En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim | Armut

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.543 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Şeyma  K.

Şeyma K.

Herşey bir hayalle başlar ve her hayal birgün gerçeğe dönüşebilir. Hayal ettiğiniz yaşamı seçmek sizin elinizde. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek isterseniz proje teklifi için ulaşabilirsiniz.
Mehman H.

Mehman H.

Firmamız kaliteyi, güveni ve siz müşterilerimizi düşünerek yolunda emin adımlarla devam etmektedir. Müşteri tatmin ve bağlılığı birinci önceliğimizdir. Eğitimli, deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır. Sosyal paydaşlarımızla ilişkilerimizde güveni, saygıyı ve iş etiğini esas alırız. Topluma katkıda bulunmaya önem veririz. Hedefimiz Mimarlık sektörünün üst seviyelerinde yerimizi almaktır.
Volkan D.

Volkan D.

Tasarım ve projelendirme de hizmet verdiğim; ofis, cafe,konut, villa, restoran,okul,otel projelerinizi sizlerin hayal ettiği tarzda tasarlayarak çözüme kavuşmanızda destek olabilirim. Görselleştirme ve uygulama projelerinizi tasarlamak üzere hizmet vermekteyim.
Tunnell Design

Tunnell Design

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İçmimarlık bölümünden 2013 yılında mezun oldum. Bursa’da 7 yıldır uygulama,3D render,proje takip ve içmimari danışmanlık hizmetleri vermekteyim.
Ayça S.

Ayça S.

Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis gibi tüm yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri fikir alışverişi sayesinde baştan yapabiliriz. En uygun mobilya ve aksesuarları hesaplı bir şeki
Alev R.

Alev R.

İStanbul , Kuşadası , İzmir , Didim Anahtar Teslim proje referanslarımızla , iç mimar ve tasarımcı kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Kübra Meltem D.

Kübra Meltem D.

Iç mimarlık uzman ekibimizle keşif,fiyatlandırma,uygulama aşamalarıyla sizlere MUĞLA,ANTALYA,İSTANBUL BÖLGELERİNDE BULUNAN ŞUBELERİMİZDE HİZMET VERMEKTEYİZ.
Resize Project S.

Resize Project S.

Uzun yıllar içerisinde mağaza ve kafe üzerine tamamlamış olduğumuz yurt içi ve yurt dışı projelerimizde kendi tasarım anlayışımızla ilerlemekte olup, yakın zamanda ürünlerimizi piyasaya sürmek üzere hazırlanıyoruz. Facebook veya instagram üzerinden takip edebilir, #resizetheproject etiketi ile bize katılabilirsiniz.
Onur Y.

Onur Y.

2015 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesinin Mimarlık fakültesinde lisans eğitimimi tamamladım. Eğitim hayatım esnasında Yeşil İnşaat firmasının İnnovia projesinde staj gördüm. Mezuniyetimin ardından iç mimarlık alanında Gaziantep ‘in tanınmış mimarlarının yanında belirli sürelerle çalışıp kendimi geliştirdim. Artık kendi işimi yapmak istediğim ve yeterli olduğumu düşündüğüm için mimarlık ofisimi açmaya karar verdim. Gençliğimin vermiş olduğu enerjiyle ve çalışma azmiyle müşterilerimin mimari ve i
İbrahim O.

İbrahim O.

Yaklaşık 3 yıldır Mersin de hizmet veriyorum . Bir çok İç ve Dış tasarım projelere imza attım . En son olan projem profıl resmımde mevcuttur ve mimarlık eğitimi kursumuzda sizleri aramızdan görmekten onur duyarız .
Nihat Ç.

Nihat Ç.

İç veya dış mekan projelerinizi 3DS Max ve Vray ile modelliyor ve kaliteli renderlarını alıyorum. Bunun yanı sıra tüm grafik programlarını da profesyonel olarak kullanıyor ve sunum kısmında da yardımcı oluyorum.
Ece T.

Ece T.

4 yıllık mimarım. Proje ofislerinde aktif olarak çalıştım. Restorasyon, konut mimari projelendirme, iç mekan tasarım ve saha süreçlerinde görev aldım. Kendi iş portföyümü oluşturmaya başladım. Her türlü mimari desteğin yanı sıra online danışmanlıkta yapmaktayım.
Burçin T.

Burçin T.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
Doğan Ümit Yücel Mimarlık

Doğan Ümit Yücel Mimarlık

Doğan Ümit Yücel Mimarlık, 1995 yılından bu yana mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. webpage : https://doganumityucel.blogspot.com/ instagram: https://issuu.com/d.umityucel/docs/a3_dikey-hr
Zeytin Mimarlık

Zeytin Mimarlık

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER İsteklerinizi anlayıp, sizin için en uygun çözümleri oluşturmak için çalışıyoruz. Mimari Projelendirme Rölöve, avan proje, uygulama projesi çizimleri ve istenilen ölçeklerde mimari projelendirmesi Dekorasyon İç ve dış mekanlarınız için amacına yönelik, estetik ve işlevsel tasarım önerilerinin hazırlanması Proje Uygulama Mevcut projeye uygun olarak projenin uygulamasının yapılması Mobilya Küçük veya büyük ölçekte ihtiyacınız olan mobilyalar için kişiye özel
Gökşen B.

Gökşen B.

2005 yılı Anadolu ünv. içmimarlık bölümünden mezun oldum. 2005-2008 arası Hakan mobilya(mobilya fabrikasında içmimar olarak çalıştım.Bu süre içerisinde mobilya üretimi,tasarımı,teknik konularında tecrübe edindikten sonra yerel bir mobilya mağazasınnda; içmimarlık hizmetlerini rölöve,yerınde metraj, müşteri ile görüşme,projelendirme,tadilat yenileme,tasarım,planlama,mobilya tasarımı,fiyatlandırma,şantiye takibi,mağaza tefrişi, çalışmalarını yerine getirdim.
Pm Design O.

Pm Design O.

İstanbul merkezli multidisipliner tasarım stüdyosu pm design office 2016 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana bir çok mekanın tasarım ve uygulama projelerini başarıyla tamamlamıştır. Pm Design Office olarak ilk amacımız sanatı yaşam alanlarına entegre etmektir. Ofisimizin genel prensibi, dünyanın her noktasındaki müşterilerin beklentilerine uygun çözümler oluşturmaktır. Kuruluşumuzdan bu yana geçen sürede, uygulanmış bir çok proje bu prensipte ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedi
Safa S.

Safa S.

Daha Fazla Çalışma görmek için : www.safasari.com internet sitemi ziyaret edin lütfen. Proje Tasarımı - Uygulama - Proje Çizimi - 3 Boyutlu Mimari/İç Mimari Modelleme - Animasyon - Sunum teknikleri - Uygulama
İhsan O.

İhsan O.

Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten ve mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için mimarlık” anlayışı ile hareket ediyor.
Office35 İç Mimarlık

Office35 İç Mimarlık

Daha çok iç mimari proje üzerine çalışmalarını sürdüren Office 35 iç mimarlık yaratıcı ve yaşanabilir iç mekanlar tasarlayan,planlayan, detaylandıran ve yaşam kalitesini yükseltecek işlevsel, estetik bağlamda güvenli yaşam alanları inşa etmek üzere kuruludur.Bu aşamada sizlerin fikir, beklenti ve hayallerinize göre projenize şekil vermekteyiz.
Zeliha Ç.

Zeliha Ç.

3d iç mimari tasarım ,(Mimarlık iç mimarlık ögrencileri için proje, konsept, 3d render ,cevre tasarimi ve pafta yapımı.) -cephe tasarimi -3d render -cephe tasarımı -cevre tasarımı -mimarlık-iç mimarlık öğrenci projeleri -mobilya tasarımı çizimi
Orhan K.

Orhan K.

Merhaba, evinizin, ofisinizin yada herhangi bir yerin ic mekan çizimini AutoCAD üzerinden 2B çizimini yapabilirim.
Ayşe K.

Ayşe K.

4. sınıf öğrencisiyim. Dışardan işler alıyorum. ofis,ev,cafe-bistro, vs. 3d-max, photoshop,lumion, autocad proramlarına hakimim.
CAN  Ç.

CAN Ç.

Merhabalar adım can itina ile severek yaptıgımız aile meslegimizi devam tecübeli ve kaliteli ekibimle devam ettiriyoruz . Sıfırdan dekorasyon revize dekorasyon mimari çizim veya mekanik alt yapı calısmaları ile sizlere hizmet vermekteyiz . iklimlendirme , ısıtma sogutma ve havalandırma (klima , santral , vrf ve vrf sistemlere müdale bakım onarım ) yapmaktayız sizinle calısmaktan memnuniyet duyarız .
Candas S.

Candas S.

Her türlü iç mimari talepleriniz için röleve, proje çizimi ve ön keşif dosyası hizmetleriniz için uzman mimari çözüm.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

         
M.ilker Özpınar
İç Mimar Proje Çizim   19/06/2014

Çok hızlı dönüş yaptılar. İstediğimiz mimari tasarım beklentimizin de ötesinde yaratıcı, etkileyici ve güzeldi. Bizim dahi düşünemediğimiz en ufak detayları dahi atlamamışlar. Tasarımı söyledikleri sürede bitirip teslim ettiler. Darya Mimarlığı herkese tavsiye ederiz. İş yaptıracak dürüst işletme bulmanın son derece zor olduğu bir zamanda , bizleri tam ihtiyaç duyduğumuz anda bu derece işinde uzman ve dürüst kişilerle buluşturduğu için de armut.com a da teşekkür ederiz.

         
Uğur Yıldırım
İç Mimar Proje Çizim   26/05/2014

Kısa zamanda istediğimiz tasarımı yaptılar. Şu anda tasarımı gerçekleştirme aşamasındayız. Darya Mimarlığı kesinlikle tavsiye ediyorum.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz