En İyi 10 İstanbul İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1.090 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Göktuğ Ç.

Göktuğ Ç.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar iç mimarlık ve proje çalışmalarını sadece sizleri mutlu etmek adına değil bizlerde mutlu olmak için incelikle yürütüyorum. :)
Oğuz Y.

Oğuz Y.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Ei çağa uygun sürdürülebilir kullanışlı ve estetik zevki üst düzeyde tasarımlar için ulaşabilirsiniz. Yapacağımız bütün işler işinin ehli ustalar ve yüksek kalitede ürünler kullanılarak gerçekleştirilecektir.
Etiler mimarlık

Etiler mimarlık

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Etiler Mimarlık,iç mimarlığın tamamen dekorasyon ve ya tamamen mobilya yerleşimi algısının yanlış olduğunu göstermek için yapılan işin sanat ve teknikle harmanlanarak ortaya çıkan sonucun azımsanmayacak kadar değerli olduğunu gösterebilmenin çabasındadır.
Erba Yapı

Erba Yapı

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Başakşehir, İstanbul
ERBA YAPI olarak mimarlık, mühendislik ve gayrimenkul alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. www.erbammg.com üzerinden bizleri inceleyebilir ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Büşra İ.

Büşra İ.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Birçok projenin mimari-iç mimari ve uygulamalarını yaptım.Projenin tamamı ya da istenilen bir bölümüne; konsept danışmanlığı, proje geliştirme, proje yönetme,anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktayım.Bugüne kadar birçok cafe,restaurant,lüks ev projeleri içinde yer aldım.İhtiyaç doğrultusunda müşterilerimin hayallerini gerçekleştirebilmek,yaratıcı olup zamansız tasarımlarla herkese hitap edebilmek amacıyla herkese bu hizmeti verebilmek hedefim.İlgilenen kişiler bugüne kadar yaptığım işleri gör
Lizge Z.

Lizge Z.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Bahçelievler, İstanbul
Profesyonel ekibimiz ile iç mimari danışmanlık, tadilat ve tasarım mobilya gibi bir çok hizmet sunmaktayız.
Ezgi A.

Ezgi A.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
EAE, bitirme projesi Politecnico di Milano, yüksek lisans mimari tasarım İTÜ derken çeşitli mimarlık ofislerinde mimar olarak çalıştıktan sonra kuruldu. İçlerinde çok özel ve değerli olarak sayabileceğim Çilingiroğlu mimarlıkta Küçük Çekmece Belediye Binası gibi eşi görülmemiş projelerin içinde yer alma şansına eriştim. 2014 ten bu yana EAE olarak mimari ve iç mimari projeleri kendi markam olan HANMADE ile uyum içersinde devam ettirmekte ve özel markalarla baş tasarımcı olarak çalışmaktayım.
İsmail Mert  P.

İsmail Mert P.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Merhaba ben ismail mert palancı Güzel sanatlar fakültesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum. Şuan İstanbul'da ikahmetgah etmekte ve çalışmaktayım. Freelance işlerinizi titizlikle yerine getirmekteyim. Yaptığım çalışmaları web sitem'de bulabilirsiniz. ismailmertpalanci.com Sadece armut üzerinden teklif vermekte ve çalışmaktayım.
Seda A.

Seda A.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Amerika Birleşik devletleri- New York - Manhattan da eğitim almış ve devlet tarafından akredite edilmiş, büyük öneme sahip olan DSA ve NCIDQ sertifikaları edinmiş, Kadiköy de yaşayan bir İç mimar ve Çevre Mimarıyım. Şu anda 2 çocuğum olduğundan bağımsız çalışmaktayım ve CAD, 3 D Tasarımları da dahil olmak üzere İç mimarı projelerine bağımsız mimar olarak dahil oluyor ve bireysel müşterilere de hizmet veriyorum. En üst seviye kalite ile Amerika ve Alman standartlarıyla, mükemmeliyetçi, dürüst
Yess Mimarlık

Yess Mimarlık

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
2013 yılında Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Floransa’da The Florence Institute of Design International’da İç Mimarlık Master’ı yaptım. 2018 yılında yess mimarlık ofisi’ni kurmadan önce, kentsel dönüşüm ve büyük otel projelerinde mimari ve iç mimari alanlarda tasarım ofisi ve şantiye mimarı olarak çalıştım. 2018 yılından beri, daire, ofis, pilates salonu, muayenehane gibi mekanların "tasarım" ve "uygulama"sını yapmaya devam ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vildan Tuna
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   31/01/2020

Göktuğ Bey gerçekten çok ilgili. İşinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Emekleri için teşekkürü borç bilirim. Kesinlikle sonsuz güvenebilirsiniz.

         
Ceren Karaca
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   20/08/2019
gallery thumbnail

Evime harika dokunuşlar ve keyifli köşeler yaratan bu genç ama dürüst ve zevkli ekibe güvenebilirsiniz. Uğur bey ile Canan hanım son derece ilgililer, içiniz rahat evinizi teslim edebilirsiniz.

         
Muhammed Turak
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   17/07/2019

Yücel beyle çalışmaya başladığımızdan proje teslimine dek gerek ilgi alakaları ve işi hakkı ile teslim etmelerinden dolayı çok memnun kaldım. Tarafıma bir çok konuda proje dışında da olsa yardımcı olundu. Bir sonraki odam içinde aynı şekilde kendilerine danışıp işi teslim edeceğim.

         
Lara Tireli
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   14/12/2018

Eşim ve ben çok memnun kaldık. Çok titiz bir çalışmayla işi zamanında teslim ettiler Hakan Bey çok ilgili ve işinde profesyonel bir insan. Kafamızın karşılıklarını birebir ilgilenerek giderdi. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

         
Yasemin Avcı
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   06/12/2018

Laçin Hanım hem tasarım hem uygulama aşamasını çok başarılı tamamladı. Beraber çalıştığı uygulama ekibinin de işçiliklerinden çok memnun kaldım. Çizdiği 3 boyutlu görsel çalışmalar birebir uyguladı. Sizinle çalışmaktan çok keyif aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

         
Koray ERDOĞAN
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   15/10/2018
gallery thumbnail

Kesinlikle mükemmel.Sürecin en başından beri bana çok yardımcı oldu.Kısıtlı zamanda hızlı ve pratik geri dönüşler sağladığı için,beklediğimden daha kısa sürede çok şık,pratik,modern ve fonksiyonel ürünler önerdiği için, fiyat performans oranına dikkat ederek ekonomik ürünler seçtiği için ve bana beğendirene kadar ya da aklımdaki şeyleri bulana kadar sabırla uğraştığı için çok teşekkür ediyorum.İyiki kendisinden yardım almışım.Tavsiye ederim

         
Gökhan Bulut
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   29/08/2018

Yln inşaat yalın bey sayesinde almış olduğumuz hizmet çok hoşumuza gitti yalın beyin bilgileri, fikirlerine ve çalışma hevesi sayesinde çok modern ve şık bir evimiz oldu teşekkürler yln inşaat

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz