En İyi 10 İstanbul Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.413 Yazılım Geliştirme hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yusuf Y.

Yusuf Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Developing web, desktop and mobile applications. I have apprx. 12 years of software development experience and only 8 years of it is professional. I have mainly worked with projects in real estate sector and some freelance projects on first years of my career. In last few years, I had opportunity to work on several startup projects. I m still developing software on 2 different startup projects (wcally.com, exbilet.com). I also work as a Senior Software Developer in a private company that
Yücel B.

Yücel B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, 10 Yıllık tecrübemizle web tasarim ve yazılım hizmeti vermekteyiz. Tüm tasarimlar, her ekrana duyarlı -responsive-(mobil, web,tablet v.b) olarak tasarlanmaktadır. Kurumsal site,e-ticaret sitesi, şirket sitesi ve tüm özel projeleriniz için tasarım/yazılım geliştirmesi yapabiliriz. (Demo internet site ya da aktif web sitelerimiz teklif aşamasında paylaşılacaktır.)
Ozan Ö.

Ozan Ö.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
25 yıllık yazılım geçmişimiz ile Web Uygulamaları geliştirmeye devam ediyoruz. Ana iş alanımız Masraf Takip, Avans Takip, İade, Seyahat gibi şirket içi kullanılan tüm İş Akışlarının uygulama üzerinden giriş, takip ve sonlandırma işlemleridir. Webservis, RFC, SFTP gibi iletişim yöntemleri ile karmaşık entegrasyonlar da yine özel olarak çalıştığımız alanlardır. Onun dışında firma ihtiyaçlarına uygun tüm uygulamaları da tasarlayıp geliştirmeye de devam ediyoruz. Benzer ihtiyaçlarınız için e
Burak E.

Burak E.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Maltepe, İstanbul
3 yıl özel bir şirkette yazılım mühendisi olarak çalıştım. Gömülü sistemler, web projeleri, mobil proje geliştirme konusunda tecrübeliyim. Web sitesi konusunda referans gösterebileceğim siteler bulunmaktadır. https://www.linkedin.com/in/burak-ece-84322b107/
Burak G.

Burak G.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Maltepe, İstanbul
Merhaba, ben Bilgisayar Mühendisi öğrencisiyim, çeşitli firmalarda 3 yıllık tecrübem bulunmakta, freelance olarak yazılım projeleri yapıyorum, okul harçlığımı bu tür projelerden çıkarmaktayım - Web TASARIM ve Programlama (SEO dahil) - Veritabanı (MYSQL, MSSQL) - Otomasyon (Ürün, kargo takip)
Sonay  S.

Sonay S.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Şişli, İstanbul
Web tasarim , programlama ve sistem yonetimi konusunda 19 yillik tecrube sahibiyim.Php programlama dili ile tamamen size ve sektorunuze ozel tasarlanmis son derece modern şık web sitesi veya is akislarinizi kontrol etmenizi sağlayacak web tabanli programları anahtar teslimi yazmaktayim.Daha hızlı çözümler için wordpress vb. İcerik yönetim sistemleri kullanarakta sitenizi oluşturabilirim.
Burak Ersever

Burak Ersever

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Restaurant Otomasyonu, Ön Muhasebe Programı gibi proje yazılımlarında veya farklı proje danışmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Umut B.

Umut B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Silivri, İstanbul
Yazılım Mühendisi olarak 5 yılı profesyonel olarak 10 yıldır yazılım sektöründe hizmet vermekteyim. Masaüstü uygulamaları, web Sitesi yazılım ve tasarımı, mobil uygulamalar başta olmak kurumsal ve bireysel bir çok orta ve büyük çaplı proje gerçekleştirdim.
Murat B.

Murat B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Büyükçekmece, İstanbul
Kullanmakta olduğunuz yazılım veya işinize uygun yazılım ve geliştirme olarak hertürlü destek ve yardım verebilirim.
Tolga B.

Tolga B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çatalca, İstanbul
Trakya Üniversitesi Bİlgisayar MÜhendisliği mezunuyum. Okul döneminde aldığım temel web programlama dersleri dışında kendimi ASP.NET MVC , C# , MSSQL, Html, Css alanlarında geliştirmeye devam ediyorum. Web Tasarım ve programlama alanında işlere açığım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz