En İyi 25 iPhone iPad Uygulama Geliştirme | Armut

En İyi 25 iPhone iPad Uygulama Geliştirme

5 iPhone Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

519 iPhone Uygulama teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Markofka .

Markofka .

Phone konusunda tecrübeliyiz, iOS AppStore dan indirilebilen, büyük ölçekli üç uygulama geliştirdik, özellikle PUSH altyapısı ile kullanıcılara anında mesaj göndermeyi, kameradan fotograf aktarmayı, video oynatmayı veya kaydetmeyi, coğrafi konum bilgisi işleme ve yakındaki kullanıcıları göstermeyi vs gibi tüm iPhone ve iPad özellikleri kullanabileceğiniz uygulama geliştirebiliyoruz. Uygulamaları native (doğal arabirim ve yöntemle yapıyoruz), ek olarak iBooks (e-kitap) tasarlıyabiliyor ve inter
Mehmet Taskesen

Mehmet Taskesen

İstanbul merkezli freelance iOS geliştiriciyim. Swift ile native iOS uygulamalar yazıyorum. Proje bazlı freelance iOS yazılımcısı ihtiyaçlarınız için benimle irtibat kurabilirsiniz.
Mert Çilli

Mert Çilli

Freelance İOS Developer olarak çalışmaktayım. Herhangi bir uygulama yaparken, müşterimin ne istediğine odaklı çalışmaktayım. Odak nokta müşterimin istediği bir şekilde uygulama çıkartıp, müşterimi uygulama konusunda mutlu etmek ve stabilize çalışarak, ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkmamasını sağlamaktır. Referans : www.mertcilli.com.tr
Ahmet Durak

Ahmet Durak

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyim. Talepleriniz veya Sorularınız için bana ulaşın.
Taha Sönmez

Taha Sönmez

1 yıldır Swift dilinde iOS yazılım geliştiriciliği yapıyorum. Firebase çözümüne çok hakim olmakla birlikte JSON ve REST API ye aşinayım. Kodlamaya bakış açımı tek bir cümlede özetleyecek olsaydım, bu cümle "İnce eleyip, sık dokumak" olurdu.
Ensar Baba

Ensar Baba

Haziran 2016’dan bu yana çeşitli şirketlerde iOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Bu alanda freelance proje geliştirmek için gerekli niteliklere sahibim.
Onur Emre Yazgan

Onur Emre Yazgan

Sorumluluk bilincim yüksek. Öğrenciyim. Küçük-orta çaplı projelerle ilgileniyorum. Pazarlık yapmıyorum.
Fatih Akkayagil

Fatih Akkayagil

Öğrenci olduğum için fiyat konusunda tutucu değilim fakat yaptığım iş temiz ve güvenilirdir beğenilmeyen uygulamalar önce düzenlenir yinede memnun olmaz iseniz para iadesi yapılır projenizi teslim aldıktan sonra istediğiniz zaman bilgi almak için veya bir hatanın düzeltilmesi için 7 24 arayabilirsiniz.İlerleyen zamanlarda projenizi geliştirmek isterseniz %50 indirimle projenize istediğiniz geliştirmeleri ekletebilir ve optimizasyonunu yaptırabilirsiniz. Projenizi güvenli ellere teslim edin hem
Metin Karaduman

Metin Karaduman

Galgale.com sitesinin OS, Android galgale uygulamalarının geliştirmecisiyim. 9 yıldır web geliştirmecisi olmakla birlikte Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Münedisliği mezunuyum.
Prometech

Prometech

Swift dilinde belirli ücret ve komisyon karşılığında istediğiniz uygulamanız,hazırlanıp test edilip pazara sunulur.
Batuhan Göktepe

Batuhan Göktepe

İhtiyaçlarınız dahilinde istenen iphone uygulaması yapılır. Android uygulamarınızın ios versiyonu yapılır.
Barış Çiçek

Barış Çiçek

Apple 2014 yılında Swift adlı programlama dilini tanıttığında yazılım dünyasına bir giriş yapmalıyım dedim ve 3 yıldır bu konuda kendimi geliştiriyorum. Sadece iOS ve MacOS işletim sistemli cihazlar(iPhone & iPad & Mac) için “Clean Code” anlayışı içerisinde iOS Code Architecture’larına uygun olarak uygulamalar geliştiriyorum.
U.m.t Mobil Uygulama Geliştirici

U.m.t Mobil Uygulama Geliştirici

Mobil uyugulanma ile hayalini gerçekleştirmek isteyenler.Online ticaret yapmak isteyenler .İOS ve Android için App uygulaması yapıyoruz.Bir iş Fikriniz mi var .hem uygulama hemde tasarım her şekilde hizmetinizdeyiz.
Eymen Ertekin

Eymen Ertekin

İşinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her türlü uygulama tasarımı isteğiniz doğrultusunda hazırlanır
Ahmet Ağdaş

Ahmet Ağdaş

Merhaba. Lise yıllarımdan beridir bu mesleğin içerisindeyim. Sadece yazılım değil Apple markasına ait bütün durumlar için yazılım ve donanımsal olarak bütün durumlara hakimim.
Abdullah Sargın

Abdullah Sargın

Merhaba, ismim Abdullah SARGIN. Birincil olarak client bazlı ihtiyaca özel Mobil ve Tablete Multi Platform ( iOS, Android, WP8 ) uygulama ve bu uygulamanın ihtiyaç duyduğu servisleri hazırlıyorum. Kullanmakta olduğunuz sistemlere uyumlu ihtiyaçlarınız için özel görüşme talep ediniz. Hali hazırda çalışmaktayım.
Hasan Şahin

Hasan Şahin

C#, delphi ve VBasic programlama dillerini kullanarak uygulama geliştirmekteyim. ayriyeten android telefonlar için android studio kullanarak mobil uygulamalar yapmaktayım. yaptığım uygulamardan bazılarını www.mercanyazilim.com adresinden görebilirsiniz.
Boyoz İnteraktif Çözümler

Boyoz İnteraktif Çözümler

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımıza girmesiyle birlikte mobil uygulamalar gün içinde yapacağımız birçok işi yanımızda taşıdığımız elektronik cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlıyor. Teknolojinin hayatımıza kazandırdığı en faydalı yeniliklerden olan kurumsal mobil uygulamalar her gün çok sayıda kişiye hizmet vermektedir. Şirketlerin hedefledikleri müşteri kitlelerine rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlayan mobil uygulamalar aynı zamanda marka tanınırlığını artt
Kerim Şahin

Kerim Şahin

Merhabalar, 3 yildir profesyonel olarak iOS uygulamalari gelistirmekteyim. Tek basima yuruttugum veya ekibine dahil oldugum 15i askin uygulama suan App Store da yayindadir. Bu uygulamalar agirlikli olarak bankacilik ve e-ticaret olmak uzere, sosyal medya, havayolu kategorilerindedir. Daha detayli bilgi icin iletiseme gectiginizde guncel ozgecmisimi sizinle paylasabilirim. Sizinde bir uygulamaya ihtiyaciniz varsa fikrinizi paylasin urune donusturelim.
Ahmet B.

Ahmet B.

Yaklaşık 4 senedir IOS navite uygulama geliştirmekteyim. Objective-C ve Swift dillerine hakimim. Projelerim de git kullanmaktayım. Bugüne kadarki mobil ve web projelerini kısa sürede, kaliteli ve müşterilerimizi memnun edicek şekilde bitirdiğimiz bir ekibe sahibim. İster IOS ister web ve mobil platformda projeleriniz varsa beklerim.
Furkan Kaplan

Furkan Kaplan

Azılımların tüm dünyayı değiştirebileceğine inanıyoruzBiz, dijital ürün geliştirme şirketiyiz, kurucuların ve ürün sahiplerinin vizyonlarını, milyonlarca kullanıcıyı destekleyecek şekilde ölçeklendirilmiş güzel sezgisel dijital ürünlere dönüştürüyoruz. Mobil ve web teknolojisi endüstrisinden sonra ortaya çıkan süreci gözlemleyen ve değerlendiren deneyimli ekibimizle bu endüstriler ve işletmeniz için ek bir değer getirmeyi hedefliyoruz. Pazarlamanızı hızlandıran ve doğru insanlar için doğru
Akın Gündoğdu

Akın Gündoğdu

6 yıldır Software Engineer olarak çalışıyorum. Kurumsal ve büyük ölçekli uygulamalar geliştirebilir hizmetini verebilirim. Kendime ait ekibim var.
Alper Biçer

Alper Biçer

Uzun bir süredir web ve mobil teknolojiler üzerine çalışıyorum. Web sitesinizi mobil uygulamaya çevirebilirim veya hayalinizdeki herhangi bir mobil uygulamayı yapabilirim. Bunun için yapmanız gereken tek şey isteklerinizi söylemek.
Anıl Göktaş

Anıl Göktaş

Birçok şahsi ve şirket projesinde çalıştım. Referans ve proje linklerimi belirtiyorum. CV için iletişime geçebilirsiniz. https: itunes.apple.com artist anil-goktas id889717074 https: github.com anilgoktas
Atamer Dalyan

Atamer Dalyan

Iphone ve Ipad için uygulama geliştirmekteyim. Yaptırmak istediğiniz projenin tüm detay bilgileri ile e-posta gönderirseniz en kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Telefonla ulaşabilirsiniz. Büyük projeler için toplantı taleplerinizi en az 2 gün önceden bildiriniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin CANSEVER
iPhone Uygulama   07/11/2017

Betül Hanım hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Hesaplanamayan bir çok problemi çözerek işi sonuca ulaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim.

iPhone Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz