En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.171 Yazılım Geliştirme hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cemil Y.

Cemil Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Yazılım sektöründe 14 yıllık tecrübem ile C#, Asp.Net dillerinde Masa üstü ve Web tasarım programcılığı alanında faaliyet göstermekteyim. Özellikle veri yönetimi konularında uzmanlığım vardır. Sql veya Access veritabanı kullanan birçok proje tasarlayıp kullanıma sundum. Şu an Serbest (Freelance) çalışma prensibi ile her türlü projelerde yer alabilirim. 1- Yeni Proje 2- Devam eden projelere destek veya tamamlama 3- Var olan projelerin bakım ve onarımı 4- Windows Server kurulumu, bakımı, y
Üzeyir Ö.

Üzeyir Ö.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
İş tecrübelerim .Net platformunda ve ağırlıklı olarak C# kullandım. Kullandığım teknolojiler ASP.NET, Entity Framework, SQL, MVC ‘dir. Geliştirdiğim birçok console, form, wed servis ve web yazılımı mevcuttur. Aktif olarak RF El terminali uygumala geliştiricisi ve aynı zamanda EBA Workflow geliştiricisiyim. İş akış süreçlerinin hem analizini hem geliştirmesini yapıyorum.
Faruk K.

Faruk K.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
C# ile masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle IP kameralar ve .net SDK ları var ise diğer kameralar için uygulamalar da geliştirebilmekteyim. Uygulamaların elektronik ortamlar ile portlar üzerinden iletişimini kurma gibi konularında bilgi ve deneyim sahibiyim. ASP.NET MVC Web uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayım.
Aydın E.

Aydın E.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Esenyurt, İstanbul
Masaüstü ve web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. .net , c#, vb.net, asp.net, asp.net mvc , tsql , ms sql, mysql, ajax, json,xml gibi konularda 15 yıldan fazla iş tecrübem var.
Recai Ç.

Recai Ç.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Bahçelievler, İstanbul
Yazılım alanında kendini geliştiren c#, pyhton, arduino, c++, c, sql dillerinde çalışmış ve çalışmakta olan yazılımcı kardeşiniz.
Abdullah T.

Abdullah T.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde okudum. Android, iOS uygulamalar geliştirdim. Birden fazla platformda web sitesi tasarladım ve geliştirdim.
Muhammed Hilmi K.

Muhammed Hilmi K.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Bağcılar, İstanbul
Bilgisayar Mühendisiyim. 5 yılı aşkın süredir özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum. Asıl uzmanlık alanım C# ve SQL, ek olarak Java(JSF, Android Uyguşama Geliştirme) bilgim ve tecrübem var Kişisel blogum: www.mhkoca.com
Burak Ersever

Burak Ersever

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Restaurant Otomasyonu, Ön Muhasebe Programı gibi proje yazılımlarında veya farklı proje danışmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Yusuf Y.

Yusuf Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
.Net(C#) Yazılım Geliştirici. Masaüstü ve Web yazılımları konusunda çalışmaktayım. Genelde kurumsal şirketlerin InHouse yazılımlarını yapmaktayım.(Şu an 3 firma). Yine kurumsal firmalara web yazılım konusunda da destek vermekteyim. Son projeler wcally.com - widget exbilet.com - bilet satış sistemi Uzmanlaştığım Konular; C#, Asp.Net MVC Asp.Net Web Api Devexpress Html5 Css3 jQuery WebRTC Ödeme Sistemleri
Emre Y.

Emre Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Kartal, İstanbul
ÜNİVERSİTEDE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ OKUYORUM TECRÜBE EDİNEREK KÜÇÜK BİR EKİPLE FREELANCE OLARAK ÇALIŞIYORUZ.HAKİM OLDUGUMUZ DİLLER C, C++ , C# , .NET Framework PYTHON, .1 SENEDİR IOS Uygulama Geliştirme - Android Uygulama Geliştirme VE Web Yazılımları ÜZERİNDE YOGUNLAŞTIK. PROJELE ÖDEVLERDE VE OTOMASYONLARDA DESTEK SAGLANIR İHTİYACA GÖRE PROJE GELİŞTİRİLİR.
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz