En İyi 10 İstanbul Animasyon ve Çizgi Film - Armut

En İyi 10 İstanbul Animasyon ve Çizgi Film

4 Animasyon ve Çizgi Film Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 107 Animasyon ve Çizgi Film teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hikmet Yolcubal

Hikmet Yolcubal

Animasyon ve Çizgi Film · Büyükçekmece, İstanbul
2D, 3D Animasyon film projelerinizi hayata geçiriyoruz. Başta sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyonu hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer alanlar: Mekanik ve Organik Modelleme Karakter Modelleme ve Animasyon Karakter Rigleme Props Modelleme Sahne Işıklandırması Kurgu, montaj Çalıştığımız yazılımlar: Maya, 3ds max, After Effects, MentalRay, Vray, Arnold Premiere, Edius, photoshop ve diğerleri
Hakan Bozkuş

Hakan Bozkuş

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
2003 Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum, 15 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Meslek hayatımın bir kısmında çeşitli ajanslarda ve köklü geçmişi olan kurumsal firmalarda Art Director ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalıştım. Ayrıca TRT Çocuk dahil birçok dizi ve sinema filminin Özel Effect, 2D, 3D animasyon alanlarında çalıştım. Son birkaç yıldır da Tv sektöründe çalışmaya devam etmekteyim.
Sekizsekiz

Sekizsekiz

Animasyon ve Çizgi Film · Şişli, İstanbul
Kurucularının büyük kurumsallar diye de adlandırılan firmalarda Pazarlama, İnsan Kaynakları, Süreç Geliştirme, Sistem İyileştirme, Alternatif Dağılım Kanalları, Bilgi İşlem, Telekomünikasyon, Finans, Yapı Endüstrisi gibi alanlarda 30 yılı aşkın tecrübesini görsel içerik üretimi için kullanan SekizSekiz ailesi, 2012’den beri sektörlerinde öncü firmalara animasyon hizmeti sunuyor.
Mnmlpro

Mnmlpro

Animasyon ve Çizgi Film · Başakşehir, İstanbul
2Boyutlu ve 3Boyutlu; tasarım, modelleme, animasyon, görüntü efektleri, reklam animasyonları, senaryo ve kurgu ile ilgili her projenizde çalışabiliriz. Çalışmalardan.
Enes Aslıipek

Enes Aslıipek

Animasyon ve Çizgi Film · Üsküdar, İstanbul
A dan Z ye çizgifilm animasyon işi ile ilgili her şeyi, sıfırdan proje nasıl olur , elinizdeki bütçeye göre nasıl bir iş yapıla bilir, bizim ile konuşup tecrübelerimizden yararlana da bilirsiniz.
Animagrafi

Animagrafi

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
Biz Kimiz? Birimiz ciddi birimiz hayalperest. Birimiz içerik üretmeyi, birimiz uygulamayı seven. Üniversite yollarında başlayan dostluk ve yardımlaşmanın sonucunda kıvılcımlarını ortaya çıkaran bu ortaklık hikayemizin piyasayı tanımamızla kesinleştiğine şahitlik ediyorsunuz. Aynı bölümleri okumamıza rağmen farklı alanlara yönelip öğrenmemizin ardından birbirimizin tüm eksiklerini tamamlamış olduk. Bugün hem dijital ortamda hem de matbaa alanında faaliyet gösteren firmamız sizlere iyi bir hiz
Animation T.

Animation T.

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar; Firmalar, veya web siteleri için çok uygun fiyatlara whiteboard animasyon hazırlıyorum, sıfırdan bir dijital çizim yapmıyorum after effects, Cinema4D, vb. programlar ile anime kit leri ile hazırlıyorum. Hemen iletişime geç.
Kahraman Kırman

Kahraman Kırman

Animasyon ve Çizgi Film · Beykoz, İstanbul
Yaklaşık 7 senedir 3D karakter animasyonu yaparak piyasaya iş üretiyorum. Dizi, Sinema filmi, Reklam, vb. gibi hizmetlerde Animatör olarak görev aldım. Projelerinizi profesyonel kalitede yaparım. - Supervising Animator "KÖSTEBEKGİLLER : PERİLİ ORMAN (liveaction komedi film) - Senior Character Animator "PIRDİNO : SÜPRİZ YUMURTA" (liveaction komedi film) - Senior Character Animator "MİHREZ : BİR CİN PADİŞAHI " (korku filmi) - Senior Character Animator "İKSİR : DEDEMİN SIRRI" (liveaction k
Ovogon Post Production

Ovogon Post Production

Animasyon ve Çizgi Film · Beşiktaş, İstanbul
W.ovogon.com adresimizden projelerimize ulaşabilirsiniz. 2013 yılından bu yana tasarım ve animasyon alanında emin adımlarla yürümeye devam eden ekibimiz, fikirlerinizi tasarım aşamasından animasyona taşımaya, yaratıcı fikirler ve projeler üretmeye ilk günkü heyecanla devam etmekte. 2 boyutlu ve 3 boyutlu modelleme, tasarım ve animasyon alanında yeniliklere ayak uydurabilen, fark yaratmaya gayret eden ve başarılı projelere imza atmaya devam eden Ovogon projelerinize yön vermeye devam ediyor.
Can Karako

Can Karako

Animasyon ve Çizgi Film · Eyüp, İstanbul
My goal as a motion graphics designer is to ensure my clients satisfaction and to create something thrilling for the audience. I have a vast experience in 2D and 3D animation. I have core skills in Cinema 4D, After Effects, Premiere, Photoshop and Illustrator. Working with me you will have the chance to reach me any time of the day via mail or skype
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Ali
Animasyon ve Çizgi Film   03/07/2017

Animasyon tarzı işler için kesinlikle tavsiye ederim! Tecrübeli ve kreatif kişiliğe sahip! Fikirlerinize kesin daha da güze fikirler ekleyip istediklerinizi sunacaktır.

Animasyon ve Çizgi Film hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz