En İyi 10 İstanbul Animasyon | Armut

En İyi 10 İstanbul Animasyon

4 Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 160 Animasyon hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan B.

Hakan B.

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
2003 Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum, 15 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Meslek hayatımın bir kısmında çeşitli ajanslarda ve köklü geçmişi olan kurumsal firmalarda Art Director ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalıştım. Ayrıca TRT Çocuk dahil birçok dizi ve sinema filminin Özel Effect, 2D, 3D animasyon alanlarında çalıştım. Son birkaç yıldır da Tv sektöründe çalışmaya devam etmekteyim.
Kasım Ü.

Kasım Ü.

Animasyon ve Çizgi Film · Eyüp, İstanbul
Dpu Gsf Çizgi Film Animasyon okudu. Karakalem digital çalışmalarda bulundu. çocuk dergilerinde çizdi . Daha çok 2b animasyon çalışıyor.
İsmet K.

İsmet K.

Animasyon ve Çizgi Film · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi nde İletişim Tasarımı mezunuyum. Habertürk de bir sene motion graphic üzerine çalıştım. Şu anda da freelance olarak Diriliş Ertuğrul, Söz, Savaşçı gibi dizilere görsel efekt hizmetleri vermekteyim. Projenizin başından sonuna kadar, grafik tasarım, ses, animasyon ve görsel efekt üzerine yardımcı olacak bir ekibim var.
Baturalp B.

Baturalp B.

Animasyon ve Çizgi Film · Üsküdar, İstanbul
2015 yılından bu yana 200’ü aşkın projede video animasyon hizmeti vermiş bir A.Ş kuruluşuyuz. Misyonumuz projelerinizi sektör standartlarının üstünde yeni bir bakış açısı kazandırarak projelerinizi saniye bazında hesapladığımız sabit fiyatlar sayesinde. Kesinlikle sürpriz fiyatlarla karşılaşmadan ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun maliyetli çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Hedefimiz yaratıcı ve kaliteli içerik tasarımlarımız ile sektörün en çok tercih edilen animasyon firması olarak daha da i
Erem T.

Erem T.

Animasyon ve Çizgi Film · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba ben Erem TEZCAN. Sinema TV 4.sınıf öğrencisiyim. 2D ve 3D animasyonlar, modeller ve montion graphics yapabilmekteyim. MOJOFX de stajyerlik yaptım ve en çok izlenen dizilerde görsel efekt artist pozisyonunda çalıştım. Bir süreliğine freelance olarak çalışmaya karar verdim. Umarım birlikte güzel işler çıkartırız.
Orçun Ş.

Orçun Ş.

Animasyon ve Çizgi Film · Bakırköy, İstanbul
Selamlar, 4 yıllık "İletişim Tasarımı" eğitimi aldıktan sonra 1 yıl da yurt dışında yüksek lisans eğitimi aldım. Sonra ülkeme dönüp farklı farklı ajanslarda Animasyon ve Video düzenleme işleri yaptım. Yurt dışından gelen bir teklif sonrası 2 yıl Amsterdam Publicis One ajansında Motion Designer olarak çalıştım ve oradaki proje sona erdiğine yine ülkeme geri döndüm. Şimdi hem Hollanda ya hem de Türkiye ye freelance olarak iş yapmaktayım. Portfolyom için; behance.net/orcunsahin İyi çalışm
Emre D.

Emre D.

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Uzun süre Türkiye nin lider telekominikasyon şirketinde satış geliştirme uzmanı olarak çalıştım. İşim gereği üst düzey yöneticilerimizin sunumlarını aniasyonlar ile anlatmalarına yardımcı oluyorum.Profesyonel animasyon ve sunum uygulamalarım ile işiniz ve size özel kurgular tasarlayabilirim.
Bambu Film

Bambu Film

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
Bambu Film, 2014 yılında kurulan, çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışan bir yapım şirketidir. Video prodüksiyon, kurgu ve motion design/2D animasyon konularında, pek çok kurumsal firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.
Fatih U.

Fatih U.

Animasyon ve Çizgi Film · Pendik, İstanbul
Size özel bir çizgi film ile firmanızı bilinirliğini daha da arttırmak istemez misiniz? Kendi hikayenizi ve fotoğraflarınızı bizimle paylaşın, tamamen size özel filminiz olsun. Öncelikle fotoğraflarınızı alıp istediğiniz çiziminizi yapıyoruz. Daha sonra sizlere unutulmaz bir çizgi film oluşturuyoruz. Sıradan ve sıkıcı slayt gösterisi şeklindeki videolar yerine herkesin eğlenerek ve imrenerek izlediği animasyonlar ile fark yaratın.
Animation T.

Animation T.

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar; Firmalar, veya web siteleri için çok uygun fiyatlara whiteboard animasyon hazırlıyorum, sıfırdan bir dijital çizim yapmıyorum after effects, Cinema4D, vb. programlar ile anime kit leri ile hazırlıyorum. Hemen iletişime geç.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serap Ozdas
Animasyon   29/05/2018

Tümay Yılmaz dan aldığım hizmetten inanılmaz memnun kaldım. Hem fiyatı hem işin kalitesi, hem süre konusunda çok memnun kaldığım bir hizmetti. Sürekli yardımcı oldu iletişiminden çok memnun kaldım çok orijinal bir hizmet sundular.Rahatlıkla tavsiye ederim.Armut.com a da ayrıca bizi buluşturdukları için çok teşekkürler.

         
Mustafa Ali
Animasyon   03/07/2017

Animasyon tarzı işler için kesinlikle tavsiye ederim! Tecrübeli ve kreatif kişiliğe sahip! Fikirlerinize kesin daha da güze fikirler ekleyip istediklerinizi sunacaktır.

Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz