En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.080 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Faruk Kakşi

Faruk Kakşi

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
C# ile masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle IP kameralar ve .net SDK ları var ise diğer kameralar için uygulamalar da geliştirebilmekteyim. Uygulamaların elektronik ortamlar ile portlar üzerinden iletişimini kurma gibi konularında bilgi ve deneyim sahibiyim. ASP.NET MVC Web uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayım.
Ertan Bakır

Ertan Bakır

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Bilgisayar, intern ve mobil alanda yazılımlar geliştiren ve kurumsal firmalara yazılım alanında ihtiyaç duydukları çözümleri üreten bir bilişim firmasıdır. Bizi derinden etkileyen ve hepimizin hayatına derinden yerleşen internet in ve yazılım sektörünün yani yeni medyanın çalışanlarıyız. Bilgisayar Yazılım, Mobil Yazılım, Web Yazılım, Avcılar Yazılım Firmaları, Yazılım Firması, İstanbul Yazılım Firmaları, web sayfası nasıl yapılır, web sitesi tasarımı, sms hizmetleri, toplu mail, iphone uygul
Cemil Yavuz

Cemil Yavuz

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Yazılım sektöründe 14 yıllık tecrübem ile C#, Asp.Net dillerinde Masa üstü ve Web tasarım programcılığı alanında faaliyet göstermekteyim. Özellikle veri yönetimi konularında uzmanlığım vardır. Sql veya Access veritabanı kullanan birçok proje tasarlayıp kullanıma sundum. Şu an Serbest (Freelance) çalışma prensibi ile her türlü projelerde yer alabilirim. 1- Yeni Proje 2- Devam eden projelere destek veya tamamlama 3- Var olan projelerin bakım ve onarımı 4- Windows Server kurulumu, bakımı, y
Ims Bilişim Teknolojileri

Ims Bilişim Teknolojileri

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Maltepe, İstanbul
6 yılı aşkın süredir anahtar teslim yazılım projelerimizde müşteri memnuniyetimiz ön planladadır. Çok büyük projelere imzalar attık. Farklı farklı sektörlere girdik. Teknolojinin her geçen gün gelişmesine ayak uyduruyoruz, projelerimizi güncel teknolojiler ile sunuyoruz.
Fatih Kara

Fatih Kara

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Bilgisayar Mühendisi bir yazılım uzmanıyım. Kurumsal bir şirkette çalışıyorum. Dünyanın her yerinde şubesi olan ihracat firmalarına ERP ve android çözümleri üretiyorum. Müşterilerle çok sık çalıştığım için müşterinin ne istediğini bilen ve uygulayan bir mühendisim.
Abdullah Tellioğlu

Abdullah Tellioğlu

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde okudum. Android, iOS uygulamalar geliştirdim. Birden fazla platformda web sitesi tasarladım ve geliştirdim.
Yusuf Yavuz

Yusuf Yavuz

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
.Net(C#) Yazılım Geliştirici. Masaüstü ve Web yazılımları konusunda çalışmaktayım. Genelde kurumsal şirketlerin InHouse yazılımlarını yapmaktayım.(Şu an 3 firma). Yine kurumsal firmalara web yazılım konusunda da destek vermekteyim. Son projeler wcally.com - widget exbilet.com - bilet satış sistemi Uzmanlaştığım Konular; C#, Asp.Net MVC Asp.Net Web Api Devexpress Html5 Css3 jQuery WebRTC Ödeme Sistemleri
Muhammed Hilmi Koca

Muhammed Hilmi Koca

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Bağcılar, İstanbul
Bilgisayar Mühendisiyim. 5 yılı aşkın süredir özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum. Asıl uzmanlık alanım C# ve SQL, ek olarak Java(JSF, Android Uyguşama Geliştirme) bilgim ve tecrübem var Kişisel blogum: www.mhkoca.com
Furkan Gülsoy

Furkan Gülsoy

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezunum 2 yıldır sektörün içindeyim. Aldığım projeleri hakkı ile yerine getireceğimden emin olabilirsiniz.
Kaan Aytekin

Kaan Aytekin

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Web, Masaüstü ve Mobil programlama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Html, CSS, Javascript, Jquery, AngularJs, ASP.NET, MVC konularında bilgi sahibiyim 10 yıldır Bilişim sektöründe farklı firmalarda çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz