En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim | Armut

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.630 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Seda Ö.

Seda Ö.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum.3 yıllık mimarlık sektöründe çalışmaktayım.İç mimari proje çizimi,dış cephe tasarımı, 3d görselleştirme, proje danışmanlığı hizmeti vermekteyim.
Sb İç Mimarlık Ve Dekorasyon

Sb İç Mimarlık Ve Dekorasyon

Mimar ve İç Mimar ekibimizle beraber ücretsiz keşif ve rölövenizi aldıktan sonra,projelendirme aşamasında şemalandırılıp,harekete geçiyoruz.
Enes F.

Enes F.

Merhabalar ben Enes Fen televizyonlardanda tanıdığınız Mimar Selim Yuhay'ın yanında uzun yıllar çalıştım bu sektörde iyi bir yol aldığımı düşünüyorum o yüzden bireysel olarak çalışmayı uygun gördüğüm için burdayım.
Berna C.

Berna C.

İç mimari projelerin çizimleri modellemeleri ve dekorasyon fikirleri hakkında her türlü bilgileri uzmanlığımızla sizlere sunuyoruz
Kerem  E.

Kerem E.

Tasarımın her ölçeğinde fonksiyon ve estetiği bir arada tutmaya çalışan bir bakış açısısını önemsiyorum.
Mehmet Sait A.

Mehmet Sait A.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. İnşaat ekibim ile tüm dekorasyon ve yenileme işlerini anahtar teslim yapıyoruz. Modelleme, görselleştirme ve çizim işleri yapılır
Tahir D.

Tahir D.

Müşteri isteklerini önemseyen ve onların isteklerine farklı bakış açıları kazandıran ve bununla birlikte ekonomik çözümlemeler getiren bir iç mimarım. Bir çok iç mekana ruh kazandıran 3 boyut görselleriyle bunu süsleyen birisini arıyorsanız ve en önemlisi sizin nazını çekecek birisi ise o iç mimar işte o benim.
İsmail S.

İsmail S.

Kalite asla tesadüf değildir. bizim kalitemizi belirleyen müşterilerimizdir, size daha kaliteli hizmet vermek için buradayız.
Gökhan O.

Gökhan O.

Her proje özel bir eserdir, ve eserlerimin sanatsal estetiği ve kişiye özel tasarım üretebilme kabiliyeti ve güvenilir ekip ile projeleriniz ve uygulamalarınız, Sonucu müşteri memnuniyeti,Beyeni ve güven bizim için esastır.
Alican Ö.

Alican Ö.

Merhaba, 11 yıl aktif bir şekilde mimarlık mesleğini icra etmekteyim. https://www.behance.net/ozeralicanc2bf
Beyza Deniz Yaz

Beyza Deniz Yaz

2018 yılında Tobb Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinden mezun oldum.O tarihten itibaren Bursa da iç mimarlık yapıyorum.Her türlü projede yenilikçi ve dinamik bakış açısıyla yardımcı olabilirim.
BnS Mimarlık

BnS Mimarlık

BnS Mimarlık ve Tasarım olarak tecrübemizi ve enerjimizi şimdi Armut kullanıcılarıyla buluşturuyoruz.
Rızvanoğlu Mimarlık Mühendislik

Rızvanoğlu Mimarlık Mühendislik

Rızvanoğlu Mimarlık olarak projelendirme ve uygulama konusunda tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işler ve tasarımlarımız en büyük referansımızdır. Bizi instagram sayfamız olan rizvanoglumimarlik ve web sitemiz olan www.rizvanoglumimarlik.com adresinden daha detaylı inceleyebilir işlerimizi yakından takip edebilirsiniz
Mtm Mimarlık

Mtm Mimarlık

İŞİ UZMANINA BIRAKIN. Hem mimarlık hem iç mimarlık ve dekorasyon alanlarında tam 23 yıllık deneyimli kadromuzla kaliteli işler ve tam da istediğiniz sonucu garanti ediyoruz. Mimari proje,iç mimari proje,dekorasyon,inşaat uygulama,3D modelleme,3ds Max,mimari görselleştirme,anahtar teslim tadilat ve yenileme,mobilya tasarımı,mutfak ve banyo dolabı www.atolyemtm.com #atolyemtm
Cansu Y.

Cansu Y.

Merhabalar, 2016 İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. 3 ay iç mimarlık, 2 yıl 2 ay ağırlıklı belediye/uygulama projesi çalıştığım mimarlık ofisi tecrübem var. İmar yönetmeliğine oldukça hakimim. Küçük ve büyük ölçekli projelerin çiziminde bulundum.(villa,apartman,okul,engelli merkezi,spor kompleksi,mobilya tasarımı.) İnsan ilişkilerime ve proje yürütme konusunda kendime güveniyorum.Autocad, Archicad, Revit ve Lumionu çok iyi düzeyde (detaylı proje çizimi-modelleme-görselleme için), A
Mehman H.

Mehman H.

Firmamız kaliteyi, güveni ve siz müşterilerimizi düşünerek yolunda emin adımlarla devam etmektedir. Müşteri tatmin ve bağlılığı birinci önceliğimizdir. Eğitimli, deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır. Sosyal paydaşlarımızla ilişkilerimizde güveni, saygıyı ve iş etiğini esas alırız. Topluma katkıda bulunmaya önem veririz. Hedefimiz Mimarlık sektörünün üst seviyelerinde yerimizi almaktır.
Şeyda I.

Şeyda I.

İyi bir mimarlık eğitimi yanında tasarım ve model ağırlıklı gönüllü projelere, yarışmalara katılarak okuldaki 4 yılımı verimli geçirdiğime inanıyorum.Bunun yanında çalıştığım ofiste 2 yıldan beridir kompleks projelerin uygulama ve ruhsat çizimlerinde görev almaktayım.Detay,sunum,proje,mimari sorularınız için size gerekli yardımı sağlayabilirim.
Burcu Ş.

Burcu Ş.

Yaşam alanlarınızı daha konforlu, kullanışlı, kendinize özgü ve tasarımsal alanlara çevirmek için çözüm ortaklığı yapmaya ne dersiniz? Mekan bitmeden 3d görsel ile bitmiş halini görecek ve ona göre kararlar vereceğiz. Proje çizimi , uygulama ve tadilat konularında profesyonel destek için buradayım.
Tuğçe Ş.

Tuğçe Ş.

Mekanların hayallerle bütünleşmesine aracı olarak , isterseniz sadece projelendirme desteği vermek , isterseniz hem projelendirme hem de uygulama desteği vermek için buradayım.
Alican  Ç.

Alican Ç.

3D MODEL , ANİMASYON , RENDER , 2D ÇİZİM VE GÖRSELLEŞTİRME İŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE PAFTA VE MÜŞTERİ SUNUMLARIDA TARAFIMIZDAN SİZLER İÇİN HAZIRLANMAKTADIR.AYRICA İSTEDİĞİNİZ ÇALIŞMALAR VİDEO HALİNEDE GETİRİLEBİLMEKTEDİR.
Osman Nuri Ç.

Osman Nuri Ç.

3Ds max ve Sketchup ile modelleme Autocad ile plan proje çizimi Photoshop ile resimleri düzenleme işleri
Atölye 232

Atölye 232

Atölye , İzmir ve İstanbul merkezli bir mimari-iç mimari proje firmasıdır. Atölye , mimari ve iç mimari alanda projeler geliştirmekte, kontrol hizmeti vermekte ve partner ofislere projelerinde çözüm ortaklığı sunmaktadır. Hangi aşamada projeye dahil olursak olalım, her projeyi bütünüyle ele alan bir yaklaşımla, tasarımda özgün, yenilikçi, yaşanabilir iç mimari çözümler getiren Atölye farklı ölçek ve türlerde projeler geliştirmektedir. www.atolye.com https://www.instagram.com/
Turkuvaz Tasarım

Turkuvaz Tasarım

1994 yılında kurulan firmamızda , bireysel ve kurumsal müşteri odaklı çalışmalar yapmaktayız. Ankara Çankaya daki yerimizde bu türdeki çalışmalarımızın örnekleri sergilenmektedir.Bu ürünler , perakende olarak satılabildiği gibi aynı zamanda projelerin yeni sahipleri için , renk ve doku amaçlı da kullanılabilmektedir.Anahtar teslimi olarak da yaptığımız uygulamalarımızda, mekanların her türlü inşaat işleri de müşterilerimizin beğenisine göre projelendirilip uygulanmaktadır.
Kübra  S.

Kübra S.

Yapmak istediğiniz konut-ofis ve tüm çalışma alanlarının tasarım ve görselleştirme sürecinde yardımcı olabilirim. Mobilya alımı ve üretimi konusunda da anahtar teslim şeklinde çalışabiliriz. Daha önce yaptığım çalışmaları referans alabilirsiniz.
Enfal A.

Enfal A.

Merhabalar, Yurt dışında mimar mühendisliği eğitimi görmüş. Hem yurt içinde hem yurt dışında çeşitli projelerde çalışmış olup, yaklaşık 5 yıllık bir mimarım. Mimarlık bilimsel bir sanattır. Amacımız Çizgilerimizin hayat bulması ve oluşturulan mekanlarda insanlığın mutlu yaşamasıdır. Hizmet olarak; - Mimari uygulama çizimleri - Kosept tasarım hazırlama ve geliştirme, - Modelleme ve sunum hazırlama. - Grafik tasarımları. Teşekkürler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dilara Aytaç
İç Mimar Proje Çizim   11/11/2019

Yeni taşınacağımız evimiz için Seda Hanım dan hizmet aldık. kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Çalışılacak mekanı gelip yerinde inceledi. Hem detaylar hemde genel hatlar konusunda başarılı ve profesyonel şekilde yol aldık. Konuştuğumuz teslim süresi içerisinde projeyi teslim etti. Başka alanlarda da tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz