En İyi 10 İstanbul İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 534 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammet Mert Ö.

Muhammet Mert Ö.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi-İç mimarlık bölümü mezunuyum. Proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. 2 adet ödüllü mobilya tasarımım mevcut. Çalışmalarımı inceleyebilirsiniz, ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak isterim. instagram: damdesignn
Achiteqt İ.

Achiteqt İ.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Projenizi A-Z ye anahtar teslim olarak size en kısa sürede teslim ederim. Rölöve, Çizim, Teknik Çizim, 3D Modelleme, Render, Uygulama, Tadilat, Renovasyon projelerinde size hizmet verebilirim. Hakkımda: Amerika ve Almanya da eğitimimi aldım, sertifikalar kazandım, ayrıca yurt dışında bir çok yerde çalıştım. Toplam iş tecrübem 15 yıllıktır ve Ailevi nedenlerle bulunduğum Istanbul da son 4 senedir çalışıyorum. Evliyim ve 2 çocuğum var.
Almita

Almita

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Tuzla, İstanbul
İç mimari, peyzaj ve mimari alanda uygulanan her gelişmeyi yakından takip ederek sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurup en kaliteli hizmeti ve dekorasyonu sunuyoruz.
Kuca İnterior Design

Kuca İnterior Design

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Tuzla, İstanbul
Projeye ve kişiye özel İç Mimari , Konsept Çalışması ve Tasarımı , Röleve , 3 Boyutlu gerçekçi görselleştirme ve Proje uygulaması.
Add designn

Add designn

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Her bütçeye uygun Tasarım, tadilat, uygulama ,projesi , anahtar teslim tadilat , 3d max sunum , mobilya tasarımı, mutfak , banyo tadilatlarınız profesyonel ekip tarafından keşif , roleve alınarak siz müşterilerimizin istek ve beğenisi doğrultusunda keyifle yaşanılabilir mekanlar yapmaktayız. Hizmet ve önerilerimiz için bize ulaşmanız yeterli. İyi günler .
Oğuz Y.

Oğuz Y.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Ei çağa uygun sürdürülebilir kullanışlı ve estetik zevki üst düzeyde tasarımlar için ulaşabilirsiniz. Yapacağımız bütün işler işinin ehli ustalar ve yüksek kalitede ürünler kullanılarak gerçekleştirilecektir.
Burcu M.

Burcu M.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Çok yönlü iç mimar kişisi. Çoğu zaman fikirlerimle, sunumlarımla ve zevkimle tasarımı yaşatmayı severim.
Büşra İ.

Büşra İ.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Birçok projenin mimari-iç mimari ve uygulamalarını yaptım.Projenin tamamı ya da istenilen bir bölümüne; konsept danışmanlığı, proje geliştirme, proje yönetme,anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktayım.Bugüne kadar birçok cafe,restaurant,lüks ev projeleri içinde yer aldım.İhtiyaç doğrultusunda müşterilerimin hayallerini gerçekleştirebilmek,yaratıcı olup zamansız tasarımlarla herkese hitap edebilmek amacıyla herkese bu hizmeti verebilmek hedefim.İlgilenen kişiler bugüne kadar yaptığım işleri gör
Hilal Y.

Hilal Y.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden yeni mezun oldum.Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyorum.Sık sık not aldığım taze fikirlerim var ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
Ezgi A.

Ezgi A.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
EAE, bitirme projesi Politecnico di Milano, yüksek lisans mimari tasarım İTÜ derken çeşitli mimarlık ofislerinde mimar olarak çalıştıktan sonra kuruldu. İçlerinde çok özel ve değerli olarak sayabileceğim Çilingiroğlu mimarlıkta Küçük Çekmece Belediye Binası gibi eşi görülmemiş projelerin içinde yer alma şansına eriştim. 2014 ten bu yana EAE olarak mimari ve iç mimari projeleri kendi markam olan HANMADE ile uyum içersinde devam ettirmekte ve özel markalarla baş tasarımcı olarak çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   11/03/2020

Mert bey, oldukça ilgili ve konusuna hakim. Gece gündüz demeden yardımcı oldu. Hızlı ve güzel bir çalışma oldu. 3d tasarım konusunda gözüm kapalı tavsiye ederim herkese.

         
Ali Ayaz
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   03/03/2020

Seda Hanim cok yardimci oldu. Cok profesyonel bir sekilde, cok kisa surede mukemmel sonuclar elde ettik. Kendisine cok tesekkur ederim ve basarilarinin devamini dilerim.

         
Vildan Tuna
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   31/01/2020

Göktuğ Bey gerçekten çok ilgili. İşinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Emekleri için teşekkürü borç bilirim. Kesinlikle sonsuz güvenebilirsiniz.

         
Ceren Karaca
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   20/08/2019
gallery thumbnail

Evime harika dokunuşlar ve keyifli köşeler yaratan bu genç ama dürüst ve zevkli ekibe güvenebilirsiniz. Uğur bey ile Canan hanım son derece ilgililer, içiniz rahat evinizi teslim edebilirsiniz.

         
Muhammed Turak
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   17/07/2019

Yücel beyle çalışmaya başladığımızdan proje teslimine dek gerek ilgi alakaları ve işi hakkı ile teslim etmelerinden dolayı çok memnun kaldım. Tarafıma bir çok konuda proje dışında da olsa yardımcı olundu. Bir sonraki odam içinde aynı şekilde kendilerine danışıp işi teslim edeceğim.

         
Lara Tireli
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   14/12/2018

Eşim ve ben çok memnun kaldık. Çok titiz bir çalışmayla işi zamanında teslim ettiler Hakan Bey çok ilgili ve işinde profesyonel bir insan. Kafamızın karşılıklarını birebir ilgilenerek giderdi. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

         
Yasemin Avcı
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   06/12/2018

Laçin Hanım hem tasarım hem uygulama aşamasını çok başarılı tamamladı. Beraber çalıştığı uygulama ekibinin de işçiliklerinden çok memnun kaldım. Çizdiği 3 boyutlu görsel çalışmalar birebir uyguladı. Sizinle çalışmaktan çok keyif aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

         
Koray ERDOĞAN
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   15/10/2018
gallery thumbnail

Kesinlikle mükemmel.Sürecin en başından beri bana çok yardımcı oldu.Kısıtlı zamanda hızlı ve pratik geri dönüşler sağladığı için,beklediğimden daha kısa sürede çok şık,pratik,modern ve fonksiyonel ürünler önerdiği için, fiyat performans oranına dikkat ederek ekonomik ürünler seçtiği için ve bana beğendirene kadar ya da aklımdaki şeyleri bulana kadar sabırla uğraştığı için çok teşekkür ediyorum.İyiki kendisinden yardım almışım.Tavsiye ederim

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz