En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim | Armut

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.338 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Mehman H.

Mehman H.

Firmamız kaliteyi, güveni ve siz müşterilerimizi düşünerek yolunda emin adımlarla devam etmektedir. Müşteri tatmin ve bağlılığı birinci önceliğimizdir. Eğitimli, deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır. Sosyal paydaşlarımızla ilişkilerimizde güveni, saygıyı ve iş etiğini esas alırız. Topluma katkıda bulunmaya önem veririz. Hedefimiz Mimarlık sektörünün üst seviyelerinde yerimizi almaktır.
Seda Ö.

Seda Ö.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum.3 yıllık mimarlık sektöründe çalışmaktayım.İç mimari proje çizimi,dış cephe tasarımı, 3d görselleştirme, proje danışmanlığı hizmeti vermekteyim.
Kerem  E.

Kerem E.

Tasarımın her ölçeğinde fonksiyon ve estetiği bir arada tutmaya çalışan bir bakış açısısını önemsiyorum.
Gizem K.

Gizem K.

Farklı ve özgün tasarım, planlama ve gerçekçi görselleştirme ile projeleriniz çözümler 3d sunum tekniği ile en anlaşılır hale getirip detaylandırabilirim. Her mekana farklı bakış açısı ile yeniden işlev katıp daha sağlıklı ve estetik alanlar oluşturabilirim .Cafe otel villa her türlü mekana konsept dahilinde yenilikçi tasarımlarlala bambaşka yaşam alanı oluşturabilirım Mobilya modelleme ve gerçekçi görselleştirmeleri yapabilirim.
Src

Src

İç Mimar olarak İhtiyaçlarınız doğrultusunda Konut - Mağaza - Restoran - Kafe - Sağlık vb. Projelerde 3D-Render, Mimari Proje Tasarım ve Uygulama Ekibimizle birlikte Danışmanlık Hizmet desteği almak için sadece bir talep ve teklifinizin olması yeterli.
Selçuk C.

Selçuk C.

Bilkent Ü. den 2000 yılında mezun olduktan sonra, 100 adetten fazla proje ve 20 den fazla uygulama çalışması yaptım. Kuşadası ve İzmir çevresinde, her ölçekte iç mimarlık, proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çalışmalarımı, Roleve aşamasından başlayıp, 3 boyutlu görsellerle analiz edip sonuçları uygulama projesine aktararak sonlandırıyorum. Hazırlanan "uygulama projeleri" yurtiçi ve yurtdışı taşeronlar/uygulama ekipleri tarafından okunabilecek şekildedir. Konut alanlarını
Burçin T.

Burçin T.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
Berna C.

Berna C.

İç mimari projelerin çizimleri modellemeleri ve dekorasyon fikirleri hakkında her türlü bilgileri uzmanlığımızla sizlere sunuyoruz
Ayça S.

Ayça S.

Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis gibi tüm yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri fikir alışverişi sayesinde baştan yapabiliriz. En uygun mobilya ve aksesuarları hesaplı bir şeki
Mc Grup

Mc Grup

Mc Grup İçmimarlık ; içmimari tasarım, Taahhüt, izolasyon ve Proje olarak deneyimli ve tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir. halen uzman kadrosuyla profesyonel olarak Tasarım, Danışmanlık, Proje, Render, Animasyon ve uygulama taahüt işleri yapmaktadır. bayisi olduğu THERMOCOAT tek ürünle Isı, Su, Ses ve Yangın yalıtımı sağlayan Ekolojik yalıtım sıvası ile hem ürün tedariği hem de uygulama alanında müşterilerine hizmet vermektedir.
Mahmut Maksut U.

Mahmut Maksut U.

Merhabalar, Mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon ve tasarımı ilgilendiren tüm konular ile alakalı nitelikli hizmet veriyorum. İlginiz için teşekkürler.
Ahmet Turan Ö.

Ahmet Turan Ö.

Tadilat dekorasyon işinde yaklaşık 5 yıldır çalışmaktayım. İç mimari tasarım ve 3 boyutlu profesyonel sunumdan anahtar teslimi tadilatına kadar tüm işleriniz yapılır. Hangi şehirde olursanız olun fark etmez. İşlerinizde profesyonel destek estetik ve prestijli mekanlara sahip olmak ve hizmetten memnun kalmak istiyorsanız arayınız.
AFRO Dizayn

AFRO Dizayn

Tarzınızı yansıtan size özel iç mekan tasarımları ve uygulamalar yapmaktayım. Çalışma alanlarım; - Konut (Daire, Villa ve vb. alanlar) - İş Yeri (Ofis,Showroom,Cafe,Kuaför vb. hizmet alanları) - Kişiye özel mobilya tasarımları Kullandığım Programlar; - 3D Studio Max - Autocad - PhotoShop Proje Aşamaları; - Proje için keşif ve röleve ölçüleri alınacaktır. -Autocad ile ezkiz çalışması yapılıp,izlenecek adımlar için sizden onay alınacaktır. -3d max ile üç boyutlu projeniz çizilecek
İlkay V.

İlkay V.

İzmir ve çevre illerdeki yaşam alanlarınızın İç mimari projelendirmesi, uygulaması, 3 boyutlu tasarım, mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri uzman iç mimarlarımız ve çözüm ortaklarımız tarafından siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlara sunulmaktadır.
İlker  Ö.

İlker Ö.

6 yıldır sektörün içinde aktif olarak iç mimarlık ve görselleştirme uzmanı olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda freelance olarak da hizmet vermekteyim. Sektörün önde gelen kişileri ve firmalarıyla çalışıyorum kullandığım programlar : Autocad, 3dmax, vray, corona, photoshopdır.
Tahirogludesign

Tahirogludesign

İ𝒄̧ 𝑻𝑨𝑯𝑰𝑹𝑶Ğ𝑳𝑼 BEÜ 🎓 ﹣İᴄ̧ ᴍɪᴍᴀʀɪ Pʀᴏᴊᴇ Çɪᴢɪᴍʟᴇʀɪ ﹣Kᴏɴsᴇᴘᴛ Sᴜɴᴜᴍ Pᴀғᴛᴀ Çɪᴢɪᴍʟᴇʀɪ ﹣İᴄ̧-Dış Mᴇᴋᴀɴ Rᴇɴᴅᴇʀʟᴀʀı ﹣Pʀᴏᴊᴇ Vᴇ Şᴀɴᴛɪʏᴇ Tᴀᴋɪᴘ Sᴜ̈ʀᴇᴄɪ www.tahirogludesign.com
Nevra K.

Nevra K.

2011 yılından beri aktif olarak çeşitli mimari projelerde yer alarak, tüm teknik çözümlerde destek vermekteyim. İç mekan tasarımı ve mimari projelerin içeriğinde yer alan tüm ayrıntılar için çok etüd olmalıdır ki, hatasız ve istenilen proje elde edilebilsin. Bu etüd sürecinde konsept çalışması, teknik projelendirme,mobilya tasarımı ve tüm 3D sunumları ile fonksiyonlu ve işlevselliği olan projeler teslim etmekteyim. Siz zevkinize göre ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek profil belirleyin. Özgün
Çetin U.

Çetin U.

Grey Design, tasarım ve uygulama planı, farklı ölçek ve kategorilerde çalışmalar yapıyoruz. Sanatı, yaşam tasarımı entegre edilerek sunmayı amaçyoruz. Onun önünde çalışanğımız onu projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek daha önce tasarlanan olanını sunuyor oluyoruz. Bizim için farklı proje farklı bir yaklaşım ve bu da kavramsal bir tutarlılık olması zorunlu olması gerekir bir tasarım anlayışıyla desteklenir. Grey Design İç Mimarlık ola
Busra C.

Busra C.

Mimarenda bir mimari tasarım stüdyosu olarak, güven, dürüstlük, takdir ve mükemmellik ile eş anlamlıdır ve benzersiz kuralları vardır.
N Deniz  A.

N Deniz A.

Kendimizi sürekli geliştiren kadromuz ile sizler için tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini mimarinin her alanında gereken özveri ve güveni tesis ederek sizlere sunmaktan gurur duyarız.
Büşra Ö.

Büşra Ö.

Mimari tasarım,proje ve uygulama konusunda deneyimli ve vizyon sahibi ekimizle tüm sorunlarınızı çözmeye hazırız.
Baya Mimarlık

Baya Mimarlık

Mimari Tasarım Projelendirme Danışmanlık Uygulama https://www.instagram.com/byinterior/?hl tr
Nes Mimarlik Tasarım Ve İnşaat

Nes Mimarlik Tasarım Ve İnşaat

Firmamız 2009 yılından bu yana şahıs ve kurumsal firmalar için ihtiyaçlarına uygun proje tasarımları geliştirip uygulamasını yapmaktadır. mağaza tasarımları, ofis tasarımları , kafe , butik otel ve ev tarımlarınızda farklılık katmak için sizler ile beraber çalışmak isteriz.
Meryem Büşra Y.

Meryem Büşra Y.

Merhaba, instagramda me2 mimarlık kullanıcı adıyla yaptığım işler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Onur Ç.

Onur Ç.

Eğitim hayatım pozisyonunuz için altyapıyı bana sağladı. Araştırma, motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme konusunda kendimi geliştirdim. Aldığım eğitimlerle ve yaptığım araştırmalarla kendimi hazırladım. İş yaşamında hızlı olmak konusunda son derece özverili olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Size yeteneklerim ve disiplinim ile katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz