En İyi 25 İç Mimar Tasarım ve Uygulama Firması - Armut

En İyi 25 İç Mimar Tasarım ve Uygulama Firması

5 İç Mimar Tasarım ve Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.390 İç Mimar Tasarım ve Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Yilmaz Yalin Tan

Yilmaz Yalin Tan

İnce işler taşeronluk hizmetleri İc ve dis mekan tasarim uygulamalari Tadilat ve dekorasyon Isteklere ozel uygulamalar
Emre Akbaş

Emre Akbaş

1970 yılında İstanbulda doğdum. 1988 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İçmimarlık bölümünde başladığım üniversite eğitimimi 1993 yılında tamamladım. (dip no: 9593). Daha sonra aynı üniversitede Ekolojik mobil konutlar konusundaki yüksek lisans tezimi tamamlayarak Yüksek İçmimar ünvanı aldım.( dip no: 776). 1990 yılında başlayan çalışma hayatım önceleri deneyim kazanma amaçlı olarak çeşitli firmalarda, sonrasında ise bireysel olarak devam etmektedir. Çalışma hayatım boyunca daire, müstakil k
Alev Özçelik Okatan

Alev Özçelik Okatan

Mimari ve iç mimari projelerinizde tasarım , uygulama ve danışmanlık konularında ve dönüştürmek istediğiniz tüm mekanlarınız için birlikte çalışabiliriz.
Ars Vıta Interıors & Desıgn

Ars Vıta Interıors & Desıgn

Ars Vita Nedir ? Latincede “sanat” ve “hayat” anlamına gelen sözcüklerden oluşan, tasarımı sanatın ve hayatın merkezinde tutan bir kuruluştur. Ars Vita Ne Sunar ? Bir mimari yapının ruhu olan iç mekanları içlerinde yaşayan sizleri tanıyarak kendi ruhunuzla eşleşen özgün tasarımlarla buluşturur. Minimal tarzda maksimum verimi hedefler. Tüm tasarımları kişiye özel, yenilikçi ruhuyla kaleme alır ve uygulamaları kendi bünyesinde özenle gerçekleştirir.
Oy Mimarlık

Oy Mimarlık

Zihnimiz , Algımız ve becerimiz , günümüz ihtiyaclarini karşılamakta ve dahada üstüne çıkmaktadır . Klişeden uzak , farklılıkta ön plan çıkan bakış açımızla , kaliteden ödün vermemekteyiz.Teknoloji , malzeme ve işlevsel fonksiyonların bütünü , tasarımlarım ve uygulamalarımızın bütününü oluşturmaktadır.Kaliteyi denemeden , kalitenizi yaşamada hissedemezsiniz.Güzel işler yapmak dileğiyle , OY MİMARLIK/ Okan Yılmaz
Hasan Divarcı

Hasan Divarcı

2010 yılı Yıldız Teknik Üniversitesi mimarlik fakultesi mezunuyum. Aktif olarak anahtar teslim işler yapiyorum. Hızlı ve kaliteli hizmeti mimar farkı ile sizlere sunuyorum. Antalya çapında inşaatlarim ve projelerin mevcuttur.
Ali Rıza Büyükkarakurt

Ali Rıza Büyükkarakurt

Konya KTO Karatay Üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum.3d çizim,render ve uygulama projeleri konusunda her türlü destek ve yardım için buradayım.
Çevik Mimarlık

Çevik Mimarlık

MEKANSAL TASARIMLAR VE UYGULAMALARLA YENİLİKÇİ MODERN VEYA SİZİ YANSITAN KLASİK VE ŞIK MEKANLARDA KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRMENİZ İÇİN MEVCUT EV OFİS VEYA İŞ YERLERİNİZİ 3D ÇİZİM VE TASARIMLARINI YAPTIĞIMIZ MEKANLARI İMALATLA GERÇEĞE ÇEVİREREK SİZLERE UYGUN YAŞAM ALANLARI TASARLIYOR VE UYGULUYORUZ . ÇEVİK MİMARLIK MİMAR YAKUP TUNAHAN ÇEVİK www.cevikmimarlik.com
Buse Tiner

Buse Tiner

Verilen hizmetler ofis,cafe,otel,ev,resturant,mağaza gibi içmekanlar tasarlanıp ve uygulanır.Hertürlü proje çizilir.Proje yardımı yapılır.Sunum ve görsel tekniklerle farklı tasarımlarla hizmet verilir.Tadilat ve dekarasyon işleri yapılır.Öğrenci projelerine yardım edilir. Kullanılan programlar : 3D max Autocad Sketcup LUMİON photoshop
C O.

C O.

Mimar, mühendis ve iç mimarlardan oluşan tasarım ekibimiz ve ustalarımızla projelerinizi zamanında, bütçeniz dahilinde, kaliteli ve estetik çözümler üretiyoruz.
Huzur Yapı Dizayn

Huzur Yapı Dizayn

HUZUR YAPI DİZAYN olarak mekan tasarımı ve uygulama projelerinde sanatı yaşama ve mekana dönüştürüyoruz. Tadilat,Dizayn,Dekorasyon,İç Mimari Tasarım ve Uygulama projelerimizle hizmetinizdeyiz. Tüm projelendirmeler 3 boyutlu görsellerle , uygulamaya geçmeden önce sunulur ve birebir uygulamayla hayata geçirilir.
İlayda Baytaroğlu

İlayda Baytaroğlu

İç mimarlık alanında ; * Online danışmanlık * 3d modelleme *Teknik çizim *Uygulama ve tasarım *Konsept oluşturma ve daha birçok tasarım alanında hizmet vermekteyim daha detaylı görüşme için iletişime geçiniz.
Aykut Arda

Aykut Arda

Merhaba mobilya sektöründe 7 yıllık tecrübem bulunmaktadır. Bu süre içinde çeşitli birçok projenin içinde bulundum. Bu projelerin içinde benim tasarladığım birçok ürün bulunmaktadır. Çeşitli render ve resim görselleri ile destekte bulunabılırım.
Emre Kestioğlu

Emre Kestioğlu

Tasarım insanın kendini daha iyi anlatabildiği bir dil olarak görüyorum ve her mekanın sizi yansıtması size daha iyi hismet edebilmesi gerekir çünkü bizler herzaman mekanın hizmeti altında kalırız aslında olması gerekende tam tersidir bunu size uygun kendinizi yansıtan hayatınızı kolaylaştıran bir mekan hazırlamak sizede rahatlık ergonami ve güven vericektir bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Birgül Aydın Üşen

Birgül Aydın Üşen

Türkiyenin kurumsal ve özel sektör olarak hizmet veren sayılı bir kaç firmalarında uzun yıllar çalışarak tecrübe edindikten sonra, kendi ekibimi kurarak anahtar teslim uygulamala hizmeti vermekteyim. A dan Z ye anahtar teslim uygulama yaptığımız gibi ihtiyacınıza yönelik sadece bir kalemdede hizmet verebiliriz örneğin; mutfak dolabı mobilyası veya asma tavan. Uygulama kalemlerimizi sıralıyacak olursak; Tüm zemin kaplamaları; granit, mermer, seramik, parke, Asma tavan çeşitleri, Mutfak- Banyo do
Didem Yılmaz

Didem Yılmaz

Iç mimarlık-projelendirme-tasarım-danışmanlık-uygulama hizmeti vermekteyiz. Çalışmalarımızı fotoğraflarımızdan görebilirsiniz. Mutlu günler.
Design Asylum

Design Asylum

Bilkent Üniversitesi nden derece ile mezun olan, uygulama deneyimlerini Türkiye nin köklü firmalarından olan ERSA ve MESA da edinen, freelance olarak tasarım ve uygulamalar yapmış olan, yüksek lisansını Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım Anasanat Dalı nda yapan İç Mimar-Damla AKIN ile yine Bilkent Üniversitesi mezunu, deneyimlerini Türkiye nin köklü firmalarından olan MESA da edinmiş,yüksek lisansını ODTÜ Endüstriyel Tasarım da yapan İç Mimar-Başak Akça tarafından kurulmuş bir tasarım stüdyo
Beyazyapimimarlık

Beyazyapimimarlık

Şirket sahibi olarak inşaahat ve dekorasyon uzereine çekirdekten yetişme bir kişiyim bunyemize kattığımız mimar arkadaşlarla beraber dört dörtlük bir ekib olduğumuzu soyliye bilirim mimari tasarım. imalat. ve uygulama. alanlarında çok iyi bir ekibiz hızlı modelleme ve kaliteli uygulama ve engel tanımaz çözumlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
For Angels (öge Dekorasyon)

For Angels (öge Dekorasyon)

Bebek ve Genç mobilya tasarımı : kişiye özel tasarım yapılır,iç mimari hizmet verilir.(küçük ama büyük aşklarımıza) Proje-inşaat-uygulama: Ev,villa,otel,ofis,restoran,kafe gibi mekanın önce tasarımı ve projelendirilmesi yapılır.Sonra uygulama süreci başlar ve elektrik,su,asma tavan,zemin,boya,sıva,mutfak,kapı,mobilya gibi aşamalarla proje tamamlanır.Ayrıca sadece proje ve sadece danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
Begüm Sarışın

Begüm Sarışın

Merhaba, İç mimari projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Referanslar için iletişime geçebilirsiniz.
Hakan Öksüz

Hakan Öksüz

Mimari ve iç mimari tasarımlarında müşterilerin hayal ettikleri mekanları gerçekleştirme konusunda gerekli bilgi birikimine ve deneyime sahibiz. En önemli önceliğimiz kağıt üzerine aktardığımız projelerin farklı istek ve beklentileri karşılayacak kalitede oluşturulması daha sonra oluşturulan bu projenin adeta sanat eseri gibi uygulamasını yaparak gerçeğe dönüşebileceğini göstermektir. Verdiğimiz hizmetleri aşağıda görebilirsiniz. Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri İç Mimari Tasarım,
Tin Design

Tin Design

Tin design estetik ve yenilikçiliği bir araya getiren farklı beklentileri ve fonksiyonları ön planda tutan, ve bu yolda tasarımlar meydana getiren bir tasarım ofisidir. Tin design farklı disiplinlerden uzun yılların deneyimleriyle bir araya gelen takım arkadaşlarımızın 2012 yılında İstanbul balatta açtıkları merkez ofisimizde kuruldu. Tin design Bugün mimari,iç mimari,görsel tasarım,dijital tasarım ve ürün tasarım gibi birçok alanda hizmet vermektedir.
Fabrica Design

Fabrica Design

3d Max modelleme ve tasarım konusunda uzman olan Fabrica Design, anahtar teslim projeler yapmaktadır.
Merve Kısaer

Merve Kısaer

Bilkent üniversitesinde iç mimarlık yeni mezunuyum , İç mekan tasarımı ve uygulamasını yapmak üzere tekliflerinizi bekliyorum.
Mg Design Studio

Mg Design Studio

Vizyon ve Misyonumuz: Güçlü etkileri ile göze batan mekanlar oluşturabilmek. Yaratıcı çözümler sunabilen, insanların iş ve özel hayatına kolaylıklar getirmek amacında olan, modern uygulamalarda geleneksel özgünlükleri hissettiren tasarımlarla kaliteli ve dürüst hizmet vermek. Mimarlık, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı alanında, Dünya ve Türkiye’deki çağın gereklerine uygun yenilikleri yakalamak, geleneksel ögeleri unutmadan, ekolojik hassasiyetleri göz önüne alarak, topluma faydalı ve ekonomik çö
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ünal Tanrıkulu
İç Mimar Tasarım ve Uygulama   20/07/2017

YLN İNŞAAT TÜM ÇALIŞANLARINI GEREKLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI ARKADAŞLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YAPTIKLARI İŞİ ÇOK BEĞENDİM BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE YLN İNŞAATLA TÜM İNŞAAT VE MİMARLIK İŞLERİMİZİ KENDİLERİ İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ARMUT.COM DA TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLE TEMİZ VE İŞİNİ SEVEN FİRMALARI BİZLERE YARDIMCI OLDUĞU İÇİN İYİ Kİ BU PORTALI KULLANMIŞIZ TEŞEKKÜRLER.

         
Funda Kocabaş
İç Mimar Tasarım ve Uygulama   12/12/2016

AZ ZAMANDA TAM DA İSTEDİĞİMİZ GİBİ BİR PROJE SUNUMU ALDIK. HASSAS VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMA İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ..

Benzer Meslekler
İç Mimar Tasarım ve Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz