En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman | Armut

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.245 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
Seren  A.

Seren A.

Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
F. Ç.

F. Ç.

Editor in chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Yerli/yabancı birçok dokümanın, dijital platformda/manuel, yazı
Merve  E.

Merve E.

Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

Tecrübeli kadro ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce çeviri işleri itina ile yerine getirilir.
Züleyha A.

Züleyha A.

Tez, makale, diploma, ödevlerinizin ihtiyaç duyduğunuz her alanda ingilizce-türkçe ya da türkçe-ingilizce çevirisi profesyonel olarak yapılır.
Erdem Akın T.

Erdem Akın T.

Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü nde lisans ve yüksek lisans eğitimi aldım. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum. Daha önce İletişim Stratejisti ve Veri Analisti olarak çalıştım. Logo tasarımı başta olmak üzere grafik tasarım, İngilizce-Türkçe çeviri ve metin yazarlığı işleri aramaktayım. İletişim alanı dışında dişçilik, tıp, mimarlık, hukuk ve psikoloji gibi alanlarda akademik makalelerin yanı sıra resmi/gayrı resmi belge ve altyazı çevirileri yaptım.
Haşim T.

Haşim T.

Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Güvenlik konularında iki yüksek lisansa sahibim. Roma/İtalya da bulunan NATO Savunma Koleji nin 2011 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi nde Uluslararası İlişkiler dalındaki doktora öğretimimin tez aşamasındayım. 2007 yılında Nobel Yayınları tarafından yayınlanan "Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası" isimli kitabın yazarıyım. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Güvenlik, Avrupa Güvenliği, Deniz Güvenliği, NATO, Avrupa Birliği ve Avrupa Güvenlik ve Savunm
Yalçın T.

Yalçın T.

ÖSS Yabancı Dil Sınavı Türkiye 552 ncisiyim. Sonbahar YDS notum 96,25 Daha önce 98,75 almıştım. Çeviri konusunda çok titiz çalışıyorum. Bugüne kadar yaptığım her çeviri işinde ücretin yanında samimi bir teşekkür aldım.
Veysel A.

Veysel A.

Amerika pazarında yayımlanan "Khagan of the Lands" adlı kurgu roman eserin sahibiyim ve 6 yıl Amerika Maryland eyaletinde yaşadım. Yaklaşık 8 yıldır yazılım, bilişim, finans, hukuk ve diğer konularda çeviri ve tercüme hizmeti veriyorum. Hızlı hizmet ve özellikle güncel literatür ve terimler ile tam çeviri için hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Büşra  O.

Büşra O.

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Çok sayıda transkripsiyon ve çeviri yaptım. En kısa sürede kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyorum.
Selman K.

Selman K.

İki yıldır İngilizce'den Türkçe'ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Ozlem Y.

Ozlem Y.

Merhabalar, Ben Ozlem Yalcin. Bilişim, Bankacılık ve Finans, Mimarlık Mühendislik, AKademik alanda ve tez tercumelerinizi hızlı bir sekilde yapıp teslim ediyorum. Her alanda profesyonellerle calıstıgımda alanınıza gore tercumelerde de anlam butunlugu bozulmaz ve titizlikle yapılan işlerinizin huzurunu yaşarsınız.
Azer Leyal A.

Azer Leyal A.

Ankara Üniversitesi DTCF dil bilimi mezunuyum. Aynı üniversitenin aynı bölümünde Yabancı Dil Öğretimi ana bilim dalında yapmış olduğum yüksek lisans eğitimimi senedir İngilizce öğretmenliği yapıyor olmam sebebiyle dondurdum. ay kadar Almanya-Essen da erasmus öğrenim hareketliliği programına katıldım. Akademik metin çevirisinde tecrübem var. Talep ve teklifleriniz için lütfen cep telefonu ile irtibata geçiniz. a href https://armut.com/hizmetveren/azer-leyal-atakanli-ankar
Ali T.

Ali T.

İngilizce çevirileri yurt içi ve dışı akademik tecrübelerim ışığında en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Yusuf Bahadır H.

Yusuf Bahadır H.

Advanced seviye İngilizce biliyorum,isteyene özel ders verebilirim ayrıca İngilizce ödevlerinizi(lise ve üstü ) yapabilir ya da herhangi bir kaynağı çevirmenize yardımcı olabilirim.
Selen A.

Selen A.

15 yıllık İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilzce çeviri deneyimi olan kişiden hızlı ve düzgün çeviri hizmeti.
Sumran E.

Sumran E.

Uzun yıllar NATO da tercüman olarak görev yaptım. Amerikan Kültür derneğinde ders verdim. Ayrıca Kurumsal ve özel tercümelerde yaptım.
Serap K.

Serap K.

ABD de işletme ve iktisat okudum . Uzun yıllar İstanbul da dış ticaret müdürü olarak çalıştım. 20 seneden beri aynı zamanda İNGİLİZCE, İSPANYOLCA, DANCA çevirmenlik ve tercümanlık yapıyorum.
Sibel K.

Sibel K.

Merhaba . Ben Sibel. Özel bir üniversitede İngilizce Öğretim Görevlisiyim. ve İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Okulda aldığım çeviri derslerinin yanı sıra mezun olduktan sonra roman ve hastane çevirileri de dahil olmak üzere bir çok çeviri deneyimim oldu. Sizde kısa zamanda kaliteli bir çeviri hizmeti istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz .
Hakan Y.

Hakan Y.

Kpds 94, YDS 92,5 olmak üzere notlarim bulunmaktadır. Bunun yaninda 4 ay ve 1 hafta olmak üzere 2 defa ABD kurs ve Eğitim tecrübem, 6 ay süreyle Afganistan tecrübem ve son olarak 2013-2016 yıllları arasında Kosova Priştine Türk Büyükelçiliğinda 3 yıllık aktif ingilizce konuşma ve yazma (Kosova makamları ile ve Kosova`da bulunan Uluslararası toplumun personeli ile) tecrübem bulunmaktadır. Halen Malatya İnönü Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği Bölümünde eğitimime devam etmekte ve freelance çevir
Melih Can  G.

Melih Can G.

TED ANKARA Koleji mezunu, Yıldız teknik üniversitesi makine mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. İleri düzey ingilizce ve matematik konusunda ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim.
Murat K.

Murat K.

Noter Yeminli Tercümanım. Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans yapmaktayım. Akademik çevirileri yapabilecek ileri düzeyde İngilizce bilgisi sahibiyim. İtina ile akademik çalışmalar, kitap, resmi evrak, sözleşme vb her türlü doküman İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce çeviri yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
SEDEN ÖZSAYGI
İngilizce Çeviri   26/06/2019

İngilizce seviyesi , konuşma akıcılığı çok iyi. Kendileri bize çok yardımcı oldular. İş konusunda titiz ve duyarlı bu da, iş kalitesi açısından bizim için faydalı oldu. teşekkür ederim.

         
Selin Aşık
İngilizce Çeviri   16/06/2019

Cok cok memnun kaldim. Bayram olmasina ragmen özverili calismasiyla vaktinde ceviriyi teslim etti. Kesinlikle öneriyorum...

         
Yelda Kökçü
İngilizce Çeviri   04/06/2019

İşini layığı ile belirlenen sürede yapan bir çevirmenle çalıştım. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

         
Ayşegül Akbay
İngilizce Çeviri   17/05/2019

Tertemiz bir Türkçe ile, gecikmesiz, zamanında, tertipli bir dosya takdimi ile uygun fiyatlı, mükemmel çeviri hizmeti. Herkese tavsiye ederim.

         
Naz Saba
İngilizce Çeviri   30/04/2019

Çok memnun kaldım, Özellikle, sadece İngilizce tezimin Profreading edilmesi değil, aynı zamanda bilgi ve deneyimlerini de ilave ederek tezimi geliştirilmesine ve çok iyi seviyede hazırlamama yardımcı olmuştur. Teşekur ederim.

         
Büşra Sümeyye Bıyık
İngilizce Çeviri   18/04/2019

Uğur Bey çeviri konusunda bana tüm samimiyetiyle hiçbir maddi kaygı gütmeden yardımcı oldu. Kendisine minnettarım, çevirisinden de oldukça memnun kaldım, profesyonel bir şekilde çalışıyor. Çevirinizi istediğinizden daha erken bir sürede tamamlıyor. Ücret konusunda da takdiri size bırakıyor:) Her şey için çok teşekkürler Uğur Bey. Çeviri yaptırmak istiyorsanız hiç düşünmeden başvurabilirsiniz.

         
Güler Yılmaz
İngilizce Çeviri   16/04/2019

Akın Bey, iletişimi kuvvetli, müşteriyle nasıl konuşacağını bilen, iş etiği olan bir çevirmen. Kendisinden talep ettiğimiz bir çeviriyi kısa sürede tarafımıza ulaştırırken, aynı zamanda kaliteli ve titiz bir çalışmanın ürünüyle karşılaştığımızı söyleyebilirim. Kendisine emeği için teşekkür ederiz. Çeviri işinizi gönül rahatlığıyla kendisine teslim edebilirsiniz.

         
Yener Yılmaz
İngilizce Çeviri   06/03/2019

Harika kibar bir insanla çalıştım. Çalışma ahlaki yüksek, görev bilinci, sorumluluğu üst seviyede olan bir arkadaş, siddetle tavsiye ediyorum

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz