En İyi 10 İstanbul Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.296 Yazılım Geliştirme hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cemil Y.

Cemil Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Yazılım sektöründe 14 yıllık tecrübem ile C#, Asp.Net dillerinde Masa üstü ve Web tasarım programcılığı alanında faaliyet göstermekteyim. Özellikle veri yönetimi konularında uzmanlığım vardır. Sql veya Access veritabanı kullanan birçok proje tasarlayıp kullanıma sundum. Şu an Serbest (Freelance) çalışma prensibi ile her türlü projelerde yer alabilirim. 1- Yeni Proje 2- Devam eden projelere destek veya tamamlama 3- Var olan projelerin bakım ve onarımı 4- Windows Server kurulumu, bakımı, y
Tunç G.

Tunç G.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Angular js javascript jquery mvc php klasik asp html dilleri ile responsive Web siteleri programlayabilir ayrıca Web api Web servisler yazabilirim.
Muhammed Hilmi K.

Muhammed Hilmi K.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Bağcılar, İstanbul
Bilgisayar Mühendisiyim. 5 yılı aşkın süredir özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum. Asıl uzmanlık alanım C# ve SQL, ek olarak Java(JSF, Android Uyguşama Geliştirme) bilgim ve tecrübem var Kişisel blogum: www.mhkoca.com
Üzeyir Ö.

Üzeyir Ö.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
İş tecrübelerim .Net platformunda ve ağırlıklı olarak C# kullandım. Kullandığım teknolojiler ASP.NET, Entity Framework, SQL, MVC ‘dir. Geliştirdiğim birçok console, form, wed servis ve web yazılımı mevcuttur. Aktif olarak RF El terminali uygumala geliştiricisi ve aynı zamanda EBA Workflow geliştiricisiyim. İş akış süreçlerinin hem analizini hem geliştirmesini yapıyorum.
Abdullah T.

Abdullah T.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde okudum. Android, iOS uygulamalar geliştirdim. Birden fazla platformda web sitesi tasarladım ve geliştirdim.
Tolga B.

Tolga B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çatalca, İstanbul
Trakya Üniversitesi Bİlgisayar MÜhendisliği mezunuyum. Okul döneminde aldığım temel web programlama dersleri dışında kendimi ASP.NET MVC , C# , MSSQL, Html, Css alanlarında geliştirmeye devam ediyorum. Web Tasarım ve programlama alanında işlere açığım.
Tahsin İ.

Tahsin İ.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beykoz, İstanbul
Projeler :Programlama ve tasarım uygulama olarak sadece tek başıma tamamladığım projeler (çalıştığım firmalarda baştan sona yapmış olduğum projeler);*www.kirni.com.tr(kirni.pdi.com.tr)*www.dumankaya-hyundai.com*MTS adı altında ' müşteri takip otomasyonu ' Web Application olarak geliştirdim.(AvukatPRO firmasının bünyesinde kullanılmaktadır.Intranet.)*DAL yapısında (Busines Layer Object ) katman mimarisi yazan Windows Uygulaması (Procedureleri DAL,Info ,BLL) yazdım.*AvukatPRO isminde piyasada kul
Ferhat S.

Ferhat S.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Sarıyer, İstanbul
Ufak yaşlarda Web programlama merakımı Bilge Adam, Beşiktaş Şubesi nde eğitim aldıktan sonra profesyonelleştirdim. C#, Asp.NET, MVC, JavaScript, PHP, CSS, HTML5 dillerine hakim olmak üzere ihtiyaç olunan Web, Mobil ve Masaüstü programcılığı yapmaktayım.
Ebubekir B.

Ebubekir B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beykoz, İstanbul
Bilgisayar programlamalarında kaliteli ve güvenli yazılım ve sistemlerinize uygun programları bizde bulabilirsiniz.
Viyan Yazılım

Viyan Yazılım

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Sancaktepe, İstanbul
PROFESYONEL EKİBİMİZLE FİRMA VE ŞAHISLARA WEB SİTE(KURUMSAL KİMLİK),E-TİCARET PAKETLERİ VE HER TÜRLÜ YAZILIM İŞLERİNİ 7 24 TEKNİK DESTEKLE SAĞLAMAKTAYIZ.
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz