En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim | Armut

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.659 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Fatih  P.

Fatih P.

->Muğla Üniversitesi ->Rogi Project Constuction ->İnterior Designer Ev, ofis, mağaza, iç mekan konsept tasarımı, modelleme, projelendirme ve uygulama konusundaki deneyimlerimizle hayalinizdeki mekanları birlikte yaratalım.
Volkan D.

Volkan D.

Tasarım ve projelendirme de hizmet verdiğim; ofis, cafe,konut, villa, restoran,okul,otel projelerinizi sizlerin hayal ettiği tarzda tasarlayarak çözüme kavuşmanızda destek olabilirim. Görselleştirme ve uygulama projelerinizi tasarlamak üzere hizmet vermekteyim.
Ayça S.

Ayça S.

Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis gibi tüm yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri fikir alışverişi sayesinde baştan yapabiliriz. En uygun mobilya ve aksesuarları hesaplı bir şeki
Kerem  E.

Kerem E.

Tasarımın her ölçeğinde fonksiyon ve estetiği bir arada tutmaya çalışan bir bakış açısısını önemsiyorum.
Abka Mühendislik & İç Mimarlık

Abka Mühendislik & İç Mimarlık

18 yıllık mesleki birikimlerimiz ve tecrübelerimiz ile, firmamız bünyesi altında; konut, mağaza, restoran, kafe iç mimari proje tasarımları yapmaktayız. Proje uygulama, kişiye ve mekana özel mobilya tasarımı projeleri, imalat ve anahtar teslimi tadilat hizmetleri alanlarında da hizmetlerimiz devam etmektedir.
Nes Mimarlik Tasarım Ve İnşaat

Nes Mimarlik Tasarım Ve İnşaat

Firmamız 2009 yılından bu yana şahıs ve kurumsal firmalar için ihtiyaçlarına uygun proje tasarımları geliştirip uygulamasını yapmaktadır. mağaza tasarımları, ofis tasarımları , kafe , butik otel ve ev tarımlarınızda farklılık katmak için sizler ile beraber çalışmak isteriz.
Gae Design

Gae Design

Gaye Akgül, 1987 yılında İstanbul da doğmuştur. 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinde iç mimarlık bölümünü bitirip, sektörün en iyi firmalarında yaklaşık 10 sene çalıştıktan sonra GAE DESIGN ı kurmuştur. Gaye Akgül tarafından kurulan bir iç tasarım firmasıdır. Projelerinde yerli ürünler ve doğal malzemelere yer vererek ülke ekonomisine ve kullanıcı bütçesine katkı sağlamayı hedefler. Sanat ve sanatçıya verilen değerin arttırılması adına, çeşitli güzel sanat dallarına projelerinde ye
Kool Tasarım

Kool Tasarım

İç mimarlık ve Aydınlatma sektöründe hizmet veren bir tasarım firmasıyız. Mimarı projelendirme, aydınlatma tasarımı, 3 boyutlu görselleştirme ve uygulama üzerine uzmanlaşmış, yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarda bulunmuş ekibimizle kullanıcalara vizyoner çözümler sunarak daha yaşanabilir mekanlar oluşturmaktayız
Efşan Mimarlık ve Tasarım

Efşan Mimarlık ve Tasarım

Hedefimiz, konut, cafe, restoran, otel, mağaza, ofis ve kamusal alan projelerinde tasarım, işlev ve estetik anlamda fark yaratan projelerle anılmaktır. Prensibimiz, iç mimari çalışmalarımızı, 3D teknik çizimlerle ve çözüm ortaklarımız ile karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde sürdürmektir. Uygun fiyat kaliteli iş anlayışı ile çıktığımız bu yolda çizimleriniz ve/veya anahtar teslim işleriniz için teklif almanızı öneriyoruz. İyi tasarlanmış mekânlarda yaşayan daha mutlu insanlar için…
Burcu E.

Burcu E.

İç mimarım, freelance tasarım proje çalışmaları yapıyorum. İç mekan, dış cephe, stand tasarımı, ev, ofis, kafe, restaurant, mobilya vb işlerde deneyimlerim mevcuttur. Özgün işlerde buluşmak dileğiyle.
K-concept

K-concept

K-CONCEPT ; günümüz tasarım trendlerinin ilerisinde hareket edip, yapılmamışı yapmaya kendisini adamıştır. Bu sayede tüm tasarım ilkelerinin üzerinde, çizgi üstü işler yapmaktadır.Tüm renklerin harmonisinde, tüm zamanların ilerisinde bir felsefeyle yola çıkmıştır. Kullanılan malzemelerden, mekan yapısını iyi kullanmaya kadar tüm kriterlere bağımlı şekilde hizmet vermektedir.
Mehman H.

Mehman H.

Firmamız kaliteyi, güveni ve siz müşterilerimizi düşünerek yolunda emin adımlarla devam etmektedir. Müşteri tatmin ve bağlılığı birinci önceliğimizdir. Eğitimli, deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır. Sosyal paydaşlarımızla ilişkilerimizde güveni, saygıyı ve iş etiğini esas alırız. Topluma katkıda bulunmaya önem veririz. Hedefimiz Mimarlık sektörünün üst seviyelerinde yerimizi almaktır.
Şilan O.

Şilan O.

Yaşar üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunuyum. Aile şirketimiz olan inşaat firmasında iç mimari proje çizimi, mobilya tasarımı ve dış cephe tasarımı yapmaktayım. Ev, ofis, mağaza, cafe, stand, vb. her türlü iç mekan, mobilya ve dış cephe tasarımlarınız için size danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyarım. Sizin isteğiniz doğrultusunda bütçenize uygun olarak istediğiniz mekanı 3 boyutlu modelleyip renderlarını alarak ve 2 boyutlu çizim ile ölçülendirmesini yaparak hayal e
Proje D.

Proje D.

Proje Dizayn Ofisi Mimari ,Statik ve Estetiğin birleşimden oluşan tasarım ile yaşam kalitesi en iyi seviyelere çıkararak hizmet vermekte.
Mi Casa Tasarım Atölyesi

Mi Casa Tasarım Atölyesi

Mi Casa Tasarım Atölyesi İzmir Alsancak ta yer alan ofisiyle mimarlık,içmimarlık ve mobilya tasarımı alanlarında hizmet vermektedir.Tasarım&tadilat alanlarından sizlere destek olmaktadır.
Atilla K.

Atilla K.

Yaratıcı, akıllı çözümlerle istenilen tarzda tasarımların oluşturulması. Teknik çizim ve 3 boyutlu görselleştirme.
Filiz D.

Filiz D.

25 yıllık iş tecrübemle iç mekan mobilya tasarımlarımı ( mutfak, banyo,vestiyer yatak odası gardolap ve tv ünitesi vb) konularda sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarım.
Mustafa M.

Mustafa M.

Https://www.3mmimarlikmuhendislik.com/ MERHABALAR YAPTIĞIMIZ İŞLER VE REFERANSLARA SİTEMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
Hakan Ç.

Hakan Ç.

HC DEKORASYON; Dekorasyon alanında hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan, çözümler üreten, ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir dekorasyon tasarım firmasıdır. HC DEKORASYON; konut, ofis, mağaza, sosyal mekan ve otel alanlarında ürettiği içmimari tasarımlarda; kullanıcı ihtiyaçlarının çağdaş tasarım çözümleri ile karşılanmasını hedefler ve tasarımın programlanan takvim ve bütçe içerisinde tamamlanmasını sağlar.
Mustafa Bora B.

Mustafa Bora B.

MBB Mimarlık & İç mimarlık beş ay önce İtalya da başlayan bir fikir üzerine kuruldu. MBB Mimarık &İç mimarlık ; iki ayrı İtalyan firması ile ortak çalışmaktadır. Firmalardan biri StudioRestart mimari ve iç mimari ; Boviar strüktürel kontroller yol , tren yolları köprülerin sismik hareketlerini hesaplama monitörleme , sağlamlık kontrolleri tarihi eser ve bütün mimari eserlerin monitörlenmesi ve ölçümleri yani bütün infra strüktürler . Dizayn ekibimiz 3 tane mimar ve bir iç mimardan oluşmakta
Damla Ö.

Damla Ö.

Yaratıcı, yenilikçi ve farklı bir bakış açısıyla kaliteli ve estetik iç mekan çözümleri sunmaktayım. Proje uygulama ve detay çizimi, üç boyutlu görsel sunumlar ve kontrolörlük hizmetleri de vermekteyim.
Burçin T.

Burçin T.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
Gamze Ö.

Gamze Ö.

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER İsteklerinizi anlayıp, sizin için en uygun çözümleri oluşturmak için çalışıyoruz. Mimari Projelendirme Rölöve, avan proje, uygulama projesi çizimleri ve istenilen ölçeklerde mimari projelendirmesi Dekorasyon İç ve dış mekanlarınız için amacına yönelik, estetik ve işlevsel tasarım önerilerinin hazırlanması Proje Uygulama Mevcut projeye uygun olarak projenin uygulamasının yapılması Mobilya Küçük veya büyük ölçekte ihtiyacınız olan mobilyalar için kişiye özel
Mimari  P.

Mimari P.

Mimari ve iç mimari proje tasarımları, üç boyutlu (3d max ile) görseller tarafımızdan hazırlanmaktadır.
İbrahim Gökhan  T.

İbrahim Gökhan T.

İSTEDİĞİNİZ TASARIMI İNSANLARIN KULLANABİLECEĞİ ŞEKİLDE TASARLAYIP UYGUN ÖLÇÜDE VE RENKTE MODELLEYİP GÖRSEL SUNUM HAZIRLANIR SONRASINDA ONAY VERİLDİĞİ TAKTİRDE ÜRETİM ÇİZİMİ YAPILARAK ÜRETİME HAZIRLANMIŞ OLUR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

         
M.ilker Özpınar
İç Mimar Proje Çizim   19/06/2014

Çok hızlı dönüş yaptılar. İstediğimiz mimari tasarım beklentimizin de ötesinde yaratıcı, etkileyici ve güzeldi. Bizim dahi düşünemediğimiz en ufak detayları dahi atlamamışlar. Tasarımı söyledikleri sürede bitirip teslim ettiler. Darya Mimarlığı herkese tavsiye ederiz. İş yaptıracak dürüst işletme bulmanın son derece zor olduğu bir zamanda , bizleri tam ihtiyaç duyduğumuz anda bu derece işinde uzman ve dürüst kişilerle buluşturduğu için de armut.com a da teşekkür ederiz.

         
Uğur Yıldırım
İç Mimar Proje Çizim   26/05/2014

Kısa zamanda istediğimiz tasarımı yaptılar. Şu anda tasarımı gerçekleştirme aşamasındayız. Darya Mimarlığı kesinlikle tavsiye ediyorum.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz