4 İç Mimari Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

972 İç Mimari Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İç Mimari Çizim Uzmanı

Aykut Erol

Aykut Erol

Aklınızdaki veya Hayalinizdeki Projelerinizi Sanal Ortamda Gerçeğe Dönüştürebilirim :) Danışmanlık Verebiliriz veya Varsa Projenizin Yürütmesini Yapabiliriz
Burak Tek

Burak Tek

İnsanın deneyimlediği her mekana, çalıştığım kişinin isteklerini baz alarak, konudaki bilgim be tecrübemle ortaya harika işler çıkarmayı seviyorum. Sonrasında müşterilerimi mutlu ve memnun görmek beni de çok mutlu ediyor.
Ahmet Yücel

Ahmet Yücel

Merhaba ben Ahmet öncelikle kendimden bahsediyim . Türkiye'de TOBB Üniversitesi'nden mezun oldum. İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nde okudum. Kendimi geliştirmek ve alanımda farklı bakış açıları kazanmak için akademik çalışmalarıma Milano Polidesign'da devam etmeye karar verdim. Polidesign'da Endüstriyel Tasarım mühendisliği ve inovasyon alanında yüksek lisans yaptım. Mobilya sektörüne hizmet eden bir ailede doğdum. Bu, çocukluk döneminde bölüme olan ilgimi artırdı ve aynı zamanda pratik
Fatih Furkan Tunç

Fatih Furkan Tunç

İçmimar olarak istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda mesleki yetkinlik, bilgi ve tecrübelerimizle; konut , ofis , otel , mağaza , kafe ve restaurant alanında hem teknik hem estetik açıdan nitelikli projeler üretiyoruz ,
Han Çelebi Mimarlık

Han Çelebi Mimarlık

Merhaba, Konya'da hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin evleri, ofisleri, mağazaları ve cafeleri için mimari çözümler üretmekteyiz. instagram.com/boommimarlikicmimarlik
Havanur Ketenci

Havanur Ketenci

Avan uygulama projeleri çizimi 3d görselleştirme sunuma hazırlama vb işler tasarlanır ve uygulanır.
Yunus Suratlı

Yunus Suratlı

SPLİNE ART MİMARLIK, Danışmanlık-Proje Tasarım-Uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. Bizi daha yakından tanımak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. WEB : https://www.splineartmimarlik.com/ YUNUS SURATLI - MİMAR TEL : MAİL :
Banu Yüksel

Banu Yüksel

Merhabalar sayın danışanlar, ben 15 yıllık tecrübemle sizlere bu alanda hizmet vermekten çok memnunum. Size kısaca hangi konuda yerdım edeceğimi anlatıyım.Yeni evlenen bir çiftsiniz ama aldığınız mobilyayı yerleştiremediniz ve tabi perde, halı, aksesuarlar uymuyor. Ev bir kaosa sürükleniyor içte tam bu noktada Banu abla bana yardım et derseniz. Hemen duruma el koyuyorum ve işte hayallerinizdeki eve kavuşuyorsunuz:) Aynı durum mobilyalarını yenilileyecek yada yeni ev almış olanlar içinde geçerl
Ayça Sanlı

Ayça Sanlı

Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis, otel gibi farklı birçok yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları ve uygulamalarını sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri zamanında yapıp, zaman ve maliyetlerden tasarruf edebiliriz.
Sibel Albayrak

Sibel Albayrak

Kağıthane Belediyesi kültür merkezi projesinde stajer mimar olarak çalıştım. Cafe,güzellik merkezi gibi bir çok projede kısa zamanlı proje takibi yapıp çizim yaptım. Okul zamanımda birden fazla projede yarı zamanlı çalışmalar yaptım. Okulum bittikten sonra 3 ayrı projede çalıştım. Resort otel. anaokulu, mağaza tasarımları yaptım. Bunların dışında outdoor alanlar,ıslak hacimler tasarımı yapıp hayata geçirdim. İnsanlarla birebir iletişim konusunda oldukça başarılıyım. Bir süre mağazacılık sektörü
Onur Taş

Onur Taş

Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Berk Ersiz

Berk Ersiz

Merhaba sayın hizmet arayanlar.Ben inşaat teknikeri Berk ERSİZ.Sizlere bu platformda "3D Yapı ve Bina Modelleme" ve bu modelleri sizler için en uygun şekilde kaliteli ve güvenli biçimde "Render Görselleme" hizmeti vermek için burdayım.Aynı zamanda AutoCAD proje planlama ve revize işlerini de yapmaktayım.Sizler tarafından arzu edildiği takdirde yapacağımız tüm iş ve uygulamalar için sizin adınıza fatura kestirebilirim.Teşekkürler.
Buse Kilimci

Buse Kilimci

İç mekanınızı belirlediğiniz veya birlikte belirleyeceğimiz konsepte uygun doğru planlamalarla tasarlayıp size 2D ve 3D şeklinde sunmaktayım.Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Sinem Yalçınkaya

Sinem Yalçınkaya

YALÇINKAYA İnşaatın mimari kolu olarak kurulmuş olan YALÇINKAYA MİMARLIK , inşaat anlamında 20 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte genç ve dinamik tarzıyla, modern mimariyi yakalayan tasarımlar üretmek ve bu projeleri hayata geçirmek için kurulmuştur.Hizmet kapsamında bir çok sorunlarınıza çözüm bulabiliyoruz; kişiye özel mobilya, mutfak, banyo tasarımları ve anahtar teslim uygulamaları, dış cephe kaplamaları ve yenileme, mimari proje, tasarım ve görselleme gibi bir çok anlamda kafanıza takılan i
Ömer Faruk Ökten

Ömer Faruk Ökten

İç mekan ve Dış mekan mimari modelleme ve tasarım üzerine hizmet vermekteyim. Kişiye özel veya kendi tasarım tekniklerim üzerine kaliteli çalışmalar yapmaktayım.
İnci Arslan

İnci Arslan

Merhaba, ben İnci. İç mimarım. İç mekanlar duygu ve düşüncelerimizi olumlu yönde etkilemesi için memnuniyeti, refahı ve mutluluğu artırmak için renklerden ve malzemelerden faydalanıyorlar. Bu noktada kullanıcın isteği ve zevkleri belirleyici kriterler oluyor. Bu kriterler doğrultusunda başarılı iç mekan tasarımları yapabilirim.
İç Mimar Rukiye Nur Çetiner

İç Mimar Rukiye Nur Çetiner

Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum. Sıra dışı yaratıcılığım, becerilerim, güzellik bilgim, işime olan tutkum ve benzersiz detaycılığımla, müşterilere ihtiyaçları olan mükemmel görünümü sağlıyorum. Sınırsız alternatif ve render hizmetiyle (hiçbir ek ücret talep etmeksizin) müşterilere sunum yapıyorum. Online proje ve danışmanlık hizmeti mevcuttur.
Göknur Göksoy

Göknur Göksoy

Merhaba ben iç mimar Göknur Göksoy. Talebiniz doğrultusunda alanlarınızı tasarlamak için buradayım.
Atelier and Antique

Atelier and Antique

Merhabalar. Eşimle beraber temellerini Milano da attığımız firmamızı size tanıtmak isteriz. Ben yüksek iç mimar Pınar Tanır Polat. Mimar/İç mimar olan eşim Serdar Polat ile birlikte konut, otel, cafe-restaurant, ofis, mağaza ve yat tasarımı gibi projeler yürütmekteyiz. Farklı iki disiplinde aldığımız eğitim ve tecrübelerimizi kendi ülkemize dönüp “no254designstudio” çatısı altında birkeştirdik. Bizim hakkımızda daha detaylı bilgiye”no254designstudio” instagram sayfamı üzerinden ve ya internet s
Samev Mimarlık

Samev Mimarlık

1980 den bu yana Mimarlık - İç Mimarlık ve Proje desteği veren ofisimiz ''müşteri memnuniyeti ve çağa ayak uydurma'' prensibi ile ön plana çıkmakta, Uluslararası proje ve yarışmalar yürütmektedir. Özellikle HORECA sektöründe uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize proje danışmanlığı, mimari proje çizim, İç mekan tasarım, mobilya tasarım ve Restorasyon hizmeti sunmaktayız.
Cansu Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

Cansu Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

İstanbul kökenli Mimar ve B sınıfı İş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım. Mimari proje çizimi, İç mimari proje çizimi, Mobilya ve dekorasyon danışmanlığı alanlarında 4 senedir hizmet vermekteyim. Hayalinizdeki projeyi 3 boyutlu olarak tasarlayıp en hızlı şekilde iletebilirim. https://www.cansuada.com/ adresinden güncel projelerimi inceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın, iyi günler dilerim.
Billur Zeynep Şengül

Billur Zeynep Şengül

Tasarım, hayal gücünün işlevsel halidir. Modern dünyada herkese, her bütçeye ve her ölçeğe hitap eden tasarımlar için buradayım. Mimari projelerden mobilya tasarımlarına, saksı-obje tasarımlarından özel tasarım tablolara ve şirketler için logo - afiş tasarımlarına kadar geniş bir yelpaze ile hizmet veriyorum.
Seda Alim

Seda Alim

Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunuyum.5 yıldır mimarlık sektöründe çalışmaktayım. ▫️İç Mimari ▫️Proje▫️Tasarım▫️Görselleştirme ▫️Mimari Görselleştirme Hizmetleri vermekteyim.
Serap Blr

Serap Blr

Serap Bulur'un misyonu ise meslek etiğine saygılı , hayal gücünü çalıştıran , yeni buluşlar getirebilen , markalara en üst düzeyde katkı vermek üzere olanak sağlamaktır.
Ege Bakıryor

Ege Bakıryor

Merhabalar , ben Ege .. İstanbul Bilgi Üniversitesi İç Mimarlik bölümü mezunuyum. B İstanbul'dan ayrılıp kardeşim (İnşaat Mühendisi) ve iki arkasim ile (Kendileri de İç Mimarlar) Bodrum'a yerleşip bir maceraya atılmak istedik. Ve şuan iç mimarlık anlamında tasarım ve uygulama projeleri ile yolumuza devam etmek için azim ve heyecanımızı birleştirip sizlere yeni ve keyifli yaşam alanları sunmayı bekliyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serdar B.
İç Mimari Çizim   07/01/2022

Aykut beyin projemize ve kişisel olarak bize yaklaşımı ve ilgisinden çok memnun kaldık. işine olan sevgisini profesyonelliği ile taçlandırmış. Projemize katmış olduğu değer ve ilgisine teşekkür ederiz.

         
Binnaz Ö.
İç Mimari Çizim   24/10/2021

İrem Hanım çok profesyonelce ve sabırla beni anladı.işini Çok güzel bir şekilde tamamladı. Böyle pırıl pırıl gençler geleceğimize ışık tutacak. Çok memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ederim.

         
Kader E.
İç Mimari Çizim   25/09/2021

Burak bey gayet nazik bir beyefendi olmakla birlikte işinde de başarılı ve uyumlu.Kafnızda ki sorulara dönüş sağladığı gibi çözüm odaklı olması sebebiyle de çalışması hayli makul.Bu sebeple kesinlikle öneririm ve kendisini teşekkür ederim.

         
Yasemin Y.
İç Mimari Çizim   05/09/2021

Evimin salonu için anlaştık, Anıl beyle işinde çok bilgili aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz usanmadan cevaplıyor. çizimleri harika aynen hayalinizdeki evi çiziyor diyebilirim yaptığı çizimlere karşılık fiyatlarda oldukça makul düşünmeden arayabilirsiniz işinin hakkını veriyor evimde tadilat bitince fotoğraf larıda paylaşacağım teşekkür Anıl bey.

         
Mehmet M.
İç Mimari Çizim   30/08/2021

10 numara 5 yıldız bir hizmet insan daha ne ister ki. Hizmeti daha düşük fiyatlarla kıyaslamayın. Bütün sorularınıza yanıt almak istiyorsanız ve tasarımın fotoğraftan ibaret olmaması için Kübra Hanım'ı tercih edebilirsiniz.

         
Peppy O.
İç Mimari Çizim   12/08/2021

Hikmet bey çizimlerimizle çok iyi ilgilendi. Kendisi süreç boyunca titiz ve özverili bir şekilde işi tamamlamıştır. Çok teşekkür ediyorum kendisine ellerinize sağlık

         
Aybike H.
İç Mimari Çizim   04/08/2021

ic mimari ve plan konusunda calistigimiz insaat firmasiyla bir turlu ayni digrultuda dusunemedik ve isler uzamaya baslamis bizde tam bunalmisken gamze hnm hizir gibi yetisti.kendisi en ufak detaylara bile cok dikkat eden sordugunuz sorulari tek tek not alip unutmayip hepsine tek tek cevap veren zoom uzerinden verimli sunumlar yapan istedigimiz herseyi tamamiyle anlayip buna yonelik akilci cozumler ureten isinde gercekten cok basarili biri.keske cok once karsilasabilseymisiz.

         
Sena K.
İç Mimari Çizim   03/08/2021

Meriç neye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerek iş ahlakı olsun gerek mimari bilgisi olsun çok yardımcı oldu. Render kalitesine diyecek hiç bileyim yok muazzam. Umarım kendisiyle daha çok iş yaparım.

İç Mimari Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz