En İyi 10 İstanbul Animasyon ve Çizgi Film | Armut

En İyi 10 İstanbul Animasyon ve Çizgi Film

4 Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 128 Animasyon teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan Bozkuş

Hakan Bozkuş

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
2003 Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum, 15 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Meslek hayatımın bir kısmında çeşitli ajanslarda ve köklü geçmişi olan kurumsal firmalarda Art Director ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalıştım. Ayrıca TRT Çocuk dahil birçok dizi ve sinema filminin Özel Effect, 2D, 3D animasyon alanlarında çalıştım. Son birkaç yıldır da Tv sektöründe çalışmaya devam etmekteyim.
Meryem Yaman

Meryem Yaman

Animasyon ve Çizgi Film · Güngören, İstanbul
After Effects Uzmanı, 2D Çizim sektöründe çalışıyorum, boş zamanlarımda kısa animasyonlar yapıyorum. Aldığım işi teslim etme sürem Max : 1-2 gün videonun uzunluğuna göre değişir.
Bülent Yalkın

Bülent Yalkın

Animasyon ve Çizgi Film · Kartal, İstanbul
3D animasyon çizgifilm videoları yapıyorum, fikrinizi, reklamınızı veya sosyal medyada paylaşmak istediğiniz şeyleri animasyon videoya çevirebilirim, youtube yüklediğim bir kaç örneğim var, senaryo sizden canlandırmak bizden.
Baturalp Bekar

Baturalp Bekar

Animasyon ve Çizgi Film · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar, İsmim Baturalp Bekar Türkiyede bir çok ödül almış Yönetmen im Referanslarıma : http: www.hurriyet.com.tr video bitirme-projesi-icin-cektigi-film-odul-aldi- Örnek klip projemi : https: vimeo.com izleyebilirsiniz. ( Şifre : abb ) Sizlerin ürünlerinizi de sinematografik bir şekilde fotoğraflayabilirim. www.kaosfilm.tv
Emine Yılmaz

Emine Yılmaz

Animasyon ve Çizgi Film · Pendik, İstanbul
3 Boyutlu Modellemede Uygun Fiyat Hızlı Teslimat Projelerinizi talepleriniz doğrultusunda modelliyor ve fotorealistik olarak render ediyoruz. Animasyonlarla tanıtımlarınızı zenginleştirebilir, sanal tur aracıyla daire ve ofislerinizi kullanılmaya hazır haliyle müşterilerinize sunabilirsiniz. Siz de çalışmalarınızı kaliteli sunumlarla zenginleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alınız.
Sekizsekiz

Sekizsekiz

Animasyon ve Çizgi Film · Şişli, İstanbul
Kurucularının büyük kurumsallar diye de adlandırılan firmalarda Pazarlama, İnsan Kaynakları, Süreç Geliştirme, Sistem İyileştirme, Alternatif Dağılım Kanalları, Bilgi İşlem, Telekomünikasyon, Finans, Yapı Endüstrisi gibi alanlarda 30 yılı aşkın tecrübesini görsel içerik üretimi için kullanan SekizSekiz ailesi, 2012’den beri sektörlerinde öncü firmalara animasyon hizmeti sunuyor.
Hikmet Yolcubal

Hikmet Yolcubal

Animasyon ve Çizgi Film · Büyükçekmece, İstanbul
2D, 3D Animasyon film projelerinizi hayata geçiriyoruz. Başta sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyonu hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer alanlar: Mekanik ve Organik Modelleme Karakter Modelleme ve Animasyon Karakter Rigleme Props Modelleme Sahne Işıklandırması Kurgu, montaj Çalıştığımız yazılımlar: Maya, 3ds max, After Effects, MentalRay, Vray, Arnold Premiere, Edius, photoshop ve diğerleri
Fikir A.

Fikir A.

Animasyon ve Çizgi Film · Maltepe, İstanbul
İLETİŞİMİNİZİ CANLANDIRIN Okunmayan mailler, bitmek bilmeyen sunum dosyaları, ve amacına ulaşmayan eğitimler. Kampanya reklamlarınız başta olmak üzere, 2D Animasyon teknolojisi sayesinde ürün, hizmet ve firma tanıtımlarımızı etkili bir şekilde gerçekleştirelim. ÖRNEK PROJELER https: www.youtube.com channel UCwLmSbprgNkYPhdBSkx_86A
Taner  Mısırlı

Taner Mısırlı

Animasyon ve Çizgi Film · Güngören, İstanbul
Animasyon alanında kendini geliştirmek isteyen bir öğrenciyim, ilgili desteklerle verilen görevleri yerine getirmeye hazırım.
Kasım Ürün

Kasım Ürün

Animasyon ve Çizgi Film · Eyüp, İstanbul
Dpu Gsf Çizgi Film Animasyon okudu. Karakalem digital çalışmalarda bulundu. çocuk dergilerinde çizdi . Daha çok 2b animasyon çalışıyor.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Ali
Animasyon   03/07/2017

Animasyon tarzı işler için kesinlikle tavsiye ederim! Tecrübeli ve kreatif kişiliğe sahip! Fikirlerinize kesin daha da güze fikirler ekleyip istediklerinizi sunacaktır.

Benzer Meslekler
Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz