En İyi 10 İstanbul İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 677 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yaser Tunç

Yaser Tunç

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kartal, İstanbul
-Mimari proje hazırlama -Mobilya çizimi -Otel projesi -Villa projesi -Ofis projesi -Özel daire projesi -Tarihi bina restorasyonu -15 yıllık deneyimim mevcuttur. -Yurtiçinde Uludağ, Kartepe ve Palandöken'de kış otelleri projelerinde, güney ve batı sahillerinde birçok otel, villa, ofis ve özel daire işlerinde, İstanbul'da ise başta Sait Halim paşa yalısı'nın restorasyonu, otel, villa, ofis, mağaza ve daire dahil çok sayıda projede çizim, ve uygulama yaptım. -Yurt dışında Almanya, Fransa, M
Ayşegül Gündüz

Ayşegül Gündüz

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beylikdüzü, İstanbul
MİMARLAR ÇOK PAHALI, MARANGOZLAR TASARIM YAPAMIYOR VE SÖZÜNDE DURMUYOR DİYORSANIZ BİZ BURADAYIZ. MARANGOZ FİYATINA İÇ MİMARLIK HİZMETİ VERİYORUZ. OFİSİNİZİ, EVİNİZİ ÖNCEDEN; RENKLİ, 3 BOYUTLU PROJE ÇİZİMLERİ İLE GÖRÜN. İÇ MİMAR GÖZÜYLE; MODERN, TREND TASARIMLARLA İÇİNİZE SİNEN YAŞAM ALANLARINI SİZİN İÇİN TASARLAYALIM.
Selçuk  Kulfel

Selçuk Kulfel

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Başakşehir, İstanbul
8 yıllık ofis ve ev mobilya ve inşaat sektöründe vermiş olduğum hizmet neticesinde , tecrübeyi ve tasarımı harmanlyarak , müşterilerimizin isteklerinin üstünde yorumlayarak , bizimle çalışan insanları memnun etmek öncelikli hedefimizdir. isteyen kişiler ile portföy paylaşımı yapılacaktır.
Oğuz Yıldırım

Oğuz Yıldırım

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Ei çağa uygun sürdürülebilir kullanışlı ve estetik zevki üst düzeyde tasarımlar için ulaşabilirsiniz. Yapacağımız bütün işler işinin ehli ustalar ve yüksek kalitede ürünler kullanılarak gerçekleştirilecektir.
Türker Bağırkan

Türker Bağırkan

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Ataşehir, İstanbul
Edindiğim eğitim geçmişim ve kişisel özelliklerim yardımıyla kurumunuza faydalı bir çalışan olmayı, uzun vadede ise aldığım eğitim ile tüm iç mimari dallarına hakim olan, yaptığı işlerde başarılı olup bundan söz ettiren ve gelişen teknoloji ile birlikte kendini yenileyen bir iç mimar olmak hedefimdir.
Göktürk Tadilat

Göktürk Tadilat

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Eyüp, İstanbul
Uzun yıllar, İstanbul' da anahtar teslim ev tadilatı, bahçe doğal taş döşemeleri, bölme duvar, çatı işleri ile birlikte kurumsal firmalara iç mimarlık hizmeti sunmaktayız.
Gizem Ermiş

Gizem Ermiş

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
İç mimari çizim projelendirme, 3d sunum ve uygulama ile birlikte anahtar teslim işlerde tecrübeye sahibim
Mert Caner

Mert Caner

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
10 yıldır iç mimari projelerin tasarım-proje-şantiye ve görselleştirme çalışmalarını yapmaktayız. www.mertcanerinteriors.com
Uğur Gündüz

Uğur Gündüz

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Eyüp, İstanbul
Konut, kafe, restoran gibi iç mekan projeleriniz için 3b modelleme, render, teknik çizimlerinizi 3dmax, vray, corona, sketchup, autocad, lumion, photoshop gibi programlar kullanarak yapabilirim.
Ezgi Akgün Erturhan

Ezgi Akgün Erturhan

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
EAE, bitirme projesi Politecnico di Milano, yüksek lisans mimari tasarım İTÜ derken çeşitli mimarlık ofislerinde mimar olarak çalıştıktan sonra kuruldu. İçlerinde çok özel ve değerli olarak sayabileceğim Çilingiroğlu mimarlıkta Küçük Çekmece Belediye Binası gibi eşi görülmemiş projelerin içinde yer alma şansına eriştim. 2014 ten bu yana EAE olarak mimari ve iç mimari projeleri kendi markam olan HANMADE ile uyum içersinde devam ettirmekte ve özel markalarla baş tasarımcı olarak çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adem Tunç
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   02/09/2020

YASER BEY ISIN EHLI VE BILGI BIRIKIMI COK YUKSEK KALITELI. HER DETAYI IYI HESAPLAYIP MUHTESEM BIR SONUC CIKARDI. DETAYCI VE TITIZ BIRI TAFSIYE EDIYORUM MUTLAKA TANIMALI VE CALISMALISINIZ.

         
İrem Sevinç
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   14/08/2020

Öncelikle şunu söylemeliyim ki; evinize yapacağınız dekorasyon, dolap, mobilya gibi konularda kendinizi marangoza, mobilyacıya, internetten bulduğunuz örneklere, kendi hayal gücünüze teslim etmeyin. Bu işin okulunu okumuş, bileğimi kişilere, MİMARLARA teslim edin. Ben de bu düşünce ile teklif topladım ve Aybüke hanımla tanıştım. Kendisine hayran kaldım, çünkü; 1) kafamdakileri çok kısaca anlatmama rağmen beni o kadar iyi anladı ki... Hangi tarzdan hoşlandığımı anlatmam bi kaç dakikamı aldı. Sonrasında yaptığı çizim ve dizayn, sanki beni yıllardır tanıyor gibi benim zevkime çok uygundu. 2) inanılmaz sabırlı ... bir sürü kararsızlığa sahip olmama rağmen, acaba öyle mi olsa böyle mi olsa daha iyi olur tereddütlerime, vazgeçişlerime rağmen, silbaştan bir çok değişiklik yaptı.. kaç defa silip yeniden yaptı çizimleri... çok çok emek verdi... 3) çok çalışkan.. söz verdiği tarih ve saatte işi tamamladı. çok fazla değişiklik rica etmeme rağmen, gece demedi gündüz demedi çalıştı(mesela akşam saatlerinde anlaştık. Anlaşma yapar yapmaz çalışmaya başladı ve aynı akşam çalışıp yaptığı ilk taslak çizimlerini anlattığı videolarını aynı gece paylaştı benimle. Asla iş savsaklamadı. Ölçüleri paylaştıktan 4-5 saat sonra ilk taslakları göndermişti!) 4) Sürekli ulaşılabilir durumda. Bir defa konuşup bir daha hiç irtibat kurmasa bu kadar frekansımız uyuşmazdı belki. Ama sürekli irtibatta kaldı bizimle. ayrıca iletişimi çok güçlü. Çok kibar. 5) Sadece proje / 3 boyutlu çizim hizmeti almamıza rağmen, projenin gerçeğe dökülmesi aşaması için bir çok tavsiye verdi. Tavsiyelerin hepsi de ufkumuzu açtı. Hangi perde renginin seçilmesi gerektiğinden, avizeye, tasarlanan gardropun iç dizaynındaki kullanım rahatlığından, görünüş şıklığına, duvarda olabilecek sıkıntılardan, bu sıkıntıların nasıl aşılabileceğine kadar bir çok konuda know-how ve tecrübe paylaşımını esirgemedi. Ve tüm bunlara rağmen verdiği fiyat teklifi gayet uygundu... Aldığım diğer fahiş teklifler fahiş fiyatken Aybüke hanımın teklifinin hiç bir abartısı yoktu. Hatta emeği ile kıyaslayınca az ücret bile diyebilirim. Bu sebeplerle gönül rahatlığı ile tavsiye edip; bu kadar detaylı bir yorum yazmayı borç bilirim. Sevgiler irem tuğçe sevinç

         
Murat Yılmaz
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   11/08/2020

Her türlü detayı, titizlikle dinledi ve çalıştı Beyza hanım. Hem işini severek ve çok emek vererek yapıyor, hem de oldukça anlayışlı. Seçimleri ve önerileri sizi dinledikten sonra tam 12 den olacaktır. Çalışmamızdan aldığım sonuç mükemmel.

         
Tevfik SENEL
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   10/08/2020

10 güne yakın çok yoğun çalışma fırsatımız oldu. Değişiklik ve istekleri hızlı bir şekilde tamamladı. Hiç bir çizimi oldu bittiye getirmeden sabırla tamamladı. Alternatif öneriler getirerek yaptığımız işi zenginleştirdi. İyi, hızlı, görsel olarak zengin bir hizmet aldım ve çok memnun kaldım.

         
Gülbin Gülyüz Çakar
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   07/08/2020

Ayşegül Hanım gerçekten işinde uzman.Anahtar teslim hizmet aldım.Samimi , dürüst,iş bitirici ve çözüm odaklı bir hanımefendi.Kendisine emeklerinden ötürü çok teşekkür ederim.

         
Nurettin Bayraktar
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   06/07/2020

Yardımları için arkadaşlara teşekkür ederim. Hem çizim yaptılar hem de fikir söylediler. Aynı zamanda da mobilya teklifi de verdiler.

         
İlyas Sarıkaya
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   29/06/2020

Önceliklerinizi ve sizin aklınızdaki tasarımı da dikkatle dinleyen birisi. Benim için kısa sürede oldukça kullanışlı bir tasarım çıktı ortaya. Teşekkürler.

         
Pelin Temiz Özdemir
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   16/06/2020

Çok memnun kaldım.Beyza Hanım her adımda cok ilgili ve proje icin çok heyecanlıydı. Tam hayalimdeki konsepti ve beni anlayarak buna yönelik çalıştı. Zamanımız kısıtlı olmasına rağmen kisa sürede planları ve konsepti ortaya koydu.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz