alan bir yaklaşımla, tasarımda özgün, yenilikçi, yaşanabilir iç mimari çözümler getiren Atölye 232 farklı ölçek ve türlerde projeler geliştirmektedir.
Semih Y.

Semih Y.

Mşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda mimari iç mekan veya ürün tasarımları yapıp bunların projenlendirilmesi
Rock Panel San.tic.ltd.şti.

Rock Panel San.tic.ltd.şti.

25 Yıllık firmamız bünyesinde sağlam referanslarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilikçi ve dikkat çekici , detaycı çalışmalarımızla sizleri mutlu ediyoruz.
Tfc K.

Tfc K.

TFC KONSEPT MİMARLIK Sizden alacağımız veriler doğru analiz ederek en yaratıcı , kurumsal , çarpıcı tasarımları sizler için hazırlıyoruz. Yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için iletişime geçin. Instagram : @tfckonsept
Burçin T.

Burçin T.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
Atalay B.

Atalay B.

Tasarım kriterlerine kattığımız kaliteyi, insan duygusu ve yaşam trendleriyle birleştirip, mekan tasarımı anlayışına yeni bir boyut getirmeyi amaçlarken, bu yenilikçi tavrı, sunduğumuz hizmet kalitesiyle siz değerli müşterilerimize de hissettirmek istiyoruz. Konsept geliştirme, 3d (üç boyutlu) görselleme, üretim ve uygulama çizimleri ve kurumsal kimlik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Uygulama konusunda çözüm ortaklarımız aracılığıyla destek verebiliriz.
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Alanım olan İç Mimarlıkta 4 sene eğitim aldım. Şu anda freelance olarak iş yapmaktayım. Tasarımın insan odaklı olması gerektiğine inandığım felsefem ile ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için buradayım.
Fatma Nur  Ö.

Fatma Nur Ö.

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Freelance olarak hizmet vermekteyim. Detaylı fiyat ve bilgilendirme için arayın görüşelim.
Özge S.

Özge S.

İçmimarlık ve tasarım alanında tecrübeliyim. İç mekan tasarımı, mobilya tasarımı vb. işlerle ilgileniyorum. 2 boyutlu proje çizimi, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme yapabiliyorum.
Zoho Mimari Tasarım Proje Yön. Ve Uygulama San Ve Tic. Ltd. Şti.

Zoho Mimari Tasarım Proje Yön. Ve Uygulama San Ve Tic. Ltd. Şti.

Zoho Mimari Tasarım; Mimari ve İç Mimari projeler başta olmak üzere Grafik Tasarım ve Uygulama alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Her zaman yeni ürünler oluşturan Zoho Mimari Tasarım, esnek ve dönüşebilen deneyimlere dayalı tasarım anlayışıyla müşterilerine yüksek faydalar sağlamaktadır. Tasarım aşamasından, uygulamanın son anına kadar aynı hassasiyetle çalışan Zoho Mimari Tasarım’ın öncelikli hedefi, projelerin somutlaşma aşamasındaki beklentileri karşılamasıdır. Güncelliği ilke edinen
Ipek D.

Ipek D.

Yaşam alanlarınızı zamansız ve kullanışlı hale getirecek tasarım önerilerimizle sizlerle çalışmayı umuyoruz. Etnik , modern , klasik her türlü tarzı en zamansız halde kişinin ihriyaçları doğrultusunda uygulama ve rahatlığı ön plana çıkartmak en önemli tasarım kriteri.
Pelin Y.

Pelin Y.

Konut ,Ofis ,Otel ve Restaurant sektörlerinde çeşitli ofislerde çalışarak edindiğim tecrübeler doğrultusunda, tasarım ve imalat çizimleri ile ilgili projelendirme sürecinde her türlü desteği vermekteyim.
Acs Mimarlık

Acs Mimarlık

ACS mimarlik ve iç mimarlik hizmet veren bir tasarım stüdyosudur. Genç, dinamik ve yaratıcı bir ekipten oluşan ACSDESİGN projeleri, son 10 yılın önemli bir sunum tekniği olan bilgisayar destekli 3d model ve türevleri programlar ile müşterilerine, bilgisayar ortamında gerçeğe en yakın şekilde sunar. Müşterilerini, sunulan çalışmaların kalitesi ile memnun edebilmek, en öncü misyonudur. Çalışmaları, çözümleri, iş bitimi sonrası hizmetleri ile sağladığı güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı ile müşteril
Ayşe K.

Ayşe K.

4. sınıf öğrencisiyim. Dışardan işler alıyorum. ofis,ev,cafe-bistro, vs. 3d-max, photoshop,lumion, autocad proramlarına hakimim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz