En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim | Armut

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.094 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Mehman H.

Mehman H.

Firmamız kaliteyi, güveni ve siz müşterilerimizi düşünerek yolunda emin adımlarla devam etmektedir. Müşteri tatmin ve bağlılığı birinci önceliğimizdir. Eğitimli, deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır. Sosyal paydaşlarımızla ilişkilerimizde güveni, saygıyı ve iş etiğini esas alırız. Topluma katkıda bulunmaya önem veririz. Hedefimiz Mimarlık sektörünün üst seviyelerinde yerimizi almaktır.
Kerem  E.

Kerem E.

Tasarımın her ölçeğinde fonksiyon ve estetiği bir arada tutmaya çalışan bir bakış açısısını önemsiyorum.
Selçuk C.

Selçuk C.

Bilkent Ü. den 2000 yılında mezun olduktan sonra, 100 adetten fazla proje ve 20 den fazla uygulama çalışması yaptım. Kuşadası ve İzmir çevresinde, her ölçekte iç mimarlık, proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çalışmalarımı, Roleve aşamasından başlayıp, 3 boyutlu görsellerle analiz edip sonuçları uygulama projesine aktararak sonlandırıyorum. Hazırlanan "uygulama projeleri" yurtiçi ve yurtdışı taşeronlar/uygulama ekipleri tarafından okunabilecek şekildedir. Konut alanlarını
Burçin T.

Burçin T.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
Resize Project S.

Resize Project S.

Uzun yıllar içerisinde mağaza ve kafe üzerine tamamlamış olduğumuz yurt içi ve yurt dışı projelerimizde kendi tasarım anlayışımızla ilerlemekte olup, yakın zamanda ürünlerimizi piyasaya sürmek üzere hazırlanıyoruz. Facebook veya instagram üzerinden takip edebilir, #resizetheproject etiketi ile bize katılabilirsiniz.
Gizem K.

Gizem K.

Farklı ve özgün tasarım, planlama ve gerçekçi görselleştirme ile projeleriniz çözümler 3d sunum tekniği ile en anlaşılır hale getirip detaylandırabilirim. Her mekana farklı bakış açısı ile yeniden işlev katıp daha sağlıklı ve estetik alanlar oluşturabilirim .Cafe otel villa her türlü mekana konsept dahilinde yenilikçi tasarımlarlala bambaşka yaşam alanı oluşturabilirım Mobilya modelleme ve gerçekçi görselleştirmeleri yapabilirim.
Cansu  A.

Cansu A.

İstanbul kökenli mimar ve B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.4 senedir mimari,iç mimari projeleri tasarlayıp görselleme yapıyorum.İstenilen projeyi tasarlayıp en hızlı şekilde hayallerinizi gerçekleştirmek isterim.Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın.
Seda Ö.

Seda Ö.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum.3 yıllık mimarlık sektöründe çalışmaktayım.İç mimari proje çizimi,dış cephe tasarımı, 3d görselleştirme, proje danışmanlığı hizmeti vermekteyim.
Meryem Büşra Y.

Meryem Büşra Y.

Merhaba, instagramda me2 mimarlık kullanıcı adıyla yaptığım işler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Furkan Y.

Furkan Y.

4 yıldır istanbul anadolu yakası vitra mutfak ve banyo projelerini çiziyorum. 6 yıldır da bu sektördeyim ev veya kafe 3 boyutlu projelerinizi zevkinize uygun tasarlayabilir size sunabilirim.
Ecem Y.

Ecem Y.

Kaliteli ve hizli tasarimlara ulasmak icin basvuracaginiz adres.Hizli guvenilir bir is ortakligina kefil olmanin yani sira isteklerinizin karsiligini alabileceginiz bir ic mimarim.
Çözüm Konsept

Çözüm Konsept

İç mekan üzerine mimar ve iç mimar konseptiyle çalışan bir yapı malzemelerini tasarımı oluşturduktan sonra tüketicinin kullanımına sunan bir firmada çalışıyorum.Mimarım.Banyo,mutfak ve daha farklı mekanlar üzerine mobilya tasarımı yapıyorum.
Ayça S.

Ayça S.

Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis gibi tüm yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri fikir alışverişi sayesinde baştan yapabiliriz. En uygun mobilya ve aksesuarları hesaplı bir şeki
EMEL V.

EMEL V.

Merhabalar, Günümüz etiket devri ve görsel olarak ne kadar iyi olur isek o kadar fazla müşteri ve ilgi çekmek demektir. Ev dekorasyon,iç-dış mimari,iş yeri dekorasyon,ofis vb. dizayn işi bizim işimiz. Uygun ve kalite bir arada olsun diyorsanız;doğru adrestesiniz... Tanışmak ve birlikte karar vermek için arayın görüşelim:)
Baya Mimarlık

Baya Mimarlık

Mimari Tasarım Projelendirme Danışmanlık Uygulama https://www.instagram.com/byinterior/?hl tr
Nevra K.

Nevra K.

2011 yılından beri aktif olarak çeşitli mimari projelerde yer alarak, tüm teknik çözümlerde destek vermekteyim. İç mekan tasarımı ve mimari projelerin içeriğinde yer alan tüm ayrıntılar için çok etüd olmalıdır ki, hatasız ve istenilen proje elde edilebilsin. Bu etüd sürecinde konsept çalışması, teknik projelendirme,mobilya tasarımı ve tüm 3D sunumları ile fonksiyonlu ve işlevselliği olan projeler teslim etmekteyim. Siz zevkinize göre ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek profil belirleyin. Özgün
Mehmet Seyda A.

Mehmet Seyda A.

Projenizin hak ettiği teknik çizim ,3dreder'ı ; Minimum zaman ve maksimum özenle ,sizin için hazırlayarak beğeninize sunarız. Sizin memnuniyetiniz her şeyden önemli. Projeniz bunu hak ediyor.
Nu  D.

Nu D.

Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık mezunu olarak, piyasada 3 yıldır Nu Design adı altında kendi işimi yapmaktayım. Profesyonel ilgi alanlarım arasında; konut, mağaza tasarım ve uygulama işleri, çeşitli kiosk tasarımı, iç mimari danışmanlık işleri yer almaktadır. Müşteri ihtiyacına göre; iç mimari danışmanlık ( gereken tüm çizimlerin hazırlanması / müşteri eşliğinde aksesuar alımlarının yapılması ), uygulamanın gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması ( Boya/Sıva/Seramik/Parke vb. uygulama kale
Bnm Tasarım Mimarlık

Bnm Tasarım Mimarlık

Firmamız 2009 yılından itibaren mimari proje, mimari danışmanlık hizmetleri, yapım tuhsatı işleri, 3B görselleştirme hizmetleri ve iç mkean tasarım/uygulama işleri üzerine hizmet vermektedir.
PINAR K.

PINAR K.

11 yıllık mesleki ve sektörel deneyimim ile mimarlık ve iç mimarlık alanlarda proje tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. Konut, ofis, otel. vb. alanlarda proje hizmeti, elektrik-mekanik proje koordinasyonu, metraj ve tadilat işleri ve tüm anahtar teslim işleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.
İlkay V.

İlkay V.

2017 Haziran ayında Afyon Kocatepe Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden derece ile mezun oldum.Haziran ayından bu yana aktif olarak çalışıyorum.Hedefim almış olduğum teorik eğitim doğrultusunda tasarım yeteneklerimi kullanarak istenilen fonksiyonları karşılayacak mekanlar üretmek ve siz değerli müşterilerimin daha estetik ve konforlu mekanlarda yaşamasını sağlamak.
Havva Nur B.

Havva Nur B.

Havva Nur Başağaç 2014 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi nde mimarlık lisans eğitimini, 2018 yılında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi nde lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. Eğitim hayatı boyunca ve sonrasında çeşitli mimari tasarım ofislerinde çalışırken, bir yandan da akademik alanda tecrübe edinmiştir. Şu anda serbest olarak çalışmakta, mimari ve iç mimari danışmanlık yapmaktadır. Sürdürülebilir ve çağdaş tasarım fikirleri ile, bütçenize uygun, kullanışlı mekanlar elde e
Aytunç A.

Aytunç A.

3D modelleme üzerine kazandığım ve kazanacağım tecrübeler doğrultusunda uygun fiyatlı ve kendinimi geliştirmeye odaklı işler yapacağım.
Güran Ö.

Güran Ö.

Bilgisayar mühendisliğiyle başladığım lisans hayatıma ITU İçmimarlık programının son yarısını sürdürmekteyim. .Bugüne kadar Yaptığım stajlar hariçinde mekan fotografcılığı, mobilya tasarımı, sergi tasarımı, grafik tasarım gibi tasarımı farklı ölçekler ve dallarda irdelemeye çalıştım. Ofis , cafe, konut, restoran gibi şahsi ve kurumsal projelerinizi belirli bir tasarım anlayışıyla sizlerin kafasındakini buluşturarak hayata geçireceğim. Görselleştirme, mimari projelerinizin analizini yapmak ve t
Göksel G.

Göksel G.

Merhaba, Mesleğini çok seven bir iç mimar olarak, dokuz senedir konut, ofis, kafe, mağaza, huzurevleri gibi büyük ve küçük ölçekli projelerin iç mimari proje tasarım, çizim ve uygulamalarını yapmaktayım. Müşteriyle birebir çalıştığım işler dışında, aynı zamanda çeşitli mimarlık ve inşaat firmalarının örnek daire, konut projeleri, sosyal tesis vb. projelerinin tasarım ve uygulama çizimlerini yapıp, projelerin hayata geçmesini sağlıyorum. Referanslarım ve benim hakkımda daha detaylı bilgi alm
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

         
M.ilker Özpınar
İç Mimar Proje Çizim   19/06/2014

Çok hızlı dönüş yaptılar. İstediğimiz mimari tasarım beklentimizin de ötesinde yaratıcı, etkileyici ve güzeldi. Bizim dahi düşünemediğimiz en ufak detayları dahi atlamamışlar. Tasarımı söyledikleri sürede bitirip teslim ettiler. Darya Mimarlığı herkese tavsiye ederiz. İş yaptıracak dürüst işletme bulmanın son derece zor olduğu bir zamanda , bizleri tam ihtiyaç duyduğumuz anda bu derece işinde uzman ve dürüst kişilerle buluşturduğu için de armut.com a da teşekkür ederiz.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz