En İyi 10 İstanbul Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı

4 Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 112 Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aykut O.

Aykut O.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Eyüp, İstanbul
2008 yılından günümüze kadar bilgisayar sektörünün her basamağında görev alarak kazandığım iş tecrübelerimden sonra, profesyonel bilgisayar hizmetleri sunuyorum
Yasin D.

Yasin D.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Eyüp, İstanbul
Bilgi İşlem Desteği ve Danışmanlığı, Bilgi Güvenliği ISO 27001 ve KVKK Danışmanlığı, Sistem ve Network Desteği, Bakım ve Onarım Desteği, Web Sitesi Tasarlama ve Yazılım Geliştirme, Cep Telefonu, tablet onarım ve diğer bilişim teknolojileri alanları ile ilgili her türlü desteğiniz için sektördeki tecrübelerimle sizlere yardımcı olmak isterim.
Selçuk Şükrü  T.

Selçuk Şükrü T.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Bilgisayar laptop her marka model yazıcı tarayoci projeksiyon monitör yedek parça islemleri bakim onarım islemleri özenle yapilir
İsmail A.

İsmail A.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar yazar kasa server network terminal terazi hızlı satış programları cenova güvenlik kameraları barkod yazıcı
Adora Bilgi Tekn.Dan. ve Tic. Serkan YAZI

Adora Bilgi Tekn.Dan. ve Tic. Serkan YAZI

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Merhabalar, Ağ altyapıları (802,1x, CCNA), sistem (sunucu/son kullanıcı) kurulumları ve sonrası desteği (MSV), internet alt yapı kurulumları yönetimi en önemlisi güvenliği, yazılım ve web tasarım konularında hizmet veriyoruz. Satışımız ve sonrasındaki süreçlerin takibini yapıyoruz. Microsoft, Autodesk, adobe ürünleri özel satış ve desteğini veriyoruz. Windows/Linux sunucular, UTM firewall (Fortinet, SOPHOS)cihazların ayarlamaları kapsamında basit olarak 5651 yasal düzenlemeye uygunluğu ile sis
Yusuf K.

Yusuf K.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Yaklaşık 4 senelik tecrübem mevcut. MSCA sertifikamı Network Academy eğitim kurumundan aldım. Haftasonu ve akşam 6 dan sonra destek olabileceğim projeler aramaktayım.
Deniz Ü.

Deniz Ü.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Sultangazi, İstanbul
Merhabalar Lisede Bilgisayar Bölümü Ağ işletmenliği okudum. Üniversitede İnternet Ve Ağ Teknolojileri okudum Özel bir firmada bilgi işlem uzmanı olarak çalısmaktayım. Her türlü bilgisayar donanım sorunu yazılım sorunu işletim sistemi sorununa problem tespiti ve çözümü konusunda destek olmaktayım Ek olarak ev ortamı küçük ve orta çaplı iş yerlerinde network sistemi kurulumu çözümlemelerimde vardır.
Focus A.S.

Focus A.S.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
Şirketimiz 2004 yılından bu yana Türkiye genelinde bir çok şirket ve devlet kurumlarına bilgi işlem ve teknolojileri konusunda destek vermektedir.
Osman  D.

Osman D.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Sorumluluk bilinci yüksek, işini özveri ile yapan doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiş bir kişiliğe sahibim.
Ümit C.

Ümit C.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Pendik, İstanbul
Dumlupınar Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum. Şimdi ise Anadolu Üniversitesi Yönetim bilişim sistemleri bölümünde uzaktan eğitim alarak okuyorum. 4.5 yıllık tecrübem ile birçok konuda bilgi ve tecrübe sahibiyim.
Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz