En İyi 10 İstanbul Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 284 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Şahin B.

Şahin B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. İlgilendiğim her şeyi hızlı öğreniyorum. Bilim ve teknoloji bunlardan bazıları. Böylece geliştirme dillerinden bağımsız yeni projelere uyum sağlayabiliyorum. Ama aktif olarak JavaScript (React, NodeJS) ile çalışıyorum. Ayrıca yüksek lisans öğrencisiyim. Bu nedenle Makine Öğrenimi, Bilgisayarda Görü, Görüntü İşleme alanlarında da çalıştım. Ortak dil hakkında, İngilizcede iyiyim ve konuşma becerim yeterli seviyede.
Emre B.

Emre B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
2007 yılı bilgisayar mühendisliği bölümü mezunuyum, 2006 yılından bu yana ağırlıklı backend developer olarak , son 6.5 yılı türkiyenin en büyük bankalarının birinde olmak üzere çeşitli yazılım geliştirme ekipleri içerisinde yer aldım. Dotnet platformu ağırlıklı olmak üzere, oracle/sql mongodb, informatica gibi teknolojiler üzerinde tecrübelerim mevcuttur.Hali hazırda çeşitli danışmanlık ve uzaktan veya müşteri ortamında yazılım destek hizmetleri vermekteyim.
Yunus K.

Yunus K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beylikdüzü, İstanbul
Yazılım Mühendisiyim. Yaklaşık 8 yıldır uygulama geliştiriyorum. Web, mobil, masaüstü teknolojilerde size çeşitli teknolojilerde hizmet verebilirim. Fullstack olarak çalışıyorum. İş büyüklüğüne göre ekip oluşturuyorum. Size veya firmanıza istediğiniz özelliklerde profesyonel uygulamalar geliştirebilirim.
İrfan Ö.

İrfan Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Maltepe, İstanbul
Java ile aşağıdaki projeleri geliştirdim. Bir projeye de dahil oldum. 1-Mezarlık Takip Sistemi (Java Swing-Oracle) 2-Çözüm Masası ve Süreç Takibi(JSF-Oracle) 3-Call Center (118 83) (JSP - Bootstrap - jQuery -Servlet-MySQL) 4-İpa Çekici Projesi(JSP - Bootstrap - jQuery - Servlet-MSSQL) 5-Muhasebe Programı(JavaFX-SQLite) 6-Exabu: (Spring MVC - JSP - Bootstrap - jQuery - MySQL) :Dahil olduğum proje sosyal medya ve e-ticaret projesidir.
Meltem E.

Meltem E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Merhabalar,yazılım ve web alanında yapmış olduğum projelerim sayesinde sizi kolayca yardımcı olabilirim.
Ali C.

Ali C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Maltepe, İstanbul
E-ticaret sistemleri ve web tabanlı özel yazılım çözümleri geliştiriyorum. Uzman olduğum teknolojiler: PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, HTML, CSS, Git
Boran Oktay D.

Boran Oktay D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Maltepe, İstanbul
Merhabalar Adım Boran Oktay DABAK. Sakarya üniversitesi Bilgisayar programcılığı 1.sınıf öğrencisiyim istanbulda yaşıyorum yaklaşık 2.5 senedir yazılım ile ilgileniyorum geçen sene İstanbul Üniversitesi BUYAMER bölümünde yazılım üzerine çalışmıştım. Office programları,Python,Algoritma üzerinde yardımcı olabilirim onun haricinde bazı temel konularda yardımcı olabiliceğimi düşünüyorum.
Talha K.

Talha K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Java ve Bulut veritabanı teknolojilerini kullanarak isteğinize uygun masaüstü veya android uygulaması hazırlayabilirim. Arduino,Raspberry pi gibi mikrodenetleyiciler ile sensör iletişimleri,kurumlar için akıllı cihazlar yapabilirim. Üniversite öğrencilerinin projelerine ve bitirme ödevlerine danışmanlık yapabilir,projeyi yaparken tüm işleyiş mantığını anlatarak destek olabilirim
Batuhan K.

Batuhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Uzun zamandır özel bir yazılım şirketinde full stack developer olarak görev yapmaktayım. Yazılım bilgime, tecrübeme, hızıma ve profesyönelliğime oldukça güvenirim.
Furkan Ö.

Furkan Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar yazılımı konusunda hizmet vermekteyim. Web sitesi yapımı, Masaüstü uygulaması ve Mobil uygulamalarda tecrübeliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayse Kiraz
Freelance Programcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Freelance Programcı   05/06/2020

Tekin hocamızı kesinlikle tavsiye ederim. Zamanında ve güvenilir dönüşler almak istiyorsanız tavsiyemdir.

         
Emre YAZICIOĞLU
Freelance Programcı   02/04/2020

Tekin Bey, işimizi en iyi şekilde ve arkasında durarak tamamladı kendisine özel teşekkür ediyorum. Bilgisiyle ve tecrübesiyle kendisinden çok memnun kaldık bazen kendisine çok yüklendik fakat bizi yine yarı yolda bırakmadı. Yeni işlerde birlikte çalışacağımızı garanti ederim.

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz