En İyi 10 İstanbul Animasyon ve Çizgi Film - Armut

En İyi 10 İstanbul Animasyon ve Çizgi Film

4 Animasyon ve Çizgi Film Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 114 Animasyon ve Çizgi Film teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan Bozkuş

Hakan Bozkuş

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
2003 Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum, 15 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Meslek hayatımın bir kısmında çeşitli ajanslarda ve köklü geçmişi olan kurumsal firmalarda Art Director ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalıştım. Ayrıca TRT Çocuk dahil birçok dizi ve sinema filminin Özel Effect, 2D, 3D animasyon alanlarında çalıştım. Son birkaç yıldır da Tv sektöründe çalışmaya devam etmekteyim.
Hikmet Yolcubal

Hikmet Yolcubal

Animasyon ve Çizgi Film · Büyükçekmece, İstanbul
2D, 3D Animasyon film projelerinizi hayata geçiriyoruz. Başta sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyonu hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer alanlar: Mekanik ve Organik Modelleme Karakter Modelleme ve Animasyon Karakter Rigleme Props Modelleme Sahne Işıklandırması Kurgu, montaj Çalıştığımız yazılımlar: Maya, 3ds max, After Effects, MentalRay, Vray, Arnold Premiere, Edius, photoshop ve diğerleri
Emine Yılmaz

Emine Yılmaz

Animasyon ve Çizgi Film · Pendik, İstanbul
3 Boyutlu Modellemede Uygun Fiyat Hızlı Teslimat Projelerinizi talepleriniz doğrultusunda modelliyor ve fotorealistik olarak render ediyoruz. Animasyonlarla tanıtımlarınızı zenginleştirebilir, sanal tur aracıyla daire ve ofislerinizi kullanılmaya hazır haliyle müşterilerinize sunabilirsiniz. Siz de çalışmalarınızı kaliteli sunumlarla zenginleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alınız.
Kasım Ürün

Kasım Ürün

Animasyon ve Çizgi Film · Eyüp, İstanbul
Dpu Gsf Çizgi Film Animasyon okudu. Karakalem digital çalışmalarda bulundu. çocuk dergilerinde çizdi . Daha çok 2b animasyon çalışıyor.
Enes Aslıipek

Enes Aslıipek

Animasyon ve Çizgi Film · Üsküdar, İstanbul
A dan Z ye çizgifilm animasyon işi ile ilgili her şeyi, sıfırdan proje nasıl olur , elinizdeki bütçeye göre nasıl bir iş yapıla bilir, bizim ile konuşup tecrübelerimizden yararlana da bilirsiniz.
Animation T.

Animation T.

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar; Firmalar, veya web siteleri için çok uygun fiyatlara whiteboard animasyon hazırlıyorum, sıfırdan bir dijital çizim yapmıyorum after effects, Cinema4D, vb. programlar ile anime kit leri ile hazırlıyorum. Hemen iletişime geç.
Fikir A.

Fikir A.

Animasyon ve Çizgi Film · Maltepe, İstanbul
İLETİŞİMİNİZİ CANLANDIRIN Okunmayan mailler, bitmek bilmeyen sunum dosyaları, ve amacına ulaşmayan eğitimler. Kampanya reklamlarınız başta olmak üzere, 2D Animasyon teknolojisi sayesinde ürün, hizmet ve firma tanıtımlarımızı etkili bir şekilde gerçekleştirelim. ÖRNEK PROJELER https: www.youtube.com channel UCwLmSbprgNkYPhdBSkx_86A
Can Karako

Can Karako

Animasyon ve Çizgi Film · Eyüp, İstanbul
My goal as a motion graphics designer is to ensure my clients satisfaction and to create something thrilling for the audience. I have a vast experience in 2D and 3D animation. I have core skills in Cinema 4D, After Effects, Premiere, Photoshop and Illustrator. Working with me you will have the chance to reach me any time of the day via mail or skype
Berkehan Küçükaras

Berkehan Küçükaras

Animasyon ve Çizgi Film · Maltepe, İstanbul
Çizgi Film ve Animasyon bölümü mezunuyum. İllustrasyon, Photoshop, 3D modelleme ve kurgu ile ilgili işlerle ilgileniyorum.
Arch Design

Arch Design

Animasyon ve Çizgi Film · Üsküdar, İstanbul
Kısa ve öz bahsetmek gerekirse; animasyon-görselleştirme konusunda donanımlı ve Türkiye standartlarının üzerinde işler çıkaran genç bir ekibe sahibiz.Bildiğiniz gibi 3D Animasyon,gelişen sektörde şirketlerin kendisini daha estetik ifade etmesinde ve kurumun vizyonunu ön plana çıkarmasında oldukça etkili bir çalışmadır. Çalıştığımız şirketlerle yaptığımız bazı işlere yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Daha detaylı görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Ali
Animasyon ve Çizgi Film   03/07/2017

Animasyon tarzı işler için kesinlikle tavsiye ederim! Tecrübeli ve kreatif kişiliğe sahip! Fikirlerinize kesin daha da güze fikirler ekleyip istediklerinizi sunacaktır.

Animasyon ve Çizgi Film hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz