En İyi 10 İstanbul Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.398 Freelance Programcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sercan D.

Sercan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Orhan G.

Orhan G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beylikdüzü, İstanbul
Android , Microsoft , Mac , IOS, Linux, Web , tabanlı uygulamalar ve ticari yazılım ağırlıklı olarak ihtiyaciniz olan sistem ve programlari mumkün olan en kisa sürede 8 yıllik tecrübem ve birikimimle en tutarli cözümlerle yazabilirim, ayrica yazdigim tüm sistem ve programlar bir yil garantilidir, olabilecek yazilimsal problemleri en hizli şekilde cözümleyerek 100% musteri memnuniyetini hedeflemekteyim
Most İdea Yazılım San. Ve Tic. Ltd. Şti

Most İdea Yazılım San. Ve Tic. Ltd. Şti

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziosmanpaşa, İstanbul
2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Türkiye nin en büyük firmaları ile çalışan ve 100 lerce kullanıcı tarafından kullanılan Most idea gerek kendi geliştirdiği çözümler, gerekse ihtiyaçlar dahilinde tasarladığı interface ve web ra
Seher A.

Seher A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ümraniye, İstanbul
Projeleriniz için ister analizini yaparak, isterseniz analizi sizin tarafınızdan yapılmış olarak çalışabiliriz. Wordpress kullanarak kurumsal web sitenizi, Prestashop kullanarak e-ticaret sitenizi tasarlayabiliriz.
Kağan P.

Kağan P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
6 yıldır yazılımla uğraşan kendi halinde ve hayal dünyası geniş bir Bilgisayar ve Otomasyon mühendisiyim .
Yasin K.

Yasin K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilişim sektörlerde toplamda 20 yıldan fazla tecrübem bulunmaktadır. Her türlü kurumsal/bireysel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. JAVA teknolojileri üzerine uzmanım. Web, masaüstü, mobil alanlarda profesyonel ürünler çıkarabilirim.
Murat D.

Murat D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beylikdüzü, İstanbul
10 yıla yakın bir tecrübeye sahibim. Türkiye nin irili ufaklı şirketlerinde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım ve görevime Yazılım Geliştirme Takım Lideri olarak devam etmekteyim. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirmekteyim. İlgili Microsoft sertifikalarına sahibim. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığım Teknolojiler : C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, El
Abdusselam K.

Abdusselam K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Güngören, İstanbul
20 yıllık tecrübem ile Baştan sona projeler ve otomasyonlar gerçekleştirip teslim ediyorum. Uzmanı olduğum teknolojiler; Wpf , Wcf, asp.net core, MSSql, Postgresql. Uzamanlık alanlarım; Entegrasyonlar, Üretim yönetimi, Erp (Sentez,Mikro), Web ve Mobil uygulamalar üzerinedir. Detaylı CV ve PORTFÖY için http://kosecik.com/ ve yazgelder.org Adreslerinden inceleyebilirsiniz.
Fatih Y.

Fatih Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ataşehir, İstanbul
Farklı teknolojilerde farklı çözümler sunmaktayım. Mobil veya web uygulamalarının yanında her türlü ihtiyaca yönelik otomasyon uygulamalarınızı geliştirebilirim. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Tolun T.

Tolun T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Maltepe, İstanbul
Lisans ve Yüksek Lisansımı Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği programında tamamladım. Halen akademik olarak Cryptography alanında çalışmaktayım. Almanyada otomotiv sektöründe çalıştım. Türkiyede freelance projeler yaptım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Serkan Dinçer
Freelance Programcı   01/08/2018

Kendisi güler yüzlü, iletişimi yüksek, işini severek yapan birisi. Gelecek odaklı ve kaliteli çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum. Tavsiye ederim.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Ceng İnce
Freelance Programcı   25/05/2018

Çok profesyonel ve aşırı ilgili bir yazılımcı. Bir daha ki projelerde tekrardan görüşmek üzere.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Cem Oguz
Freelance Programcı   21/05/2018

Uğur Bey konusunda bilgili ve tecrübeli. Uzun süre farklı projelerde çalışacağız inşallah.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz