5 iPhone Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

805 iPhone iPad Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 iPhone iPad Uygulama Geliştirme Firması

Alper A.

Alper A.

10 yılı aşkın yazılım geliştiriciliği tecrübemi kullanarak, 4 yılı aşkın süredir, iPhone ve iPad cihazlarına yönetlik iOS uygulama geliştiriciliği yapmaktayım. Bu süre boyunca 2 si kendime ait 20 nin üzerinde yazılım projesini tamamladım. Uygulamanızın geliştirilme sürecinde, hem de geliştirme işleminin ardındaki kullanım süreçlerinde sağlıklı bir iletişim ile hizmet sağlamaktayım. Kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını maksimum ölçüde karşılayacağınız uygulamanızı birlikte tasarlayarak tamamlayabil
Numan Ayhan

Numan Ayhan

I am IOS and Android Developer. I am making for with Mobile Products. I liked mobile software. I consider myself a hard worker, excellent team player and passionate about problem solving. I have 5+ years of experience creating apps. I m always looking for interesting and challenging projects. I now Swift and Java. I like the Open Source world and the clean code as well.
Ümit G.

Ümit G.

Merhaba, ben tecrübeli bir iOS Developer'ım. Sizinle iletişime geçtiğimizde size App Store'da yayınlanan uygulamalarımın linkini atabilirim.
Hasan Ş.

Hasan Ş.

C#, delphi ve VBasic programlama dillerini kullanarak uygulama geliştirmekteyim. ayriyeten android telefonlar için android studio kullanarak mobil uygulamalar yapmaktayım. yaptığım uygulamardan bazılarını www.mercanyazilim.com adresinden görebilirsiniz.
Uprhino Aş Mobil Uygulama Geliştirici

Uprhino Aş Mobil Uygulama Geliştirici

Mobil uyugulanma ile hayalini gerçekleştirmek isteyenler.Online ticaret yapmak isteyenler .İOS ve Android için App uygulaması yapıyoruz.Bir iş Fikriniz mi var .hem uygulama hemde tasarım her şekilde hizmetinizdeyiz.
Eray S.

Eray S.

IOS Uygulama konusunda 5 yıllık ulusal ve uluslarası tecrübem var. App Store da 20 nin üzerinde aktif uygulamam mevcut. iOS ile ilgili her konuda destek olurum.
Weedy Games

Weedy Games

Merhabalar. Ben Ayberk. Yaklaşık 5 senedir Objective-C ile iOs oyun ve program yazmaktayım. Bu sektörde uzun zamandır bulunmanın getirdiği tüm bilgiler ve önerilerle sizin yanınızdayım. Tüm çalışmalarımı 100 de 100 profesyonellik ilkesi ile yapmakta olup, iş öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayım.
Mert Ç.

Mert Ç.

Freelance İOS Developer olarak çalışmaktayım. Herhangi bir uygulama yaparken, müşterimin ne istediğine odaklı çalışmaktayım. Odak nokta müşterimin istediği bir şekilde uygulama çıkartıp, müşterimi uygulama konusunda mutlu etmek ve stabilize çalışarak, ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkmamasını sağlamaktır. Referans : www.mertcilli.com.tr
M. Barış Ç.

M. Barış Ç.

Apple 2014 yılında Swift adlı programlama dilini tanıttığında yazılım dünyasına bir giriş yapmalıyım dedim ve 3 yıldır bu konuda kendimi geliştiriyorum. Sadece iOS ve MacOS işletim sistemli cihazlar(iPhone & iPad & Mac) için “Clean Code” anlayışı içerisinde iOS Code Architecture’larına uygun olarak uygulamalar geliştiriyorum.
Alperen Ü.

Alperen Ü.

Ben Alperen Ünal, Erciyes Üniversitesi öğrencisiyim. 1 yıldır Web ve İOS ile uğraşıyorum. İOS ve web'de belirli framework'leri kullanarak uygulamalar geliştiriyorum.
Celal K.

Celal K.

Objective-c , swift ios app geliştirme konusunda senior developerim.Ayrıca native android platformunda da ürünlerim var. .net php microsoft dynamics . gibi birçok dil ile az da olsa çalışmışlığım var. Uygulama geliştirdiğim bazı firmalar denizbank,garanti bank,Turkcell,Vodafone,Müsiad,Thy,ingbank.
Ahmet D.

Ahmet D.

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyim. Talepleriniz veya Sorularınız için bana ulaşın.
Onur Ç.

Onur Ç.

2011 yılından beri yaklaşık 4.5 senedir IOS uygulamaları geliştirmekteyim. Aynı zamanda özel bir firmada yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. IOS uygulama taleplerinize uygun fiyatlı ve hızlı çözümler sunabilirim.
Stable Mobile

Stable Mobile

Milyonlarce elde aynı stabilite. Değer yaratan fikirleri profesyonel mobil uygulama haline getiriyoruz.
Mahmut D.

Mahmut D.

7 Yılı aşkın deneyimi olan bir yazılım mühendisiyim. Desktop uygulamaları, web servisleri, mobil uygulama geliştirme gibi birçok alanda yetkinim.
Exen Grup

Exen Grup

Firmamız En uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha iyi hizmet ve hayalinizi gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Bize ulaşmanız işinizde ve kazancınızdaki farklılığı ortaya çıkaracaktır. iPhone iPad Androit & windows Uygulama Geliştirme
Ahmet Ş.

Ahmet Ş.

Tübitak’ta yazılım geliştiriciyim. Proje analiz, tasarım, geliştirme ve test süreçlerine hakimim. Kaliteli bir geliştirme süreci yaşamak isteyen ve sonucunda kaliteli bir ürün çıkmasını dileyen kişilerle çalışmak isterim. Swift, C++, C#, Js, Matlab ta uygulamalar geliştirdim. Google Firebase methodlarına hakimim.
Esat Kemal E.

Esat Kemal E.

Yaklaşık 4 yıldır aktif olarak iOS Uygulamaları geliştirmekteyim. Freelancer olarak çalışıyorum. App Store da kendime ait 5 adet aktif uygulamam mevcut. Tasarım dahil anahtar teslim iOS uygulamalarınızı yapabilirim.
İlker B.

İlker B.

Ihone ve iPad için her türlü uygulama kısa sürede ve en kaliteli şekilde geliştirilir. İster oluşturacağımız kendi hesabınızdan ister bana ait hesaptan yazılımlarınız markette yayınlanır. Çalışmalarımı internet sitemden takip edebilirsiniz. www.codern.net
Özgün Ş.

Özgün Ş.

Teknosa carrefoursa atlasjet akakce gibi uygulamalarda çalıştım. Akakçe uygulamasını tek başıma yaptım. Proje planlama geliştirme ve yayınlama süreçlerinde yer aldım.
Anıl G.

Anıl G.

Birçok şahsi ve şirket projesinde çalıştım. Referans ve proje linklerimi belirtiyorum. CV için iletişime geçebilirsiniz. https: itunes.apple.com artist anil-goktas id889717074 https: github.com anilgoktas
Alper  B.

Alper B.

Uzun bir süredir web ve mobil teknolojiler üzerine çalışıyorum. Web sitesinizi mobil uygulamaya çevirebilirim veya hayalinizdeki herhangi bir mobil uygulamayı yapabilirim. Bunun için yapmanız gereken tek şey isteklerinizi söylemek.
Shamkhal G.

Shamkhal G.

Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. 3 yi aşkın bir süredir iOS Developer olarak çalışıyorum. eticaret, sosyal platform, dernek, big data vs. kategorilerden projelerde çalıştım.
Orhan D.

Orhan D.

Merhaba, Toplam 7 yıllık yazılım geliştirme tecrübem var bunun 3 yılı mobil platformlar için geliştirdiğim yazılımlara ait. Mobil uygulamalar için yeteneklerim: - iPhone & iPad, Android - Video/Audio Streaming, - Web service, JSON, XML, RSS, SOAP, PHP, MYSQL - Push and local notification, Calendar, Alarm - Barcode, QR scanner Oyun geliştirme için yeteneklerim - Cocos2d, Cocos2d-x, Box2d - GameCenter, IAP, Multiplay game - Multi player game, online game
Halil G.

Halil G.

Native olarak mobil uygulama geliştirme; iphone 3, 4, 5 versiyonları, Benzer şekilde ipad tabletlerinde, Androidli telefonlar ve tabletlerde, Hybrit olarak geliştirilen uygulamalar apple store ve google play de yayınlanmaktadır. Uygulama
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
iPhone Uygulama   14/01/2020

istenilenden çok daha iyi bir ürün ortaya çıktı. Teslim tam zamanında yapıldı. Teşekkür ederiz. Elinize sağlık

         
Neslihan Yıldırım
iPhone Uygulama   21/01/2019

CarbonCode Technology şirketini en iyi firmalar sıralamasında 1 numara oldukları için seçmiştim. Beni de yanıltmadığınız için teşekkür ederim. 1 numaradada olmayı hak ediyorsunuz.

         
Hüseyin CANSEVER
iPhone Uygulama   07/11/2017

Betül Hanım hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Hesaplanamayan bir çok problemi çözerek işi sonuca ulaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Fatih Aşık
iPhone Uygulama   04/05/2017

Mob Türkiye ile kısa bir proje için çalıştık, oldukça profesyoneller. Süreye uyumu, işin kalitesi çok iyi. Başka projelerde görüşmek üzere.

         
iPhone Uygulama   02/01/2017

Çok hızlı ve araştırmacı bir yapıya sahip istediğim şeyi bana zamanında teslim etti çok başarılı çok memnun kaldım

         
Sezgin Durak
iPhone Uygulama   26/10/2016

Kusursuz hizmet aldım. Bartu, tecrübe ve bilgi birikimiyle sürekli yönlendirdi beni. Beklediğimden çok çok hızlı tamamladı projeyi. Bir de IOS uygulama yaptıracaksanız, başka yere gitmenize gerek yok. Siz kafanızdakini bi kağıda karalayın, gerisini Bartu ya bırakın. Ayrıca bu web sayfasını da Bartu yaptı.

         
öner Kerim
iPhone Uygulama   04/01/2016

Hızlı dönüş ve mobil uygulamam hakkında alternatif görüşleriyle süreci istediğim gibi tamamladı teşekkürler emre

         
iPhone Uygulama   26/11/2015

Emre Bey, işe çok profesyonelce yaklaşan ve alanında tecrübe sahibi bir insan. Müşteriyle iyi iletişimi ve yönlendirmeleri onu tercih etmemdeki en önemli etkenler oldu.

iPhone Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz