4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.262 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

Mustafa I.

Mustafa I.

İngilizce-Türkçe ve Türkçe İngilizce her türlü çeviriyi yapıyorum. Buna mesleki, teknik, ürün kılavuzu, kitap, makale, film altyazısı vb. bütün çeviriler dahildir. Ayrıca yabancı heyetlerin karşılanmasından uğurlanmasına kadar bütün heyet ağırlama faaliyetlerini yapıyorum. Ücreti mukabilinde heyetlerin ulaşımını kendi özel aracımla da sağlıyorum.
İbrahim T.

İbrahim T.

İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Yıldız Akademi Danışmanlık V.

Yıldız Akademi Danışmanlık V.

Tecrübeli kadromuz ile İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde bulunan her seviyedeki akademik metin ve hukuki alandaki çeviri taleplerini yerine getiriyoruz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmayı ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Kerem Ş.

Kerem Ş.

Özel bir üniversite bitirdim. Yurt dışında yayınım var. Günlük hayatta sürekli yurt dışı ile yazışma yapıyorum. Sayfaya ve konuya göre fiyat veriyorum.eğer bir revize gerekirse yardımcı oluyorum
Gülcan A.

Gülcan A.

Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik okumaktayım. Lütfen çevirileriniz için sayfa sayısı konu gibi önemli hususları belirtiniz.
Melike S.

Melike S.

Merhabalar, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yeminli tercümanım. 4-5 yıldır her tür tez, makale yazımı işi ve çeviri işi yapabilmekteyim. Keyif alarak ve çevik bir şekilde çalışarak en iyi işimi teslim etmeye efor sarfederim her seferinde :)
Selman K.

Selman K.

İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap, makale ve tez çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Çalışmalarınız sadece tercüme edilme
Elif D.

Elif D.

Dr Ögretim üyesi Elif Demirel halen bir devlet universitesinde mutercim tercumanlik bolumunde ogretim uyesi olarak gorev yapmakta ve akademik arastirmalar yurutmektedir. Deneyimli bir İngilizce eğitimcisi ve akademisyen olan Elif Demirel in ozellikle bilimsel makale çevirileri konusunda uzmanlığı vardir. Bircok konuda akademik makale cevirileri bulunmaktadir Tip, sosyal bilimler, fen bilimleri ve mimari alaninda bircok akademik ceviri yapmistir. Bu alanlarda tercih edilen bir çevirmendir. Çevir
Yıldırım I.

Yıldırım I.

ABD de master yaptım ve burada uzun yıllar yaşadım. Halen Londra merkezli bir şirkette tam zamanlı olarak çalışmaktayım. Profesyonel tercüme, akademik metin/makale yazımı ve editing alanlarında üst seviye yeterlilik sahibiyim.
Fikret Ç.

Fikret Ç.

Editor in Chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, makaleler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Tasavvuf alanında Türkçeden İngilizceye çevrilmiş ki
Ayşen  K.

Ayşen K.

Özellikle hukuk ve teknik alanlarında olmak üzere çeviri taleplerinizi beklemekteyim. Ücreti teklif alarak konuşmamız daha doğru olacaktır. Kırıkkale İngilizce Mütercim-Tercümanlık mezun öğrencisiyim. Daha öncesinde 3 Yıllık bir TED tecrübem oldu. Stajımı BM de gerçekleştirdim. Şimdiden teşekkürler.
Yalçın T.

Yalçın T.

ÖSS Yabancı Dil Sınavı Türkiye 552 ncisiyim. Sonbahar YDS notum 96,25 Daha önce 98,75 almıştım. Çeviri konusunda çok titiz çalışıyorum. Bugüne kadar yaptığım her çeviri işinde ücretin yanında samimi bir teşekkür aldım.
Beyza E.

Beyza E.

ODTÜ Bilişsel Bilimler'de yüksek lisans öğrencisiyim. Hacettepe Üniversitesi Ingiliz Dilbilim mezunuyum (2019). Yaptığım çalışmalardan birinin makalesi (ingilizce) dergide yayınlandı, bir diğerini ise konferansta sundum. Work and Travel Programı ile 3 ay Amerika'da çalıştım. Tek seferlik çeviri işlerinde çalıştım.
Bircan K.

Bircan K.

Merhaba. Ben Bircan Köycü; Torus Akademi ve ekibi olarak farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Ekibimizden Kerem Ozan Han yabancı dil uzmanımızdır.2014 Yılından İtibaren İngiliz ve Amerikan Kültür Eğitimlerini Tamamlamış , Native Speaking ve Cultural Course Eğitimlerini Bitirmiş olup Turizm Sektörü nde ise 5 Yıllık Tecrübesi ile ( Hali Hazırda da Devam Eden ) Turizm Rehberliği yapmıştır ve halen daha devam etmektedir. Bunun Yanında İstanbul’da İkamet Eden Bir Finans Firmasında Yurtdışı İlişkil
TUNCER Y.

TUNCER Y.

8 yıldır profesyonel olarak tercüme bürolarıyla freelance olarak çalışmaktayım.Verdiğim hizmeti test etme amaçlı kısa bir bölüm ücretsiz deneme olarak çalışabiliriz.Birlikte çalışabilmek dileğiyle.
Sera D.

Sera D.

*Native Speaker*dan İngilizce-Türkçe çeviri. 10+ yıllık iş deneyimi ile her metin kategorisinde çeviri, %100 memnuniyet garantisi ile yapılır. English-Turkish translations from a *Native Speaker*. With 10+ years of experience, 100% satisfaction guaranteed in all categories of text.
Dimitra P.

Dimitra P.

Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Hem dilime, hem de sözel kabiliyetime güveniyorum. Daha önce yaptığım bir bitirme tezi özet çevirisi ektedir.
Mehmet A.

Mehmet A.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisiyim. Bölümüm İngilizce dilinde ve sözel ağırlıklı olduğunda makaleler ve çevirilerle çok ilgilenmek durumundayım.
Deniz Ç.

Deniz Ç.

Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Müh. bütün derslerini ingilizce gördüm. İngilizce döküman tercümesinde iyi olduğumu düşünüyorum.
Kenan Efkan G.

Kenan Efkan G.

Merhaba ben Kenan Efkan GÜLENER. İngilizce çevirmenlik ve İngilizce yüzyüze ve online özel ders veriyorum
Merve  D.

Merve D.

Merhaba, ben Zeynep, uzun zamandır Tıptan, tarihe kadar pek çok alanda ingilizce-türkçe çeviri yapmaktayım.
Rana P.

Rana P.

2006 yılından itibaren tüm İngilizce kurslarını bitirip ve sertifikasına sahipim. Toefl ibt ni 2013 yılında okudum ve bitirdim. 2017 de Iran PNU üniversitesinden İngilizce bölümünden lisans mezunu oldum. ingilizce, türkce, farsca ya ileri seviyede hakimim ve pdf metni olarak tercümanlık istek işlerini alıyorum. İşimde müşteriye önerdiğim fiyat aldığım metnin sayfa sayısı ve fontuna bağlıdır. Turizm sektöründe bilet satış uzmanı olarak iranda, ingilizce çevirmen olarak izmir fuarında ve müşteril
Hilal U.

Hilal U.

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu İngilizce Öğretmeniyim.Eğitim fakültesine nazaran daha pratik bir bölüm olduğundan konuşma alanında kendimi epey geliştirme fırsatı buldum.Yaklaşık olarak 3 yıldır düzenli bir şekilde okul öncesinden yetişkine kadar İngilizce dersi veriyorum.Özel bir kurumda İngilizce öğretmeni olarak çalışıyorum.Yolumuzun kesişip de başarısızlıkla sonuçlandığı bir öğrencim daha hiç olmamıştır :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zehra Zeynep Bursa
İngilizce Çeviri   13/05/2020

Mustafa Bey çok iyi niyetli ve yardımsever biri. Gerçekten yorumlardaki gibi de güvenilir. Kendisine çok teşekkür ediyorum tekrardan, tavsiye ediyorum.

         
İngilizce Çeviri   11/05/2020

Mustafa bey alaninda cok basarili biri. İngilizce ceviri yaptirdim profesyonelce yapilmis bir isti asiri memnun kaldim. Ayrica kendisi oldukca ilgili. Her asamada sizi bilgilendiriyor. Emekleri icin tekrardan tesekkur ederim

         
Yonca Güler
İngilizce Çeviri   05/05/2020

Melike Hanim gercekten çok profesyonel, çok hızlı, inanılmaz iyi is çıkardı. Sizin ile çalışmak harikaydı.

         
Semih Oguz
İngilizce Çeviri   23/04/2020

Verdiğim işe ve işi yapması için verdiğim kısıtlı zamana bakılınca 5 yıldızı hak ediyor. Tekrardan beni büyük bir yükten kurtardığı için teşekkür ediyorum :)

         
ADEM AKİNANÇ
İngilizce Çeviri   28/02/2020

Hızlı, anlayışlı, halden anlayan bir arkadaş. İlgi ve alakası sayesinde şüphe etmeden iş yapabileceğiniz bir yetenek.

         
Bilkan Yılmaz
İngilizce Çeviri   27/02/2020

Ceren hanım verdiğim çeviriyi çok kısa bir süre içerisinde tamamladı. Kendisine ilgisi ve yardımı için teşekkür ederim:)

         
Osman Akbağ
İngilizce Çeviri   23/02/2020

Fikret bey yurtdışı konkur sunumumuz için yardımcı olmuştur. Alanı olmadığı bir konuya çalışarak gelmesi ve konuyu sahiplenmesi ile de kendisi bize yardımcı olmuştur. Müşterimiz bizi tercih etmesi durumunda kendisiyle tekrar görüşmek isteriz. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

         
Yasemen Kaya
İngilizce Çeviri   17/02/2020

Uğur beyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi kibar, yardımsever ve her an iletişime açık . İş etiği çok yüksek. Çeviri yaptığı konularda meraklı ve öğrenmeye çok açık bu da sizin dilinizden daha iyi anlamasını sağlıyor ve iyi bir işbirliği kuruyorsunuz. Kendisiyle tekrar tekrar çalışmaktan çok zevk duyacağım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz