En İyi 25 iPhone iPad Uygulama Geliştirme | Armut

En İyi 25 iPhone iPad Uygulama Geliştirme

5 iPhone Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

398 iPhone Uygulama teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Ahmet Durak

Ahmet Durak

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyim. Talepleriniz veya Sorularınız için bana ulaşın.
Emre Sarı

Emre Sarı

Deneyimli iOS uygulama geliştiricisiyim. AppStore da aktif olarak çok sayıda kişi tarafından kullanılan pek çok uygulamalarım mevcut.
Mert Çilli

Mert Çilli

Freelance İOS Developer olarak çalışmaktayım. Herhangi bir uygulama yaparken, müşterimin ne istediğine odaklı çalışmaktayım. Odak nokta müşterimin istediği bir şekilde uygulama çıkartıp, müşterimi uygulama konusunda mutlu etmek ve stabilize çalışarak, ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkmamasını sağlamaktır. Referans : www.mertcilli.com.tr
Çağlar Uslu

Çağlar Uslu

IOS a profesyonel uygulama geliştirmekte olup yaklaşık 100 öğrenciye gönüllü Iphone Ipad Uygulama Geliştirme dersi vermekteyim.
Wangosoft

Wangosoft

Kuruluşundan bu yana pek çok hizmet veren firmamız, bilişim sektöründe önemli ve sağlam adımlar atmaktadır. Amacımız hizmetinde bulunduğumuz iş alanı çerçevesinde yenilikçi, yaratıcı, kullanıcı dostu ve geleceğe yönelik çözümler sunmaktır. Yeni, teknolojinin kolay ve akılcı çözümleriyle bezenmiş bir dünya için çalışmak, firmamızın temel yapı taşlarından birisidir. WangoSoft olarak mobil uygulama yazılım çözümleri sunmaktayız. İhtiyacınıza göre kademeli şekilde tasarlanan iPad, iPhone v
Ertugrul Ucar

Ertugrul Ucar

Freelance olarak ios uygulama yapıyorum. Bilgisayar küçüklüğümden beri en sevdiğim şeydir. Bu işi yapmaktaki amacım maddi gelir elde etmek değil, ülkemizde bu işi doğru yapan çok kişininn olmadığını düşünüyorum. İşlerimin hepsine ücret ayrıı yapmadan pür dikkat verir ve gerekn önemi ve ilgiyi gösteririm.
Mehmet Taskesen

Mehmet Taskesen

İstanbul merkezli freelance iOS geliştiriciyim. Swift ile native iOS uygulamalar yazıyorum. Proje bazlı freelance iOS yazılımcısı ihtiyaçlarınız için benimle irtibat kurabilirsiniz.
Ahmet Ağdaş

Ahmet Ağdaş

Merhaba. Lise yıllarımdan beridir bu mesleğin içerisindeyim. Sadece yazılım değil Apple markasına ait bütün durumlar için yazılım ve donanımsal olarak bütün durumlara hakimim.
Hasan Şahin

Hasan Şahin

C#, delphi ve VBasic programlama dillerini kullanarak uygulama geliştirmekteyim. ayriyeten android telefonlar için android studio kullanarak mobil uygulamalar yapmaktayım. yaptığım uygulamardan bazılarını www.mercanyazilim.com adresinden görebilirsiniz.
Esat Kemal Ekren

Esat Kemal Ekren

5 Senedir freelancer yazılım işi ile ilgileniyorum. Aktif olara 5 adet uygulamam App Store bulunmaktadır. Freelance olarak birçok kullanıcı ve firmaya uygulama yaptım.Jeoloji Mühendisiyim aynı zamanda MCPD sertifikam bulunmaktadır. Aklınızda yapılmasını istediğiniz uygulama var ise hizmet vermekten mutluluk duyarım.
Furkan Kaplan

Furkan Kaplan

Azılımların tüm dünyayı değiştirebileceğine inanıyoruzBiz, dijital ürün geliştirme şirketiyiz, kurucuların ve ürün sahiplerinin vizyonlarını, milyonlarca kullanıcıyı destekleyecek şekilde ölçeklendirilmiş güzel sezgisel dijital ürünlere dönüştürüyoruz. Mobil ve web teknolojisi endüstrisinden sonra ortaya çıkan süreci gözlemleyen ve değerlendiren deneyimli ekibimizle bu endüstriler ve işletmeniz için ek bir değer getirmeyi hedefliyoruz. Pazarlamanızı hızlandıran ve doğru insanlar için doğru
Burhan Akkuş

Burhan Akkuş

Bilgisayar mühendisiyim, 5 yıllık tecrübem var. Sadece yazılım yapıyorum. 5 ten fazla mobil uygulama geliştirdim. Hem sıfırdan yazdığım hem de sonradan bakım yaptığım uygulamalar var. Store da geliştirdiğim uygulamalar var.
Boyoz İnteraktif Çözümler

Boyoz İnteraktif Çözümler

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımıza girmesiyle birlikte mobil uygulamalar gün içinde yapacağımız birçok işi yanımızda taşıdığımız elektronik cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlıyor. Teknolojinin hayatımıza kazandırdığı en faydalı yeniliklerden olan kurumsal mobil uygulamalar her gün çok sayıda kişiye hizmet vermektedir. Şirketlerin hedefledikleri müşteri kitlelerine rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlayan mobil uygulamalar aynı zamanda marka tanınırlığını artt
Ahmet B.

Ahmet B.

Yaklaşık 4 senedir IOS navite uygulama geliştirmekteyim. Objective-C ve Swift dillerine hakimim. Projelerim de git kullanmaktayım. Bugüne kadarki mobil ve web projelerini kısa sürede, kaliteli ve müşterilerimizi memnun edicek şekilde bitirdiğimiz bir ekibe sahibim. İster IOS ister web ve mobil platformda projeleriniz varsa beklerim.
Alper Biçer

Alper Biçer

Uzun bir süredir web ve mobil teknolojiler üzerine çalışıyorum. Web sitesinizi mobil uygulamaya çevirebilirim veya hayalinizdeki herhangi bir mobil uygulamayı yapabilirim. Bunun için yapmanız gereken tek şey isteklerinizi söylemek.
Anıl Göktaş

Anıl Göktaş

Birçok şahsi ve şirket projesinde çalıştım. Referans ve proje linklerimi belirtiyorum. CV için iletişime geçebilirsiniz. https: itunes.apple.com artist anil-goktas id889717074 https: github.com anilgoktas
Akın Gündoğdu

Akın Gündoğdu

6 yıldır Software Engineer olarak çalışıyorum. Kurumsal ve büyük ölçekli uygulamalar geliştirebilir hizmetini verebilirim. Kendime ait ekibim var.
U.m.t Mobil Uygulama Geliştirici

U.m.t Mobil Uygulama Geliştirici

Mobil uyugulanma ile hayalini gerçekleştirmek isteyenler.Online ticaret yapmak isteyenler .İOS ve Android için App uygulaması yapıyoruz.Bir iş Fikriniz mi var .hem uygulama hemde tasarım her şekilde hizmetinizdeyiz.
Weedy Games

Weedy Games

Merhabalar. Ben Ayberk. Yaklaşık 5 senedir Objective-C ile iOs oyun ve program yazmaktayım. Bu sektörde uzun zamandır bulunmanın getirdiği tüm bilgiler ve önerilerle sizin yanınızdayım. Tüm çalışmalarımı 100 de 100 profesyonellik ilkesi ile yapmakta olup, iş öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayım.
Atamer Dalyan

Atamer Dalyan

Iphone ve Ipad için uygulama geliştirmekteyim. Yaptırmak istediğiniz projenin tüm detay bilgileri ile e-posta gönderirseniz en kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Telefonla ulaşabilirsiniz. Büyük projeler için toplantı taleplerinizi en az 2 gün önceden bildiriniz.
Celal Kanat

Celal Kanat

Objective-c , swift ios app geliştirme konusunda senior developerim.Ayrıca native android platformunda da ürünlerim var. .net php microsoft dynamics . gibi birçok dil ile az da olsa çalışmışlığım var. Uygulama geliştirdiğim bazı firmalar denizbank,garanti bank,Turkcell,Vodafone,Müsiad,Thy,ingbank.
Uğur Gedici

Uğur Gedici

— Referanslar --eticaret sitelerinden bazıları-- https://www.antalyanobel.com - tıp kitapları satışı https://www.hamile.co - hamile giyim satışı https://www.mamamarketi.com - mama ve çocuk ürünleri satışı https://www.mordantel.com // bayan iç giyim ürünleri satışı --rent a car sitelerinden bazıları-- http://www.antalyarentacar.web.tr/ http://www.aytrentacar.com/ --bazı kurumsal siteler-- http://www.catiocakbasi.com/ http://www.ocwellnessandspa.com/ http://www.pataradelfinhotel.com/ http://w
Exen Grup

Exen Grup

Firmamız En uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha iyi hizmet ve hayalinizi gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Bize ulaşmanız işinizde ve kazancınızdaki farklılığı ortaya çıkaracaktır. iPhone iPad Androit & windows Uygulama Geliştirme
Mobil

Mobil

Profesyonel olarak Iphone uygulamaları geliştiriyorum. Mockup çizimlerden başlayarak tüm süreçlerde bireysel olarak geliştirme yapıyorum. Backend ve frontend olarak tüm yönleriyle mobil uygulamanızı gerçekleştirmenize yardımcı olabilirim.
Mahmut Duman

Mahmut Duman

7 Yılı aşkın deneyimi olan bir yazılım mühendisiyim. Desktop uygulamaları, web servisleri, mobil uygulama geliştirme gibi birçok alanda yetkinim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin CANSEVER
iPhone Uygulama   07/11/2017

Betül Hanım hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Hesaplanamayan bir çok problemi çözerek işi sonuca ulaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Fatih Aşık
iPhone Uygulama   04/05/2017

Mob Türkiye ile kısa bir proje için çalıştık, oldukça profesyoneller. Süreye uyumu, işin kalitesi çok iyi. Başka projelerde görüşmek üzere.

iPhone Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz