En İyi 10 İstanbul Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 İstanbul Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 2.460 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat D.

Murat D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
10 yıla yakın bir tecrübeye sahibim. Türkiye nin irili ufaklı şirketlerinde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirmekteyim. İlgili Microsoft sertifikalarına sahibim. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığım Teknolojiler : C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cache
Sercan D.

Sercan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Most İdea Yazılım Ve

Most İdea Yazılım Ve

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziosmanpaşa, İstanbul
2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Türkiye nin en büyük firmaları ile çalışan ve 100 lerce kullanıcı tarafından kullanılan Most idea gerek kendi geliştirdiği çözümler, gerekse ihtiyaçlar dahilinde tasarladığı interface ve web ra
Cenk Y.

Cenk Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kartal, İstanbul
Merhaba, 20 yıla yakın bilişim teknolojileri sektöründeyim. Bir çok sektörde, bir çok firmada çalıştım. Masaüstü yazılımlar konusunda uzmanlığımın yanı sıra web ve mobil uygulamalar konusunda da destek vermekteyim. Sizlere deneyim edindiğim konularda danışmanlık vermek isterim.
Evrim O.

Evrim O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
10 yılı aşkın yazılım geliştirme ve danışmanlık tecrübesine sahibim. Bir çok farklı kurumsal firmada çeşitli teknoloji projelerinde bulundum. Çok katmanlı uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, kurumsal mimari ve yazılım proje yönetimi alanlarında projelerinize katkı sağlayabilirim.
Ahmet T.

Ahmet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
2007 yılından itibaren yazılım geliştirmekteyim. Ağırlıklı olarak ERP projelerinde yazılım geliştiriyorum.
Tunay A.

Tunay A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ataşehir, İstanbul
C#,Asp.NET MVC yazılım uzmanıyım. CRM,ERP,Raporlama,Muhasebe projeleri tecrübelerim bulunmakta. İhtiyaçlarınızı karşılamak için buradayım.
Sedat A.

Sedat A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
Merhaba Biz SedatAydin.Com.Tr olarak 9 Kişilik Çalışma Arkadaşına Sahibiz. Sizlere Memnuniyet Garantisi ve En Hızlı Hizmeti vermekteyiz. Bizden Hizmet satın almanız için sizlere yüzlerece sebep sayabiliriz. Yaklaşık 160 Kurumsal Firma ile E-Ticaret , Web Yazılım, Web Tasarım ,Mobil Yazılım ,İOS & Android Uygulama, İç Seo ve Dış Seo Optimizasyonları, Google Adwords,İnstagram, Facebook gibi Hizmetler Vermekteyiz. Sizlere hizmet öncesi ve hizmet sonrası, asla pişman olmayacağınız bir destek gar
İlknur G.

İlknur G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Yaklaşık 10 yıldır sektörün içindeyim. OCTOPOD platformunda intranet bir sistemin geliştirilmesinde etkin rol oynadım. C# platformunda Masaüstü yazılımlar yapabilir. MSSQL de ileri seviye raporlar çıkartabilir ve wordpress ile web sitenizi oluşturabilir yada düzenleyebilirim. ERP yazılımlarınız da sürece destek olabilirim.
Ahmet Y.

Ahmet Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
2014 yılında bilgisayar mühendisliğinden mezun oldum. Ortalama 4 senelik profesyonel tecrübem var. Ondan önce de üniversite ve lise zamanında yine programlama ve yazılım ile ilgiliydim. Bu 4 sene içerisinde; Crm uygulamaları, müşteri ve stok yönetimleri, personel ve IK modülleri, teklif ve servis modülleri, muhasebe ve fatura modülleri, turizm booking sistemleri gibi alanlarda çalıştım. Genelde aspnet mvc ve core teknolojileriyle çalışıyorum. Veritabanı olarak da m
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Erdal Celen
Freelance Programcı   13/03/2018

Verilen gelistirme istegi (javascript / html) bekledigimden daha kisa surede teslim edildi. Cok kaliteli bir is teslim edildi. Ali Kilic i yazilim gelistirme ihtiyaci olanlara tavsiye ederim.

         
Mehmet Emin AKTAŞ
Freelance Programcı   10/03/2018

Sercan Bey ilanımı verdiğim gün beni aradı ve aciliyetimi belirtmemden 1 gün sonra işlerinin yoğunluğu arasında istediğim özellikte bir yazılım yapmış ve sorunsuz çalışmaktadır. Üslup ve anlayış tarzını çok beğendim. Tavsiye ederim. :)

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz