En İyi 10 İstanbul Animasyon | Armut

En İyi 10 İstanbul Animasyon

4 Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 141 Animasyon hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bülent Y.

Bülent Y.

Animasyon ve Çizgi Film · Kartal, İstanbul
3D animasyon çizgifilm videoları yapıyorum, fikrinizi, reklamınızı veya sosyal medyada paylaşmak istediğiniz şeyleri animasyon videoya çevirebilirim, youtube yüklediğim bir kaç örneğim var, senaryo sizden canlandırmak bizden.
Fatih U.

Fatih U.

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
Size özel bir çizgi film ile firmanızı bilinirliğini daha da arttırmak istemez misiniz? Kendi hikayenizi ve fotoğraflarınızı bizimle paylaşın, tamamen size özel filminiz olsun. Öncelikle fotoğraflarınızı alıp istediğiniz çiziminizi yapıyoruz. Daha sonra sizlere unutulmaz bir çizgi film oluşturuyoruz. Sıradan ve sıkıcı slayt gösterisi şeklindeki videolar yerine herkesin eğlenerek ve imrenerek izlediği animasyonlar ile fark yaratın.
İsmet K.

İsmet K.

Animasyon ve Çizgi Film · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi nde İletişim Tasarımı mezunuyum. Habertürk de bir sene motion graphic üzerine çalıştım. Şu anda da freelance olarak Diriliş Ertuğrul, Söz, Savaşçı gibi dizilere görsel efekt hizmetleri vermekteyim. Projenizin başından sonuna kadar, grafik tasarım, ses, animasyon ve görsel efekt üzerine yardımcı olacak bir ekibim var.
Hakan B.

Hakan B.

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
2003 Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum, 15 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Meslek hayatımın bir kısmında çeşitli ajanslarda ve köklü geçmişi olan kurumsal firmalarda Art Director ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalıştım. Ayrıca TRT Çocuk dahil birçok dizi ve sinema filminin Özel Effect, 2D, 3D animasyon alanlarında çalıştım. Son birkaç yıldır da Tv sektöründe çalışmaya devam etmekteyim.
Sait  T.

Sait T.

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
Aşağıdaki tür ve kategorilerde 2d animasyonlarınız hazırlanır… WEB SİTESİ TANITIM ANİMASYONU Bir web siteniz var ve sitenizi etkili bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, 2d animasyonlar tam size göre. Bugüne kadar hazırladığımız web sitesi tanıtım animasyonlarını incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ŞİRKET / İŞLETME TANITIM ANİMASYONU Büyük yada küçük ölçekli işletmenizi / şirketinizi tanıtan bir reklam animasyonuna mı ihtiyacınız var? İhtiyacınız olan animasyon türüne benzeyen 1
Bambu Film

Bambu Film

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
Bambu Film, 2014 yılında kurulan, çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışan bir yapım şirketidir. Video prodüksiyon, kurgu ve motion design/2D animasyon konularında, pek çok kurumsal firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.
Erdem  B.

Erdem B.

Animasyon ve Çizgi Film · Üsküdar, İstanbul
8 senelik bir deneyim ile 2D animasyon, motion graphic, ürün/şirket tanıtım animasyonları , 2D karakter tasarımları/animasyonu ve grafik tasarım yapmaktayım. Bu süre içerisinde çalıştığım ajanslarda ya da freelancer olarak onlarca belki yüzlerce firmaya hizmet verdim.
Hikmet Y.

Hikmet Y.

Animasyon ve Çizgi Film · Büyükçekmece, İstanbul
2D, 3D Animasyon film projelerinizi hayata geçiriyoruz. Başta sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyonu hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer alanlar: Mekanik ve Organik Modelleme Karakter Modelleme ve Animasyon Karakter Rigleme Props Modelleme Sahne Işıklandırması Kurgu, montaj Çalıştığımız yazılımlar: Maya, 3ds max, After Effects, MentalRay, Vray, Arnold Premiere, Edius, photoshop ve diğerleri
Emre D.

Emre D.

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Uzun süre Türkiye nin lider telekominikasyon şirketinde satış geliştirme uzmanı olarak çalıştım. İşim gereği üst düzey yöneticilerimizin sunumlarını aniasyonlar ile anlatmalarına yardımcı oluyorum.Profesyonel animasyon ve sunum uygulamalarım ile işiniz ve size özel kurgular tasarlayabilirim.
Animation T.

Animation T.

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar; Firmalar, veya web siteleri için çok uygun fiyatlara whiteboard animasyon hazırlıyorum, sıfırdan bir dijital çizim yapmıyorum after effects, Cinema4D, vb. programlar ile anime kit leri ile hazırlıyorum. Hemen iletişime geç.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serap Ozdas
Animasyon   29/05/2018

Tümay Yılmaz dan aldığım hizmetten inanılmaz memnun kaldım. Hem fiyatı hem işin kalitesi, hem süre konusunda çok memnun kaldığım bir hizmetti. Sürekli yardımcı oldu iletişiminden çok memnun kaldım çok orijinal bir hizmet sundular.Rahatlıkla tavsiye ederim.Armut.com a da ayrıca bizi buluşturdukları için çok teşekkürler.

Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz