En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim | Armut

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.930 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Gizem K.

Gizem K.

Farklı ve özgün tasarım, planlama ve gerçekçi görselleştirme ile projeleriniz çözümler 3d sunum tekniği ile en anlaşılır hale getirip detaylandırabilirim. Her mekana farklı bakış açısı ile yeniden işlev katıp daha sağlıklı ve estetik alanlar oluşturabilirim .Cafe otel villa her türlü mekana konsept dahilinde yenilikçi tasarımlarlala bambaşka yaşam alanı oluşturabilirım Mobilya modelleme ve gerçekçi görselleştirmeleri yapabilirim.
Burçin T.

Burçin T.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
Cansu  A.

Cansu A.

İstanbul kökenli mimar ve B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.4 senedir mimari,iç mimari projeleri tasarlayıp görselleme yapıyorum.İstenilen projeyi tasarlayıp en hızlı şekilde hayallerinizi gerçekleştirmek isterim.Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın.
Selçuk C.

Selçuk C.

Bilkent Ü. den 2000 yılında mezun olduktan sonra, 100 adetten fazla proje ve 20 den fazla uygulama çalışması yaptım. Kuşadası ve İzmir çevresinde, her ölçekte iç mimarlık, proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çalışmalarımı, Roleve aşamasından başlayıp, 3 boyutlu görsellerle analiz edip sonuçları uygulama projesine aktararak sonlandırıyorum. Hazırlanan "uygulama projeleri" yurtiçi ve yurtdışı taşeronlar/uygulama ekipleri tarafından okunabilecek şekildedir. Konut alanlarını
Hasan M.

Hasan M.

Firmamız kaliteyi, güveni ve siz müşterilerimizi düşünerek yolunda emin adımlarla devam etmektedir. Müşteri tatmin ve bağlılığı birinci önceliğimizdir. Eğitimli, deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır. Sosyal paydaşlarımızla ilişkilerimizde güveni, saygıyı ve iş etiğini esas alırız. Topluma katkıda bulunmaya önem veririz. Hedefimiz Mimarlık sektörünün üst seviyelerinde yerimizi almaktır.
Şeyma  K.

Şeyma K.

Herşey bir hayalle başlar ve her hayal birgün gerçeğe dönüşebilir. Hayal ettiğiniz yaşamı seçmek sizin elinizde. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek isterseniz proje teklifi için ulaşabilirsiniz.
Ayça S.

Ayça S.

Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis gibi tüm yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri fikir alışverişi sayesinde baştan yapabiliriz. En uygun mobilya ve aksesuarları hesaplı bir şeki
Gülen M.

Gülen M.

2011 yılından beri aktif olarak çeşitli mimari projelerde yer alarak, tüm teknik çözümlerde destek vermekteyim. İç mekan tasarımı ve mimari projelerin içeriğinde yer alan tüm ayrıntılar için çok etüd olmalıdır ki, hatasız ve istenilen proje elde edilebilsin. Bu etüd sürecinde konsept çalışması, teknik projelendirme,mobilya tasarımı ve tüm 3D sunumları ile fonksiyonlu ve işlevselliği olan projeler teslim etmekteyim. Siz zevkinize göre ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek profil belirleyin. Özgün
Vet Mimarlık

Vet Mimarlık

2009 Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık fakültesi mezunuyum .Yaklaşık 10 senedir mimarlık piyasası ve camiasındayım. Her mekan, yapı, bina farklı parametlere sahiptir ve mecburen farklı yorumlanmalıdır mekanik ,elektrik , statik tüm değerlere saygılı olarak ilerlemelidir.Her projede mekanik , elektrik , statik danışmanlarımızdan destek alarak ilerlemekteyiz. Mimari proje , iç mimari proje ,iç mekan uygulama, dekorasyon, tadilat , 3d modelleme alanlarında , ofis, kafe, mağaza konut , villa
Src Group

Src Group

İç Mimar olarak İhtiyaçlarınız doğrultusunda Konut - Mağaza - Restoran - Kafe - Sağlık vb. Projelerde 3D-Render, Mimari Proje Tasarım ve Uygulama Ekibimizle birlikte Danışmanlık Hizmet desteği almak için sadece bir talep ve teklifinizin olması yeterli.
Snk Şirketler Grubu

Snk Şirketler Grubu

Herhangi bir yapının meydana gelmesi için gereken ‘Tasarım, Danışmanlık, Malzeme ve Uygulama’ yolunda üzerimize düşenin farkına vardık ve grup şirketimizin altında her biri ayrı bir organizasyon olan ve ayrı sermaye alt yapısı ile çalışan bu şirketlerde hizmete başladık. Türkiye inşaat sektöründe, gerek diğer projelerin yapımında rol oynayan işverenlerimiz olsun, gerekse nihai tüketici olsun, grup şirketimizden ihtiyacı olan ürünü veya hizmeti alarak şirketimize yaptıkları katkı kadar kendi
Uhg Mimarlık

Uhg Mimarlık

Mimar ve mühendis kadromuz ile temelden çatıya iç dekorasyondan üç boyutlu çizimlere kadar bütün Yapısal ve Tasarımsal ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız .
Güran Ö.

Güran Ö.

Bilgisayar mühendisliğiyle başladığım lisans hayatıma ITU İçmimarlık programının son yarısını sürdürmekteyim. .Bugüne kadar Yaptığım stajlar hariçinde mekan fotografcılığı, mobilya tasarımı, sergi tasarımı, grafik tasarım gibi tasarımı farklı ölçekler ve dallarda irdelemeye çalıştım. Ofis , cafe, konut, restoran gibi şahsi ve kurumsal projelerinizi belirli bir tasarım anlayışıyla sizlerin kafasındakini buluşturarak hayata geçireceğim. Görselleştirme, mimari projelerinizin analizini yapmak ve t
Mukaddes Ç.

Mukaddes Ç.

-Eğimli eğimsiz arazi çalışmaları -İç mekan uygulamaları (kafe tasarımı, atölye tasarımı, stand tasarımı vs.) -3D çizim -Render alma -Adeko, Archicad, Artlantis, Autocad, Photoshop, SketchUp
Billur Zeynep Ş.

Billur Zeynep Ş.

Tasarım, hayal gücünün işlevsel halidir. Modern dünyada herkese, her bütçeye ve her ölçeğe hitap eden tasarımlar için buradayım. Mimari projelerden mobilya tasarımlarına, saksı-obje tasarımlarından özel tasarım tablolara ve şirketler için logo - afiş tasarımlarına kadar geniş bir yelpaze ile hizmet veriyorum.
Tuğçe Ş.

Tuğçe Ş.

Mekanların hayallerle bütünleşmesine aracı olarak , isterseniz sadece projelendirme desteği vermek , isterseniz hem projelendirme hem de uygulama desteği vermek için buradayım.
Beyza Ş.

Beyza Ş.

İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, İtalya'ta master eğitimimi tamamlamış bir mimar olarak çalışmaktayım. Mimar bir aileden geliyorum ve eşim de mimar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım. Sevgiler :)
Kerem  E.

Kerem E.

Tasarımın her ölçeğinde fonksiyon ve estetiği bir arada tutmaya çalışan bir bakış açısısını önemsiyorum.
Saha İç Mimarlık Ofisi

Saha İç Mimarlık Ofisi

1996 yılında İç Mimar Saliha Handan Kılıç tarafından kurulan ve 2012 yılından günümüze kadar Saha İç Mimarlık adı ile çalışmalarına devam eden firmamız 20 yıllı aşan birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıp çözüm ortağınız olmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Saha İç Mimarlık olarak vizyonumuz en küçük m2 lerden devasa alanlara kadar her türlü mekanlarda insan faktörünün yaşam standartlarını en yükseğe taşımak ve bunu yaparken tasarımdan uygulama safhasına kadar tüm süreçlerde yanınızda olmak
Baya Mimarlık

Baya Mimarlık

Mimari Tasarım Projelendirme Danışmanlık Uygulama https://www.instagram.com/byinterior/?hl tr
Hakan Ç.

Hakan Ç.

HC DEKORASYON; Dekorasyon alanında hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan, çözümler üreten, ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir dekorasyon tasarım firmasıdır. HC DEKORASYON; konut, ofis, mağaza, sosyal mekan ve otel alanlarında ürettiği içmimari tasarımlarda; kullanıcı ihtiyaçlarının çağdaş tasarım çözümleri ile karşılanmasını hedefler ve tasarımın programlanan takvim ve bütçe içerisinde tamamlanmasını sağlar.
Ahmet Turan Ö.

Ahmet Turan Ö.

Tadilat dekorasyon işinde yaklaşık 5 yıldır çalışmaktayım. İç mimari tasarım ve 3 boyutlu profesyonel sunumdan anahtar teslimi tadilatına kadar tüm işleriniz yapılır. Hangi şehirde olursanız olun fark etmez. İşlerinizde profesyonel destek estetik ve prestijli mekanlara sahip olmak ve hizmetten memnun kalmak istiyorsanız arayınız.
N Deniz  A.

N Deniz A.

Kendimizi sürekli geliştiren kadromuz ile sizler için tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini mimarinin her alanında gereken özveri ve güveni tesis ederek sizlere sunmaktan gurur duyarız.
Yasemin Ü.

Yasemin Ü.

Mobilya Dekorasyon ve İç Mimarlık eğitim aldım; iş hayatımda ise iç mimarlık, görsel sunum tasarımı, grafik tasarım, broşür planlama ve web tasarımı üzerine deneyim kazandım. 10 yıldır iç mekan tasarımı ve görsel planlama üzerinde çalışmaktayım. İhtiyacınıza uygun çalışmaları hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ederim.
Volkan D.

Volkan D.

Tasarım ve projelendirme de hizmet verdiğim; ofis, cafe,konut, villa, restoran,okul,otel projelerinizi sizlerin hayal ettiği tarzda tasarlayarak çözüme kavuşmanızda destek olabilirim. Görselleştirme ve uygulama projelerinizi tasarlamak üzere hizmet vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

         
M.ilker Özpınar
İç Mimar Proje Çizim   19/06/2014

Çok hızlı dönüş yaptılar. İstediğimiz mimari tasarım beklentimizin de ötesinde yaratıcı, etkileyici ve güzeldi. Bizim dahi düşünemediğimiz en ufak detayları dahi atlamamışlar. Tasarımı söyledikleri sürede bitirip teslim ettiler. Darya Mimarlığı herkese tavsiye ederiz. İş yaptıracak dürüst işletme bulmanın son derece zor olduğu bir zamanda , bizleri tam ihtiyaç duyduğumuz anda bu derece işinde uzman ve dürüst kişilerle buluşturduğu için de armut.com a da teşekkür ederiz.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz