En İyi 10 İstanbul Freelance Yazılımcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 913 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Volkan Doğu

Volkan Doğu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Firmamız, BEMSiS Bilişim Ltd., Kadıköy de olup yılından günümüze özel yazılım geliştirme konusunda faaliyet göstermekte ve kurumlara özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Fiyatımız teklif vermek için verilmiştir. Karşılıklı görüşme neticesindeki ortaya çıkacak detaylar sonrası teklif vereceğiz. iletişim numaramız aşağıdaki gibidir. Saygılar iyi çalışmalar BEMSiS Bilişim Ltd.
Tunay Aydoğan

Tunay Aydoğan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ataşehir, İstanbul
C#, Asp.NET MVC , .NET Core yazılım uzmanıyım. Yaklaşık 4.5 yıldır mümkün olduğu kariyerime yazılım geliştirme uzmanı olarak devam etmekteyim. CRM, ERP, E-Muhasebe, , E-Ticaret, Ogrenci Takip Portalı, Kargo Takip Sistemi, Soldiworks Addin gibi freelance projelerimin yanı sıra Bosch, BASF, Metro, Emlak Konut şirketilerinde yapılan kurumsal projelerde .NET yazılım geliştirme uzmanı olarak görev almaya devam ediyorum.
Emre Bolcal

Emre Bolcal

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
2007 yılı bilgisayar mühendisliği bölümü mezunuyum, 2006 yılından bu yana ağırlıklı backend developer olarak , son 6.5 yılı türkiyenin en büyük bankalarının birinde olmak üzere çeşitli yazılım geliştirme ekipleri içerisinde yer aldım. Dotnet platformu ağırlıklı olmak üzere, oracle/sql mongodb, informatica gibi teknolojiler üzerinde tecrübelerim mevcuttur.Hali hazırda çeşitli danışmanlık ve uzaktan veya müşteri ortamında yazılım destek hizmetleri vermekteyim.
Ayhan Hacıoglu

Ayhan Hacıoglu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bağcılar, İstanbul
90'lı yılların ortalarından günümüze yazılım, donanım, ağ yapılandırmaları, internet güvenliği, işletim sistemleri, sunucu sistemler, lisanslama, gömülü sistemler, sanallaştırma, yedekleme ve felakatten kurtarma teknolojileri, opensource dünyası hakkında edinmiş olduğum tecrübelerimi profesyönel iş yaşamımda da aktif olarak halen kullanmaktayım. Yaşam boyu öğrenmeye inanır ve düzenli olarak öğrendiklerimi uygulamaya gayret ederim. Bu platformda tecrübelerimi ihtiyaç sahipleri ile paylaşarak onl
Akıl Sanatları

Akıl Sanatları

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kağıthane, İstanbul
Ekip olarak 10 yıla yakın bir tecrübeye sahibiz. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirme yapmaktayız. İlgili Microsoft sertifikalarına sahip bir ekibimiz mevcut. Sizler için .NET ortamı üzerindeki bütün backend geliştirmelerini yapabiliriz. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığımız Teknolojiler: C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cac
Onur Topal

Onur Topal

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Büyükçekmece, İstanbul
İstanbul da Duba Elektronik firmasında Ar-Ge mühendisi olarak çalışmaktayım. Linux ve Windows da native olarak uygulama geliştiriyorum. Sık kullandığım programlama dilleri; Python, Java, JavaScript, c#. Masaüstü , web ve android uygulamaları geliştiriyorum.
Anıl Ebinç

Anıl Ebinç

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Başakşehir, İstanbul
İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2000 mezunuyum. 15 yıldır fiilen farklı firmaların AR-GE bölümlerinde Yazılım ve Donanım geliştirme işlerini yürüttüm. Home office tarzında evden çalışma yürüterek gömülü sistem yazılımları, PC Interface, Web Interface çözümleri sağlayabilirim.
Yasin Aktaş

Yasin Aktaş

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Yazılım ve mobil uygulamalar alanında kendimi geliştirmekteyim.
Sercan Doyuranlı

Sercan Doyuranlı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Bengü Dedeci

Bengü Dedeci

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
İstanbuk teknik üniversitesi TMDK-keman 2014 yılında bölümünden mezun oldum. 18 yıldır aktif olarak keman çalmaktayım. Küçük bir oda orkestrasında yer almaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alper Vatansever
Freelance Programcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Nazli Guzin Ozdil
Freelance Programcı   26/06/2020

Yaşadığı sağlık sorunlarına rağmen ürünü zamanında teslim etti. Oldukça da güzel bir iş çıkarttı. Kesinlikle güvenerek çalışabileceğiniz bir arkadaş.

         
Emre YAZICIOĞLU
Freelance Programcı   02/04/2020

Tekin Bey, işimizi en iyi şekilde ve arkasında durarak tamamladı kendisine özel teşekkür ediyorum. Bilgisiyle ve tecrübesiyle kendisinden çok memnun kaldık bazen kendisine çok yüklendik fakat bizi yine yarı yolda bırakmadı. Yeni işlerde birlikte çalışacağımızı garanti ederim.

         
Hasan Keremoğlu
Freelance Programcı   29/01/2020
gallery thumbnail

Bu programi yazdirmak icin Armut.com a daha evvelde yazmistim. birturlu aradigim programciyi bulamadim. Ta ki Tekin beye kadar. Programima 2 aylik bir sure vermistim. Yaklasik 3-5 gunde halletti. Daha da hizli olabilirdi ben doneleri vermekte geciktim. Ki ayrica bu siralarda hastanede bir de yakiniyla ugrasiyordu. Konusuna gayet hakim. Basta belitmedigim kucuk bir eklenti icin ise ayrica para istemedi. Paranin hakkini kesinlikle veriyor.Bundan sonraki islerimde herzaman 1. sirada olacak. tskler

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz