En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme - Armut

En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 918 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Can Ünsalan

Can Ünsalan

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çekmeköy, İstanbul
Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 2 Yıldır kurumsal firmalara ERP çözümleri üreten bir firmada yazılım geliştirme uzmanı olarak çalıştım. Şu an bankacılık sektörüne hizmet veren bir firmada C# developer olarak çalışmaktayım. Uzmanlıklarım Asp.Net MVC Java, Android. Kariyer hedefim web ve mobil projeleri geliştirmek
Enes Özkan

Enes Özkan

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Şişli, İstanbul
15 yıllık bir deneyimim var ve bir çok şirket ve projede yazılım geliştirme süreçlerinde yer aldım. Referanslarımda belediyeler ve üniversite kuruluşları olduğu gibi özel şirketlere ERP, CRM ve özel konsept yazılım projeleri yapıp teslim ettim.
Burhan Oqur

Burhan Oqur

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Kartal, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliğini okudum. Java, C C++ dillerine hakimim. SQL ve database konularında uzmanım.
Kamil Örs

Kamil Örs

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Kurumsal yazılım geliştirme konusunda deneyimliyim, bir çok farklı konuda yazılım geliştirdim, ekip liderliği ve proje yöneticiliği yaptım. Bu platformda ilgilendiğim projeler; Mobile (IOS ve Android) Uygulama, Kurumsal Web Uygulamaları ve Cross platform (Web, IOS, Android) Oyun Projeleridir. Hakim olduğum teknolojiler; Java EE (CDI, Spring, JSF, Hibernate, ....), Cocos2dx (C++), React, React Native, Java Script, PHP
Gürkan Özcan

Gürkan Özcan

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beylikdüzü, İstanbul
Masaüstü ve ve web tabanlı her türlü uygulamanız en makul sürede makul bir fiyata tamamlanır. Bilgisayar mühendisiyim ve 5 yıılık yazılım tecrübem mevcuttur.
Logaritma Yazilim Ve Danismanlik

Logaritma Yazilim Ve Danismanlik

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Firmamiz Tubitak, Sahibinden.com, Biletix, Turkcell, Avea gibi yerel ve Orange, Life, Ucell, Geocell gibi yabanci buyuk sirketlere hizmet veren muhendislerin isyerleri disinda freelance olarak hizmet vermesi amacli kurulmus yuksek bilgi, tecrube ve beceri sahibi alaninda uzman kisiler tarafindan teskil edilmistir.
Gökhan Remzi Yavuz

Gökhan Remzi Yavuz

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Şişli, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde lisans ve yüksek lisansımı tamamladıktan sonra başladığım doktora programına halen devam ediyorum. Bu süre içerisinde gerek aldığım eğitim, gerek kendi çalışmalarım gerek de danışman olarak çeşitli firmalara verdiğim hizmetler ile geniş bir yelpazede deneyim sahibi oldum. Yazılım geliştirme odağım olmakla beraber, sistem yöneticiliği ve mimarisinden hızlı prototiplendirmeye, görsel tasarımdan donanım tasarımına uzanan bir alanda verimli olacağımı
Gürkan Alavanda

Gürkan Alavanda

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Bilge Adam bünyesinde yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım. Şirketin geliştirdiği büyük ASP.NET MVC projelerinde ve bu projelerden birinin cross-platform mobil uygulamasının geliştirilmesinde yer aldım.
Metehan Sezgin

Metehan Sezgin

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Başakşehir, İstanbul
Ben metehan üniversite 2.sınıf bilgisayar mühendisligi ögrencisiyim bilgisayarla ilgili herşeyde yardım edebilirim.
İlker Doğan

İlker Doğan

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çekmeköy, İstanbul
Türkiye nin önde gelen firmalarından birinde Yazılım Uzmanı olarak görev almaktayım. Tüm yazılım ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak amacıyla burdayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

         
Sibel Sümer
Yazılım Geliştirme   08/01/2017

Yakından ilginize ve desteğinize çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Emeğinize sağlık :)

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz