5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.001 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar Proje Çizim

Seda Ö.

Seda Ö.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum.3 yıllık mimarlık sektöründe çalışmaktayım.İç mimari proje çizimi,dış cephe tasarımı, 3d görselleştirme, proje danışmanlığı hizmeti vermekteyim.
Desc Mimarlık Ve Dekorasyon

Desc Mimarlık Ve Dekorasyon

DESC Mimarlık ve Dekorasyon, konu ve ölçeği ne olursa olsun, her türlü mimari,iç mimari,tadilat,proje çizimi vb konularında kendi bağlamı içerisinde ele alan ve o bağlam içerisinde yenilikçi, fonksiyonel, ekonomik, çevreye duyarlı tasarım ve mühendislik anlayışıyla yaklaşmayı ilke edinmiş, tüm taahhüt işlerini kaliteden ödün vermeden yerine getirmekte olan bir mimarlık hizmeti ofisidir. 2019 yılında Göztepe merkezli olarak kurulan bir Mimarlık ve Dekorasyon Firması olarak, insanlara yaşayaca
Sdb Mimarlik

Sdb Mimarlik

Rf https: armut.com hizmetveren sdb-mimarlik-istanbul-bahcelievler-3d-teknik-cizim-modelleme-tasarim_370956 Sdb Mimarlik İstanbul Bahçelievler 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.Com a
Berna C.

Berna C.

İç mimari projelerin çizimleri modellemeleri ve dekorasyon fikirleri hakkında her türlü bilgileri uzmanlığımızla sizlere sunuyoruz
BAC M.

BAC M.

Teknik çizim ve modelleme anlamında çok tecrübeliyim. Hayal ettiğiniz projenizi gerçekçi görsellerle size sunabilirim. BAC ARCHITECTS olarak youtube sayfamıza göz gezdirebilir ve yaptığım işleri oradan da görebilirsiniz.
Co.arch

Co.arch

Mimari Hizmetler İç Mimarlık Hizmeti 3D Modelleme Tasarım Mekan Tasarımı Peysaj Tasarımı Restorasyon Projeleri
Cansu  A.

Cansu A.

İstanbul kökenli mimar ve B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.4 senedir mimari,iç mimari projeleri tasarlayıp görselleme yapıyorum.İstenilen projeyi tasarlayıp en hızlı şekilde hayallerinizi gerçekleştirmek isterim.Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın.
Enes F.

Enes F.

Merhabalar ben Enes Fen televizyonlardanda tanıdığınız Mimar Selim Yuhay'ın yanında uzun yıllar çalıştım bu sektörde iyi bir yol aldığımı düşünüyorum o yüzden bireysel olarak çalışmayı uygun gördüğüm için burdayım.
Enderun Yapı

Enderun Yapı

Bünyemizde bulunan Teknik Personeller ; İnşaat Mühendisi Mimar İç Mimar UYGULAMA ALANLARIMIZ Mimari Tasarım ve Uygulama Yapı Proje & Uygulama Mimari Danışmanlık Anahtar teslim uygulamalar Projelendirme (Mimari- Statik- Mekanik- Elektrik- Rölöve) İç mekan tasarım ve uygulamaları Magaza ve Ofis tasarım ve uygulama Mobilya , mutfak ve banyo tasarım ve uygulama Konut iç mekan tasarım ve uygulama Fuar stant tasarım ve uygulama 3D modelleme ve Animasyon Alüminyum ve Demir doğrama PVC pencere ve kapı
Can P.

Can P.

İç mimari mimari projelerinizi istekleriniz dogrultusunda bilgisayar ortamında hazırlayıp sunuyoruz daha sonrasın fiyatlandırma ve anahtar teslim uygulamasını yapabiliyoruz
Gülcan K.

Gülcan K.

İç mimari proje alanında her türlü talebinizi sizlere en uygun şekilde değerlendirip bütçenize ve taleplerinize uygun şekilde tasarlamaktayım. Konut, Otel, Villa, İş Merkezi, Ofis, Cafe, Restaurant ve Tüm İç Mekan çizimlerinizi talepleriniz doğrultusunda 3 Boyutlu olarak modelliyor sizlere sunuyorum. 3d max, vray, photoshop, lumion ve autocadde çizimlerimi yapıyorum ve sizlere en güzel şekilde çözüm imkanı sunmaya çalışıyorum. Benimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.
Hakan  A.

Hakan A.

Mimarlık ve İnşaat işlerinde zamanında ve sorunsuz teslim garantisi. 3D Modelleme Mimari Tasarım ve Dizayn Uygulama Projeleri
By The Co Branding & Design Agency

By The Co Branding & Design Agency

Selamlar, Armut.com aracılığı ile teklif verdiğimiz müşterilerimize,profil ve referanslarımızı görüp hakkımızda bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacı ile hazırladığımız detaylı dijital tanıtım kataloğumuzun dışında armut.com profilimizde daha önceki çalışmalarımızın tüm detayları mevcuttur. Güncel takip ve ve bilgi için bytheco_instagram hesabımızdan ya da www.bytheco.com adresimizden bizi takip edebilirsiniz.Tanıtım kataloğumuzu incelemek isterseniz bizimle mail adresinizi paylaşmanız yet
Gülmerih A.

Gülmerih A.

AutoCAD, ArCon, Adeko proğramlarını kullanıyorum. İç mekan ya da dış cephe her türlü 3 boyutlu tasarımlarınız ve teknik uygulama mimari çizimleriniz yapılır. Görselleriniz istediğiniz formatta teslim edilir. Bilgisayardan sunumlarınız birebir yapılabilir. Mimari ve İç Mimari Tüm Projelerinizi 3D Görselleştirme Teknikleri ile fotorealistik görseller ile sunuma hazır hale getirilir.
Gizem Ö.

Gizem Ö.

Merhaba, ihtiyacınıza, kullanımınıza ve zevkinize uygun tasarımımızı, imalata hazır teknik çizimleriyle birlikte hazırlamak için heyecanlıyım. Dilerseniz hayal ettiğiniz tasarımları mobilya ekibimle gerçeğe de dönüştürebiliriz. Saygılarımla.
Yasemin  P.

Yasemin P.

Merhaba. Tüm iç mimarlık ihtiyaçlarınız için sizinle çalışabilirim. İç mimarlık üniversite ve master programları için portfolyo hazırlığı, teknik çizim, üç boyutlu modelleme, render ve grafik tasarım ihtiyaçlarınız için teklifte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda gerçek projeleriniz için mobilya seçimi, dekorasyon, teknik çizim hizmeti de veriyorum.
Candas S.

Candas S.

Her türlü iç mimari talepleriniz için röleve, proje çizimi ve ön keşif dosyası hizmetleriniz için uzman mimari çözüm.
Tuğçe Ş.

Tuğçe Ş.

Mekanların hayallerle bütünleşmesine aracı olarak , isterseniz sadece projelendirme desteği vermek , isterseniz hem projelendirme hem de uygulama desteği vermek için buradayım.
Baya Mimarlık

Baya Mimarlık

Mimari Tasarım Projelendirme Danışmanlık Uygulama https://www.instagram.com/byinterior/?hl tr
Src

Src

İç Mimar olarak İhtiyaçlarınız doğrultusunda Konut - Mağaza - Restoran - Kafe - Sağlık vb. Projelerde 3D-Render, Mimari Proje Tasarım ve Uygulama Ekibimizle birlikte Danışmanlık Hizmet desteği almak için sadece bir talep ve teklifinizin olması yeterli.
Ayça  T.

Ayça T.

Hastane, ofis, villa, kreş, müze tasarımlarının teknik çizimlerini ve 3 boyutlu modellemelerini yaptım. Aynı zamanda mobilya tasarımları yapıp teknik çizimlerini ve 3 boyutlu çizimlerini yaptım ve bu mobilya tasarımlarını hayata geçirdim.
Burçin B.

Burçin B.

AUTOCAD, 3D MAX VRAY ve PHOTOSHOP programlarına son derece hakimim. Dilerseniz sıfırdan tasarımınızı oluşturabilirim dilerseniz oluşturmuş olduğunuz tasarımlarınızı gerçekçi ve kaliteli görseller ile destekleyebilirim.
Eren K.

Eren K.

Mimari projeler, iç ve dış mekanlar, işyerleri, ofisler, otel iç mekanları, gemi iç mekanları, spor salonları modelleme, görselleştirme, sunum. Size eğitim vermek istiyorum. Verdiğim Eğitimler: -Mimari tasarım -İç ve Dış Tasarım -Endüstriyel Tasarım -3 boyutlu model -3D Görselleştirme eğitimi.
Burçin T.

Burçin T.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
İnn-de

İnn-de

Projelendirme, 3 Boyut Modelleme, Render, Görselleştirme, Plan Renklendirme, Proje Katalog, Ruhsat Çizimleri, El Çizimleri, Photshop
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hayrettin Paşaoğlu
İç Mimar Proje Çizim   18/01/2020

Bahattin bey Bize çok güzel bir çizim yaptı ve 3 D Görsellerle ayrıntılı bir şekilde teslim etti. Güvenebileceğiniz bir insan tavsiye ediyorum.

         
İç Mimar Proje Çizim   23/12/2019

Seda hanım gerçekten zevkli bir bakış açısına sahip, çözüm odaklı ve işini severek yapan bir arkadaş....biz memnun kaldık...çok teşekkürler...

         
Sarim Semerkant
İç Mimar Proje Çizim   26/11/2019

Çizim teknikleri, sunum dosyasının zengin içeriği ve ihtiyaca cevap veren akılcı mekan çözümleri beklentimizi tamamen karşıladı. Bu alanda hizmet alacaklara kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Utku Seymen
İç Mimar Proje Çizim   18/11/2019

Seda Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnunum, çok ilgili ve anlaşılabilir birçalışma anlayışı var. Kendisi 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Dilara Aytaç
İç Mimar Proje Çizim   11/11/2019

Yeni taşınacağımız evimiz için Seda Hanım dan hizmet aldık. kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Çalışılacak mekanı gelip yerinde inceledi. Hem detaylar hemde genel hatlar konusunda başarılı ve profesyonel şekilde yol aldık. Konuştuğumuz teslim süresi içerisinde projeyi teslim etti. Başka alanlarda da tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz