En İyi 10 İstanbul Yazılım Geliştirme Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul Yazılım Geliştirme Firması

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1.521 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Y.

Ali Y.

Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Arduino,PLC,Drone,Bitirme projeleri vb ürünlerin yazılımı ve otomasyonu konusunda her türlü yardımı yapmaya hazırım
Dilaver  D.

Dilaver D.

Yazılım Geliştirme · Başakşehir, İstanbul
Merhaba, 14 yıllık farklı yazılım aşamalarındaki tecrübemle insanlara pratik ve kalıcı çözümler oluşturmayı hedefliyorum.
İbrahim K.

İbrahim K.

Yazılım Geliştirme · Pendik, İstanbul
İstanbul'da özel bir şirkette çalışmaktayım. Web projeleri ve native tabanlı mobil uygulamalar konusunda tecrübeliyim.
Osman T.

Osman T.

Yazılım Geliştirme · Başakşehir, İstanbul
IOS, Android ve Web projelerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sunucu ve cloud çözümlerinde danışmanlığınızı yapıyoruz.
Can Ü.

Can Ü.

Yazılım Geliştirme · Adalar, İstanbul
Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 2 Yıldır kurumsal firmalara ERP çözümleri üreten bir firmada yazılım geliştirme uzmanı olarak çalıştım. Şu an bankacılık sektörüne hizmet veren bir firmada C# developer olarak çalışmaktayım. Uzmanlıklarım Asp.Net MVC Java, Android. Kariyer hedefim web ve mobil projeleri geliştirmek
Ozan Ö.

Ozan Ö.

Yazılım Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
25 yıllık yazılım geçmişimiz ile Web Uygulamaları geliştirmeye devam ediyoruz. Ana iş alanımız Masraf Takip, Avans Takip, İade, Seyahat gibi şirket içi kullanılan tüm İş Akışlarının uygulama üzerinden giriş, takip ve sonlandırma işlemleridir. Webservis, RFC, SFTP gibi iletişim yöntemleri ile karmaşık entegrasyonlar da yine özel olarak çalıştığımız alanlardır. Onun dışında firma ihtiyaçlarına uygun tüm uygulamaları da tasarlayıp geliştirmeye de devam ediyoruz. Benzer ihtiyaçlarınız için e
Orhan Veli E.

Orhan Veli E.

Yazılım Geliştirme · Sarıyer, İstanbul
Jva ve teknolojilerini kullanarak backend servislerinizi yazabilirim. Monilitik veya mikroservis mimarisi gibi çeşitli mimari yaklaşımlarla ihtiyacınıza çözüm üretebilirim.
Osman S.

Osman S.

Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunuyum. Yazılım Geliştirme alanında 6 yıllık tecrübem var. İstanbul da Yenibiris.com firmasında yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışıyorum. Asp.net , MVC, C, C++,C#,NoSQL, MSSQL,JavaScript , Jquery ,Ajax,konularında uzmanım. Front-end ve Back-end tarafında birçok projede görev aldım.
Redosoft Bilişim Teknolojileri

Redosoft Bilişim Teknolojileri

Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Gömülü Sistemler , Web ve Masaüstü Yazılımlar , Web Tasarım , Android Programlama , IOS Programlama , Windows & CE Programlama dallarında 18 yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Siz düşünün biz yaratalım :)
Kazaz İnternet Teknolojileri

Kazaz İnternet Teknolojileri

Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
KAZAZ olarak 2007 den beri Türkiye nin önde gelen hizmet ve sanayi kuruluşlarına istekleri doğrultusunda Web, Mobil ve Windows tabanlı yazılımlar, RFID ve OT VT çözümleri geliştirmekteyiz. Deneyimli ekibimizle, sizleri de yüksek kalitedeki hizmetimizle tanışmaktan mutluluk duyacağız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz