En İyi 10 İstanbul İç Mimar Mobilya Danışmanlığı | Armut

En İyi 10 İstanbul İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 795 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ezgi A.

Ezgi A.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
EAE, bitirme projesi Politecnico di Milano, yüksek lisans mimari tasarım İTÜ derken çeşitli mimarlık ofislerinde mimar olarak çalıştıktan sonra kuruldu. İçlerinde çok özel ve değerli olarak sayabileceğim Çilingiroğlu mimarlıkta Küçük Çekmece Belediye Binası gibi eşi görülmemiş projelerin içinde yer alma şansına eriştim. 2014 ten bu yana EAE olarak mimari ve iç mimari projeleri kendi markam olan HANMADE ile uyum içersinde devam ettirmekte ve özel markalarla baş tasarımcı olarak çalışmaktayım.
Sema Ö.

Sema Ö.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Pendik, İstanbul
Merhabalar. 25 yaşında modayı yakından takip eden dinamik bir ruha sahip İç Mimarım. 3 yıl gibi kısa bir sürede bir çok projenin tasarımına ve inşa safhalarına imza attım. Mekanlarınızı sizlerin istediği işlevsellik ve detayları göz önüne alarak mekana hizmet eden tarafımca tasarlanmış mobilyalarla yeniden tasarlıyorum. Tasarımların hitamında hazırlamış olduğum çizimleri, 3d çizimler eşliğinde sizin görüşünüze sunuyor, karşılıklı fikir alışverişinde de bulunarak arzu ettiğimiz değişiklikleri d
Ezgi B.

Ezgi B.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Mimari, iç mimari, stand konularında, projenin her aşamasında müşterilerin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahibim.Amacım, kağıt üzerinde müşterilerime sunduğum tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.
Bb Decor Design Group

Bb Decor Design Group

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Tasarım tutkumuz, üretmek ve deneyimlemek isteğimizle 2011 yılında çıktığım mesleki yolculuğuma konut, sağlık kurumları, ofisler, konaklama mekanları, sosyal mekanlar, mobilya ve peyzaj tasarımı projeleriyle devam etmekteyiz. Bizler için her bir proje yeni bir yolculuktur mekanların ve danışanların ruhuna. 👍🏻
Gülay D.

Gülay D.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Eyüp, İstanbul
8 yıllık perakende tecrübesinin ardından, tasarım uygulama ve konsept çizimi konusunda sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti verebilirim.
Kübra A.

Kübra A.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
İç mimarlığa adım atmadan önce Mimari Restorasyon bölümü okudum. İç mimarlık öncesi temelim sağlam başlayıp iş deneyimlerinde bulundum. İç mimarlık tamamlama dönemlerimde de sektörümde çalışmaya başlamıştım. İBB, Destek Hizmetler Mimarlar ekibinde de yer almaktayım. Bu süre zarfında mobilya konusunda kendi şirketim de olup bir süre doğal ahsap konsepti üzerinden üretimler yaptık. Ortagımla ayrılıp sadece mobilya ile baglı ilerlemek istemediğimden bireysel iç mimarlık işlerimi kendim devam ettir
Sena M.

Sena M.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Bakırköy, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum , İTÜ de yüksek lisans öğrencisiyim. 2 yıllık ofis ve şantiye deneyimimin yanı sıra freelance projeler çizip uygulatmaktayım. Keyif veren yaşam alanları tasarlamak ve kullanıcıya sunmak arzusuyla kendi bünyemde tasarım ve danışmanlık hizmeti sunmaya devam etmekteyim. http://nesainteriors.com/
Mehmet Ö.

Mehmet Ö.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kartal, İstanbul
Merhabalar, Ben İçmimarınız Mehmet. Türkiye’nin ilk İçmimarlık fakültelerinden sizin istediğiniz mekanı sizin istediğiniz şekilde design etmek ve sizin için ideal ortam yaratmak için buradayım.
Beti B.

Beti B.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Yenilikleri takip ederek profesyonel ekibimiz ile bütçenize uygun, gereksinimlerinizi karşılayacak ve kısa zamanda çözüme ulaştıracak öneriler sunmaktayız.
Yess Mimarlık

Yess Mimarlık

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
2013 yılında Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Floransa’da The Florence Institute of Design International’da İç Mimarlık Master’ı yaptım. 2018 yılında yess mimarlık ofisi’ni kurmadan önce, kentsel dönüşüm ve büyük otel projelerinde mimari ve iç mimari alanlarda tasarım ofisi ve şantiye mimarı olarak çalıştım. 2018 yılından beri, daire, ofis, pilates salonu, muayenehane gibi mekanların "tasarım" ve "uygulama"sını yapmaya devam ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceren Karaca
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   20/08/2019
gallery thumbnail

Evime harika dokunuşlar ve keyifli köşeler yaratan bu genç ama dürüst ve zevkli ekibe güvenebilirsiniz. Uğur bey ile Canan hanım son derece ilgililer, içiniz rahat evinizi teslim edebilirsiniz.

         
Muhammed Turak
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   17/07/2019

Yücel beyle çalışmaya başladığımızdan proje teslimine dek gerek ilgi alakaları ve işi hakkı ile teslim etmelerinden dolayı çok memnun kaldım. Tarafıma bir çok konuda proje dışında da olsa yardımcı olundu. Bir sonraki odam içinde aynı şekilde kendilerine danışıp işi teslim edeceğim.

         
Lara Tireli
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   14/12/2018

Eşim ve ben çok memnun kaldık. Çok titiz bir çalışmayla işi zamanında teslim ettiler Hakan Bey çok ilgili ve işinde profesyonel bir insan. Kafamızın karşılıklarını birebir ilgilenerek giderdi. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

         
Yasemin Avcı
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   06/12/2018

Laçin Hanım hem tasarım hem uygulama aşamasını çok başarılı tamamladı. Beraber çalıştığı uygulama ekibinin de işçiliklerinden çok memnun kaldım. Çizdiği 3 boyutlu görsel çalışmalar birebir uyguladı. Sizinle çalışmaktan çok keyif aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

         
Koray ERDOĞAN
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   15/10/2018
gallery thumbnail

Kesinlikle mükemmel.Sürecin en başından beri bana çok yardımcı oldu.Kısıtlı zamanda hızlı ve pratik geri dönüşler sağladığı için,beklediğimden daha kısa sürede çok şık,pratik,modern ve fonksiyonel ürünler önerdiği için, fiyat performans oranına dikkat ederek ekonomik ürünler seçtiği için ve bana beğendirene kadar ya da aklımdaki şeyleri bulana kadar sabırla uğraştığı için çok teşekkür ediyorum.İyiki kendisinden yardım almışım.Tavsiye ederim

         
Gökhan Bulut
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   29/08/2018

Yln inşaat yalın bey sayesinde almış olduğumuz hizmet çok hoşumuza gitti yalın beyin bilgileri, fikirlerine ve çalışma hevesi sayesinde çok modern ve şık bir evimiz oldu teşekkürler yln inşaat

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz