En İyi 10 İstanbul Bağlama Özel Ders Öğretmeni

4 Bağlama Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 128 Bağlama Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
AYDIN A.

AYDIN A.

Bağlama Saz Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar ben Aydın. Sakarya Devlet Konservatuarından mezun şu an müzik bilimleri programinda yüksek lisans yapiyorum. 12 senedir müzik egitimi aliyorum. Cetin Akdeniz , Erdal Erzincan ve Fuat İkiz hocalarim en bilinenleri istanbulda. 3 yıldırda Sakaryada cesitli kurumlarda egitmenlik yapiyordum ve istanbula döndüm.Kucukcekmecede oturuyorum. Șu an 2 koroda sazendelik yapiyorum. Baglama düzeni ve bozuk düzende (Yöresel tezeneler) ileri seviye baglama dersi verebilirim. Bu iși istekli olan herk
Aykut O.

Aykut O.

Bağlama Saz Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Merhaba dostlar, 14 seneden beri bağlama çalıyorum.1 seneden beri özel dersler vermekteyim. Eğer sizde saz kurslarına vaktim yok,ben özel ders almak istiyorum diyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Yediden yetmişe herkes bağlama çalabilir sadece kendinize güvenip bir adım atmaniz gerekiyor. Saygılar görüşmek üzere.
Cabir N.

Cabir N.

Bağlama Saz Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesinde müzik öğretmenliği okuyorum. Bölumüm Bağlama. Profesyonel eğitim almak istiyorsanız iletişime geçin.
Abdullah P.

Abdullah P.

Bağlama Saz Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
10 yıllık bir süre ile müzikle amatör ve profesyonel olarak uğraştım. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu Harita muhendisiyim. Kendime ek gelir oluşturmak ve başka insanlara müzik sevgimi aktarmak için kısa sap bağlama dersleri veriyorum. Daha önce öğrencilerim oldu. Beraber çalışmak isterseniz deneyebiliriz.
N G.

N G.

Bağlama Saz Özel Ders · Şişli, İstanbul
İ.T.Ü Konservatuvar Ses Eğitimi Telli çalgıların birden fazla öğrenme şekli vardır.Amacım notalarla öğrenciyi boğmak değil,kolay yöntem ve tekniklerle bağlamayı öğretip müziği sevdirmek.
Nur Pembeci

Nur Pembeci

Bağlama Saz Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Lise ve üniversite konservatuvar mezunuyum, branşım bağlama. Yaklaşık 15 yıldır her yaş grubuna özel ve grup olarak bağlama eğitimi veriyorum.
Hasan B.

Hasan B.

Bağlama Saz Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Hızlı ve kolay öğrenme.Notayı kabus olmaktan çıkaralım.Konservatuvar mezunu Müzik Öğretmeni.Bağlama, Gitar, Ney, Piano, Konservatuvara Hazırlık, Özel Eğitim Öğrencilerine Müzik Dersi .
Ali D.

Ali D.

Bağlama Saz Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar ben Ali; 25 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir bağlama çalıyorum.2 yıl kursa giderek nota eğitimi ile birlikte bağlama dersi aldım.Şu anda ders verdiğim öğrencilerle temel nota bilgisi ve solfej metodu ile çalışmaktayım.
Baran M.

Baran M.

Bağlama Saz Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Yaklaşık 10 yıldır bağlama çalıyorum. Ve 4-5 yıldır hali hazırda eğitmenlik yapmaktayım. Arif sağ müzik merkezi ve erdal erzincan müzik merkezi olmak üzere bizzat erdal erzincandan ders aldım.
İhsan Ç.

İhsan Ç.

Bağlama Saz Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Türk halk müziği koroları ve bir çok konser çalışmasında yer almış olan İhsan Çevik'le;dilerseniz evinizde dilerseniz Taksim Tüneldeki ofisimizde özel bağlama dersi.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeynep Aydogan
Bağlama Özel Ders   03/12/2019

oglumun 4 derste bu kadar başarılı olmasi ,hocamızın sayesinde ne kadar teşekkür etsek azdır 😊 çocuklarımızı güvenle gonderebilecegimiz bir yer

         
Ahmet Yasir ÜLKER
Bağlama Özel Ders   01/12/2019

Aydın Hocam her konuda eksiksiz bir şekilde bana yardımcı oluyor. Öğretme gayreti içerisinde olan eşsiz bir insan. Bağlama aşkı aşılıyor karşısındakine. Ben bugüne kadar gittiğim kurslardan çok memnun kaldım. Verimli geçtiğini düşünüyorum. Aydın hocamı da bağlama konusunda herkese şiddetli bir şekilde tavsiye ediyorum. Despot bir tarzı kesinlikle yok. 40 yıllık arkadaşınızmış gibi. Kısacası hoca adamın dibi arkadaşlar

         
Alper Taşdelen
Bağlama Özel Ders   13/11/2019

Hem samimiyeti hem bilgisi ile gerçek anlamda bu işin hakkını veriyor kendisi.Bir işi bilmek ile ayrı öğretebilmek ayrı şeylerdir hem biliyor hem öğretebiliyorsan ders verebilirsin.Kendisi de bu işi layıkıyla yapıyor zaten.

         
Mehmet Emin
Bağlama Özel Ders   12/11/2019

10 yıllık bir bağlama çalma süresi ve bunun üzerine konservatuvar eğitimini gördüğü için öğretimi de gayet güzel Ve başarılı kendiside çok kaliteli ve çok iyi bir insan.

         
Ensar Aktepe
Bağlama Özel Ders   25/10/2019

İyiki Burak hocayı tanımışım enerjisi sabrı bilgisiyle birleştiği zaman muazzam bir kişilik çıkıyor meydana Yaptığımız dersler gayet eğlenceli ve verimli geçiyor kısa sürede bana saz la öğrettikleri benim için cok değerli işi ustadan öğreneceksin dedikleri bu olsa gerek . Saz çalmayı öğrenmek isteyen herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye ederim pişan olmazsınız

         
Sinan Egemen
Bağlama Özel Ders   17/10/2019

Görüştük ve derse başlamaya karar verdim. Bu iş ders olduğu için tek seferlik bir şey değil, memnuniyet belirtecek bir seviyede değiliz. Sisteminiz tek seferlik işlere göre kurgulanmış. Boya badana yaptırmıyorum; ders alacağım ve bu uzun erimli bir iş. Yıldız vermek, ödeme yapmak, biten işin fotoğrafı, tekrar birlikte çalışmak şeklinde toplamaya çalıştığınız veriler tek seferde yapılacak bir işe göre planlı, özel ders gibi durumlara ayrı uyarlanacak bir kurgu geliştirmelisiniz.

         
ZEHRA ÖZLEM
Bağlama Özel Ders   26/09/2019

Ufkay hoca ile ilk dersimde bile çok verim aldım. Kişiye göre program belirliyor. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim.

         
Mehmet Karaca
Bağlama Özel Ders   15/07/2019

Burak hocam geldiği ilk günden itibaren yüksek ilgi ve sabrıyla bize bir arkadaş gibi yaklaştı. Bağlama çalma becerisi yanında öğretme kabiliyetiyle de bağlamada ilerlememize büyük katkı sundu. İyi ki Burak hocayı tercih etmişiz.

Bağlama Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz