En İyi 25 İngilizce Tercümanı | Armut

4 İngilizce Tercüme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.011 İngilizce Tercümanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Tercümanı

F. Ç.

F. Ç.

Editor in chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Yerli/yabancı birçok dokümanın, dijital platformda/manuel, yazı
Haşim T.

Haşim T.

Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Güvenlik konularında iki yüksek lisansa sahibim. Roma/İtalya da bulunan NATO Savunma Koleji nin 2011 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi nde Uluslararası İlişkiler dalındaki doktora öğretimimin tez aşamasındayım. 2007 yılında Nobel Yayınları tarafından yayınlanan "Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası" isimli kitabın yazarıyım. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Güvenlik, Avrupa Güvenliği, Deniz Güvenliği, NATO, Avrupa Birliği ve Avrupa Güvenlik ve Savunm
Tarık A.

Tarık A.

Uzun yıllar yurt dışında eğitim için ve çalışmak için bulundum. Yüksek lisansımı ABD de yaptım. Birçok çeviri tecrübem var. Özellikle akademik yazılarınızı ve makalelerinizi bilimsel terminolojiye uygun olarak çevirebilirim. Yaptığım çalışmalara bir örnek görmek lütfen linki kullanınız: https://calhoun.nps.edu/handle// Diğer bir örnek için lütfen linki kullanınız: https://ieeexplore.ieee.org/document// Teklif almak için lütfen arayınız:
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

Tecrübeli kadro ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce çeviri işleri itina ile yerine getirilir.
Murat A.

Murat A.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini, ardından Gazi Üniversitesi Yüksek Lisansı bitirdim. Üniversitede asistanlık yaptım, yüzlerce akademik makale çevirisi, ders içeriği çevirisi yaptım. İngilizce Toefl notum 98. Yabancı dilden makale tez vb. çeviri, ingilizce makale yazımı, tez yazımı, akademik araştırma konularında yetenekliyim ve hizmet veriyorum.
Emrah T.

Emrah T.

İngilizce çevirileri yurt içi ve dışı akademik tecrübelerim ışığında en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum.
Azer Leyal A.

Azer Leyal A.

Ankara Üniversitesi DTCF dil bilimi mezunuyum. Aynı üniversitenin aynı bölümünde Yabancı Dil Öğretimi ana bilim dalında yapmış olduğum yüksek lisans eğitimimi senedir İngilizce öğretmenliği yapıyor olmam sebebiyle dondurdum. ay kadar Almanya-Essen da erasmus öğrenim hareketliliği programına katıldım. Akademik metin çevirisinde tecrübem var. Talep ve teklifleriniz için lütfen cep telefonu ile irtibata geçiniz. a href https://armut.com/hizmetveren/azer-leyal-atakanli-ankar
Erdem Akın T.

Erdem Akın T.

Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü nde lisans ve yüksek lisans eğitimi aldım. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum. Daha önce İletişim Stratejisti ve Veri Analisti olarak çalıştım. Logo tasarımı başta olmak üzere grafik tasarım, İngilizce-Türkçe çeviri ve metin yazarlığı işleri aramaktayım. İletişim alanı dışında dişçilik, tıp, mimarlık, hukuk ve psikoloji gibi alanlarda akademik makalelerin yanı sıra resmi/gayrı resmi belge ve altyazı çevirileri yaptım.
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
Veysel A.

Veysel A.

Amerika pazarında yayımlanan "Khagan of the Lands" adlı kurgu roman eserin sahibiyim ve 6 yıl Amerika Maryland eyaletinde yaşadım. Yaklaşık 8 yıldır yazılım, bilişim, finans, hukuk ve diğer konularda çeviri ve tercüme hizmeti veriyorum. Hızlı hizmet ve özellikle güncel literatür ve terimler ile tam çeviri için hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Sibel K.

Sibel K.

Merhaba . Ben Sibel. Özel bir üniversitede İngilizce Öğretim Görevlisiyim. ve İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Okulda aldığım çeviri derslerinin yanı sıra mezun olduktan sonra roman ve hastane çevirileri de dahil olmak üzere bir çok çeviri deneyimim oldu. Sizde kısa zamanda kaliteli bir çeviri hizmeti istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz .
Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Ozlem Y.

Ozlem Y.

Merhabalar, Ben Ozlem Yalcin. Bilişim, Bankacılık ve Finans, Mimarlık Mühendislik, AKademik alanda ve tez tercumelerinizi hızlı bir sekilde yapıp teslim ediyorum. Her alanda profesyonellerle calıstıgımda alanınıza gore tercumelerde de anlam butunlugu bozulmaz ve titizlikle yapılan işlerinizin huzurunu yaşarsınız.
Merve  E.

Merve E.

Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri ve dikkat gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan metinlerin
Cem Gökdeniz A.

Cem Gökdeniz A.

İki yıldır partnerimle birlikte çeviri hizmeti veriyorum. O daha çok Amerika da oluyor. ben de buradan işleri yürütüyorum. Daha önce Netflix için Çağatay Ulusoy ve La Casa De Papel oyuncularının katıldığı bir panel transkripsiyonunu, LifeCo Wellbeing and Detox Center için tanıtım videosunun çevirisini üstlendik. Bunun gibi işler yapmaya ve sadece çeviri değil herhangi bir şeyi kaliteli yapmaya özen gösteriyoruz. Ben öncesinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi nde Fizik okudum, şimdi Gazi Üniversite
Zakire A.

Zakire A.

Mimar Sinan Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Felsefe bölümü öğrencisiyim. Okul dışındaki zamanlarımda metin düzeltme işi yapıyorum. Mail yoluyla metinleri düzeltebilir ya da kitaplarınızın redaksiyonunu yapabilirim. Aynı zamanda akademik olmayan İngilizce metin, roman veya hikaye çevirilerini yapabilirim. İstediğiniz bir akademik forma uygun makale düzenlemeleri de yapabilirim. Metnin uzunluğuna göre en fazla iki hafta içinde hazır olur. Teşekkür ederim, mutlu günler.
Murat K.

Murat K.

Noter Yeminli Tercümanım. Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans yapmaktayım. Akademik çevirileri yapabilecek ileri düzeyde İngilizce bilgisi sahibiyim. İtina ile akademik çalışmalar, kitap, resmi evrak, sözleşme vb her türlü doküman İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce çeviri yapılır.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Emre U.

Emre U.

Galatasaray Üniversitesi mezunu olmakla birlikte, Fransa da bir dönem yaşadım. Ayrıca İrlanda da yüksek lisans yaptım. Kamu ve özel sektörde birçok kez üst düzey çeviri yaptım. Fransızca-Türkçe çevirinin yanında Fransızca-İngilizce ve İngilizce-Türkçe çeviri hizmeti de sunmaktayım. İşimi titizlikle yapıyorum. İstenmesi durumunda referans sağlayabilirim.
Nagihan S.

Nagihan S.

İngilizce uluslararası ilişkiler doktora öğrencisiyim. Başta sosyal bilimler alanında olmak üzere, makale-ödev çevirisi yapmaktayım.
Betül Ö.

Betül Ö.

Marmara Üniversitesi ingilizce kimya bölümü son sınıf öğrencisiyim. Birçok bilimsel makale çevirisi yaptım. Kendi alanımda 2 yıldır yürüttüğümüz projeyle birlikte uluslararası bir kongrede çevirmenlik yaptım.
İngilizce T.

İngilizce T.

Tesol sertifikam mevcuttur. Öğrencilerin ödevlerine yardım sağlamanın yanı sıra ödevle ilgili metin/makale çevirilerinde de en iyi derecede hizmet almak için başvurabilirsiniz.
Pelin K.

Pelin K.

Merhaba, Lise ve üniversite eğitimimi İngilizce tamamladım. Akademik düzeyde İngilizce’ye sahibim. Makale, tez, ödev ve projelerde yardımcı olmak isterim.
Özge S.

Özge S.

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim-Tercümanlık bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Çeviri işlerinizi değerlendirmek isterim. :)
Gokcer Y.

Gokcer Y.

İngilizce eğitim veren bir üniversiteden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldum. 8 sene yurtdışında mesleğimi icra ederken hem İngilizce pratik yapma hem de ilerletme şansı buldum. Bu birikimimle İngilizceden dilimize roman çevirisi yapmak için buradayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Berna Hocalar
İngilizce Tercüme   07/05/2019

Aradığım hizmet Erzincan’dan geldi. Ama o kadar hızlı ve titiz bir çalışma idi ki mesafeler anlamını yitirdi. Güvenle, dialogla, uygun bir ücretle çevirilerimin yapılması mümkün oldu. Herkese tavsiye ederim.

         
Büşra Sümeyye Bıyık
İngilizce Tercüme   18/04/2019

Uğur Bey çeviri konusunda bana tüm samimiyetiyle hiçbir maddi kaygı gütmeden yardımcı oldu. Kendisine minnettarım, çevirisinden de oldukça memnun kaldım, profesyonel bir şekilde çalışıyor. Çevirinizi istediğinizden daha erken bir sürede tamamlıyor. Ücret konusunda da takdiri size bırakıyor:) Her şey için çok teşekkürler Uğur Bey. Çeviri yaptırmak istiyorsanız hiç düşünmeden başvurabilirsiniz.

         
İngilizce Tercüme   16/04/2019

Titizlikle incelenmiş bir çalışma olduğu öylesine aşikardı ki... Fikret Bey, oldukça berrak anlatımlı bir belgeyle buluşturdu beni. Bunun için kendisine tekrar teşekkür ederim. Site kullanıcıları için şunu da belirtmek isterim; kendisi, şüphe duyulmadan güvenebilecekleri bir isim. Yaptığımız çalışmanın verimiyle bunu anlamış oldum.

         
Fatih KÖSE
İngilizce Tercüme   20/03/2019

Uğur Beye verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim. Belki herkes hizmet vermeye çalışıyordur ama Uğur bey kaliteli, samimi ve dürüst yaklaşımıyla kesinlikle fark yaratmaktadır.

         
Ayhan Coşgun
İngilizce Tercüme   17/03/2019

çok ilgili ve bilgili bir arkadaş. ben kardiyolojinin en uç literatürünü edit yaptırdım. mükemmel bir editing oldu. teşekkürler akın bey.

         
Yener Yılmaz
İngilizce Tercüme   06/03/2019

Harika kibar bir insanla çalıştım. Çalışma ahlaki yüksek, görev bilinci, sorumluluğu üst seviyede olan bir arkadaş, siddetle tavsiye ediyorum

         
Damla Dereli
İngilizce Tercüme   31/01/2019

Çok kısa bir sürede akademik düzeyde olan okul projemizin türkçe metnini ingilizceye çevirmiştir. Güven konusunda tereddütlerim vardı ama Fikret Bey çok az zamanda çeviriyi yapıp gönderdi . Böyle kibar ve işini iyi yapan insanlarla çalışmak güzel

         
Ali Usta
İngilizce Tercüme   26/01/2019

Ferhat Bey oto tamirhanesinde kullandığımız bir cihazın kullanım kılavuzu çevirisini yaptı. Çok memnun kaldık, hem Çok hızlı teslim etti işi, hemde çok anlaşılır bir çeviri olmuş. Tekrar tesekkur ediyorum Ferhat bey.

İngilizce Tercüme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz