En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.050 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammed Hilmi Koca

Muhammed Hilmi Koca

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Bağcılar, İstanbul
Bilgisayar Mühendisiyim. 5 yılı aşkın süredir özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum. Asıl uzmanlık alanım C# ve SQL, ek olarak Java(JSF, Android Uyguşama Geliştirme) bilgim ve tecrübem var Kişisel blogum: www.mhkoca.com
Mert Doğan Arısoy

Mert Doğan Arısoy

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Yazılım ve otomasyon alanında tecrübe sahibi, bir çok endüstriyel ve akademik projelerde görev almış birisiyim. Yazılım eğitimimi C ve Sistem Programcıları Derneğinde aldım ve hala daha almaktayım. Enerji otomasyonu alanında da yazılımcı olarak çalışmaktayım. BİLGİ
Cemil Yavuz

Cemil Yavuz

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Yazılım sektöründe 14 yıllık tecrübem ile C#, Asp.Net dillerinde Masa üstü ve Web tasarım programcılığı alanında faaliyet göstermekteyim. Özellikle veri yönetimi konularında uzmanlığım vardır. Sql veya Access veritabanı kullanan birçok proje tasarlayıp kullanıma sundum. Şu an Serbest (Freelance) çalışma prensibi ile her türlü projelerde yer alabilirim. 1- Yeni Proje 2- Devam eden projelere destek veya tamamlama 3- Var olan projelerin bakım ve onarımı 4- Windows Server kurulumu, bakımı, y
Emre Kalyoncu

Emre Kalyoncu

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Mobil, Web, Masaüstü yazılım geliştirme konusunda yıllardır geliştirme yapıyor ve aktif olarak çalışıyorum. Her türlü proje için yardımcı olmaya hazırım.
Tarık Ulaş

Tarık Ulaş

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Pendik, İstanbul
İstediğiniz tasarıma kavuşturuyoruz. istediğiniz şekilde yönetim paneli hazırlıyoruz. Uygun fiyat, 7 / 24 hizmet ve her daim uzaktan destek sağlıyoruz.
Ali Naci Arbak

Ali Naci Arbak

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
.NET geliştirme uzmanıyım. 6 yıllık yazılım geçmişim ve büyük ölçekli projeleri geliştirmişliğim bulunmaktadır. Nesne yönelimli programlama, yazılım mimarisi, tasarım desenleri konularında bilgi ve tecrübe sahibiyim. (Projelerinizde gizlilik esastır)
Fatih Çetinkaya

Fatih Çetinkaya

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Güngören, İstanbul
Aılım Uluslararası standartlara uygun yazılım geliştirme yöntem bilgisi ve deneyimli uzman kadrosunun üstün hizmet anlayışıyla, gerçek bir yazılım endüstrisi oluşturan çizgide hizmetlerini sürdürmektedir. Kurumsal çözümler geliştirdiğimiz yazılım projelerimizde, özgün yazılım ürünlerimizle birlikte şu hizmetleri sunmaktayız: Danışmanlık Uygulamanın kapsadığı alanda (örneğin İnsan Kaynakları, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP),Finans Yönetimi, Evrak ve İş Akış Yönetimi) uzmanlaşmış dene
Ömer Gültekin

Ömer Gültekin

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Kağıthane, İstanbul
Merhaba, Yazılım sektöründe 6 yıllık tecrübem olup .net uzmanlığım bulunmakta. Web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınız için buradayım.
Ogün Temeltaş

Ogün Temeltaş

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Pendik, İstanbul
Hertürlü masaüstü program yazabilirim ve bu programı istenilen web sunucusuna (server a) bağlayabilir ve hertürlü(web sitesi, mobil app, server) ortamdan verilerinize erişimizi sağlayabilirim.
Doğan Cingisiz

Doğan Cingisiz

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Web dünyasında kaliteli ve modern bir web sitesi istiyorsanız beni tercih edebilirsiniz. Eğer ben web değil de masaüstü programı istiyorum diyorsanız yine beni seçerseniz pişman olmazsınız :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz