En İyi 10 İstanbul Animasyon ve Çizgi Film | Armut

En İyi 10 İstanbul Animasyon ve Çizgi Film

4 Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 126 Animasyon teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan Bozkuş

Hakan Bozkuş

Animasyon ve Çizgi Film · Kadıköy, İstanbul
2003 Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum, 15 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Meslek hayatımın bir kısmında çeşitli ajanslarda ve köklü geçmişi olan kurumsal firmalarda Art Director ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalıştım. Ayrıca TRT Çocuk dahil birçok dizi ve sinema filminin Özel Effect, 2D, 3D animasyon alanlarında çalıştım. Son birkaç yıldır da Tv sektöründe çalışmaya devam etmekteyim.
Baturalp Bekar

Baturalp Bekar

Animasyon ve Çizgi Film · Üsküdar, İstanbul
2015 yılından bu yana 200’ü aşkın projede video animasyon hizmeti vermiş bir A.Ş kuruluşuyuz. Misyonumuz projelerinizi sektör standartlarının üstünde yeni bir bakış açısı kazandırarak projelerinizi saniye bazında hesapladığımız sabit fiyatlar sayesinde. Kesinlikle sürpriz fiyatlarla karşılaşmadan ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun maliyetli çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Hedefimiz yaratıcı ve kaliteli içerik tasarımlarımız ile sektörün en çok tercih edilen animasyon firması olarak daha da i
Bülent Yalkın

Bülent Yalkın

Animasyon ve Çizgi Film · Kartal, İstanbul
3D animasyon çizgifilm videoları yapıyorum, fikrinizi, reklamınızı veya sosyal medyada paylaşmak istediğiniz şeyleri animasyon videoya çevirebilirim, youtube yüklediğim bir kaç örneğim var, senaryo sizden canlandırmak bizden.
Sekizsekiz

Sekizsekiz

Animasyon ve Çizgi Film · Şişli, İstanbul
Kurucularının büyük kurumsallar diye de adlandırılan firmalarda Pazarlama, İnsan Kaynakları, Süreç Geliştirme, Sistem İyileştirme, Alternatif Dağılım Kanalları, Bilgi İşlem, Telekomünikasyon, Finans, Yapı Endüstrisi gibi alanlarda 30 yılı aşkın tecrübesini görsel içerik üretimi için kullanan SekizSekiz ailesi, 2012’den beri sektörlerinde öncü firmalara animasyon hizmeti sunuyor.
Emine Yılmaz

Emine Yılmaz

Animasyon ve Çizgi Film · Pendik, İstanbul
3 Boyutlu Modellemede Uygun Fiyat Hızlı Teslimat Projelerinizi talepleriniz doğrultusunda modelliyor ve fotorealistik olarak render ediyoruz. Animasyonlarla tanıtımlarınızı zenginleştirebilir, sanal tur aracıyla daire ve ofislerinizi kullanılmaya hazır haliyle müşterilerinize sunabilirsiniz. Siz de çalışmalarınızı kaliteli sunumlarla zenginleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alınız.
Hikmet Yolcubal

Hikmet Yolcubal

Animasyon ve Çizgi Film · Büyükçekmece, İstanbul
2D, 3D Animasyon film projelerinizi hayata geçiriyoruz. Başta sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyonu hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer alanlar: Mekanik ve Organik Modelleme Karakter Modelleme ve Animasyon Karakter Rigleme Props Modelleme Sahne Işıklandırması Kurgu, montaj Çalıştığımız yazılımlar: Maya, 3ds max, After Effects, MentalRay, Vray, Arnold Premiere, Edius, photoshop ve diğerleri
Kasım Ürün

Kasım Ürün

Animasyon ve Çizgi Film · Eyüp, İstanbul
Dpu Gsf Çizgi Film Animasyon okudu. Karakalem digital çalışmalarda bulundu. çocuk dergilerinde çizdi . Daha çok 2b animasyon çalışıyor.
Erdi Çolpan

Erdi Çolpan

Animasyon ve Çizgi Film · Beyoğlu, İstanbul
5 yıldan uzun süredir aralarında kurumsal şirketlerde bulunan müşterilerime motion graphics ve 2D animasyon hizmetleri veriyorum.
Emre Demir

Emre Demir

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Uzun süre Türkiye nin lider telekominikasyon şirketinde satış geliştirme uzmanı olarak çalıştım. İşim gereği üst düzey yöneticilerimizin sunumlarını aniasyonlar ile anlatmalarına yardımcı oluyorum.Profesyonel animasyon ve sunum uygulamalarım ile işiniz ve size özel kurgular tasarlayabilirim.
Murat Cakular

Murat Cakular

Animasyon ve Çizgi Film · Avcılar, İstanbul
Film, çizgi film, firma maskot karakter modelleme ve animasyonu, motion graphic, reklam jenerik ve efektif sahneler konusunda beş yılı aşkın tecrübemle sizlere profesyonel hizmet vermekteyim. Yaratıcı tasarımlar ile profesyonel yardım almak istiyorsanız uygun fiyat + yüksek kalite politikası ile size hizmet vermek isterim. ( Teslim sonrası desteğimle de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas almaktayım. ) İlginiz için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. Kullandığım progr
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Ali
Animasyon   03/07/2017

Animasyon tarzı işler için kesinlikle tavsiye ederim! Tecrübeli ve kreatif kişiliğe sahip! Fikirlerinize kesin daha da güze fikirler ekleyip istediklerinizi sunacaktır.

Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz