En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim | Armut

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.845 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Altuğ A.

Altuğ A.

ALTUĞ ATASOY mimarlık olarak 2014 yılından bu yana mimari proje ve iç mimari proje tasarımı ve uygulama alanlarında çeşitli kurumsal markalara hizmet vermekteyiz. Bunun yanında konsept tasarımı kurumsal kimlik hazırlama, mutfak ekipman ve menü danışmanlığı gibi konularda konunun uzmanlarından oluşan ekibimizle danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Profesyonel uygulama ekiplerimiz ile web sayfamızda yer alan tüm projelerin mimari proje tasarım uygulamasını yürüten bir firmayız. “ALTUĞ ATASOY mi
Zeyneb B.

Zeyneb B.

4 yıl İstanbul'da ofisten mağazaya çeşitli projelerin uygulama projelerini çizdim ve bir sürü uygulanmış projem var. Mobilya ve iç mekan uygulama projeleri ve teknik çizim detaylarıyla ilgili her türlü proje için beraber çalışabiliriz :)
Gizem K.

Gizem K.

Farklı ve özgün tasarım, planlama ve gerçekçi görselleştirme ile projeleriniz çözümler 3d sunum tekniği ile en anlaşılır hale getirip detaylandırabilirim. Her mekana farklı bakış açısı ile yeniden işlev katıp daha sağlıklı ve estetik alanlar oluşturabilirim .Cafe otel villa her türlü mekana konsept dahilinde yenilikçi tasarımlarlala bambaşka yaşam alanı oluşturabilirım Mobilya modelleme ve gerçekçi görselleştirmeleri yapabilirim.
Cansu  A.

Cansu A.

İstanbul kökenli mimar ve B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.4 senedir mimari,iç mimari projeleri tasarlayıp görselleme yapıyorum.İstenilen projeyi tasarlayıp en hızlı şekilde hayallerinizi gerçekleştirmek isterim.Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın.
Burçin T.

Burçin T.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
Src Group

Src Group

İç Mimar olarak İhtiyaçlarınız doğrultusunda Konut - Mağaza - Restoran - Kafe - Sağlık vb. Projelerde 3D-Render, Mimari Proje Tasarım ve Uygulama Ekibimizle birlikte Danışmanlık Hizmet desteği almak için sadece bir talep ve teklifinizin olması yeterli.
Şeyma  K.

Şeyma K.

Herşey bir hayalle başlar ve her hayal birgün gerçeğe dönüşebilir. Hayal ettiğiniz yaşamı seçmek sizin elinizde. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek isterseniz proje teklifi için ulaşabilirsiniz.
Ayça S.

Ayça S.

Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis gibi tüm yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri fikir alışverişi sayesinde baştan yapabiliriz. En uygun mobilya ve aksesuarları hesaplı bir şeki
Baya Mimarlık

Baya Mimarlık

Mimari Tasarım Projelendirme Danışmanlık Uygulama https://www.instagram.com/byinterior/?hl tr
Kerem  E.

Kerem E.

Tasarımın her ölçeğinde fonksiyon ve estetiği bir arada tutmaya çalışan bir bakış açısısını önemsiyorum.
Hakan Ç.

Hakan Ç.

HC DEKORASYON; Dekorasyon alanında hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan, çözümler üreten, ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir dekorasyon tasarım firmasıdır. HC DEKORASYON; konut, ofis, mağaza, sosyal mekan ve otel alanlarında ürettiği içmimari tasarımlarda; kullanıcı ihtiyaçlarının çağdaş tasarım çözümleri ile karşılanmasını hedefler ve tasarımın programlanan takvim ve bütçe içerisinde tamamlanmasını sağlar.
Yağız  A.

Yağız A.

Lisans eğitimi öncesi kazanmış olduğum farklı sektörlerdeki iş tecrübelerim ile beraber her türlü iç mimari tecrübeyi bir araya getirerek en verimli şekilde yardımcı olmak adına burdayım.
Masuma Design

Masuma Design

Uzman tasarım ekibimiz ile konut, ofis, mağaza,kafe,bar,restorant,fuar standı vb. tüm alanlarınızı hayallerinizin ötesinde tasarlayıp, anahtar teslim uygulamasını prof. ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.
Mukaddes Ç.

Mukaddes Ç.

-Eğimli eğimsiz arazi çalışmaları -İç mekan uygulamaları (kafe tasarımı, atölye tasarımı, stand tasarımı vs.) -3D çizim -Render alma -Adeko, Archicad, Artlantis, Autocad, Photoshop, SketchUp
Nes Mimarlik Tasarım Ve İnşaat

Nes Mimarlik Tasarım Ve İnşaat

Firmamız 2009 yılından bu yana şahıs ve kurumsal firmalar için ihtiyaçlarına uygun proje tasarımları geliştirip uygulamasını yapmaktadır. mağaza tasarımları, ofis tasarımları , kafe , butik otel ve ev tarımlarınızda farklılık katmak için sizler ile beraber çalışmak isteriz.
Gaedesign

Gaedesign

Gaye Akgül, 1987 yılında İstanbul da doğmuştur. 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinde iç mimarlık bölümünü bitirip, sektörün en iyi firmalarında yaklaşık 10 sene çalıştıktan sonra GAE DESIGN ı kurmuştur. Gaye Akgül tarafından kurulan bir iç tasarım firmasıdır. Projelerinde yerli ürünler ve doğal malzemelere yer vererek ülke ekonomisine ve kullanıcı bütçesine katkı sağlamayı hedefler. Sanat ve sanatçıya verilen değerin arttırılması adına, çeşitli güzel sanat dallarına projelerinde ye
On4kırk1 İçmimarlık

On4kırk1 İçmimarlık

On4Kırk1 İç Mimarlık; İç Mekan Tasarımı ( Konut-Ofis-Mağaza-Restaurant-Cafe) Mobilya Tasarımı ( Mutfak-Banyo-Tv Ünitesi-Yatak Odası-Genç Odası- Vestiyer ) Tasarım-Uygulama ve Dekorasyon hizmeti vermektedir. *** Uygulama istemeyen müşterilerimize sadece tasarım hüzmetide vermekteyiz.
Kool Tasarım

Kool Tasarım

İç mimarlık ve Aydınlatma sektöründe hizmet veren bir tasarım firmasıyız. Mimarı projelendirme, aydınlatma tasarımı, 3 boyutlu görselleştirme ve uygulama üzerine uzmanlaşmış, yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarda bulunmuş ekibimizle kullanıcalara vizyoner çözümler sunarak daha yaşanabilir mekanlar oluşturmaktayız
Proje D.

Proje D.

Proje Dizayn Ofisi Mimari ,Statik ve Estetiğin birleşimden oluşan tasarım ile yaşam kalitesi en iyi seviyelere çıkararak hizmet vermekte.
Abka Mühendislik & İç Mimarlık

Abka Mühendislik & İç Mimarlık

18 yıllık mesleki birikimlerimiz ve tecrübelerimiz ile, firmamız bünyesi altında; konut, mağaza, restoran, kafe iç mimari proje tasarımları yapmaktayız. Proje uygulama, kişiye ve mekana özel mobilya tasarımı projeleri, imalat ve anahtar teslimi tadilat hizmetleri alanlarında da hizmetlerimiz devam etmektedir.
Mi Casa Tasarım Atölyesi

Mi Casa Tasarım Atölyesi

Mi Casa Tasarım Atölyesi İzmir Alsancak ta yer alan ofisiyle mimarlık,içmimarlık ve mobilya tasarımı alanlarında hizmet vermektedir.Tasarım&tadilat alanlarından sizlere destek olmaktadır.
Atalay B.

Atalay B.

Tasarım kriterlerine kattığımız kaliteyi, insan duygusu ve yaşam trendleriyle birleştirip, mekan tasarımı anlayışına yeni bir boyut getirmeyi amaçlarken, bu yenilikçi tavrı, sunduğumuz hizmet kalitesiyle siz değerli müşterilerimize de hissettirmek istiyoruz. Konsept geliştirme, 3d (üç boyutlu) görselleme, üretim ve uygulama çizimleri ve kurumsal kimlik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Uygulama konusunda çözüm ortaklarımız aracılığıyla destek verebiliriz.
Mimari  P.

Mimari P.

Mimari ve iç mimari proje tasarımları, üç boyutlu (3d max ile) görseller tarafımızdan hazırlanmaktadır.
Özge  İ.

Özge İ.

Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Sketchup, 3ds Max, Vray, Lumion, Photoshop, Ms Office programlarına hakimim. Bahçeşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece bölgeleri başta olmak üzere istenilen her yerde proje tasarım, iç mekan tasarım ve uygulamaları, uygulama projeleri, 3 boyut görselleştirme, anahtar teslim iç mimarlık uygulamaları işleri yapmaktayım. Ulusal mimari yarışmalarda çeşitli ödüllere sahip bir mimarım. Kaliteli ve g
N Deniz  A.

N Deniz A.

Kendimizi sürekli geliştiren kadromuz ile sizler için tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini mimarinin her alanında gereken özveri ve güveni tesis ederek sizlere sunmaktan gurur duyarız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

         
M.ilker Özpınar
İç Mimar Proje Çizim   19/06/2014

Çok hızlı dönüş yaptılar. İstediğimiz mimari tasarım beklentimizin de ötesinde yaratıcı, etkileyici ve güzeldi. Bizim dahi düşünemediğimiz en ufak detayları dahi atlamamışlar. Tasarımı söyledikleri sürede bitirip teslim ettiler. Darya Mimarlığı herkese tavsiye ederiz. İş yaptıracak dürüst işletme bulmanın son derece zor olduğu bir zamanda , bizleri tam ihtiyaç duyduğumuz anda bu derece işinde uzman ve dürüst kişilerle buluşturduğu için de armut.com a da teşekkür ederiz.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz